Emocionuese: Sara Gjordeni publikon bisedën e fundit me të atin

para 3 jave - OraInfo

Artur Gjordeni, babai i Sara Gjordenit, ish-banores së ‘BBV3’ ka ndërruar jetë. Lajmi është konfirmuar nga vetë Sara me anë të një postimi në “instagram” ku shkruan se babai i saj vuante prej kohësh nga...

Sara Gjordeni reagon për vdekjen e babait të saj

para 3 jave - GazetaBlic

Ish-banorja e “Big Brother VIP Albania 3”, Sara Gjordeni përmes një postimi në rrjetin social “Instagram” ka njoftuar për vdekjen e babait të saj Artur Gjordeni. Ish-banjorja e BBVA 3, në njoftimin për...

Ndahet nga jeta babai i Sara Gjordenit! Ish-banorja e revoltuar me ata që dyshuan: Ju dalshin hakat e mia atje ku ju dhemb!

para 3 jave - NOA

Ish-banorja e “Big Brother VIP 3”, që u përjashtua pas konfrontimit fizik me Franceskën, pas daljes së saj rreth historisë së jetës së saj. Sara tregoi se të atin nuk e ka takuar kurrë, por di episodet...

Ndahet nga jeta babai i Sara Gjordenit, Artur Gjordeni

para 3 jave - Lajm

Ish-banorja e Big Brother VIP Albania, Sara Gjordeni, ka bërë të ditur se babai i saj, Artur Gjordeni ka ndërruar jetë pas një sëmundje të gjatë, për të cilën tha se ishte e pashërueshme. Sara e bëri të...

Sara Gjordeni reagon pas lajmeve për vdekjen e të atit: E telefonova para pak ditësh...

para 3 jave - Gazeta Shqip

Ditën e sotme, në media qarkulloi lajmi për ndarjen nga jeta të babait te Sara Gjordenit, Artur Gjordeni. Lidhur me këtë ngjarje ka reaguar ish-banorja, duke konfirmuar lajmin e hidhur. Ajo ka shpjeguar...

“Qofsh me Zotin Art”, ndërron jetë babai i Sara Gjordenit, ish-konkurrentja e BBV: Vuante nga një sëmundje, hallet e mia ju rafshin mbi kokë që më…

para 3 jave - Top Channel

Babai i ish-banores së “Big Brother VIP 3”, Sara Gjordenit është ndarë nga jeta. Në një postim në InstaStory, Sara ka konfirmuar lajmin, ndërsa dha një mesazh për ata të cilët sipas saj e kanë akuzuar...

Ndahet nga jeta babai i Sara Gjordenit! Ish-banorja e Big Brother zbulon bi...

para 3 jave - BalkanWeb

TIRANE Ish-banorja e “Big Brother VIP 3”, që u përjashtua pas konfrontimit fizik me Franceskën, pas daljes së saj rreth historisë së jetës së saj. Sara tregoi se të atin nuk e ka takuar kurrë, por di episodet...

Ndahet nga jeta babai i Sara Gjordenit, Artur Gjordeni

para 3 jave - Telegrafi

Ish-banorja e Big Brother VIP Albania, Sara Gjordeni, ka bërë të ditur se babai i saj, Artur Gjordeni ka ndërruar jetë pas një sëmundje të gjatë, për të cilën tha se ishte e pashërueshme. Sara e bëri të...

“E provova”, Sara Gjordeni publikon foto të mesazhit e thirrjes së fundit me babanë

para 3 jave - Gazeta Express

Sara Gjordeni, gjatë ditës së sotme lajmëroi se i ka ndërruar jetë babai Me anë të një postimi të gjatë modelja dhe ish banorja e reality showit, Sara Gjordeni tha se babai i saj ka ndërruar jetë gjatë...

Vdes babai i Sarës, Artur Gjordeni

para 3 jave - Zeri

Ish-banorja e Big Brother VIP Albania, Sara Gjordeni, ka bërë të ditur se babai i saj, Artur Gjordeni ka ndërruar jetë pas një sëmundje të gjatë, për të cilën tha se ishte e pashërueshme. Sara e bëri të...

Babai i saj vdiq pak ditë pas akuzave publike, reagon Sara Gjordeni

para 3 jave - Indeks online

Sara Gjordeni ka reaguar pas lajmeve për vdekjen e babait të saj. Përmes një postimi në Instastory, Sara thotë se Arturi, babai i saj vuante prej 2 dekadash nga një sëmundje e pashërueshme. Gjithashtu...

Sara Gjordenit i vdes babai: Zoti na sheh të gjithëve

para 3 jave - Gazeta Express

Ish-banorja e “Big Brother VIP Albania 3”, Sara Gjordeni përmes një postimi në rrjetin social “Instagram” ka njoftuar për vdekjen e babait të saj Artur Gjordeni. Ish-banjorja e BBVA 3, në njoftimin për...

Babai i saj u nda nga jeta, Sara Gjordeni publikon bisedën e fundit me të atin

para 3 jave - Panorama

Artur Gjordeni, babai i Sara Gjordenit, ish-banores së ‘BBV3’ ka ndërruar jetë. Lajmi është konfirmuar nga vetë Sara me anë të një postimi në “instagram” ku shkruan se babai i saj vuante prej kohësh nga...

Sara Gjordenit i vdes babai, ajo ka dy fjalë për “dashamirësit” e saj

para 3 jave - Bota Sot

Ish-banorja e “Big Brother VIP Albania 3”, Sara Gjordeni përmes një postimi në rrjetin social “Instagram” ka njoftuar për vdekjen e babait të saj Artur Gjordeni. Ish-banjorja e BBVA 3, në njoftimin për...

Ndahet nga jeta babai i Sara Gjordenit, reagon ish banorja: Ju dalshin hakat e mia...

para 3 jave - Syri

Një faqe agjensie funerali në Instagram, e cila publikon gjithmonë raste vdekjesh, ka bërë një lajmërim të rëndë. Babai i Sara Gjordenit, ish-banores së spektaklit televiziv "BBV3", Artur Gjordeni, ka...

Babai i saj ndahet nga jeta, reagon Sara Gjordeni : Për ata që hedhin vrer, ai vuante nga një sëmundje e pashërueshme

para 3 jave - Albeu

Është mësuar se Artur Gjordeni, babai i Sara Gjordenit, ish-banores së ‘BBV3’ ka ndërruar jetë. Si fillim ky ishte një lajm që po qarkullonte në rrjet nga një agjensie funeralesh, por pas pak orësh është...

FOTO/ Ndahet nga jeta babai i Sara Gjordenit, reagon ish banorja: Ju dalshin hakat e mia...

para 3 jave - Ora news

Një faqe agjensie funerali në Instagram, e cila publikon gjithmonë raste vdekjesh, ka bërë një lajmërim të rëndë. Babai i Sara Gjordenit, ish-banores së spektaklit televiziv "BBV3", Artur Gjordeni, ka...

Ndahet nga jeta babai i Sara Gjordenit, reagon ish-banorja e ‘BBVIP’: Për ata që hedhin vrer, ai vuante nga një sëmundje e pashërueshme

para 3 jave - Panorama

Artur Gjordeni, babai i Sara Gjordenit, ish-banores së ‘BBV3’ ka ndërruar jetë. Lajmi është konfirmuar nga vetë ish-banorja e ‘Big Brother VIP’ dhe njëhkohësisht vajza e tij Sara Gjordeni. Përmes një postimi...

Sara Gjordenit i vdes babai: Qofsh me zotin, Art

para 3 jave - Lajmi.net

Sara Gjordeni konfirmon së babai i saj ka vdekur pas një sëmundje të gjatë. Ajo përmes disa postimeve në ‘InstaStory’ ka zbuluar edhe nga çka vuante babai i saj, shkruan lajmi.net. “Artur Gjordeni vuante...

Ndahet nga jeta babai i Sara Gjordenit!

para 3 jave - Gazeta Shqip

Ish-banorja e “Big Brother VIP 3”, që u përjashtua pas konfrontimit fizik me Franceskën, pas daljes së saj rreth historisë së jetës së saj. Sara tregoi se të atin nuk e ka takuar kurrë, por di episodet...

Sara Gjordeni reagon për vdekjen e babait të saj

para 3 jave - Klix

Ish-banorja e “Big Brother VIP Albania 3”, Sara Gjordeni përmes një postimi në rrjetin social “Instagram” ka njoftuar për vdekjen e babait të saj Artur Gjordeni. Ish-banjorja e BBVA 3, në njoftimin për...

Sara Gjordeni reagon për v*ekjen e babait të saj

para 3 jave - Infokusi

Ish-banorja e “Big Brother VIP Albania 3”, Sara Gjordeni përmes një postimi në rrjetin social “Instagram” ka njoftuar për vdekjen e babait të saj Artur Gjordeni. Ish-banjorja e BBVA 3, në njoftimin për...

Reagon ish-banorja e ‘BBVIP’ për vdekjen e babait: Për ata që hedhin vrer, ai vuante nga një sëmundje e pashërueshme

para 3 jave - Java News

Artur Gjordeni, babai i Sara Gjordenit, ish-banores së ‘BBV3’ ka ndërruar jetë. Lajmi është konfirmuar nga vetë ish-banorja e ‘Big Brother VIP’ dhe njëhkohësisht vajza e tij Sara Gjordeni. Përmes një postimi...

E papritur: Ndahet nga jeta babai i Sara Gjordenit. Detaje

para 3 jave - Java News

Ish-banorja e “Big Brother VIP 3”, që u përjashtua pas konfrontimit fizik me Franceskën, pas daljes së saj rreth historisë së jetës së saj. Sara tregoi se të atin nuk e ka takuar kurrë, por di episodet...

“E provova”, Sara Gjordeni publikon foto të mesazhit e thirrjes së fundit me babanë

para 3 jave - Revista Kosovarja

Sara Gjordeni, gjatë ditës së sotme lajmëroi se i ka ndërruar jetë babai Me anë të një postimi të gjatë modelja dhe ish banorja e reality showit, Sara Gjordeni tha se babai i saj ka ndërruar jetë gjatë...

Ndahet nga jeta babai i Sara Gjordenit?

para 3 jave - Albeu

Një faqe agjensie funerali në Instagram, e cila publikon gjithmonë raste vdekjesh, ka bërë një lajmërim të rëndë pak momente më herët. Babai i Sara Gjordenit, ish-banores së ‘BBV3’, Artur Gjordeni, ka...

Sara Gjordeni reagon për vdekjen e babait të saj

para 3 jave - Klan Macedonia

Është mësuar se Artur Gjordeni, babai i Sara Gjordenit, ish-banores së ‘BBV3’ ka ndërruar jetë. Si fillim ky ishte një lajm që po qarkullonte në rrjet nga një agjensie funeralesh, por pas pak orësh është...

Ish-banorja e BBV-së, Sara Gjordeni reagon për vdekjen e babait të saj

para 3 jave - Gazeta10

Ish-banorja e “Big Brother VIP Albania 3”, Sara Gjordeni përmes një postimi në rrjetin social “Instagram” ka njoftuar për vdekjen e babait të saj Artur Gjordeni. Ish-banjorja e BBVA 3, në njoftimin për...

Sara Gjordeni reagon për vdekjen e babait të saj

para 3 jave - Pa censure

Ish-banorja e “Big Brother VIP Albania 3”, Sara Gjordeni përmes një postimi në rrjetin social “Instagram” ka njoftuar për vdekjen e babait të saj Artur Gjordeni. Ish-banjorja e BBVA 3, në njoftimin për...

Sara Gjordeni reagon për vdekjen e babait të saj

para 3 jave - Revista Kosovarja

Ish-banorja e “Big Brother VIP Albania 3”, Sara Gjordeni përmes një postimi në rrjetin social “Instagram” ka njoftuar për vdekjen e babait të saj Artur Gjordeni. Ish-banjorja e BBVA 3, në njoftimin për...

Ndahet nga jeta babai i Sara Gjordenit?

para 3 jave - Lexo

Një faqe agjensie funerali në Instagram, e cila publikon gjithmonë raste vdekjesh, ka bërë një lajmërim të rëndë pak momente më herët. Babai i Sara Gjordenit, ish-banores së ‘BBV3’, Artur Gjordeni, ka...

Ndahet nga jeta babai i Sara Gjordenit?

para 3 jave - Infokusi

Një faqe agjensie funerali në Instagram, e cila publikon gjithmonë raste vdekjesh, ka bërë një lajmërim të rëndë pak momente më herët. Babai i Sara Gjordenit, ish-banores së ‘BBV3’, Artur Gjordeni, ka...

Ndahet nga jeta babai i Sara Gjordenit?

para 3 jave - Nacionale.mk

Një faqe agjensie funerali në Instagram, e cila publikon gjithmonë raste vdekjesh, ka bërë një lajmërim të rëndë pak momente më herët. Babai i Sara Gjordenit, ish-banores së ‘BBV3’, Artur Gjordeni, ka...

Ndahet nga jeta babai i Sara Gjordenit?

para 3 jave - Pressonline

Një faqe agjensie funerali në Instagram, e cila publikon gjithmonë raste vdekjesh, ka bërë një lajmërim të rëndë pak momente më herët. Babai i Sara Gjordenit, ish-banores së ‘BBV3’, Artur Gjordeni, ka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK