Taylor Swift i bashkohet klubit të miliarderëve

para 2 jave - Albeu

Këngëtarja amerikane Taylor Swift i është bashkuar Elon Muskut në listën e personave më të pasur në botë. Ylli amerikan ka hyrë në Listën e Miliarderëve, të përpiluar prej revistës Forbes, për herë të...

Forbes publikon listën e më të pasurve të botës, në top 10-she kryesojnë amerikanët

para 2 jave - Syri

Lista e dhjetë njerëzve më të pasur në botë është publikuar nga Forbes dhe siç thuhet, këta janë njerëz që ushtrojnë ndikim të rëndësishëm në pjesë të mëdha të ekonomisë globale dhe luajnë një rol të rëndësishëm...

Taylor Swift bëhet miliardere

para 2 jave - Aktuale

Taylor Swift është zyrtarisht miliardere. Ylli amerikan i muzikës pop hyri për herë të parë në listën e miliarderëve të Forbes në botë me 1.1 miliardë dollarë, së bashku me Sam Altman, krijuesin e chatbotit...

Taylor Swift bëhet miliardere

para 2 jave - Indeks online

Këngëtarja amerikane Taylor Swift i është bashkuar Elon Muskut në listën e personave më të pasur në botë. Ylli amerikan ka hyrë në Listën e Miliarderëve, të përpiluar prej revistës Forbes, për herë të...

Taylor Swift hyn në listën e miliarderëve

para 2 jave - Telegrafi

Artistja e njohur amerikane, Taylor Swift, i është bashkuar listës së pasanikëve, sipas renditjes së publikuar nga Forbes. Swift ka hyrë për herë të parë në Listën e Miliarderëve me një pasuri prej 1.1...

Taylor Swift i bashkohet klubit të miliarderëve! Në listën e personave më të pasur në botë futet edhe krijuesi i ChatGPT

para 2 jave - Top Channel

Këngëtarja amerikane Taylor Swift i është bashkuar Elon Muskut në listën e personave më të pasur në botë. Ylli amerikan ka hyrë në Listën e Miliarderëve, të përpiluar prej revistës Forbes, për herë të...

Taylor Swift hyn në listën e miliarderëve

para 2 jave - Infokusi

Artistja e njohur amerikane, Taylor Swift, i është bashkuar listës së pasanikëve, sipas renditjes së publikuar nga Forbes. Swift ka hyrë për herë të parë në Listën e Miliarderëve me një pasuri prej 1.1...

Taylor Swift i bashkohet klubit të miliarderëve

para 2 jave - Reporteri

Këngëtarja amerikane Taylor Swift i është bashkuar Elon Muskut në listën e personave më të pasur në botë. Ylli amerikan ka hyrë në Listën e Miliarderëve, të përpiluar prej revistës Forbes, për herë të...

Taylor Swift i bashkohet klubit të miliarderëve

para 2 jave - RTV 21

Këngëtarja amerikane me famë botërore, Taylor Swift i është bërë pjesë e personave me të pasur në botë. Ylli amerikan ka hyrë në Listën e Miliarderëve, të përpiluar prej revistës Forbes, për herë të parë,...

Taylor Swift i bashkohet klubit të miliarderëve

para 2 jave - Ora news

Këngëtarja amerikane Taylor Swift i është bashkuar Elon Muskut në listën e personave më të pasur në botë. Ylli amerikan ka hyrë në Listën e Miliarderëve, të përpiluar prej revistës Forbes, për herë të...

Mbi 1.1 miliard dollarë pasuri, Taylor Swift i bashkohet klubit të personave më të pasur në botë

para 2 jave - Panorama

Këngëtarja amerikane Taylor Swift i është bashkuar Elon Musk në listën e personave më të pasur në botë. Ylli amerikan ka hyrë në Listën e Miliarderëve, të përpiluar prej revistës Forbes, për herë të parë,...

Taylor Swift i bashkohet klubit të miliarderëve

para 2 jave - BalkanWeb

Këngëtarja amerikane Taylor Swift i është bashkuar Elon Muskut në listën e personave më të pasur në botë. Ylli amerikan ka hyrë në Listën e Miliarderëve, të përpiluar prej revistës Forbes, për herë të...

Taylor Swift i bashkohet klubit të miliarderëve

para 2 jave - Gazeta Express

Këngëtarja amerikane Taylor Swift i është bashkuar Elon Muskut në listën e personave më të pasur në botë. Ylli amerikan ka hyrë në Listën e Miliarderëve, të përpiluar prej revistës Forbes, për herë të...

Taylor Swift i bashkohet klubit të miliarderëve

para 2 jave - Gazeta Tema

Këngëtarja amerikane Taylor Swift i është bashkuar Elon Muskut në listën e personave më të pasur në botë. Ylli amerikan ka hyrë në Listën e Miliarderëve, të përpiluar prej revistës Forbes, për herë të...

Taylor Swift i bashkohet klubit të miliarderëve

para 2 jave - Zeri

Këngëtarja amerikane Taylor Swift i është bashkuar Elon Muskut në listën e personave më të pasur në botë. Ylli amerikan ka hyrë në Listën e Miliarderëve, të përpiluar prej revistës Forbes, për herë të...

Del LISTA e “Forbes”: Këta janë sot njerëzit më të pasur të Botës

para 2 jave - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Të pasurit e botës po shtohen, por të pasurit po pasurohen edhe më shumë. Sipas llogaritjeve të revistës amerikane “Forbes” , sot në botë ka 2871...

Forbes: Manjatët rusë u pasuruan edhe më shumë në 2023-shin

para 2 jave - Shenja

Njerëzit më të pasur të Rusisë e rritën pasurinë e tyre me 72 miliardë dollarë vitin e kaluar, duke arritur në një total prej 577 miliardë dollarësh, sipas revistës Forbes, me Vagit Alekperov, ish-kryetar...

Taylor Swift zyrtarisht miliardere, i bashkohet listës së më të pasurve në botë

para 2 jave - Syri

Taylor Swift është zyrtarisht miliardere. Ylli amerikan i muzikës pop hyri për herë të parë në listën e miliarderëve të Forbes në botë me 1.1 miliardë dollarë, së bashku me Sam Altman, krijuesin e chatbotit...

Taylor Swift i bashkohet klubit të miliarderëve

para 2 jave - Evropa e Lirë

Këngëtarja amerikane Taylor Swift i është bashkuar Elon Muskut në listën e personave më të pasur në botë. Ylli amerikan ka hyrë në Listën e Miliarderëve, të përpiluar prej revistës Forbes, për herë të...

Taylor Swift i bashkohet klubit të miliarderëve

para 2 jave - FaxWeb

Këngëtarja amerikane Taylor Swift i është bashkuar Elon Muskut në listën e personave më të pasur në botë. Ylli amerikan ka hyrë në Listën e Miliarderëve, të përpiluar prej revistës Forbes, për herë të...

Taylor Swift zyrtarisht miliardere, i bashkohet listës së Forbes

para 2 jave - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Taylor Swift është zyrtarisht miliardere. Artisrja hyri për herë të parë në listën e miliarderëve të Forbes në botë me 1.1 miliardë dollarë, së...

Rënditja e re e Forbes, pasuria e Taylor Swift është e pabesueshme

para 2 jave - Indeks online

Taylor Swift ka arritur zyrtarisht statusin e miliarderes. Në rënditjen e fundit të Forbes, pasuria e saj vlerësohet me 1.1 miliardë dollarësh. Ylli i popit, 34 vjeç, e cila është e reja më e famshme në...

Taylor Swift i bashkohet listës së miliarderëve më të pasur në botë

para 2 jave - Klan Macedonia

Taylor Swift i është bashkuar listës së personave më të pasur në botë. Ylli amerikan i popit hyri për herë të parë në listën e miliarderëve të Forbes me 1.1 miliard Dollarë së bashku me krijuesin e çatbotit...

Taylor Swift i bashkohet klubit të miliarderëve

para 2 jave - Dukagjini

Këngëtarja amerikane, Taylor Swift, i është bashkuar Elon Muskut në listën e personave më të pasur në botë. Ylli amerikan ka hyrë në listën e miliarderëve, të përpiluar prej revistës Forbes, për herë të...

Zyrtarisht miliardere, 33-vjeçarja Taylor Swift i bashkohet listës së më të pasurve në botë

para 2 jave - Dosja.al

SHBA- Taylor Swift i është bashkuar Elon Musk si një nga njerëzit më të pasur në botë, sipas një liste të re të të pasurve. Ylli amerikan i popit hyri për herë të parë në listën e miliarderëve të Forbes...

Taylor Swift i bashkohet klubit të miliarderëve

para 2 jave - Euronews

Këngëtarja amerikane Taylor Swift i është bashkuar Elon Muskut në listën e personave më të pasur në botë. Ylli amerikan ka hyrë në Listën e Miliarderëve, të përpiluar prej revistës Forbes, për herë të...

A do t'i bashkohet Travis Kelce, Taylor Swift në Evropë?

para 3 jave - Ora news

Taylor Swift po përgatitet për një turne në të gjatë Evropën. Duke filluar në Paris dhe duke përfunduar në Londër, turneu është planifikuar të shtrihet në 14 vende të ndryshme dhe madje edhe më shumë qytete....

A do t'i bashkohet Travis Kelce, Taylor Swift në Evropë?

para 3 jave - Syri.net Kosova

Taylor Swift po përgatitet për një turne në të gjatë Evropën. Duke filluar në Paris dhe duke përfunduar në Londër, turneu është planifikuar të shtrihet në 14 vende të ndryshme dhe madje edhe më shumë qytete....

A do t'i bashkohet Travis Kelce, Taylor Swift në Evropë?

para 3 jave - Syri

Taylor Swift po përgatitet për një turne në të gjatë Evropën. Duke filluar në Paris dhe duke përfunduar në Londër, turneu është planifikuar të shtrihet në 14 vende të ndryshme dhe madje edhe më shumë qytete....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK