“Jam i bindur që do të fitoj”/ Kush është banori më i ri i Big Brother

para 3 jave - Top Channel

Lidi Delia është banori më i ri i Big Brother Vip Albania 3. Në klipin prezantues teksa foli për jetën dhe profesionin, ai cilësoi Romeon si banorin më pozitiv dhe Julin më negativin. “Unë jam Lidi Delia...

Rrengu ndaj banorëve, banori më i ri i Big Brother VIP hyn si vëllai i Heidit

para 3 jave - Top Channel

Lidi Delia është banori më i ri i Big Brother Vip Albania 3. Heidit do i duhet të vazhdojë misionin sekret sikur ai është vëllai i saj, të cilin nuk e ka takuar prej vitesh dhe nuk ia njeh as fëmijët....

Kë doni të riktheni? Fatin e Eglës, Ilnisës dhe Meritonit do e vendosë publiku, ja ç’do të ndodhë të shtunën

para 3 jave - Top Channel

Fatin e Eglës, Ilnisës dhe Meritonit do e vendosë publiku. Big Brother ka hapur një televotim se kë nga banorët e përjashtuar doni të riktheni dhe do të zgjidhen dy më të votuarit. “ Vëllai Madh jep publikut...

‘Kërkoj ndjesë, nuk i rezistova dot…”/ Egla flet të parë që pas përjashtimit: Dua të di çfarë do të ndodhë me mua

para 3 jave - Top Channel

Egla qëndroi e mbyllur në dhomën e bardhë, një dhomë e re e shtuar në shtëpinë e Big Brother, që pas eliminimit të saj me zarf të zi. Banorja foli duke thënë se këto ditë kanë qenë shumë të zhurmshe në...

“Vëllai” i Heidit bëhet pjesë e shtëpisë, ja si reagon Romeo

para 3 jave - Albeu

Gjatë kësaj jave, Heidit i është dhënë një mision nga “Vëllai i Madh” ku duhet të shtiret sikur ka një vëlla tjetër me emrin Lidi. Lidi Delia nga ana tjetër është banori më i ri i Big Brother Vip Albania...

Zarfi i zi, skualifikohen nga gara Ilnisa dhe Meritoni

para 3 jave - Reporteri

Vëllai i Madh në Big Brother Vip Albania ka skualifikuar nga gara Ilnisën dhe Meritonin. Në përmbajtjen e zarfit të zi të mbërritur mesditën e sotme në shtëpi thuhej se pas analizimit të veprimeve të pahijshme...

Për fatin e Eglës, Ilnisës dhe Meritonit do të vendosë publiku, ja çfarë do të ndodhë të shtunën

para 3 jave - Telegrafi

Fatin e Eglës, Ilnisës dhe Meritonit do e vendosë publiku të shtunën. Vëllai i Madh mori vendimin që të çojë të tre nominim, dhe dy më të votuarit do të vazhdojnë garën, derisa njëri nga këta të tre do...

Egla, Ilnisa dhe Meritoni në izolim total, publiku vendos për fatin e tyre

para 3 jave - Gazeta Express

Egla, Ilnisa dhe Meritoni shkojnë në nominim. Ledioni: Egla, Ilnisa dhe Meritoni ndodhen në dhomën e bardhë të Big Brother. Të tre janë të s’kualifikuar nga loja, nuk janë më pjesë e Vëllait të Madh vetëm...

Zarfi i zi, skualifikohen nga gara Ilnisa dhe Meritoni

para 3 jave - Top Channel

Vëllai i Madh ka skualifikuar nga gara Ilnisën dhe Meritonin. Në përmbajtjen e zarfit të zi të mbërritur mesditën e sotme në shtëpi thuhej se pas analizimit të veprimeve të pahijshme të dy banorëve, është...

Meritoni dhe Ilnisa ‘rrëmbejnë’ mundësinë e dytë të ofruar nga Vëllai i Madh, ‘izolohen’ në dhomën e bardhë

para 3 jave - Gazeta Express

Meritoni dhe Ilnisa kanë zgjedhur të ‘rrëmbejnë’ mundësinë e dytë të ofruar nga Vëllai i Madh pas s’kualifikimit, duke u izoluar në dhomën e bardhë së bashku me Eglën. Të tre banorët do të qëndrojnë në...

Pas vendimit për t’i përjashtuar, Big Brother vendos që Ilnisa dhe Meritoni të qëndrojnë të izoluar – vendimi për fatin e tyre merret të shtunën

para 3 jave - Telegrafi

Pas vendimit të produksionit për përjashtimin e Meriton Mjekiqit si dhe Ilnisa Agollit, një mundësi e re iu është ofruar dyshes, që i kanë dhënë drama shtëpisë. Vëllai i Madh, i dha mundësinë çiftit që...

Zbulohet se ku kishte qenë Egla Ceno gjatë gjithë kësaj kohe, lajmërohet nga dhoma e bardhë

para 3 jave - Telegrafi

Ndonëse vendimi për skualifikimin e Egla Cenos u dha të dielën nga produksioni, aktorja nuk ka lënë shtëpinë e BBVA-s. Egla ka qenë ditëve të fundit e izoluar në një dhomë të bardhë, larg banorëve të tjerë...

48 orë brenda dhomës së bardhë, Egla: Kam qenë mes zhurmës dhe heshtjes

para 3 jave - Gazeta Express

Egla qëndroi e mbyllur në dhomën e bardhë, një dhomë e re e shtuar në shtëpinë e Big Brother, që pas eliminimit të saj me zarf të zi. Banorja foli duke thënë se këto ditë kanë qenë shumë të zhurmshe në...

Fatin e Eglës, Ilnisës dhe Meritonit do ta vendosë publiku.

para 3 jave - Ina

Si kurrë më parë, në këtë edicion të ”Big Brother Albania Vip 3” ka një risi. Fatin e Eglës, Ilnisës dhe Meritonit do ta vendosë publiku. Big Brother ka hapur një televotim se kë nga banorët e përjashtuar...

"Vëllai" i Heidit bëhet pjesë e shtëpisë, ja si reagon Romeo

para 3 jave - Ora news

Gjatë kësaj jave, Heidit i është dhënë një mision nga "Vëllai i Madh" ku duhet të shtiret sikur ka një vëlla tjetër me emrin Lidi. Lidi Delia nga ana tjetër është banori më i ri i Big Brother Vip Albania...

Heidi dhe Romeo aleancë me Eglën? Si u përgjigjën dy banorët

para 3 jave - Top Channel

Romeo dhe Heidi ishin dy banorët që u prekën më shumë me largimin e Eglës nga shtëpia, duke u shfaqur edhe në lot. Mbrëmjen e sotme, të pyetur nga Ledion Liço nëse ata kishin një aleancë për lojën me aktoren,...

Meriton Mjekiqi dhe Ilnisa Agolli skualifikohen nga Big Brother VIP Albania

para 3 jave - Telegrafi

Produksioni i Big Brother VIP Albania, ka skualifikuar nga gara Meriton Mjekiqin si dhe Ilnisa Agollin, pas situatave tensionuese brenda shtëpisë gjatë këtyre tre ditëve. Vendimi vjen pas mbërritjes së...

Hapet televotimi, ja se çfarë vendoset për fatin e Eglës, Ilnisës dhe Meritonit, kush do rikthehet?

para 3 jave - Ora news

Fatin e Eglës, Ilnisës dhe Meritonit do e vendosë publiku. Big Brother ka hapur një televotim se kë nga banorët e përjashtuar doni të riktheni dhe do të zgjidhen dy më të votuarit. “Vëllai Madh jep publikut...

Meritoni dhe Ilnisa skualifikohen nga Big Brother VIP Albania 3

para 3 jave - Gazeta Express

Sonte është duke u zhvilluar prime i Big Brother VIP Albania 3 Gjatë natës së sonte pati një zarf të zi në shtëpi në të cilin shkruante se janë të skualifikuar. Por e tërë kjo duket se është një lojë e...

Aleancë të fshehur me Eglën? Ja si përgjigjen Heidi dhe Romeo

para 3 jave - Top Channel

Pas daljes së Eglës nga shtëpia e Big Brother, Heidi dhe Romeo kanë shprehur se u vjen keq për këtë vendim, për shkak të afrimitetit që kishin me banoren. Edhe në “Prime”, ata thanë fjalë të bukura për...

Egla flet të parë që pas përjashtimit: Dua të di çfarë do të ndodhë me mua

para 3 jave - Bota Sot

Egla qëndroi e mbyllur në dhomën e bardhë, një dhomë e re e shtuar në shtëpinë e Big Brother, që pas eliminimit të saj me zarf të zi. Banorja foli duke thënë se këto ditë kanë qenë shumë të zhurmshe në...

“Më ka marrë malli për Meritonin dhe Ilnisën”- E mbyllur brenda dhomës së bardhë, ç’ka ndodhur me Egla Cenon! Aktorja: Më vjen keq që…

para 3 jave - Panorama

Aktorja Egla Ceno prej 24 orësh ka qëndruar e izoluar në një dhomë pas u skualifikua nga loja e BBV me zarf të zi. “Jam në pritje të vendimit për zarfin e zi. Më ma marrë malli për Mertionin dhe Ilnisën,...

Egla flet të parë që pas përjashtimit: Dua të di çfarë do të ndodhë me mua...

para 3 jave - Ora news

Pas skualifikimit të Meritonit dhe Ilnisës, Vëllai i Madh ka zbuluar se ku gjendet Egla Ceno 48 orët e fundit. Pas aludimeve të shumta në rrjetet sociale, në spektaklin e sotëm janë shfaqur pamjet ekskluzive...

U skualifikuan me zarf të zi, Egla Ceno, Meriton Mjekiqi dhe Ilnisa Agolli izolohen në të njëjtën dhomë! Ja vendimi për 3 banorët

para 3 jave - Panorama

Çifti Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi i janë bashkuar aktores Egla Ceno në dhomën e bardhë, ku janë izoluar veçmas banorëve të tjerë pas u skualifikuan me zarf të zi. Egla Ceno qëndronte e izoluar aty...

Çfarë do të ndodhë me Ilnisën dhe Meritonin pas skualifikimit?

para 3 jave - Gazeta Shqip

Jo vetëm banorët por të gjithë janë shokuar nga skualifikimi i menjëherëshëm i Ilnisës dhe Meritonit. Ledioni gjatë spektaklit të sotëm, ka lexuar zarfin e zi, në të cilin shkruhej: “Ilnisa dhe Meriton,...

Vëllai i Madh zbulon pamjet se ku ndodhet Egla Ceno

para 3 jave - Gazeta Shqip

Pas skualifikimit të Meritonit dhe Ilnisës, Vëllai i Madh ka zbuluar se ku gjendet Egla Ceno 48 orët e fundit. Pas aludimeve të shumta në rrjetet sociale, në spektaklin e sotëm janë shfaqur pamjet ekskluzive...

Pas vendimit për t’i skualifikuar, Big Brother vendos që Ilnisa dhe Meritoni të qëndrojnë të izoluar

para 3 jave - Zeri

Pas vendimit të produksionit për përjashtimin e Meriton Mjekiqit si dhe Ilnisa Agollit, një mundësi e re iu është ofruar dyshes, që i kanë dhënë drama shtëpisë. Vëllai i Madh, i dha mundësinë çiftit që...

Zbulohet se ku kishte qenë Egla Ceno gjatë gjithë kësaj kohe, lajmërohet nga dhoma e bardhë

para 3 jave - Zeri

Ndonëse vendimi për skualifikimin e Egla Cenos u dha të dielën nga produksioni, aktorja nuk ka lënë shtëpinë e BBVA-së. Egla ka qenë ditëve të fundit e izoluar në një dhomë të bardhë, larg banorëve të...

Heidi dhe Romeo aleancë me Eglën? Si u përgjigjën dy banorët

para 3 jave - Top Channel

Romeo dhe Heidi ishin dy banorët që u prekën më shumë me largimin e Eglës nga shtëpia, duke u shfaqur edhe në lot. Mbrëmjen e sotme, të pyetur nga Ledion Liço nëse ata kishin një aleancë për lojën me aktoren,...

Zarfi i zi, skualifikohen nga gara Ilnisa dhe Meritoni

para 3 jave - Bota Sot

Debati që agravoi midis Eglës dhe Meritonit me Ilnisën ka sjellur tre penalizime nga vëllai i madh. Ai vendosi që edhe çifti të skualifikohet nga loja. Ajo që habiti shikuesit ishte që Meritoni dhe Ilnisa...

E paprecedentë! Skualifikohen Ilnisa dhe Meritoni, por…

para 3 jave - Ina

Ilnisa dhe Meritoni janë skualifikuar nga Big Brother VIP 3. “Keni përndjekur banorë brenda shtëpisë. Vëllai i Madh pasi ka analizuar me kujdes ngjarjen dhe çdo veprim tuajin, ka vendosur që të dy të skualifikoheni...

Ilnisa dhe Meritoni skualifikohen nga gara e Big Brother Vip Albania

para 3 jave - Albeu

Ilnisa dhe Meritoni janë skualifikuar nga gara e Big Brother Vip Albania. Pas debateve të vazhdueshme me Eglën, e cila u eleminua gjatë spektaklit të kaluar, ditën e sotme Ledioni ka njoftuar vendimin...

Hapet zarfi i zi, Ilnisa dhe Meritoni skualifikohen nga gara

para 3 jave - Ora news

Debati që agravoi midis Eglës dhe Meritonit me Ilnisën ka sjellur tre penalizime nga vëllai i madh. Ai vendosi që edhe çifti ta pësoj në të njëjtën mënyrë si Egla. Ajo që habiti shikuesit ishte që Meritoni...

Zarfi i zi, Vëllai i Madh skualifikon nga gara Ilnisën dhe Meritonin

para 3 jave - NOA

“Keni përndjekur banorë brenda shtëpisë. Vëllai i Madh pasi ka analizuar me kujdes ngjarjen dhe çdo veprim tuajin, ka vendosur që të dy të skualifikoheni nga gara”. Lajmi në përditësim….

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi skualifikohen nga Big Brother Vip me zarf të zi, por mbyllen në një dhomë! Çfarë do ndodhë dy banorët

para 3 jave - Panorama

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi janë skualifikuan nga loja e BBV me zarf të zi. Vendimi u mor pas përplasjeve të tyre me aktoren Egla Ceno dhe “përndjekjes” ndaj banorëve të tjerë. “Pavaresisht paralajmërimeve...

Zarfi i zi/ Ilnisa dhe Meritoni skualifikohen nga gara

para 3 jave - Gazeta Shqip

Prej ditës së sotme një zarf i zi ka mbërritur në shtëpinë e Big Brother Vip. Në studio Ledioni ka lexuar zarfin e zi, në të cilin është vendosur që Meritoni dhe Ilnisa do të skualifikohen nga loja. “Ilnisa...

Zarfi i zi në ”BBVA”, Meritoni dhe Ilnisa skualifikohen nga gara

para 3 jave - Indeks online

Ditën e sotme një zarf i zi ka shkuar në ‘’BBVA’’, ku ishte i destinuar për Meritonin dhe Ilnisën. Vëllai i madh në këtë zarf të zi kishte vendosur ti s’kualifikonte nga gara për çmimin e madh. Kjo erdhi...

Meritoni dhe Ilnisa skualifikohen nga loja e Big Brother Albania

para 3 jave - Zeri

Gjatë ditës së sotme në shtëpinë e Big Brother Albania kishte arritur një zarf i zi për Meriton Mjekiqin dhe Ilnisa Agollin. Para pak minutash, në vendimin e vëllait të madh që e lexoi moderatori Ledion...

Zarfi i zi në ”BBVA”, Meritoni dhe Ilnisa skualifikohen nga gara

para 3 jave - OraInfo

Ditën e sotme një zarf i zi ka shkuar në “BBVA”, ku ishte i destinuar për Meritonin dhe Ilnisën. Vëllai i madh në këtë zarf të zi kishte vendosur ti s’kualifikonte nga gara për çmimin e madh. Kjo erdhi...

Heidi dhe Romeo aleancë me Eglën? Ja çfarë thanë dy banorët

para 3 jave - Gazeta Express

Romeo dhe Heidi ishin dy banorët që u prekën më shumë me largimin e Eglës nga shtëpia, duke u shfaqur edhe në lot. Mbrëmjen e sotme, të pyetur nga Ledion Liço nëse ata kishin një aleancë për lojën me aktoren,...

Aleancë të fshehur me Eglën? Ja si përgjigjen Heidi dhe Romeo

para 3 jave - NOA

Pas daljes së Eglës nga shtëpia e Big Brother, Heidi dhe Romeo kanë shprehur se u vjen keq për këtë vendim, për shkak të afrimitetit që kishin me banoren. Edhe në “Prime”, ata thanë fjalë të bukura për...

Heidi dhe Romeo aleancë me Eglën?

para 3 jave - Gazeta Shqip

Romeo dhe Heidi ishin dy banorët që u prekën më shumë me largimin e Eglës nga shtëpia, duke u shfaqur edhe në lot. Mbrëmjen e sotme, të pyetur nga Ledion Liço nëse ata kishin një aleancë për lojën me aktoren,...

Ja kush e shoqëronte Eglën në rrugë, gazetari zbardh detaje: Pa të shtëpia ‘në gjumë’! Nëse ajo hyn sot, Meritoni me Ilnisën dalin në…

para 3 jave - Ina

Egla është kryefjala e Big Brother Vip 3 gjatë ditëve të fundit. Banorja ka dalë nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, por jo plotësisht. Mister mbetet nëse ajo do të rikthehet sërish sot në mbrëmje apo...

Rekord absolut! Videoja e Egla Cenos thyen çdo parashikim në rrjet!

para 3 jave - NOA

Ditën e diel Egla Ceno është skualifikuar nga shtëpia e “BBV3”. Pas provokimeve që Meritoni dhe Ilnisai kanë bërë ndaj saj dhe reagimeve që Egla ka pasur ndaj Meritonit, Vëllai i Madh komunikoi këtë vendim...

Fati i Eglës, Zarf i Zi dhe një hyrje e re, ja çfarë pritet të ndodh sot

para 3 jave - Ora news

Mbrëmjen e sotme pritet një spektakël i gjatë, teksa më në fund do marrë përgjigje pyetja e madh: Ku është Egla dhe çfarë do ndodhë me të? Nga ana tjetër, në shtëpi ka mbërritur një Zarf i Zi që brenda...

Rekord absolut! Videoja e Egla Cenos thyen çdo parashikim në rrjet!

para 3 jave - Gazeta Shqip

Ditën e diel Egla Ceno është skualifikuar nga shtëpia e “BBV3”. Pas provokimeve që Meritoni dhe Ilnisai kanë bërë ndaj saj dhe reagimeve që Egla ka pasur ndaj Meritonit, Vëllai i Madh komunikoi këtë vendim...

‘Big Brother VIP Albania’: Meritonit dhe Ilnisës i’u jepet edhe një mundësi ta vazhdojnë garën

para 3 jave - Lajmi.net

Vëllai i Madh i’u ka dhënë edhe një mundësi të fundit Meritonit dhe Ilnisës që ta vazhdojnë garën. Banorët pranuan që të vazhdojnë nëse edhe publiku do të votojë që ata të qëndrojnë, shkruan lajmi.net....

Paraqitet Egla nga dhoma e bardhë: Më vjen keq që nuk i rezistova provokimit

para 3 jave - Lajmi.net

Publikohen pamjet së ku ishte Egla gjatë pas skualifikimit nga gara për çmimin e madh. Egla ka qenë në një dhomë të bardhë, e izoluar nga të gjithë banorët e tjerë për 48 ore, shkruan lajmi.net. “Më vjen...

Zarfi i zi në studio, skualifikon nga gara Meritonin dhe Ilnisen

para 3 jave - Infokusi

Në studio ka ardh zarfi i zi i cili ka skualifikuar nga gara Meritonin dhe Ilnisën. Si pasoj e kësaj ishin sjelljet jo të duhura të tyre. Se çfarë do të ndodh në vazhdim mbetët të shihet.

Zarf i zi për Meritonin dhe Ilnisën, çfarë pritet të ndodhë sonte?

para 3 jave - Gazeta Express

Në shtëpinë e Big Brother VIP Albania është dhënë një Zarf i Zi, kësaj here për protagonistët Meriton dhe Ilnisa. Zarfi i Zi për dyshen mbërriti këtë pasdite, disa orë para Prime-it, dhe nuk do të hapet...

Të rinjtë autik përformojnë në “BBV”, Meritoni shpërthen në lot

para 3 jave - Gazeta Express

Teksa të gjithë banorët i priten me brohoritje dhe duartrokitje, Meriton Mjekiqi shpërtheu në lot. Meritoni kishte treguar disa javë me parë se djali i tij i vogël është autik. Lexo Edhe: Duke i parë të...

Egla nga izolimi: Konfuzion, duhet të kalit veten të jem më e fortë

para 3 jave - Nacionale.mk

Egla ndodhet prej 48 orësh në dhomën e izolimit dhe kjo gjë u zbulua spektaklin e sotëm. Në reagimin e saj të parë, aktorja u interesua për banorët që ka raport më të mirë dhe afrimitet, Heidin, Romeon...

FOTO/ Të papritura sonte në BBVIP! Ku është Egla dhe çfarë do të ndodhë me të, dënimi për çiftin Ilnisa dhe Meriton. Ja ku mund ta ndiqni LIVE

para 3 jave - Top Channel

Big Brother VIP premton spektakël këtë të martë me plot të papritura! Vëllai i Madh ka treguar pak detaje nga ajo çfarë pritet të ndodhë sot gjatë spektaklit. Publiku do të zbulojë sot se ku është Egla...

Skualifikohen Ilnisa dhe Meritoni nga Big Brother VIP Albania

para 3 jave - Lajmi.net

Një nga temat më të përfolura të kësaj jave kanë qenë Meritoni Ilnisa dhe Egla. Egla është skualifikuar nga BBVA për shkak së ajo i ka hedhur verë në fytyrë Meritonit, shkruan lajmi.net. Pas kësaj ngjarje...

Banorët e BBV surprizohen nga fëmijët e spektrit autik! Meritoni shpërthen në lot, Ilnisa i qëndron pranë

para 3 jave - Top Channel

Në Ditën Ndërkombëtare të Autizmit, banorët e shtëpisë së Big Brother VIP, janë surprizuar nga nga disa fëmijë me spektër autik. Pas shtypjes së butonit “Push Me”, nga Romeo, banorët kanë dalë në oborr...

“Vëllai” i Heidit bëhet pjesë e shtëpisë, ja si reagon Romeo

para 3 jave - Revista Kosovarja

Gjatë kësaj jave, Heidit i është dhënë një mision nga “Vëllai i Madh” ku duhet të shtiret sikur ka një vëlla tjetër me emrin Lidi. Lidi Delia nga ana tjetër është banori më i ri i Big Brother Vip Albania...

Egla nga izolimi: Konfuzion, duhet të kalit veten të jem më e fortë

para 3 jave - Pressonline

Egla ndodhet prej 48 orësh në dhomën e izolimit dhe kjo gjë u zbulua spektaklin e sotëm. Në reagimin e saj të parë, aktorja u interesua për banorët që ka raport më të mirë dhe afrimitet, Heidin, Romeon...

Ledion Liço nuk përmbahet, i thotë Romeos ‘Mbylle gojën’

para 3 jave - Lajmi.net

Romeo nuk respekton moderatorin e Big Brother VIP Albania, Ledion Liçon. Ledioni i ka dhënë fjalën Julit, por Romeo nuk është përmbajtur aspak duke mos e lënë banorin të shprehet, shkruan lajmi.net. Kjo...

Egla, Ilnisa dhe Meritoni në izolim total, publiku vendos për fatin e tyre

para 3 jave - Revista Kosovarja

Egla, Ilnisa dhe Meritoni shkojnë në nominim. Ledioni: Egla, Ilnisa dhe Meritoni ndodhen në dhomën e bardhë të Big Brother. Të tre janë të s’kualifikuar nga loja, nuk janë më pjesë e Vëllait të Madh vetëm...

Një tjetër Zarfi i Zi në shtëpinë e Big Brother

para 3 jave - OraInfo

Një zarf i zi ka mbërritur pak çaste më parë në shtëpinë e Big Brother Vip 3. Zarfi i zi mban emrat e Meritonit dhe Ilnisës, dhe mesa duket një dënim për ta pas konfliktit që patën me Eglën. “Meriton,...

Zarf i zi për Meritonin dhe Ilnisën, çfarë do të ndodhë sonte?

para 3 jave - Syri

Në shtëpinë e Big Brother VIP Albania është dhënë një Zarf i Zi, kësaj here për protagonistët Meriton dhe Ilnisa. Zarfi i Zi për dyshen mbërriti këtë pasdite, disa orë para Prime-it, dhe nuk do të hapet...

Meritoni dhe Ilnisa ‘rrëmbejnë’ mundësinë e dytë të ofruar nga Vëllai i Madh, ‘izolohen’ në dhomën e bardhë

para 3 jave - Revista Kosovarja

Meritoni dhe Ilnisa kanë zgjedhur të ‘rrëmbejnë’ mundësinë e dytë të ofruar nga Vëllai i Madh pas s’kualifikimit, duke u izoluar në dhomën e bardhë së bashku me Eglën. Të tre banorët do të qëndrojnë në...

Ky është vendimi për tre të skualifikuarit

para 3 jave - Shqip

Banorët mbetën të befasuar kur panë Meritonin, Ilnisën dhe Eglën brenda një dhome. Ndërkohë, Ledjoni tha se do të jetë publiku që do të vendos deri të shtunën se dy nga lojtarët do të kthehen në shtëpi,...

VIDEO/ Fëmijët autikë surprizojnë banorët, Meritoni "shpërthen" në lot, Ilnisa i qëndron pranë

para 3 jave - Ora news

Në Ditën Ndërkombëtare të Autizmit “Vëllai i Madh” ka surprizuar sot banorët e shtëpisë së “Big Brother Vip”. Një grup fëmijësh me spektrin e autizmit kanë recituar dhe kënduar këngë me mesazhe prekëse....

Çfarë do të ndodhë me Eglën dhe cili është vendimi për çiftin Meriton-Ilnisa? Ndiqni spektaklin e sotëm të “Big Brother VIP”!

para 3 jave - Gazeta Shqip

Spektakli më i ndjekur në Shqipëri, Big Brother VIP edhe mbrëmjen e sotme premton se do t’ju mbërthejë para ekranit të Top Channel në orën 21:00. Kush është Egla dhe çfarë do të ndodhë me të mbrëmjen e...

Ledion Liço nuk përmbahet, I thotë Romeos ‘Mbylle gojën’

para 3 jave - Lajmi.net

Romeo nuk respekton moderatorin e Big Brother VIP Albania, Ledion Liçon. Ledioni ia ka jap fjalën Julit, por Romeo nuk është përmbajtur aspak duke mos e lënë banorin të shprehet, shkruan lajmi.net. Kjo...

Zarf i zi për Meritonin dhe Ilnisën, çfarë pritet të ndodhë sonte?

para 3 jave - Syri.net Kosova

Në shtëpinë e Big Brother VIP Albania është dhënë një Zarf i Zi, kësaj here për protagonistët Meriton dhe Ilnisa. Zarfi i Zi për dyshen mbërriti këtë pasdite, disa orë para Prime-it, dhe nuk do të hapet...

Zarfi i zi në ”BBVA”, Meritoni dhe Ilnisa skualifikohen nga gara

para 3 jave - Almakos

Ditën e sotme një zarf i zi ka shkuar në “BBVA”, ku ishte i destinuar për Meritonin dhe Ilnisën. Vëllai i madh në këtë zarf të zi kishte vendosur ti s’kualifikonte nga gara për çmimin e madh. Kjo erdhi...

Heidi mes lotësh, tregon afërsinë e saj me Eglën

para 3 jave - Infokusi

Në shtëpinë e vëllait të madh ditë me parë kishte ardh një zarf i zi ku ishte skualifikuar Egla Ceno. Mes lotësh ajo shprehet se Egla është e rrallë. “Egla ishte një grua shumë e mirë dhe e jashtëzakonshme,...

Skualifikohen Ilnisa dhe Meritoni

para 3 jave - Klan Macedonia

Ilnisa dhe Meritoni janë skualifikuar nga Big Brother VIP 3. “Keni përndjekur banorë brenda shtëpisë. Vëllai i Madh pasi ka analizuar me kujdes ngjarjen dhe çdo veprim tuajin, ka vendosur që të dy të skualifikoheni...

Cilat ishin fjalët e Eglës pëpara se të hynte Meritoni me Ilnisën?

para 3 jave - Shqip

Egla qëndroi e mbyllur në dhomën e bardhë, një dhomë e re e shtuar në shtëpinë e Big Brother, që pas eliminimit të saj me zarf të zi. Banorja foli duke thënë se këto ditë kanë qenë shumë të zhurmshe në...

Meritoni dhe Ilnisa nuk largohen nga shtëpia, ky është vendimi

para 3 jave - Shqip

Megjithëse u mor vendimi për skualifikim nga gara, Meritoni dhe Ilnisa pas disa minutash pritje janë dërguar në dhomën e bardhë, aty ku po qëndron që 48 orë Egla. Kjo e fundit tha se e kishte parandjerë...

Hapet Zarfi i Zi, ky është vendimi për Meritonin dhe Ilnisën

para 3 jave - Shqip

Meriton Mjekiqi dhe Ilnisa Agolli janl skualifikuar nga gara me vendimin e marrë nga Vëllai i Madh, pas përplasjeve me Eglën. Kjo e fundit u përjashtua nga shtëpia. Gjatë largimit Meritoni refuzoi të përshëndetej...

VIDEO/ Surpriza me fëmijët autikë përlot Meritonin, Ilnisa i qëndron pranë

para 3 jave - Albeu

Në Ditën Ndërkombëtare të Autizmit “Vëllai i Madh” ka surprizuar sot banorët e shtëpisë së “Big Brother Vip”. Një grup fëmijësh me spektrin e autizmit kanë recituar dhe kënduar këngë me mesazhe prekëse....

Meritoni shpërthen në lot, banorët e BBV surprizohen nga fëmijët e spektrit autik!

para 3 jave - Gazeta Shqip

Në Ditën Ndërkombëtare të Autizmit, banorët e shtëpisë së Big Brother VIP, janë surprizuar nga nga disa fëmijë me spektër autik. Pas shtypjes së butonit “Push Me”, nga Romeo, banorët kanë dalë në oborr...

Zarfi i zi në studio, skualifikon nga gara Meritonin dhe Ilnisen

para 3 jave - Revista Kosovarja

Në studio ka ardh zarfi i zi i cili ka skualifikuar nga gara Meritonin dhe Ilnisën. Si pasoj e kësaj ishin sjelljet jo të duhura të tyre, shkruan “Kosovarja” . Se çfarë do të ndodh në vazhdim mbetët të shihet.

Loja e BBV/ Egla s’është skualifikuar, Ilnisa dhe Meritoni i bashkohen te “dhoma e dënimit”?

para 3 jave - Shqip

Pas Eglës janë “skualifikuar” nga Big Brother VIP Albania edhe Ilnisa me Meritonin. Zarfi i zi u lexua nga Ledioni. Por çfarë do të ndodhë në të vërtetë? Egla nuk është përjashtuar, siç edhe paralajmëruam...

Deklaroi se ka dy vëllezër dhe jo një, çfarë po kurdis Heidi? (VIDEO)

para 3 jave - Albeu

Mbrëmjen e djeshme, Vëllai i Madh krijoi një sfidë për çiftet e shtëpisë për të kuptuar se sa e njohin ata njëri-tjetrin. Pasi loja ka nisur çiftet janë përballur me pyetje nga më të ndryshmet. “Sa vëllezër...

VIDEO/ Zarfi i Zi për Ilnisën dhe Meritonin, ja si reagoi çifti

para 3 jave - Ora news

Që prej skualifikimit të Eglës nga loja u komunikua se do të merret një vendim nga Vëllai i Madh edhe për Ilnisën dhe Meritonin, kjo pasi ishin ata që e provokuan disa herë atë. Vetëm pak më parë në shtëpi...

VIDEO/ I tha Romeos se ka dy vëllezër, çfarë po kurdis Heidi?

para 3 jave - Ora news

Mbrëmjen e djeshme, Vëllai i Madh krijoi një sfidë për çiftet e shtëpisë për të kuptuar se sa e njohin ata njëri-tjetrin. Pasi loja ka nisur çiftet janë përballur me pyetje nga më të ndryshmet. “Sa vëllezër...

Zarfi i Zi për Ilnisën dhe Meritonin, çfarë do të ndodhë sonte?

para 3 jave - NOA

Që prej skualifikimit të Eglës nga loja u komunikua se do të merret një vendim nga Vëllai i Madh edhe për Ilnisën dhe Meritonin, kjo pasi ishin ata që e provokuan disa herë atë. Vetëm pak më parë në shtëpi...

Produksioni fut edhe një zarf tjetër të zi në shtëpinë e Big Brother VIP Albania

para 3 jave - Reporteri

Në shtëpinë e Big Brother VIP Albania është futur edhe një zarf i zi, shkruan Reporteri.net. Kësaj radhe ky zarf përmban emrat e Ilnisës dhe Meritonit, pas asaj që ndodhi spektaklin e së shtunës mbrëma....

Të rinjtë autik përformojnë në “BBV”, Meritoni shpërthen në lot

para 3 jave - Indeks online

Në ditën ndërkombëtare të autizmit, të rinj autik kanë hyrë në oborrin e “Big Brother Albania VIP”, për të përformuar këngë dhe për të vallëzuar. Teksa të gjithë banorët i priten me brohoritje dhe duartrokitje,...

Zarf i zi për Meritonin dhe Ilnisën, çfarë do të ndodhë sonte?

para 3 jave - Telegrafi

Në shtëpinë e Big Brother VIP Albania është dhënë një Zarf i Zi, kësaj here për protagonistët Meriton dhe Ilnisa. Zarfi i Zi për dyshen mbërriti këtë pasdite, disa orë para Prime-it, dhe nuk do të hapet...

Zarf i zi për Meritonin dhe Ilnisën, çfarë do të ndodhë sonte?!

para 3 jave - Top Channel

Një zarf i zi mbërriti në shtëpinë e “Big Brother VIP 3” këtë pasdite, pak orë para spektaklit. Zarfi mban emrin e Meritonit dhe Ilnisës, por nuk duhet të hapet deri në një njoftim të dytë. Pak ditë më...

Zarfi i Zi për Ilnisën dhe Meritonin, çfarë do të ndodhë sonte?

para 3 jave - Gazeta Shqip

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13...

Zarf i zi për Meritonin dhe Ilnisën, çfarë do të ndodhë sonte?

para 3 jave - Zeri

Në shtëpinë e Big Brother VIP Albania është dhënë një Zarf i Zi, kësaj here për protagonistët Meriton dhe Ilnisa. Zarfi i Zi për dyshen mbërriti këtë pasdite, disa orë para Prime-it, dhe nuk do të hapet...

FOTO/ Të papritura sonte në BBVIP! Ku është Egla dhe çfarë do ndodhë me të, dënimi për çiftin Ilnisa dhe Meriton

para 3 jave - Java News

Big Brother VIP premton spektakël këtë të martë me plot të papritura! Vëllai i Madh ka treguar pak detaje nga ajo çfarë pritet të ndodhë sot gjatë spektaklit. Publiku do të zbulojë sot se ku është Egla...

Debatet dhe përplasja me Eglën, zarf i zi për Meritonin dhe Ilnisën! Ja si reaguan banorët e ‘Big Brother VIP’

para 3 jave - Panorama

Pasi ‘Vëllai i Madh’ vendosi të përjashtojë Eglën nga shtëpia, pasi kjo e fundit pas provokimeve të Meritonit, i derdhi një gotë me alkool në kokë, ka marrë një vendim edhe për çiftin Meriton-Ilnisa. Në...

E papritur, zarf i zi për Meritonin dhe Ilnisën, çfarë do të ndodhë sonte?!

para 3 jave - Indeks online

Një zarf i zi mbërriti në shtëpinë e “Big Brother VIP 3” këtë pasdite, pak orë para spektaklit. Zarfi mban emrin e Meritonit dhe Ilnisës, por nuk duhet të hapet deri në një njoftim të dytë. Pak ditë më...

Heidi mes lotësh, tregon afërsinë e saj me Eglën

para 3 jave - Revista Kosovarja

Në shtëpinë e vëllait të madh ditë me parë kishte ardh një zarf i zi ku ishte skualifikuar Egla Ceno. Mes lotësh ajo shprehet se Egla është e rrallë, shkruan “Kosovarja”. “Egla ishte një grua shumë e mirë...

Çfarë i ndodhi? Meritoni shpërthen në lot në BBV

para 3 jave - Lexo

Sot, në Ditën Botërore të Autizmit (2 prill), “Big Brother” ka menduar që të bëjë një surprizë për banorët, duke futur në shtëpinë më të ndjekur në Shqipëri, disa fëmijë të spektrit autik, të cilët kanë...

Zarf i zi në shtëpi për Ilnisën dhe Meritonin! Shikoni reagimin e banorëve! (VIDEO)

para 3 jave - Ina

Një zarf i zi ka mbërritur pak çaste më parë në shtëpinë e Big Brother Vip 3. Zarfi i zi mban emrat e Meritonit dhe Ilnisës, dhe mesa duket një dënim për ta pas konfliktit që patën me Eglën. “Meriton,...

Do të rikthehet sërish në “Big Brother VIP”? Meri Shehu habit me përgjigjen!

para 3 jave - Albeu

Ish-banorja e “Big Brother VIP 3”, Meri Shehu, ishte mëngjesin e kësaj të marte e ftuar në studion e emisionit “Wake Up”. Pasi bëri parashikimin e yjeve për secilën shenjë të horoskopit për muajin prill,...

Juli i flet Ilnisës për Meritonin: Hajde merre çunin se të iku

para 3 jave - Albeu

Në mbrëmjen e sotme na pret me një ‘Prime’ i gjatë plot surpriza, dinamika ngjarjesh, debate etj. Çdo dyshim i juaji lidhur me ‘izolimin’ apo skualifikimin e Eglës do të marrë përgjigje sot. Sakaq banorët...

Të rinjtë autik përformojnë në “BBV”, Meritoni shpërthen në lot

para 3 jave - Revista Kosovarja

Në ditën ndërkombëtare të autizmit, të rinj autik kanë hyrë në oborrin e “Big Brother Albania VIP”, për të përformuar këngë dhe për të vallëzuar. Teksa të gjithë banorët i priten me brohoritje dhe duartrokitje,...

Një tjetër Zarfi i Zi në shtëpinë e Big Brother

para 3 jave - Almakos

Një zarf i zi ka mbërritur pak çaste më parë në shtëpinë e Big Brother Vip 3. Zarfi i zi mban emrat e Meritonit dhe Ilnisës, dhe mesa duket një dënim për ta pas konfliktit që patën me Eglën. “Meriton,...

Do të rikthehet sërish në “Big Brother VIP”? Meri Shehu habit me përgjigjen!

para 3 jave - Gazeta Shqip

Ish-banorja e “Big Brother VIP 3”, Meri Shehu, ishte mëngjesin e kësaj të marte e ftuar në studion e emisionit “Wake Up”. Pasi bëri parashikimin e yjeve për secilën shenjë të horoskopit për muajin prill,...

E harroi Ilnisën?! Meri Shehu tregon fituesin e BBV3…

para 3 jave - ACTV

Ish-banorja e “Big Brother VIP3”, Meri Shehu, ishte mëngjesin e kësaj të marte e ftuar në studion e emisionit “Wake Up”. Pasi bëri parashikimin e yjeve për secilën shenjë të horoskopit për muajin prill,...

Juli i flet Ilnisës për Meritonin: Hajde merre çunin se të iku

para 3 jave - Nacionale.mk

Në mbrëmjen e sotme na pret me një ‘Prime’ i gjatë plot surpriza, dinamika ngjarjesh, debate etj. Çdo dyshim i juaji lidhur me ‘izolimin’ apo skualifikimin e Eglës do të marrë përgjigje sot. Sakaq banorët...

Zarf i zi për Meritonin dhe Ilnisën, çfarë do të ndodhë sonte?!

para 3 jave - Lexo

Një zarf i zi mbërriti në shtëpinë e “Big Brother VIP 3” këtë pasdite, pak orë para spektaklit. Zarfi mban emrin e Meritonit dhe Ilnisës, por nuk duhet të hapet deri në një njoftim të dytë. Pak ditë më...

VIDEO/ Debatet e përplasja me Eglën, zarf i zi për Meritonin dhe Ilnisën: Ja si reaguan banorët e ‘Big Brother VIP’

para 3 jave - Java News

Pasi ‘Vëllai i Madh’ vendosi të përjashtojë Eglën nga shtëpia, pasi kjo e fundit pas provokimeve të Meritonit, i derdhi një gotë me alkool në kokë, ka marrë një vendim edhe për çiftin Meriton-Ilnisa. Në...

Një tjetër Zarfi i Zi në shtëpinë e Big Brother

para 3 jave - Infokusi

Një zarf i zi ka mbërritur pak çaste më parë në shtëpinë e Big Brother Vip 3. Zarfi i zi mban emrat e Meritonit dhe Ilnisës, dhe mesa duket një dënim për ta pas konfliktit që patën me Eglën. “Meriton,...

Juli i flet Ilnisës për Meritonin: Hajde merre çunin se të iku

para 3 jave - Pressonline

Në mbrëmjen e sotme na pret me një ‘Prime’ i gjatë plot surpriza, dinamika ngjarjesh, debate etj. Çdo dyshim i juaji lidhur me ‘izolimin’ apo skualifikimin e Eglës do të marrë përgjigje sot. Sakaq banorët...

E harroi Ilnisën?! Habit Meri Shehu, tregon fituesin e BBV3: Unë besoj se...

para 3 jave - Bota Sot

Ish-banorja e “Big Brother VIP3”, Meri Shehu, ishte mëngjesin e kësaj të marte e ftuar në studion e emisionit “Wake Up”. Pasi bëri parashikimin e yjeve për secilën shenjë të horoskopit për muajin prill,...

Juli i flet Ilnisës për Meritonin: Hajde merre çunin se të iku

para 3 jave - Epoka e Re

Në mbrëmjen e sotme na pret me një ‘Prime’ i gjatë plot surpriza, dinamika ngjarjesh, debate etj. Çdo dyshim i juaji lidhur me ‘izolimin’ apo skualifikimin e Eglës do të marrë përgjigje sot. Sakaq banorët...

Një Prime të zjarrtë sonte mbi situatën e Eglës, dhe dënimi i Meritonit dhe Ilnisës

para 3 jave - Revista Kosovarja

Sonte do të jetë një Prime me plot dinamika, kjo përshkak të ndodhive të fundit brenda dhe jashtë shtëpisë më të famshme. Nga vendndodhja e Eglës, te dënimi i Meritonit dhe Ilnisës e deri te debatet mes...

VIDEO/ Ç’po ndodh me Egla Cenon? Pasi u shfaq e izoluar në një dhomë me mure të bardha pas përjashtimit nga “BBV”, aktorja filmohet në…

para 3 jave - Panorama

Aktorja Egla Ceno, e cila u skualifikua nga BBV, është filmuar duke ecur rrugëve të Tiranës në shoqërinë e disa personave të tjerë, edhe pse në promo-n e “Big Brother” tregohej e izoluar në një dhomë....

Vetëm brenda 24 orësh, Egla Cenos i ndodh e papritura

para 3 jave - Gazeta Shqip

Ditën e diel, Vëllai i Madh mori një vendim të rëndësishëm për Egla Cenon, duke e skualifikuar nga shtëpia më e famshme në Shqipëri për shkak të disa sjelljeve të saj të përsëritura ndaj Meriton Mjekiqit....

Zarf i zi për Meritonin dhe Ilnisën, çfarë do të ndodhë sonte?!

para 3 jave - Epoka e Re

Pak ditë më parë, Vëllai i Madh njoftoi skualifikimin e Eglës nga loja dhe paralajmëroi masa dhe për çiftin, për incidentet mes të treve, me provokime dhe përplasje. Megjithatë, shumë surpriza priten sonte,...

E harroi Ilnisën?! Meri Shehu tregon fituesin e BBV3…

para 3 jave - Gazeta Shqip

Ish-banorja e “Big Brother VIP3”, Meri Shehu, ishte mëngjesin e kësaj të marte e ftuar në studion e emisionit “Wake Up”. Pasi bëri parashikimin e yjeve për secilën shenjë të horoskopit për muajin prill,...

SONDAZH / Egla Ceno brenda apo jashtë shtëpisë së BBVip? Kjo është çështja

para 3 jave - Gazeta Shqip

Rifutja apo përjashtimi përfundimtar i Egla Cenos nga shtëpia më e famshme në Shqipëri është pyetja për të cilën të gjithë ndjekësit e Big Brother VIP po presin përgjigje. Një zarf i zi i e nxori aktoren...

VIDEO/ Heidi në mision sekret, gjatë lojës së çifteve deklaron se ka dy vëllezër

para 3 jave - Albeu

Mbrëmjen e djeshme, Vëllai i Madh krijoi një sfidë për çiftet e shtëpisë për të kuptuar se sa e njohin ata njëri-tjetrin. Pasi loja ka nisur çiftet janë përballur me pyetje nga më të ndryshmet. Një prej...

Fifi në mbështetje të Eglës: Të dua kështu siç je

para 3 jave - Ina

Përmes një zarfi të zi, Egla Ceno, fillimisht u tha se u përjashtua nga Big Brother VIP Albania 3.Aktorja e njohur kohëve të fundit pati disa përplasje me Meriton Mjekiqin, e mes tjerash shpesh u kritikua...

Ka thënë gjithmonë se ka 1 vëlla, Heidi i habiti banorët mbrëmë kur…

para 3 jave - Gazeta Shqip

Mbrëmjen e djeshme, Vëllai i Madh vendosi që të krijonte një sfidë për çiftet e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, për të kuptuar se sa e njohin ata njëri-tjetrin. Pasi loja ka nisur çiftet Heidi Baci-Romeo...

Heidi në mision sekret, gjatë lojës së çifteve deklaron se ka dy vëllezër

para 3 jave - Bota Sot

Mbrëmjen e djeshme, Vëllai i Madh krijoi një sfidë për çiftet e shtëpisë për të kuptuar se sa e njohin ata njëri-tjetrin. Pasi loja ka nisur çiftet janë përballur me pyetje nga më të ndryshmet. Një prej...

Heidi në mision sekret, gjatë lojës së çifteve deklaron se ka dy vëllezër

para 3 jave - Syri

Mbrëmjen e djeshme, Vëllai i Madh krijoi një sfidë për çiftet e shtëpisë për të kuptuar se sa e njohin ata njëri-tjetrin. Pasi loja ka nisur çiftet janë përballur me pyetje nga më të ndryshmet. Një prej...

Habit Meri Shehu, ja kush është fituesi i “Big Brother VIP” sipas astrologes

para 3 jave - Ekonomia Online

Astrologia Meri Shehu ka treguar se deri më tani nuk shikon asgjë fitues në shtëpinë e “Big Brother VIP”. Teksa ishte e ftuar në “Top Albania Radio”, ish-banorja e “BBVIP” u shpreh se i ka njohur të gjithë...

Fifi në mbështetje të Eglës: Të dua kështu siç je

para 3 jave - GazetaBlic

Përmes një zarfi të zi, Egla Ceno, fillimisht u tha se u përjashtua nga Big Brother VIP Albania 3. Aktorja e njohur kohëve të fundit pati disa përplasje me Meriton Mjekiqin, e mes tjerash shpesh u kritikua...

Vetëm brenda 24 orësh, Egla Cenos i ndodh e papritura

para 3 jave - Epoka e Re

Ditën e diel, Vëllai i Madh mori një vendim të rëndësishëm për Egla Cenon, duke e skualifikuar nga shtëpia më e famshme në Shqipëri Ditën e diel, Vëllai i Madh mori një vendim të rëndësishëm për Egla Cenon,...

Heidi Baci pas daljes nga shtëpia: Nuk do të jetoj me prindërit e Romeos

para 3 jave - Epoka e Re

Banorja e shtëpisë Heidi Baci ka pasur mundësinë ta lërë shtëpinë sot (e hënë), për të dhënë një intervistë në emisionin “Ftesë në 5”, surprizë që e fitoi pas shtypjes së pulsantit. E pyetur nga moderatorja...

Heidi Baci me deklaratë interesante: Nuk do të jetoj me prindërit e Romeos

para 3 jave - Gazeta Express

Banorja e shtëpisë Heidi Baci ka pasur mundësinë ta lërë shtëpinë sot (e hënë), për të dhënë një intervistë në emisionin “Ftesë në 5”, surprizë që e fitoi pas shtypjes së pulsantit. E pyetur nga moderatorja...

Videoja e dyshimtë e Eglës në Big Brother, reagon Fifi: Të dua kështu siç je

para 3 jave - Ora news

Egla Ceno fillimisht u tha se u përjashtua nga Big Brother VIP Albania 3, ndërsa në shtëpi mbërriti ‘zarfi i zi’. Aktorja e njohur kohëve të fundit pati disa përplasje me Meriton Mjekiqin, e mes tjerash...

Videoja e dyshimtë e Eglës në Big Brother, reagon Fifi: Të dua kështu siç je

para 3 jave - Fakte

Egla Ceno fillimisht u tha se u përjashtua nga Big Brother VIP Albania 3, ndërsa në shtëpi mbërriti ‘zarfi i zi’. Aktorja e njohur kohëve të fundit pati disa përplasje me Meriton Mjekiqin, e mes tjerash...

U përjashtua nga 'BBV' pas debatit me Meritonin, Egla Ceno e mbyllur në një dhomë të bardhë/ Aktorja do të rikthehet sërish në shtëpi?

para 3 jave - Syri.net Kosova

Elga Ceno u përjashtua nga shtëpia e Big Brother Vip ditën e djeshme me zarf të zi pas përplasjeve me moderatorin Meriton Mjekiqi, ku i derdhi këtij të fundit verë në kokë. Pas daljes së saj nga shtëpia...

Heidi habit me deklaratën: Nuk do të jetoj me prindërit e Romeos

para 3 jave - Ora news

Banorja e shtëpisë Heidi Baci ka pasur mundësinë ta lërë shtëpinë sot (e hënë), për të dhënë një intervistë në emisionin “Ftesë në 5”, surprizë që e fitoi pas shtypjes së pulsantit. E pyetur nga moderatorja...

Kë ka më afër zemrës në BBV? Heidi i habiti të gjithë me deklaratën

para 3 jave - Syri

Heidi u shkëput këtë pasdite pak minuta nga shtëpia e “Big Brother VIP”, për të dhënë një intervistë në emisionin “Ftesë në 5” në Top Channel. ‘Favorizimin’ për të dalë nga shtëpia e për t’u kthyer sërish,...

Heidi Baci pas daljes nga shtëpia: Nuk do të jetoj me prindërit e Romeos

para 3 jave - Telegrafi

Banorja e shtëpisë Heidi Baci ka pasur mundësinë ta lërë shtëpinë sot (e hënë), për të dhënë një intervistë në emisionin “Ftesë në 5”, surprizë që e fitoi pas shtypjes së pulsantit. E pyetur nga moderatorja...

Fenomeni Egla “thyen” rrjetet sociale. Foto

para 3 jave - NOA

Egla është shndërruar në një personazh mes "dashurisë dhe urrejtjes", duket se për të nuk ka "të mesme të artë", teksa është shndërruar në një fenomen në shtëpinë e Big Brother Vip 3. Aktorja kontraverse,...

Heidi Baci pas daljes nga shtëpia: Nuk do të jetoj me prindërit e Romeos

para 3 jave - Syri

Banorja e shtëpisë Heidi Baci ka pasur mundësinë ta lërë shtëpinë sot (e hënë), për të dhënë një intervistë në emisionin “Ftesë në 5”, surprizë që e fitoi pas shtypjes së pulsantit. E pyetur nga moderatorja...

Kë ka më afër zemrës në BBV? Heidi i habiti të gjithë me deklaratën

para 3 jave - BalkanWeb

TIRANE Heidi u shkëput këtë pasdite pak minuta nga shtëpia e “Big Brother VIP”, për të dhënë një intervistë në emisionin “Ftesë në 5” në Top Channel. ‘Favorizimin’ për të dalë nga shtëpia e për t’u kthyer...

U përjashtua nga 'BBV' pas debatit me Meritonin, Egla Ceno e mbyllur në një dhomë të bardhë/ Aktorja do të rikthehet sërish në shtëpi?

para 3 jave - Syri

Elga Ceno u përjashtua nga shtëpia e Big Brother Vip ditën e djeshme me zarf të zi pas përplasjeve me moderatorin Meriton Mjekiqi, ku i derdhi këtij të fundit verë në kokë. Pas daljes së saj nga shtëpia...

Heidi Baci del nga shtëpia e “BBV”: Eglën e kam xhan, Roza më jep energji pozitive…

para 3 jave - Gazeta Shqip

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13...

Heidi lë shtëpinë për intervistë te “Ftesë në 5”: Dasma ishte simbolike, me prindërit e Romeos nuk jetoj…

para 3 jave - Top Channel

Heidi Baci la sot shtëpinë për pak minuta, për të dhënë një intervistë ekskluzive në “Ftesë në 5”, surprizë që e përfitoi pas shtypjes së pulsantit. E pyetur nga Bieta Sula nëse do të jetojë me prindërit...

Kë ka më afër zemrës brenda BBV? Heidi habit me deklaratën: Juli më duket…

para 3 jave - Top Channel

Heidi u shkëput këtë pasdite pak minuta nga shtëpia e Big Brother VIP, për të dhënë një intervistë në emisionin “Ftesë në 5” në Top Channel. ‘Favorizimin’ për të dalë nga shtëpia e për tu rikthyer sërish,...

FOTOT/ Çfarë ndodhi? Heidi largohet nga “Big Brother”, dalin pamjet teksa lë ambientet e shtëpisë

para 3 jave - Top Channel

Heidi është larguar nga ambientet e shtëpisë së Big Brother. Ajo pasi fitoi një lojë në banesë, iu dha e drejta për të dalë nga shtëpia dhe për të dhënë një intervistë. Ajo nuk e dinte, por u gjet papritur...

Çfarë po ndodh në ”Big Brother”? Heidi shkon në emision: Dasma ishte simbolike, me prindërit e Romeos nuk jetoj…

para 3 jave - Ina

Në ”Big Brother Albania Vip 3” po ndodhin gjëra që më parë nuk janë parë. Pas Eglës që nuk ka dalë nga shtëpia, është Heidi ajo e cila është larguar nga ambientet e shtëpisë. Ajo pasi fitoi një lojë në...

Doli jashtë shtëpisë se Big Brother, Heidi pyetet nëse do të jetojë me prindërit e Romeos

para 3 jave - Bota Sot

Heidi Baci la sot shtëpinë për pak minuta, për të dhënë një intervistë ekskluzive në “Ftesë në 5”, surprizë që e përfitoi pas shtypjes së pulsantit. E pyetur nga moderatorja nëse do të jetojë me prindërit...

“Besoj në dashurinë e tij…”/ Heidi Baci komenton dasmën me Romeon në “Ftesë në 5”!

para 3 jave - Gazeta Shqip

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13...

Fenomeni Egla thyen rekord në rrjetet sociale

para 3 jave - Klan Macedonia

Egla është shndërruar në një personazh mes “dashurisë dhe urrejtjes”, duket se për të nuk ka “të mesme të artë”, teksa është shndërruar në një fenomen në shtëpinë e Big Brother VIP3. Aktorja kontraverse,...

Kë ka më afër zemrës brenda BBV? Heidi habit me deklaratën: Juli më duket…

para 3 jave - Ora news

Heidi u shkëput këtë pasdite pak minuta nga shtëpia e Big Brother VIP, për të dhënë një intervistë në emisionin “Ftesë në 5” në Top Channel. ‘Favorizimin’ për të dalë nga shtëpia e për tu rikthyer sërish,...

‘A do jetoje me prindërit e Romeos? Heidi zhgënjen me përgjigjen që i jep Bietës

para 3 jave - NOA

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13...

Doli nga shtëpia e “BBV”, Heidi flet për familjen e saj: Ata duan të jem e lumtur!

para 3 jave - NOA

Një sfidë nga Vëllai i Madh vazhdon prej disa ditësh në shtëpi, ku secili banor duhet të shtyp butonin e kuq që ndodhet në living për të realizuar një provë. Vetëm pak orë më parë Heidi ishte ajo që shtypi...

“Jam një vajzë me këmbë në tokë…”/ Heidi Baci del nga shtëpia e “BBV”, flet për familjen e saj: Ata duan të jem e lumtur!

para 3 jave - Gazeta Shqip

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13...

Heidi pas daljes nga shtëpia: Nuk do të jetoj me prindërit e Romeos

para 3 jave - GazetaBlic

Heidi Baci la sot shtëpinë për pak minuta, për të dhënë një intervistë ekskluzive në “Ftesë në 5”, surprizë që e përfitoi pas shtypjes së pulsantit. E pyetur nga moderatorja nëse do të jetojë me prindërit...

FOTO/ Fenomeni Egla thyen rekord në rrjetet sociale

para 3 jave - Shqip

Egla është shndërruar në një personazh mes “dashurisë dhe urrejtjes”, duket se për të nuk ka “të mesme të artë”, teksa është shndërruar në një fenomen në shtëpinë e Big Brother VIP3. Aktorja kontraverse,...

"A do jetoje me prindërit e Romeos?", Heidi përgjigjet në "Ftesë në 5"!

para 3 jave - Gazeta Shqip

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13...

Heidi pas daljes nga shtëpia: Nuk do të jetoj me prindërit e Romeos

para 3 jave - Indeks online

Heidi Baci la sot shtëpinë për pak minuta, për të dhënë një intervistë ekskluzive në “Ftesë në 5”, surprizë që e përfitoi pas shtypjes së pulsantit. E pyetur nga moderatorja nëse do të jetojë me prindërit...

Çfarë ndodhi? Heidi largohet nga “Big Brother”, dalin pamjet teksa lë ambientet e shtëpisë

para 3 jave - Indeks online

Heidi është larguar nga ambientet e shtëpisë së Big Brother. Ajo pasi fitoi një lojë në banesë, iu dha e drejta për të dalë nga shtëpia dhe për të dhënë një intervistë. Ajo nuk e dinte, por u gjet papritur...

Heidi Baci me deklaratë interesante: Nuk do të jetoj me prindërit e Romeos

para 3 jave - Top24

Banorja e shtëpisë Heidi Baci ka pasur mundësinë ta lërë shtëpinë sot (e hënë), për të dhënë një intervistë në emisionin “Ftesë në 5”, surprizë që e fitoi pas shtypjes së pulsantit. E pyetur nga moderatorja...

Fifi i del në mbështetje Eglës: Të dua kështu siç je

para 3 jave - Lajm

Përmes një zarfi të zi, Egla Ceno, fillimisht u tha se u përjashtua nga Big Brother VIP Albania 3. Aktorja e njohur kohëve të fundit pati disa përplasje me Meriton Mjekiqin, e mes tjerash shpesh u kritikua...

Heidi lë shtëpinë dhe jep intervistë ekskluzive te “Ftesë në 5”: Dasma ishte simbolike, me prindërit e Romeos nuk jetoj…

para 3 jave - Albeu

Heidi Baci la sot shtëpinë për pak minuta, për të dhënë një intervistë ekskluzive në “Ftesë në 5”, surprizë që e përfitoi pas shtypjes së pulsantit. E pyetur nga Bieta Sulo nëse do të jetojë me prindërit...

Kë ka më afër zemrës brenda BBV? Heidi habit me deklaratën: Juli më duket…

para 3 jave - NOA

Heidi u shkëput këtë pasdite pak minuta nga shtëpia e Big Brother VIP, për të dhënë një intervistë në emisionin “Ftesë në 5” në Top Channel. ‘Favorizimin’ për të dalë nga shtëpia e për tu rikthyer sërish,...

“Dasma me Romeon ishte simbolike”- Heidi Baci largohet nga “BBV”: Jeta ime është shumë ndryshe, disa gjëra…

para 3 jave - Panorama

Konkurrentja e Big Brother VIP, Heidi Baci la sot shtëpinë vetë për pak minuta. Ajo ishte e ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, pasi e përfitoi këtë avantazh duke shtypur pulsantin. E pyetur nëse do të jetojë...

Heidi del nga shtëpia, Romeo e përcjell tek dera e kuqe

para 3 jave - Gazeta Shqip

Vetëm pak minuta më parë Heidi është larguar nga shtëpia e BBV, për të qenë e ftuara ekskluzive e programit “Ftesë në 5”, drejtuar nga Bieta Sulo. Një sfidë nga Vëllai i Madh vazhdon prej disa ditësh në...

Na paskan mashtruar të gjithëve, Egla nuk qenka përjashtuar nga shtëpia e BBVA?!

para 3 jave - OraInfo

Egla Ceno u skualifikua ditën e djeshme (e diel) nga Big Brother VIP Albania 3. Një ‘zarf i zi’ mbërriti në shtëpi, në të cilin thuhej se aktorja u përjashtua për shkak të rastit të fundit me Meriton Mjekiqin...

Videoja e dyshimtë e Eglës në Big Brother, reagon Fifi: Të dua kështu siç je

para 3 jave - Syri.net Kosova

Egla Ceno fillimisht u tha se u përjashtua nga Big Brother VIP Albania 3, ndërsa në shtëpi mbërriti ‘zarfi i zi’. Aktorja e njohur kohëve të fundit pati disa përplasje me Meriton Mjekiqin, e mes tjerash...

Heidi largohet nga shtëpia e BBVA, kjo është arsyeja

para 3 jave - Bota Sot

Heidi Baci ka arritur të shtypë në kohë butonin dhe përfitimi i saj është për tu larguar nga shtëpia vip. Heidi është vënë në dijeni për këtë përfitim. Ajo ka mbetur e habitur. Po pse do të largohet Heidi...

U përjashtua dje, publikohet video e re, Egla Ceno e mbyllur në një ambient të veçantë

para 3 jave - Reporteri

Ditën e djeshme produksioni i Big Brother VIP Albania, përmes një zarfi të zi të futur në shtëpi, ka njoftuar përjashtimin nga loja të banores Egla Ceno, shkruan Reporteri.net. E gjithë kjo si vazhdimësi...

Heidi pyetet nëse do të jetojë me prindërit e Romeos – Habit me përgjigjen

para 3 jave - Lajmi.net

Heidi Baci la sot shtëpinë për pak minuta, për të dhënë një intervistë ekskluzive në “Ftesë në 5”, surprizë që e përfitoi pas shtypjes së pulsantit. E pyetur nga moderatorja nëse do të jetojë me prindërit...

“A do të jetoje me prindërit e Romeos?”/ Ja si përgjigjet Heidi Baci

para 3 jave - Lexo

Heidi Baci la sot shtëpinë për pak minuta, për të dhënë një intervistë ekskluzive në “Ftesë në 5”, surprizë që e përfitoi pas shtypjes së pulsantit. E pyetur nga Bieta Sulo nëse do të jetojë me prindërit...

“A do të jetoje me prindërit e Romeos?”/ Ja si përgjigjet Heidi Baci

para 3 jave - ACTV

Heidi Baci la sot shtëpinë për pak minuta, për të dhënë një intervistë ekskluzive në “Ftesë në 5”, surprizë që e përfitoi pas shtypjes së pulsantit. E pyetur nga Bieta Sulo nëse do të jetojë me prindërit...

Videoja e dyshimtë e Eglës në Big Brother, reagon Fifi: Të dua kështu siç je

para 3 jave - Telegrafi

Egla Ceno fillimisht u tha se u përjashtua nga Big Brother VIP Albania 3, ndërsa në shtëpi mbërriti ‘zarfi i zi’. Aktorja e njohur kohëve të fundit pati disa përplasje me Meriton Mjekiqin, e mes tjerash...

Egla Ceno rikthehet në shtëpinë e Big Brother VIP, çfarë po ndodhë (VIDEO)

para 3 jave - Ina

Egla Ceno u përjashtua nga Big Brother VIP ditën e djeshme. Ky vendim u dha nga Vëllai i Madh pas incidentit të rëndë të ndodhur pas prime-t, ku Egla i hodhi gotën me verë në kokë Meritonit, pas debatit...

Egla nuk ka dalë nga BBV, banorja do i rikthehet lojës

para 3 jave - Syri.net Kosova

Ditën e djeshme Egla Ceno është skualifikuar nga shtëpia e “BBV3”. Pas provokimeve që Meritoni dhe Ilnisa i kanë bërë ndaj saj dhe reagimeve që Egla ka pasur ndaj Meritonit, Vëllai i Madh komunikoi këtë...

“Dasma ishte simbolike”, Heidi largohet nga “BBV”: Jeta ime është shumë ndryshe, me prindërit e Romeos nuk jetoj…!

para 3 jave - Java News

Konkurrentja e Big Brother VIP, Heidi Baci la sot shtëpinë vetë për pak minuta. Ajo ishte e ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, pasi e përfitoi këtë avantazh duke shtypur pulsantin. E pyetur nëse do të jetojë...

Videoja e Eglës brenda shtëpisë – Fjalët e Ledjonës ngjallin dyshime se produksioni i BBV po i mashtron keq shikuesit

para 3 jave - Klix

Dikush këtu po gënjen. Një ditë, pas lajmit për largim nga shtëpia e “Big Brother Vip Albanai” të aktores Egla Ceno për shkak sjelljeve të pahijshme për formatin sot, janë publikuar pamje nga produksioni...

Video/ Egla Ceno ende në shtëpi? E papritura në “Big Brother VIP”

para 3 jave - Top Channel

Egla Ceno u skualifikua një ditë më parë nga “Big Brother VIP 3”, por një promo e publikuar në faqen zyrtare të reality show-t na tregon se aktorja është ende në shtëpi. Ajo ndodhet e izoluar në një dhomë...

Videoja e dyshimtë e Eglës në Big Brother, reagon Fifi: Të dua kështu siç je

para 3 jave - Zhurnal

Egla Ceno fillimisht u tha se u përjashtua nga Big Brother VIP Albania 3, ndërsa në shtëpi mbërriti ‘zarfi i zi’. Aktorja e njohur kohëve të fundit pati disa përplasje me Meriton Mjekiqin, e mes tjerash...

Egla Ceno rikthehet në shtëpinë e Big Brother VIP

para 3 jave - GazetaBlic

Egla Ceno u përjashtua nga Big Brother VIP ditën e djeshme. Ky vendim u dha nga Vëllai i Madh pas incidentit të rëndë të ndodhur pas prime-t, ku Egla i hodhi gotën me verë në kokë Meritonit, pas debatit...

La shtëpinë, kë ka më afër zemrës brenda BBV? Heidi habit me deklaratën: Juli më duket i drejtë…!

para 3 jave - Java News

Banora me e perfolur e BBVIPA Heidi Baçi la sot shtëpinë vetëm për pak minuta. Heidi u shkëput këtë pasdite pak minuta nga shtëpia e Big Brother VIP, për të dhënë një intervistë në emisionin “Ftesë në...

Videoja e dyshimtë e Eglës në Big Brother, reagon Fifi: Të dua kështu siç je

para 3 jave - Syri

Egla Ceno fillimisht u tha se u përjashtua nga Big Brother VIP Albania 3, ndërsa në shtëpi mbërriti ‘zarfi i zi’. Aktorja e njohur kohëve të fundit pati disa përplasje me Meriton Mjekiqin, e mes tjerash...

Egla Ceno nuk është përjashtuar nga shtëpia e BBV?

para 3 jave - Gazeta Express

Pas spektaklit të kaluar të Big Brother Albania, dy banorët e shtëpisë Meritoni dhe Egla, patën një debat mjaft të fortë ku kjo e fundit nuk hezitoi dhe i hodhi Meritonit në kokë gotën me verë. Menjëherë...

Rikthehet Egla! Ja ku qëndron e izoluar prej ditës së djeshme! (VIDEO)

para 3 jave - Albeu

Të dielën një Zarfi i Zi shkoi në shtëpinë e “Big Brother Vip Albania”. Aty u bë i ditur largimi i saj. Ajo nga shtëpia e “Big Brother Vip Albania”, u përjashtua kinse për shkak të sjelljeve të dhunshme...

Heidi largohet nga shtëpia e ‘BBVA’

para 3 jave - Infokusi

Heidi Baci ka arritur të shtypë në kohë butonin dhe përfitimi i saj është për tu larguar nga shtëpia vip. Heidi është vënë në dijeni për këtë përfitim. Ajo ka mbetur e habitur. Po pse do të largohet Heidi...

Egla Ceno nuk u përjashtua nga Big Brother? Del videoja që tregon se ndodhet akoma në shtëpi

para 3 jave - Telegrafi

Egla Ceno u skualifikua ditën e djeshme (e diel) nga Big Brother VIP Albania 3. Një ‘zarf i zi’ mbërriti në shtëpi, në të cilin thuhej se aktorja u përjashtua për shkak të rastit të fundit me Meriton Mjekiqin...

Çfarë po ndodh në Big Brother VIP? Pas Eglës, një tjetër banore do lërë shtëpinë sot…

para 3 jave - Gazeta Shqip

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13...

Egla rikthehet në shtëpinë e Big Borther?

para 3 jave - GazetaBlic

Të dielën një Zarfi i Zi shkoi në shtëpinë e “Big Brother Vip Albania”. Aty u bë i ditur largimi i saj. Ajo nga shtëpia e “Big Brother Vip Albania”, u përjashtua kinse për shkak të sjelljeve të dhunshme...

Videoja e Eglës brenda shtëpisë – Fjalët e Ledjonës ngjallin dyshime se produksioni i BBV po i mashtron keq shikuesit

para 3 jave - GazetaBlic

Dikush këtu po gënjen. Një ditë, pas lajmit për largim nga shtëpia e “Big Brother Vip Albanai” të aktores Egla Ceno për shkak sjelljeve të pahijshme për formatin sot, janë publikuar pamje nga produksioni...

Heidi pas daljes nga shtëpia: Nuk do të jetoj me prindërit e Romeos

para 3 jave - Revista Kosovarja

Heidi Baci la sot shtëpinë për pak minuta, për të dhënë një intervistë ekskluzive në “Ftesë në 5”, surprizë që e përfitoi pas shtypjes së pulsantit. E pyetur nga moderatorja nëse do të jetojë me prindërit...

Heidi pas daljes nga shtëpia: Nuk do të jetoj me prindërit e Romeos

para 3 jave - Klix

Heidi Baci la sot shtëpinë për pak minuta, për të dhënë një intervistë ekskluzive në “Ftesë në 5”, surprizë që e përfitoi pas shtypjes së pulsantit. E pyetur nga moderatorja nëse do të jetojë me prindërit...

Egla Ceno nuk u përjashtua nga Big Brother? Del videoja që tregon se ndodhet akoma në shtëpi

para 3 jave - Bota Sot

Egla Ceno u skualifikua ditën e djeshme (e diel) nga Big Brother VIP Albania 3. Një ‘zarf i zi’ mbërriti në shtëpi, në të cilin thuhej se aktorja u përjashtua për shkak të rastit të fundit me Meriton Mjekiqin...

Plas debati mes vëllait të Jul Dedës dhe vëllait të Ilnisa Agollit, Mario: Ajo e përdor Meritonin si marionetë

para 3 jave - Ina

Të ftuar në “Wake Up” kanë qenë vëllai i Ilnisës Kevin Agolli dhe Mario Deda të cilët kanë komentuar lojën që bën Ilnisa dhe Juli, por edhe lojën e banorëve të tjerë. Sipas Marios Eglën e ka nxjerrë Ilnisa,...

U përjashtua me zarf të zi nga Big Brother Vip, çfarë po ndodh me Elga Cenon! Dalin pamjet e aktores mbyllur në një dhomë me mure të bardha, mesazhi...

para 3 jave - Panorama

Elga Ceno u përjashtua nga shtëpia e Big Brother Vip ditën e djeshme me zarf të zi pas përplasjeve me moderatorin Meriton Mjekiqi, ku aktorja i derdhi këtij të fundit verë në kokë. Pas daljes së saj nga...

Rikthehet Egla! Ja ku qëndron e izoluar prej ditës së djeshme!

para 3 jave - Gazeta Shqip

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13...

E papritur/ Egla rikthehet në shtëpinë e Big Brother?

para 3 jave - Indeks online

Të dielën një Zarfi i Zi shkoi në shtëpinë e “Big Brother Vip Albania”. Aty u bë i ditur largimi i saj. Ajo nga shtëpia e “Big Brother Vip Albania”, u përjashtua kinse për shkak të sjelljeve të dhunshme...

Egla Ceno s’u përjashtua nga Big Brother? Del videoja që tregon se ndodhet akoma në shtëpi

para 3 jave - Zeri

Egla Ceno u skualifikua ditën e djeshme (e diel) nga Big Brother VIP Albania 3. Një ‘zarf i zi’ mbërriti në shtëpi, në të cilin thuhej se aktorja u përjashtua për shkak të rastit të fundit me Meriton Mjekiqin...

Egla Ceno ende në shtëpi? E papritura në “Big Brother VIP” (VIDEO)

para 3 jave - Aktuale

Egla Ceno u skualifikua një ditë më parë nga “Big Brother VIP 3”, por një promo e publikuar në faqen zyrtare të reality show-t na tregon se aktorja është ende në shtëpi. Marketing Ajo ndodhet e izoluar...

Egla nuk ka dalë nga BBV, banorja do i rikthehet lojës

para 3 jave - Syri

Ditën e djeshme Egla Ceno është skualifikuar nga shtëpia e “BBV3”. Pas provokimeve që Meritoni dhe Ilnisa i kanë bërë ndaj saj dhe reagimeve që Egla ka pasur ndaj Meritonit, Vëllai i Madh komunikoi këtë...

Plas sherri mes vëllait të Jul Dedës dhe vëllait të Ilnisës: Ajo e përdor Meritonin si marionetë!

para 3 jave - Lexo

Të ftuar në “Wake Up” kanë qenë vëllai i Ilnisës Kevin Agolli dhe Mario Deda të cilët kanë komentuar lojën që bën Ilnisa dhe Juli, por edhe lojën e banorëve të tjerë. Sipas Marios Eglën e ka nxjerrë Ilnisa,...

Heidi del nga shtëpia, ka disa fjalë për Julin dhe Rozën

para 3 jave - Shqip

Heidi u shkëput këtë pasdite pak minuta nga shtëpia e Big Brother VIP, për të dhënë një intervistë në emisionin “Ftesë në 5”. ‘Favorizimin’ për të dalë nga shtëpia e për tu rikthyer sërish, Heidi e fitoi...

Ç’ndodhi?! Pas Eglës një tjetër banore lë shtëpinë e BBV

para 3 jave - Pressonline

Plot të papritura në “Big Brother Vip”. Pas skualifikimit të Egla Cenos një tjetër banore ka lënë shtëpinë më të famshme. Heidi Baci arriti të shtypte pulsantin e kuq dhe “Vëllai i Madh” i ka dhënë asaj...

Ç’ndodhi?! Pas Eglës një tjetër banore lë shtëpinë e BBV

para 3 jave - Nacionale.mk

Plot të papritura në “Big Brother Vip”. Pas skualifikimit të Egla Cenos një tjetër banore ka lënë shtëpinë më të famshme. Heidi Baci arriti të shtypte pulsantin e kuq dhe “Vëllai i Madh” i ka dhënë asaj...

Plas debati mes vëllait të Jul Dedës dhe vëllait të Ilnisa Agollit, Mario: Ajo e përdor Meritonin si marionetë

para 3 jave - Top Channel

Të ftuar në “Wake Up” kanë qenë vëllai i Ilnisës Kevin Agolli dhe Mario Deda të cilët kanë komentuar lojën që bën Ilnisa dhe Juli, por edhe lojën e banorëve të tjerë. Sipas Marios Eglën e ka nxjerrë Ilnisa,...

Egla rikthehet në shtëpinë e Big Borther?

para 3 jave - Klix

Të dielën një Zarfi i Zi shkoi në shtëpinë e “Big Brother Vip Albania”. Aty u bë i ditur largimi i saj. Ajo nga shtëpia e “Big Brother Vip Albania”, u përjashtua kinse për shkak të sjelljeve të dhunshme...

“Nuk tregoi as afeksion as respekt…”/Arjola Shehu aspak e kënaqur me sjelljen që Heidi pati me prindërit e Romeos!

para 3 jave - Gazeta Shqip

Sot në emisionin “Live from Tirana” ishte e ftuar në studio moderatorja Arjola Shehu. Ndërkaq, dasma e Romeos dhe Heidit, si u ribashkua dyshja dhe lanë pas çdo konflikt dhe mosbesim? Ja si përgjigjet...

Na paskan mashtruar të gjithëve, Egla nuk qenka përjashtuar nga shtëpia e BBVA?!

para 3 jave - Almakos

Egla Ceno u skualifikua ditën e djeshme (e diel) nga Big Brother VIP Albania 3. Një ‘zarf i zi’ mbërriti në shtëpi, në të cilin thuhej se aktorja u përjashtua për shkak të rastit të fundit me Meriton Mjekiqin...

Ç’po ndodh në BBV, Heidi del nga shtëpia për të shkuar diku. Ja ku do e shihni sot

para 3 jave - InfoShqip

Ditën e sotme kanë ndodhur shumë ngjarje në Big Brother Vip. Pas videos së Eglës qe duket sikur s’ka dalur nga shtëpia një gjë ka ndodhur dhe me Heidin. Në shtëpi ka një buton të madh që kush e shty nuk...

Heidi largohet nga shtëpia e ‘BBVA’

para 3 jave - Bota Press

Heidi Baci ka arritur të shtypë në kohë butonin dhe përfitimi i saj është për tu larguar nga shtëpia vip. Heidi është vënë në dijeni për këtë përfitim. Ajo ka mbetur e habitur. Po pse do të largohet Heidi...

Heidi largohet nga shtëpia e BBVA, kjo është arsyeja

para 3 jave - Epoka e Re

Heidi Baci ka arritur të shtypë në kohë butonin dhe përfitimi i saj është për tu larguar nga shtëpia vip. Heidi është vënë në dijeni për këtë përfitim. Ajo ka mbetur e habitur. Po pse do të largohet Heidi...

Plas sherri mes vëllait të Jul Dedës dhe vëllait të Ilnisës

para 3 jave - Shqip

Të ftuar në “Wake Up” kanë qenë vëllai i Ilnisës Kevin Agolli dhe Mario Deda të cilët kanë komentuar lojën që bën Ilnisa dhe Juli, por edhe lojën e banorëve të tjerë. Sipas Marios Eglën e ka nxjerrë Ilnisa,...

“Eglën nuk e nxori Meritoni por…”/ Plas debati mes vëllait të Julit dhe vëllait të Ilnisës: Ajo e përdor Mjekiqin si marionetë

para 3 jave - Gazeta Shqip

Një ditë më parë Vëllai i Madh mori një vendim të rëndësishëm për Egla Cenon, duke e skualifikuar nga “Big Brother VIP3”. Shkak u bë sjellja e saj kundrejt Meriton Mjekiqit, të cilit i hodhi verë në kokë...

Plas debati mes vëllait të Jul Dedës dhe vëllait të Ilnisa Agollit, Mario: Ajo e përdor Meritonin si marionetë

para 3 jave - NOA

Të ftuar në “Wake Up” kanë qenë vëllai i Ilnisës Kevin Agolli dhe Mario Deda të cilët kanë komentuar lojën që bën Ilnisa dhe Juli, por edhe lojën e banorëve të tjerë. Sipas Marios Eglën e ka nxjerrë Ilnisa,...

Ndizet rrjeti, Egla Ceno rikthehet në reality show, e konfirmon BBV (VIDEO)

para 3 jave - InfoShqip

Në një video të publikuar pak minuta më parë nga faqja zyrtare e “Big Brother VIP”, Egla Ceno shihet e izoluar në një dhomë larg pjesës tjetër të banorëve, duke na lënë të kuptojmë se aktoren mund ta shohim...

Heidi largohet nga shtëpia e ‘BBVA’

para 3 jave - Revista Kosovarja

Heidi Baci ka arritur të shtypë në kohë butonin dhe përfitimi i saj është për tu larguar nga shtëpia vip. Heidi është vënë në dijeni për këtë përfitim. Ajo ka mbetur e habitur. Po pse do të largohet Heidi...

Plas debati mes vëllait të Jul Dedës dhe vëllait të Ilnisa Agollit, Mario: Ajo e përdor Meritonin si marionetë

para 3 jave - Bota Sot

Të ftuar në “Wake Up” kanë qenë vëllai i Ilnisës Kevin Agolli dhe Mario Deda të cilët kanë komentuar lojën që bën Ilnisa dhe Juli, por edhe lojën e banorëve të tjerë. Sipas Marios Eglën e ka nxjerrë Ilnisa,...

Plas debati mes vëllait të Jul Dedës dhe vëllait të Ilnisa Agollit, Mario: Ajo e përdor Meritonin si marionetë

para 3 jave - Albeu

Të ftuar në “Wake Up” kanë qenë vëllai i Ilnisës Kevin Agolli dhe Mario Deda të cilët kanë komentuar lojën që bën Ilnisa dhe Juli, por edhe lojën e banorëve të tjerë. Sipas Marios Eglën e ka nxjerrë Ilnisa,...

Vesa ‘thumbon‘ çiftin Heidi-Romeo, edhe pse një ditë më parë i uroi dasmën

para 3 jave - Indeks online

Dasma e çiftit Heidi-Romeo ka sjellë një sërë reagimesh si brenda shtëpisë së ‘BBV3’ por edhe jashtë saj. Reagime pozitive por dhe negative ku shumë kanë hedhur dyshimet e tyre se gjithçka që çifti po...

Vesa ‘thumbon‘ çiftin Heidi-Romeo, edhe pse një ditë më parë i uroi dasmën

para 3 jave - Lajm

Dasma e çiftit Heidi-Romeo ka sjellë një sërë reagimesh si brenda shtëpisë së ‘BBV3’ por edhe jashtë saj. Reagime pozitive por dhe negative ku shumë kanë hedhur dyshimet e tyre se gjithçka që çifti po...

VIDEO/ Egla ende në shtëpi? E papritura në “Big Brother VIP” dhe si do e presin Ilnisa e Meritoni

para 3 jave - Java News

Egla Ceno u skualifikua një ditë më parë nga “Big Brother VIP 3”, por një promo e publikuar në faqen zyrtare të reality show-t na tregon se aktorja është ende në shtëpi. Ajo ndodhet e izoluar në një dhomë...

“Po i ikën loja nga duart”/ Ç’ndodhi? Heidi “shpërthen” në lot

para 3 jave - Albeu

Rubrika “Big Brother Radio” u ka dhënë mundësi banorëve të tregojnë më shumë për njëri-tjetrin, strategjitë dhe idetë e lojës. Pjesë e panelit së bashku me Erjolën dhe Françeskën, ka qenë edhe Heidi e...

Egla nuk është përjashtuar nga Big Brother – Ja ku shihet ajo

para 3 jave - Lajmi.net

Para disa ditësh u bë e ditur se Egla, banorjae Big Brother VIP Albania u përjashtua nga ky edicion. Kjo pasi ‘Vëllau i Madh’ I kishte dërguar një zarf të zi lidhur me sjelljen e saj, shkruan lajmi.net....

Video/ Egla Ceno ende në shtëpi? E papritura në “Big Brother VIP”

para 3 jave - Lexo

Egla Ceno u skualifikua një ditë më parë nga “Big Brother VIP 3”, por një promo e publikuar në faqen zyrtare të reality show-t na tregon se aktorja është ende në shtëpi.

Plas sherri mes vëllait të Jul Dedës dhe vëllait të Ilnisës: Ajo e përdor Meritonin si marionetë!

para 3 jave - Java News

Të ftuar në “Wake Up” kanë qenë vëllai i Ilnisës Kevin Agolli dhe Mario Deda të cilët kanë komentuar lojën që bën Ilnisa dhe Juli, por edhe lojën e banorëve të tjerë. Sipas Marios Eglën e ka nxjerrë Ilnisa,...

Egla rikthehet në shtëpinë e Big Borther?

para 3 jave - Infokusi

Të dielën një Zarfi i Zi shkoi në shtëpinë e “Big Brother Vip Albania”. Aty u bë i ditur largimi i saj. Ajo nga shtëpia e “Big Brother Vip Albania”, u përjashtua kinse për shkak të sjelljeve të dhunshme...

Fifi i del në mbështetje Eglës: Të dua kështu siç je

para 3 jave - Revista Kosovarja

Përmes një zarfi të zi, Egla Ceno, fillimisht u tha se u përjashtua nga Big Brother VIP Albania 3. Aktorja e njohur kohëve të fundit pati disa përplasje me Meriton Mjekiqin, e mes tjerash shpesh u kritikua...

Videoja e Eglës brenda shtëpisë – Fjalët e Ledjonës ngjallin dyshime se produksioni i BBV po i mashtron keq shikuesit

para 3 jave - Revista Kosovarja

Dikush këtu po gënjen. Një ditë, pas lajmit për largim nga shtëpia e “Big Brother Vip Albanai” të aktores Egla Ceno për shkak sjelljeve të pahijshme për formatin sot, janë publikuar pamje nga produksioni...

Egla Ceno nuk është përjashtuar nga shtëpia e BBV? Këto pamje kanë ngjallë shumë dyshime

para 3 jave - Gazeta10

Egla Ceno u skualifikua ditën e djeshme (e diel) nga Big Brother VIP Albania 3. Një ‘zarf i zi’ mbërriti në shtëpi, në të cilin thuhej se aktorja u përjashtua për shkak të rastit të fundit me Meriton Mjekiqin...

Vesa ‘thumbon‘ çiftin Heidi-Romeo, edhe pse një ditë më parë i uroi dasmën

para 3 jave - Ina

Dasma e çiftit Heidi-Romeo ka sjellë një sërë reagimesh si brenda shtëpisë së ‘BBV3’ por edhe jashtë saj. Reagime pozitive por dhe negative ku shumë kanë hedhur dyshimet e tyre se gjithçka që çifti po...

“Për këta jam i qartë…”/ 4 finalistët e BBV3 sipas Mario Dedës dhe Kevin Agollit: Nga të tre edicionet këtë herë do të kemi një çift…

para 3 jave - Gazeta Shqip

Mario Deda dhe Kevin Agolli ishin sot të ftuar në emisionin “Wake Up”, ku komentuan rrugëtimin e Julit dhe Ilnisës në “Big Brother VIP3”. Gjithashtu ata thanë dy fjalë edhe në lidhje me skualifikimin e...

Banorët e Big Brother VIP Albania flenë në oborr

para 3 jave - Telegrafi

‘Vëllai i Madh’ së fundmi i ka detyruar banorët e shtëpisë që të flenë në oborr. Ata kishin vetëm pak minuta kohë për të mbledhur gjërat e tyre e për të dalë në arënen e ‘Supersport’. Të njëjtit duket...

Egla Ceno rikthehet në shtëpinë e Big Brother VIP

para 3 jave - Klix

Egla Ceno u përjashtua nga Big Brother VIP ditën e djeshme. Ky vendim u dha nga Vëllai i Madh pas incidentit të rëndë të ndodhur pas prime-t, ku Egla i hodhi gotën me verë në kokë Meritonit, pas debatit...

“Meritoni dhe Ilnisa nëse do të përndiqnin dikë…”/ Vëllai i Julit ka dy fjalë për skualifikimin e Eglës nga BBV3

para 3 jave - Gazeta Shqip

Mario Deda ishte mëngjesin e sotëm i ftuar në emisionin “Wake Up”, ku komentoi lojën e vëllait të tij, Julian, në “Big Brother VIP3”. Gjithashtu ai tha edhe dy fjalë në lidhje me skualifikimin e Egla Cenos...

Çfarë vendimi do merret për Ilnisën dhe Meritonin? Kevin Agolli komenton skualifikimin e Eglës nga BBV: Krishti u ngjall…

para 3 jave - Gazeta Shqip

Vëllai i Ilnisa Agollit, Kevin, ishte mëngjesin e kësaj të hëne i ftuar në emisionin “Wake Up”, ku komentoi skualifikimin e Egla Cenos nga “Big Brother VIP3”. Sipas tij, largimi i Eglës kishte një simbolikë...

FOTO/ Dalin pamjet, Egla ndodhet në shtëpinë e BBV

para 3 jave - Shqip

Egla Ceno ndodhet brenda shtëpisë së Big Brother VIP. Konkurrentja u përjashtua një ditë më parë pasi i derdhi Meritonit në kokë gotën me verë. Mirëpo sot, Big Brother VIP ka publikuar një video ku Egla...

Banorët e Big Brother VIP Albania flenë në oborr

para 3 jave - Zeri

‘Vëllai i Madh’ së fundmi i ka detyruar banorët e shtëpisë që të flenë në oborr. Ata kishin vetëm pak minuta kohë për të mbledhur gjërat e tyre e për të dalë në arenën e ‘Supersport’. Të njëjtit duket...

Vesa ‘thumbon‘ çiftin Heidi-Romeo, edhe pse një ditë më parë i uroi dasmën

para 3 jave - GazetaBlic

Dasma e çiftit Heidi-Romeo ka sjellë një sërë reagimesh si brenda shtëpisë së ‘BBV3’ por edhe jashtë saj. Reagime pozitive por dhe negative ku shumë kanë hedhur dyshimet e tyre se gjithçka që çifti po...

Çfarë vendimi do merret për Ilnisën dhe Meritonin? Kevin Agolli komenton skualifikimin e Eglës nga BBV

para 3 jave - Java News

Vëllai i Ilnisa Agollit, Kevin, ishte mëngjesin e kësaj të hëne i ftuar në emisionin “Wake Up”, ku komentoi skualifikimin e Egla Cenos nga “Big Brother VIP3”. Sipas tij, largimi i Eglës kishte një simbolikë...

Egla rikthehet në shtëpinë e Big Borther?

para 3 jave - Bota Press

Të dielën një Zarfi i Zi shkoi në shtëpinë e “Big Brother Vip Albania”. Aty u bë i ditur largimi i saj. pia e “Big Brother Vip Albania”, u përjashtua kinse për shkak të sjelljeve të dhunshme në mënyrë...

Egla rikthehet në shtëpinë e Big Borther?

para 3 jave - Revista Kosovarja

Të dielën një Zarfi i Zi shkoi në shtëpinë e “Big Brother Vip Albania”. Aty u bë i ditur largimi i saj. Ajo nga shtëpia e “Big Brother Vip Albania”, u përjashtua kinse për shkak të sjelljeve të dhunshme...

Egla Ceno ende në shtëpinë e Big Brother

para 3 jave - Dukagjini

Egla Ceno, u skualifikua para një dite nga “BigBrother VIP” por në disa foto të publikuara nga topchannel ajo ende ndodhet në ambientet e shtëpisë. Egla është e izoluar në një dhomë për momentin, por ende...

Banorët e Big Brother VIP Albania flenë në oborr

para 3 jave - Top24

‘Vëllai i Madh’ së fundmi i ka detyruar banorët e shtëpisë që të flenë në oborr. Ata kishin vetëm pak minuta kohë për të mbledhur gjërat e tyre e për të dalë në arënen e ‘Supersport’. Të njëjtit duket...

Vesa ‘thumbon‘ çiftin Heidi-Romeo, edhe pse një ditë më parë i uroi dasmën

para 3 jave - Revista Kosovarja

Dasma e çiftit Heidi-Romeo ka sjellë një sërë reagimesh si brenda shtëpisë së ‘BBV3’ por edhe jashtë saj. Reagime pozitive por dhe negative ku shumë kanë hedhur dyshimet e tyre se gjithçka që çifti po...

“Po i ikën loja nga duart”/ Çfarë ndodhi? Heidi nuk i mban dot lotët (VIDEO)

para 3 jave - Gazeta Shqip

Heidi është një nga banoret që ka spikatur më shumë me dinamikat ku është përfshirë në shtëpinë e “Big Brother Vip”. Ditën e sotme teksa ka qenë pjesë e panelit në “Big Brother Radio”, së bashku me Erjolën...

U largua me zarf të zi/ Porosia që u la Egla banorëve para daljes nga shtëpia e "Big Brother Vip"

para 3 jave - Gazeta Shqip

Aktorja Egla Ceno është përjashtuar nga Big Brother VIP 3 këtë të diel, pas debatit të ashpër që pati pas prime-t me Meritonin dhe Ilnisën. Vëllai i Madh u detyrua të merrte një vendim, pasi Egla i hodhi...

Maestro reagon pas përjashtimit të Eglës nga BBVA: Uroj që ende të jesh në punë, kur dola unë nga ajo shtëpi e gjeta veten në rrugë

para 3 jave - Telegrafi

Armaldo Kllogjeri ka qenë pjesë e Big Brother VIP në edicionin e dytë të këtij reality shou. Maestro, siç njihej nga të gjithë, u pëlqye tejet shumë nga publiku për lojën që zhvilloi brenda. Ish-konkurrenti...

VIDEOT/ Ja pse u përjashtua Egla nga Big Brother VIP

para 3 jave - Shqip

Egla Ceno ishte banorja e dytë që përjashtohet nga shtëpia me vendim të “Vëllait të Madh”. E para ishte Sara për agresion ndaj Franceskës. Ndërsa Egla u nxor jashtë pasi në dy momente radhazi mbrëmjen...

U përjashtua nga Big Brother Vip, reagon Egla Ceno

para 3 jave - Ora news

Aktorja Egla Ceno reagon pas përjashtimit nga Big Brother. Ajo u bëri thirrje banorëve të tjerë që të mos bien pre e provokimeve të Meritonit dhe Ilnisës, duke theksuar se këto provokime do bëhen edhe...

U përjashtua nga Big Brother, vjen reagimi i parë i Eglas

para 3 jave - Epoka e Re

Aktorja Egla Ceno është përjashtuar nga Big Brother VIP 3 këtë të diel, pas debatit të ashpër që pati pas prime-t me Meritonin dhe Ilnisën. Vëllai i Madh u detyrua të merrte një vendim, pasi Egla i hodhi...

Mes lotësh dhe duartrokitjesh, banorët përcjellin Egla Cenon

para 3 jave - Telegrafi

Të papritura kanë ndodhur në shtëpinë e Big Brother Vip Albania, ku Egla, njëra nga banoret më të diskutuara dhe aktive, është skualifikuar nga loja si pasojë e sjelljes së dhunshme. Skualifikimi vjen...

Edhe këta dy banorë të Big Brother VIP Albania do të penalizohen nga produksioni të martën në spektakël

para 3 jave - Reporteri

Produksioni ditën e sotme ka përjashtuar nga loja e Big Brother VIP Albania, banoren Egla Ceno, shkruan Reporteri.net. Si pasojë e vërejtjeve të shumta, e që kanë vazhduar edhe mbrëmë pas spektaklit provokimet,...

Pasi e përjashtuan nga Big Brotheri, Egla bën reagimin që askush nuk e priste

para 3 jave - OraInfo

Aktorja Egla Ceno është përjashtuar nga Big Brother VIP 3 këtë të diel, pas debatit të ashpër që pati pas prime-t me Meritonin dhe Ilnisën. Vëllai i Madh u detyrua të merrte një vendim, pasi Egla i hodhi...

Pasi e përjashtuan nga Big Brotheri, Egla bën reagimin që askush nuk e priste

para 3 jave - Infokusi

Aktorja Egla Ceno është përjashtuar nga Big Brother VIP 3 këtë të diel, pas debatit të ashpër që pati pas prime-t me Meritonin dhe Ilnisën. Vëllai i Madh u detyrua të merrte një vendim, pasi Egla i hodhi...

Ky është reagimi i Eglës pasi produksioni vendosi ta përjashtoj nga Big Brother VIP Albania

para 3 jave - Reporteri

Pas debateve mbrëmë pas prime me Ilnisën dhe Meritonin, produksioni ka vendosur ta përjashtojë nga loja aktoren Egla Ceno, shkruan Reporteri.net. Ka qenë aktori Juli ai i cili ka lexuar zarfin e zi në...

Egla Ceno skualifikohet nga “Big Brother Vip Albania”

para 3 jave - GazetaBlic

Sot (e diel) erdhi një Zarf i Zi në shtëpinë e “Big Brother Vip Albania”. Aktorja Egla Ceno është përjashtuar nga gara, për shkak të sjelljeve të dhunshme në mënyrë të vazhdueshme që bëri në shtëpi ndaj...

Produksioni përjashton nga loja një nga banoret e Big Brother VIP Albania

para 3 jave - Reporteri

Egla Ceno është përjashtuar nga shtëpia e Big Brother VIP Albania, shkruan Gazeta Online Reporteri.net. Pas shumë vërejtjesh në drejtim të saj, produksioni ka marrë vendim që aktoren ta përjashtojë nga...

Egla Ceno skualifikohet nga “Big Brother Vip Albania”

para 3 jave - Telegrafi

Sot (e diel) erdhi një Zarf i Zi në shtëpinë e “Big Brother Vip Albania”. Aktorja Egla Ceno është përjashtuar nga shtëpia e “Big Brother Vip Albania”, për shkak të sjelljeve të dhunshme në mënyrë të vazhdueshme...

Egla u përjashtua nga gara, pritet një vendim edhe për Meritonin dhe Ilnisën

para 3 jave - Gazeta Express

Big Brother Vip Albania ka njoftuar se banorja Egla Ceno është përjashtuar nga gara. Një vendim pritet edhe për Meritonin e Ilnisën.

Egla u përjashtua, Maestro bën reagimin e papritur

para 3 jave - Shqip

Pasi u dha lajmërimi që Egla u përjashtua nga shtëpia banorja e priti me shumë sportivitet. Por për disa konkurrentë të tjerë nuk ishte kështu, duke nisur debatet në shtëpi teksa ‘fajësojnë’ çiftin Ilnisa-Meriton...

“Mos bini pre e provokimeve”- Reagimi i parë i Egla Cenos pas përjashtimit nga “BBVIP”: Unë shpëtova!

para 3 jave - Bota Sot

Aktorja Elga Ceno reagoi menjëherë pas përjashtimit nga Big Brother. Ajo u bëri thirrje banorëve të tjerë që të mos bien pre e provokimeve të Meritonit dhe Ilnisës, duke theksuar se këto provokime do bëhen...

U përjashtua nga Big Brother, vjen reagimi i parë i Egla Cenos: Nuk jam pishman për asgjë

para 3 jave - Ina

Vendimi i përjashtimit të Egla Cenos erdhi pas incidentit të rëndë të ndodhur pas prime-t, ku Egla i hodhi gotën me verë në kokë Meritonit, pas debatit mes tyre. “Me vjen keq, është okay, ishte kënaqësi,...

Zarf i Zi! Egla Ceno përjashtohet nga Big Brother VIP 3, pritet vendimi për...

para 3 jave - BalkanWeb

Egla Ceno përjashtohet nga Big Brother VIP 3. Në përditësim…

Egla përjashtohet nga shtëpia e Big Brother Vip Albania

para 3 jave - Gazeta Express

Egla Ceno është përjashtuar nga gara e Big Brothet Vip Albania. Këtë e ka bërë të ditur BBVA.

U përjashtua nga Big Brother, vjen reagimi i parë i Egla Cenos

para 3 jave - Indeks online

Aktorja Egla Ceno është përjashtuar nga Big Brother VIP 3 këtë të diel, pas debatit të ashpër që pati pas prime-t me Meritonin dhe Ilnisën. Vëllai i Madh u detyrua të merrte një vendim, pasi Egla i hodhi...

Egla Ceno përjashtohet nga “Big Brother Vip Albania”

para 3 jave - Zeri

Sot (e diel) erdhi një Zarf i Zi në shtëpinë e “Big Brother Vip Albania”. Aktorja Egla Ceno është përjashtuar nga shtëpia e “Big Brother Vip Albania”, për shkak të sjelljeve të dhunshme në mënyrë të vazhdueshme...

Zarf i Zi! Egla Ceno përjashtohet nga Big Brother VIP 3!

para 3 jave - Syri

Egla Ceno përjashtohet nga Big Brother VIP 3. Lajmi është bërë i ditur nga vetë Vëllai i Madh përmes një zarfi të zi të dërguar ditën e sotme, pas incidentit të rëndë të ndodhur pas prime-t, ku Egla i...

Egla Ceno përjashtohet nga “Big Brother” (VIDEO)

para 3 jave - Albeu

Aktorja Egla Ceno, është përjashtuar nga “Big Brother VIP 3”. Ky vendim u dha nga Vëllai i Madh, pas incidentit të rëndë të ndodhur pas prime-t, ku Egla i hodhi gotën me verë në kokë Meritonit, pas debatit...

Zarf i Zi! Kjo banore përjashtohet nga gara, pritet vendimi për këta dy banorë

para 3 jave - Bota Sot

Egla Ceno përjashtihet nga Big Brother VIP 3. Ky vendim u dha nga Vëllai i Madh pas incidentit të rëndë të ndodhur pas prime-t. Aty Egla i hodhi gotën me verë në kokë Meritonit. Gjithçka ndodhi pas debatit...

Zarf i Zi! Egla Ceno përjashtohet nga Big Brother VIP 3

para 3 jave - Indeks online

Egla Ceno përjashtihet nga Big Brother VIP 3. Ky vendim u dha nga Vëllai i Madh pas incidentit të rëndë të ndodhur pas prime-t, ku Egla i hodhi gotën me verë në kokë Meritonit, pas debatit mes tyre. “Me...

Egla Ceno përjashtohet nga Big Brother

para 3 jave - Albeu

Egla Ceno përjashtihet nga Big Brother VIP 3. Ky vendim u dha nga Vëllai i Madh pas incidentit të rëndë të ndodhur pas prime-t, ku Egla i hodhi gotën me verë në kokë Meritonit, pas debatit mes tyre. “Me...

VIDEO/ U "përplas" me Meritonin, Egla skualifikohet nga shtëpia e "Big Brother"

para 3 jave - Ora news

Sapo është hapur një zarf i zi në shtëpinë e spektaklit televiziv "BBVA3". Mbrëmjen e djeshme, Egla ka pasur një debat me Meritonin, ku i derdhi një herë në kokë gotën me verë dhe më vonë përsëriti të...

Zarf i Zi! Egla Ceno përjashtohet nga Big Brother VIP 3, pritet vendimi për Ilnisën dhe Meritonin

para 3 jave - Indeks online

Egla Ceno përjashtihet nga Big Brother VIP 3. Ky vendim u dha nga Vëllai i Madh pas incidentit të rëndë të ndodhur pas prime-t, ku Egla i hodhi gotën me verë në kokë Meritonit, pas debatit mes tyre. View...

Egla Ceno skualifikohet nga Big Brother VIP 3

para 3 jave - Gazeta Shqip

Një Zarf i Zi është futur paraditën e sotme brenda shtëpisë së Big Brother VIP. Pas provokimeve që Meritoni i ka bërë dhe reagimeve që Egla ka patur vëllai i Madh ka marr ndaj saj një vendim të menjëhershme....

“Mos u afro te gota ime” – Elga i hedh verën Meritonit në trup dhe e lag me ujë

para 3 jave - Ina

Pas spektaklit të natës së mbrëmshme (e shtunë), të gjithë banorët si zakonisht u mblodhën në oborrin e shtëpisë, ndërsa Egla vendosi të futet në pishinë. Duke e ditur që debatet dhe provokimet mes Eglës...

“Ti je e poshtër”, Egla i hedh uiski në fytyrë Meritonit, ashpërsohet debati mes banorëve

para 3 jave - Reporteri

Një debat i ashpër ka ndodhur mbrëmë pas prime në shtëpinë e Big Brother VIP Albania, shkruan Reporteri.net. Derisa po dilte tek banorët në oborr, Meritoni e provokon Eglën duke i thënë nëse dëshironte...

Zarfi i zi: Kush u përjashtua nga BBVA

para 3 jave - Lajmi.net

Pas debateve mbrëmë pas prime me Ilnisën dhe Meritonin, produksioni ka vendosur ta përjashtojë nga loja aktoren Egla Ceno. Ka qenë aktori Juli ai i cili ka lexuar zarfin e zi në shtëpinë e Big Brother...

U përjashtua nga Big Brother, vjen reagimi i parë i Egla Cenos

para 3 jave - Infokusi

Aktorja Egla Ceno është përjashtuar nga Big Brother VIP 3 këtë të diel, pas debatit të ashpër që pati pas prime-t me Meritonin dhe Ilnisën. Vëllai i Madh u detyrua të merrte një vendim, pasi Egla i hodhi...

“Mos u afro te gota ime” – Elga i hedh verën Meritonit në trup dhe e lag me ujë

para 3 jave - Telegrafi

Pas spektaklit të natës së mbrëmshme (e shtunë), të gjithë banorët si zakonisht u mblodhën në oborrin e shtëpisë, ndërsa Egla vendosi të futet në pishinë. Duke e ditur që debatet dhe provokimet mes Eglës...

Egla jashtë shtëpisë, vendimi që pritet për Meritonin dhe Ilnisën

para 3 jave - Shqip

Ditën e sotme Big Brother Vip ka përjashtuar Eglën nga Big Brother pas sjelljeve të saj të pahijshme. Pas debatit të mbrëmshëm me Meritonin dhe Ilnisën, Egla i ka hedhur në kokë Meritonit gotën e verës...

Reagimi i Egla Cenon pas përjashtimit dhe fjalët në vesh që i tha Julit (VIDEO)

para 3 jave - Lexo

Aktorja Egla Ceno është përjashtuar nga Big Brother VIP 3 këtë të diel, pas debatit të ashpër që pati pas prime-t me Meritonin dhe Ilnisën. Vëllai i Madh u detyrua të merrte një vendim, pasi Egla i hodhi...

Përjashtohet Egla Ceno nga ‘Big Brother’

para 3 jave - Infokusi

Në shtëpinë e vëllait të madh pak minuta më parë ka ardh një zarf i zi, nga i cili është skualifikuar nga gara Egla Ceno. Arsyeja e kësaj është pasi Egla mbrëmë i ka hedh alkool në fytyrë Meritonit. Gjithashtu...

Zarf i Zi! Egla Ceno përjashtohet nga Big Brother VIP 3, pritet vendimi për Ilnisën dhe Meritonin

para 3 jave - InfoShqip

Egla Ceno përjashtohet nga Big Brother VIP 3. Ky vendim u dha nga Vëllai i Madh pas incidentit të rëndë të ndodhur pas prime-t, ku Egla i hodhi gotën me verë në kokë Meritonit, pas debatit mes tyre. “Me...

Mesazhi i Eglës gjatë largimit: Mos bini pre e provokimeve

para 3 jave - Shqip

Përjashtimi i Egla Cenos nga Big Brother VIP 3 këtë të diel, pas debatit të ashpër që pati pas prime-t me Meritonin dhe Ilnisë, u prit me çudi nga banorët të cilët e përqafuan, ndërsa aktorja u la porosi...

Vesa ‘thumbon‘ çiftin Heidi-Romeo, edhe pse një ditë më parë i uroi dasmën

para 3 jave - Syri.net Kosova

Dasma e çiftit Heidi-Romeo ka sjellë një sërë reagimesh si brenda shtëpisë së ‘BBV3’ por edhe jashtë saj. Reagime pozitive por dhe negative ku shumë kanë hedhur dyshimet e tyre se gjithçka që çifti po...

Heidi Baci takohet me prindërit e Romeos, nëna thotë dy fjalë për nusen

para 3 jave - Telegrafi

Heidi Baci, e cila së fundmi u bë nuse e Romeo Veshajt në një ceremoni martese brenda shtëpisë së BBVA, u përball me një surprizë të ëmbël nga prindërit e tij. Ata hynë në shtëpinë e spektaklit për të...

Kush doli nga shtëpia e BBVA mbrëmë?

para 3 jave - Gazeta Express

Julia Ilirjani i jep fund rrugëtimit në Big Brother VIP 3. Mes Eglës, Liamit, Rozës, Rikes, Ilnisës dhe Julias, kjo e fundit është larguar si personi më pak i votuar nga publiku në televotimin e hapur...

Zarfi i Zi: Kjo banore përjashtohet nga Big Brother Vip Albania

para 3 jave - Gazeta10

Pas debateve mbrëmë pas prime me Ilnisën dhe Meritonin, produksioni ka vendosur ta përjashtojë nga loja aktoren Egla Ceno. Ka qenë aktori Juli ai i cili ka lexuar zarfin e zi në shtëpinë e Big Brother...

Debat i ashpër në “Big Brother”/ Egla i hedh uiski në kokë Meritonit, moderatorit i skuqen sytë (VIDEO)

para 3 jave - Albeu

Debatet në shtëpinë më të famshme në Shqipëri “Big Brother Vip”, kanë qenë të shumta. Edhe këtë herë, protagonistë kanë qenë Egla dhe Meritoni. Darka pas spektaklit të mbrëmshëm, nuk ishte aspak e qetë....

‘Plas’ në BBV/ Egla i hedh verë në kokë Meritonit, ndërhyn Ilnisa: O fundër...

para 3 jave - BalkanWeb

Një përplasje e ashpër ka ndodhur në shtëpinë e Big Brother Vip, mes Eglës, Meritonit, dhe Ilnisës. Pas mbylljes së Prime-t, gjatë konsunimit të darkës, Egla Ceno i ka hedhur gotën me verën në kokë Meriton...

Egla i hedh uiski në kokë Meritonit, moderatorit i skuqen sytë:

para 3 jave - Indeks online

Darka pas spektaklit të mbrëmshëm (30 mars) nuk ishte aspak e qetë. Egla Ceno dhe Meriton Mjekiqi janë përplasur në një debat të ashpër që ka kaluar edhe në veprime fizike. Egla i ka hedhur verë Meritonit...

Egla i zbraz verën në kokë Meritonit, ndërhyn Ilnisa: O fundërrinë!

para 3 jave - Gazeta Shqip

Një përplasje e ashpër ka ndodhur në shtëpinë e Big Brother Vip, mes Eglës, Meritonit, dhe Ilnisës. Pas mbylljes së Prime-t, gjatë konsunimit të darkës, Egla Ceno i ka hedhur gotën me verën në kokë Meriton...

Egla përjashtohet nga shtëpia e Big Brother Vip Albania

para 3 jave - Bota Press

Egla Ceno është përjashtuar nga gara e Big Brothet Vip Albania. Këtë e ka bërë të ditur BBVA

U përjashtua nga Big Brother, vjen reagimi i parë i Egla Cenos

para 3 jave - Revista Kosovarja

Aktorja Egla Ceno është përjashtuar nga Big Brother VIP 3 këtë të diel, pas debatit të ashpër që pati pas prime-t me Meritonin dhe Ilnisën. Vëllai i Madh u detyrua të merrte një vendim, pasi Egla i hodhi...

VIDEO/ A do të ketë penalizime? Egla i hedh uiski në kokë Meritonit, moderatorit i skuqen sytë: Ilnisa, ujë...

para 3 jave - Ora news

Darka pas spektaklit të mbrëmshëm (30 mars) nuk ishte aspak e qetë. Egla Ceno dhe Meriton Mjekiqi janë përplasur në një debat të ashpër që ka kaluar edhe në veprime fizike. Egla i ka hedhur verë Meritonit...

Ndodh përsëri! Egla i hedh verën në kokë Meritonit

para 3 jave - Syri

Orët e para të mëngjesit, pas përfundimit të ‘Prime’, teska banorët kanë qenë duke shijuar darkën, Egla dhe Meritoni janë përfshirë një një përplasje me njëri-tjetrin. Siç e kemi parë dhe më herët dyshja...

Vesa ‘thumbon‘ çiftin Heidi-Romeo, edhe pse një ditë më parë i uroi dasmën

para 3 jave - Syri

Dasma e çiftit Heidi-Romeo ka sjellë një sërë reagimesh si brenda shtëpisë së ‘BBV3’ por edhe jashtë saj. Reagime pozitive por dhe negative ku shumë kanë hedhur dyshimet e tyre se gjithçka që çifti po...

Egla Ceno skualifikohet nga Big Brother VIP 3

para 3 jave - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Një Zarf i Zi është futur paraditën e sotme brenda shtëpisë së Big Brother VIP. Produksioni mori një vendim për Eglën pas incidentit të ndodhur...

“Je psikopate, e çmendur”- Egla i hedh gotën me verë në kokë Meritonit! Ndërhyn Ilnisa: Fundërrine, pise femër…

para 3 jave - Bota Sot

Gjatë konsunimit të darkës, Egla Ceno i ka hedhur gotën me verën në kokë Meriton Mjekiqit, me arsyetimin se ai i thotë në mënyrë të vazhdueshme që pi alkool. Meritoni i është drejtuar aktores duke i thënë...

Gjashtë banorë në televotim, ja kush u largua nga shtëpia e Big Brother. Kë...

para 3 jave - BalkanWeb

Aktorja Julia Ilirjani i jep fund rrugëtimit në Big Brother VIP 3. Mes Eglës, Liamit, Rozës, Rikes, Ilnisës dhe Julias, kjo e fundit është larguar si personi më pak i votuar nga publiku në televotimin...

Përjashtohet Egla Ceno nga ‘Big Brother’

para 3 jave - Revista Kosovarja

Në shtypin e vëllait të madh pak minuta më parë ka ardh një zarfë i zi, nga i cili është skualifikuar nga gara Egla Ceno. Arsyej e kësaj është pasi Egla mbrëm i ka hedh alkool në fytyr Meritonit, shkruan...

Heidi bën deklaratën e fortë pas takimit me prindërit e Romeos

para 3 jave - Infokusi

Heidi në publicitet gjatë bisedes me Julien shprehet “Është e shpejt për t’i takuar ata, kjo nuk është dasem prej vërteti, kisha super siklet”. Teksa Romeo thotë se “Nuk ke pse të marrësh siklet ti, ata...

Kjo banore u eliminua nga Big Brother VIP

para 3 jave - Indeks online

Në nominim në këtë javë kanë qenë Liami, Rike, Egla, Julia, Ilnisa dhe Rosa. Julia është eliminuar përfundimisht nga shtëpia e BBVA më votat e publikut. Qëndrimi i saj ishte shumë i shkurtër, pasi që ajo...

Heidi bën deklaratë e fortë pas takimit me prindërit e Romeos

para 3 jave - Infokusi

Heidi në publicitet gjatë bisedes me Julien shprehet “Është e shpejt për t’i takuar ata, kjo nuk është dasem prej vërteti, kisha super siklet”. Teksa Romeo thotë se “Nuk ke pse të marrësh siklet ti, ata...

Julia largohet nga shtëpia e Big Brother VIP Albania

para 3 jave - Zeri

Të shtunën e kaluar, aktorja Julia Iliriani u befasua me lajmin e saj të fundit në “Big Brother VIP Albania” kur u shpall se është eliminuar nga spektakli. Julia, e cila u bë pjesë e shtëpisë më të famshme...

“O fundërrinë, do të kapin për zhelesh…”! I derdhi Meritonit verën në kokë, Ilnisa shpërthen keq ndaj Eglës: O grua që nuk meriton të quhesh femër

para 3 jave - Lexo

Kaq ka mjaftuar që gazetarja të shpërthente keq ndaj aktores, duke i thënë që sapo të dalë jashta shtëpisë së “BBVIP” njerëzit “do të kapin për zhelesh”. “Do edhe ti ndonjë gotë kokës?” iu kthye Egla e...

Egla i hedh uiski në kokë Meritonit, moderatorit i skuqen sytë:

para 3 jave - Revista Kosovarja

Darka pas spektaklit të mbrëmshëm (30 mars) nuk ishte aspak e qetë. Egla Ceno dhe Meriton Mjekiqi janë përplasur në një debat të ashpër që ka kaluar edhe në veprime fizike. Egla i ka hedhur verë Meritonit...

Degradon debati në shtëpi, Egla i derdh në kokë gotën me verë Meritonit

para 3 jave - Shqip

Një incident i pakëndshëm ndodhi pas prime-t në shtëpinë e Big Brother VIP. Gjatë konsumimit të darkës, Egla Ceno i ka hedhur gotën me verën në kokë Meriton Mjekiqit, me arsyetimin se ai i thotë në mënyrë...

Heidi bën deklaratë ‘bombë’ pas takimit me prindërit e Romeos

para 3 jave - Revista Kosovarja

Mbrëmë në spektakël surprizë nga vëllai madh ishin prindërit e Romeos, ku për herë të parë takuan dhe Heidin. Heidi në publicitet gjatë bisedes me Julien shprehet “Është e shpejt për t’i takuar ata, kjo...

Emocionuese/ Prindërit surprizojnë Romeon, Heidi takon ‘vjehërrit’

para 3 jave - Nacionale.mk

Produksioni ka surprizuar mbrëmjen e sotme Romeon duke i sjellë në ambientet e shtëpisë prindërit e tij. Ata u takuan me çiftin, teksa uruan mes emocionesh dyshen për dasmën e zhvilluar mbrëmjen e djeshme....

Emocionuese/ Prindërit surprizojnë Romeon, Heidi takon ‘vjehërrit’

para 3 jave - Pressonline

Produksioni ka surprizuar mbrëmjen e sotme Romeon duke i sjellë në ambientet e shtëpisë prindërit e tij. Ata u takuan me çiftin, teksa uruan mes emocionesh dyshen për dasmën e zhvilluar mbrëmjen e djeshme....

“Jeni dy parazitë”/ Debate të ashpra mes Eglës dhe çiftit Meriton-Ilnisa, gazetarja: Ma derdhi në krah...

para 3 jave - Ora news

Egla ka pasur disa debate të vazhduemshme me Meritonin dhe Ilnisën ditët e fundit, gjë që agravoi dhe në Prime. Ky debat u komentua dhe nga opinionistët dhe banorët e tjerë në shtëpi. Egla: Më vjen keq...

Mes Julias, Eglës, Liamit, Rozës, Rikes dhe Ilnisës eleminohet nga shtëpia...

para 3 jave - Gazeta Shqip

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13...

Hapet zarfi i zi, ja se cila banore lë shtëpinë, Egla: Suksese me kauzat...

para 3 jave - Ora news

Piblikua ka vendosur që mes Julias, Eglës, Liamit, Rozës, Rikes dhe Ilnisës, të largojë nga BBV3 Julian. Julia pati rrugëtim të shkurtër brenda BBV3, që e përdori për ngritjen e zërit për kauza të forta....

Romeo dhe Heidi përshkruajnë emocionet e dasmës së tyre!

para 3 jave - Gazeta Shqip

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13...

Julia Ilirjani lë sonte shtëpinë e ‘BBV3’

para 3 jave - Nacionale.mk

Julia Ilirjani është eliminuar mbrëmjen e sotme nga formati më i ndjekur i ‘BBV3’. Në një nominim të fortë, ajo doli e votuar prej publikut si më pak e votuara dhe humbi mundësinë e çmimit të madh. Rikujtojmë...

S’i ftuan në dasëm, vjehrrin dhe vjehrrën s’i zë gjumi, me vrap te shtëpia për të takuar nusen! Ja çfarë i thanë Heidit dhe Romeos

para 3 jave - Ora news

Një moment emocionues ndodhi për Heidin dhe Romeon, të cilët u takuan me prindërit e banorit. Por para kësaj, Heidi bëri një bashkëbisedim me Ledionin në dhomën e rrëfimit, ku u tha: Ledioni: A është e...

Dy persona të panjohur për Heidin vijnë të takojnë banoren, kush janë ata?

para 3 jave - Gazeta Shqip

Spektakli i sotëm ka sjellë debate të forta mes banorëve por nga ana tjetër ka sjellë emocione mjaft të bukura, duke treguar disa nga momentet më të bukura të dasmës mes Heidit dhe Romeos. Ndërkohë që...

Banorët komentojnë dasmën e Heidit dhe Romeos: Një histori bollivudiane...

para 3 jave - Ora news

Dasma e Heidit dhe Romeos ka ndodhur mbrëmjen e djeshme. Pas shumë debateve mes çiftit, dy banorët i thanë ‘po’ njëri-tjetrit. Gjatë ‘prime’ të sotëm, ata panë klipin e dasmës së tyre dhe të gjitha çastet...

“Një histori bollivudiane…”/ Banorët komentojnë dasmën e Heidit dhe Romeos!

para 3 jave - Gazeta Shqip

Dasma e Heidit dhe Romeos ka ndodhur mbrëmjen e djeshme. Pas shumë debateve mes çiftit, dy banorët i thanë ‘po’ njëri-tjetrit. Gjatë ‘prime’ të sotëm, ata panë klipin e dasmës së tyre dhe të gjitha çastet...

Julia Ilirjani lë sonte shtëpinë e ‘BBV3’

para 3 jave - Pressonline

Julia Ilirjani është eliminuar mbrëmjen e sotme nga formati më i ndjekur i ‘BBV3’. Në një nominim të fortë, ajo doli e votuar prej publikut si më pak e votuara dhe humbi mundësinë e çmimit të madh. Rikujtojmë...

Egla aleancë të fshehur me Julin? Cila është skema e tyre?

para 3 jave - Gazeta Shqip

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13...

VIDEO/ U surprizua nga miku i tij teksa martohej me Heidin, ja detaji që i shpëtoi Romeos gjatë takimit me Elgitin

para 3 jave - Ora news

Këngëtari Elgit Doda, ka qenë i ftuari special në dasmën e çiftit Heidi-Romeo një natë më parë në “Big Brother VIP”. Elgiti po ashtu është edhe mik i ngushtë i Romeos. Aktori u përlot kur pa që në dasmën...

Egla aleancë të fshehur me Julin? Ledjoni u kujton ‘skenën’ e disa viteve më parë, ja si reaguan banorët

para 3 jave - Ora news

Moderatori Ledjon Liço solli në vëmendje edhe debatin e tyre për të brendshmet që është parë në një spektakël humori që u përsërit edhe në Big Brother, ndërsa Egla e mohoi. Ledjon Liço: Egla mund të jetë...

Meriton & Ilnisa apo Romeo & Heidi / Cila nga dasmat dhuroi më shumë emocione

para 3 jave - Gazeta Shqip

Në këtë edicion të tretë të “Big Brother VIP” janë organizuar dy dasma brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Në dasmën e parë çift ishte Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi, të cilët kanë krijuar një...

Ledioni paralajmëron Heidin për një të papritur

para 3 jave - Syri

Mbrëmja e sotme, në spektaklin televiziv “BBVA3” nisi me moderatorin, Ledion Liço, i cili bëri një përmbledhje të shkurtër se çfarë ka ndodhur gjatë kësaj jave dhe se çfarë pritet të ndodh gjatë “primet”....

U martua me Romeon, Ledioni paralajmëron një të papritur, Heidi vishet me të zeza

para 3 jave - Ora news

Mbrëmja e sotme, në spektaklin televiziv "BBVA3" nisi me moderatorin, Ledion Liço, i cili bëri një përmbledhje të shkurtër se çfarë ka ndodhur gjatë kësaj jave dhe se çfarë pritet të ndodh gjatë "primet"....

“Nuk e kisha menduar ndonjëherë”/ Çifti përshkruan emocionet e dasmës

para 3 jave - Nacionale.mk

Heidi dhe Romeo kanë qenë pothuajse në qendër të vëmendjes në ‘Prime-n’ e sotëm teksa është përfolur për dasmën e tyre e cila u zhvillua mbrëmjen e së premtes. Mes emocionesh, çifti ka ndarë mbrëmjen e...

Aleanca që nuk i mendonim, surpriza për të sapomartuarit e shumë të tjera, sonte LIVE në "BBV3".

para 3 jave - Gazeta Shqip

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13...

Juli për çiftin e sapo martuar Romeo-Heidi: Nga armiq në dasmë

para 3 jave - Syri

Mbrëmja e së premtes solli një tjetër atmosferë në ambientet e shtëpisë më të ndjekur, “Big Brother Vip3”. Romeo dhe Heidi, si një çift i përzgjedhur nga banorët e tjerë, u martuan. Mirëpo pasditen e sotme...

"Nga armiq në dasmë", Romeo dhe Heidi po aktrojnë?

para 3 jave - Gazeta Shqip

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13...

Detaji që i shpëtoi Romeos në takimin me Elgitin (VIDEO)

para 3 jave - Gazeta Shqip

I ftuar special në dasmën e Romeo Veshajt dhe Heidi Bacit mbrëmjen e djeshme, ishte këngëtari i njohur, Elgit Doda, i cili është edhe mik me aktorin. Romeo u përlot kur pa që në dasmën e tij kishte ardhur...

VIDEO/ "Kemi dasëm"... Donaldi, Elgiti dhe Bora presin krushqit jashtë shtëpisë së Big Brother VIP 3

para 3 jave - Ora news

Në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, BBV3 u bë dasma e shumëpritur e Heidit dhe Romeos. Heidi e veshur si nuse dhe Romeo si dhëndër, i thanë “Po” njëri-tjetrit teksa shkëmbyen unazat dhe puthje plot...

“Kur e kuptove që Heidi nuk të kishte më në shënjestër”/ Si iu përgjigj Romeo pyetjes së Françeskës? (VIDEO)

para 3 jave - Gazeta Shqip

Mbrëmjen e djeshme, Romeo Veshaj dhe Heidi Baci kanë ‘kurorëzuar’ dashurinë e tyre në ‘martesë’. Të gjithë banorët kanë festuar e gëzuar me çiftin. Françeska Murati, e cila mbrëmë ka lënë hatërmbetjet...

Lidhet me Donaldin, ja detaji që i shpëtoi Romeos në takimin me Elgitin

para 3 jave - Syri

I ftuar special në dasmën e Romeos dhe Heidit mbrëmjen e djeshme, ishte këngëtari Elgit Doda i cili është edhe mik me këngëtarin. Romeo u përlot kur pa që në dasmën e tij kishte ardhur për të performuar...

'Është si vjehërr e keqe!'- Egla dhe Juli flasin për çiftin Ilnisa-Meriton: Me romancën janë konsumuar, vetëm nëse…

para 3 jave - Syri

Dy aktorët, Jul Deda dhe Egla Ceno, kanë komentuar gjatë një bisede së bashku çiftin e shumë të përfolur të “Big Brother VIP”, Meriton Mjekiqi dhe Ilnisa Agolli. Sipas dyshesh, çifti pa njëri-tjetrin nuk...

“Është si vjehërr e keqe”/ Juli dhe Egla komentojnë Ilnisën me Meritonin: Ata janë të punësuar në krevat dhe…

para 3 jave - Gazeta Shqip

Julian Deda dhe Egla Ceno kanë komentuar dje çiftin e shumëpërfolur të “Big Brother VIP3”, Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi. Sipas dy aktorëve të njohur, çifti pa njëri-tjetrin nuk bëjnë lojë në BBV....

Pasi i thanë “Po” njëri-tjetrit, Heidi dhe Romeo nuk përmbahen para kamerave (VIDEO)

para 3 jave - Gazeta Shqip

Heidi Baci dhe Romeo Veshaj kanë ‘celebruar’ mbrëmë dashurinë e tyre në martesë, brenda shtëpisë së “Big Brother VIP3”. Banorët kanë kënduar e kërcyer të gjithë së bashku, duke kaluar disa momente mjaft...

Dasma e Romeos dhe Heidit, Vesa ka diçka për të thënë për çiftin (FOTO)

para 3 jave - Gazeta Shqip

Mbrëmë në shtëpinë e “Big Brother VIP3” u zhvillua dasma e improvizuar mes Romeo Veshajt dhe Heidi Bacit. Edhe pse një ‘martesë’ e bërë në kuadrin e lojës, nuk kanë munguar edhe urimet e shumta për çifti,...

VIDEO/ Heidi dhe Romeo i thonë 'PO' njëri-tjetrit! Martohen në Big Brother, Juli celebroi çiftin

para 3 jave - Syri

Në shtëpinë e BBV3, u bë dasma e shumëpritur e Heidit dhe Romeos. Heidi e veshur si nuse dhe Romeo si dhëndër kanë kurorëzuar dashurinë e tyre. Çifti i tha “Po” njëri tjetrit teksa shkëmbyen unazat dhe...

FOTO/ Martohet Heidi dhe Romeo, reagon Vesa

para 3 jave - Ora news

Sonte u zhvillua dasma e impovizuar mes Romeos dhe Heidit, ku nuk munguan edhe urimet e shumta për çiftin brenda dhe jashtë shtëpisë. Urimi që tërhoqi më shumë vëmendje në publik, ishte ai i këngëtares...

VIDEO/ Elgiti hyn papritur në dasmë, ja si reagoi Romeo sapo e pa

para 3 jave - Ora news

Dasma e shumëpritur nga të gjithë, ajo e Romeos dhe Heidit sapo ka nisur. Të gjithë banorët kanë pritur me duartrokitje dhe shumë të buzëqeshur nusen në ambjentin ku do të zhvillohet dasma. Pasi i thanë...

Ceremoni madhështore, Heidi dhe Romeo “martohen” brenda BBV3

para 3 jave - Nacionale.mk

Ora e shumëpritur erdhi. Dasma e dytë e improvizuar në BBV po ndodh ku çifti që celebrohet kësaj here janë Romeo dhe Heidi. Juli është banori që po celebron çiftin, i cili lexoi edhe betimet e martesës....

“Të trashëgoheni”, Vesa Smolica thumbon çiftin Heidi-Romeo?

para 3 jave - Nacionale.mk

Sonte u zhvillua dasma e impovizuar mes Romeos dhe Heidit, ku nuk munguan edhe urimet e shumta për çiftin brenda dhe jashtë shtëpisë. Urimi që tërhoqi më shumë vëmendje në publik, ishte ai i këngëtares...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK