Horoskopi i ditës, 3 Prill 2024

para 2 jave - Albeu

Dashi Stresi që keni përjetuar së fundmi, nuk do ju lërë të qetë as gjatë kësaj të mërkure, sidomos në vendin e punës. Megjithatë duhet të jeni të vendosur të bëni përgatitjet lidhur me projekte të rëndësishme....

Horoskopi për ditën e sotme, 3 prill 2024

para 2 jave - Syri

Dashi Fati për dashin nuk kursehet sa herë që ka episode dramatike. Në këtë periudhë keni dashurinë që ju mban fort. Ju mund të planifikoni jetën e re së shpejti, por keni frikë nga e ardhmja. Debati me...

"Ju mund të planifikoni jetën e re së shpejti, por keni frikë nga e ardhmja" - Ja çfarë thonë yjet për ju për të mërkurën

para 2 jave - Ora news

Dashi Fati për dashin nuk kursehet sa herë që ka episode dramatike. Në këtë periudhë keni dashurinë që ju mban fort. Ju mund të planifikoni jetën e re së shpejti, por keni frikë nga e ardhmja. Debati me...

Horoskopi për ditën e sotme, 2 prill 2024

para 2 jave - Syri

Dashi Fati për dashin nuk kursehet sa herë që ka episode dramatike. Në këtë periudhë keni dashurinë që ju mban fort. Ju mund të planifikoni jetën e re së shpejti, por keni frikë nga e ardhmja. Debati me...

Horoskopi, fati yt për datën 3 Prill 2024

para 2 jave - Lexo

Dashi Stresi që keni përjetuar së fundmi, nuk do ju lërë të qetë as gjatë kësaj të mërkure, sidomos në vendin e punës. Megjithatë duhet të jeni të vendosur të bëni përgatitjet lidhur me projekte të rëndësishme....

Bëni pjesë në listë? Këto janë tre shenjat e horoskopit që mund të krijojnë lidhje me partnerë të martuar

para 2 jave - Lexo

Për ta, gjithçka është e drejtë kur bëhet fjalë për dashurinë! Kjo do të thotë se ata nuk e kanë aspak shqetësim edhe nëse krijojnë lidhje me persona të martuar. Disa shenja të horoskopit duket se argëtohen...

Dy shenja të zodiakut që bëjnë gjithmonë atë që duan

para 2 jave - Albeu

Hëna është që dje në Bricjap dhe deri në pasdite kjo shenjë do të jetë serioze, e qëndrueshme dhe e disiplinuar duke përfunduar kështu çdo punë dhe detyrim të marrë. E ndërsa deri në mbrëmje, Jupiteri...

Muaj i ri, fat i ri, dy shenjat e horoskopit që do të bëjnë një kthesë të rëndësishme këtë Prill

para 2 jave - Infokusi

Prilli është një muaj i rilindjes, reflektimit dhe ndryshimeve të thella. Teksa hyjmë në këtë muaj të gjallë, është koha për të shkundur mantelin e dënimit që mund të jetë ngjitur pas nesh si mbetjet e...

Si t'i mbroni kufijtë tuaj kur njerëzit thjesht 's’marrin vesh'?

para 2 jave - Syri

Hapi i parë për të mbrojtur kufijtë tuaj nga të tjerët, veçanërisht nga njerëzit që nuk i respektojnë ose nuk i kuptojnë domosdoshmërisht, është t'u përkushtoheni vetë atyre, sipas psikoterapistes Tracy...

Dy shenja të zodiakut që bëjnë gjithmonë atë që duan

para 2 jave - Syri

Hëna është që dje në Bricjap dhe deri në pasdite kjo shenjë do të jetë serioze, e qëndrueshme dhe e disiplinuar duke përfunduar kështu çdo punë dhe detyrim të marrë. E ndërsa deri në mbrëmje, Jupiteri...

Horoskopi ditor, e Mërkurë, 3 prill 2024

para 2 jave - Revista Kosovarja

Dashi Stresi që keni përjetuar së fundmi, nuk do ju lërë të qetë as gjatë kësaj të mërkure, sidomos në vendin e punës. Megjithatë duhet të jeni të vendosur të bëni përgatitjet lidhur me projekte të rëndësishme....

Muaj i ri, fat i ri, dy shenjat e horoskopit që do të bëjnë një kthesë të rëndësishme këtë Prill

para 2 jave - Revista Kosovarja

Prilli është një muaj i rilindjes, reflektimit dhe ndryshimeve të thella. Teksa hyjmë në këtë muaj të gjallë, është koha për të shkundur mantelin e dënimit që mund të jetë ngjitur pas nesh si mbetjet e...

Dy shenja të zodiakut që bëjnë gjithmonë atë që duan

para 2 jave - Lexo

Hëna është që dje në Bricjap dhe deri në pasdite kjo shenjë do të jetë serioze, e qëndrueshme dhe e disiplinuar duke përfunduar kështu çdo punë dhe detyrim të marrë. E ndërsa deri në mbrëmje, Jupiteri...

Kush mendoni se janë? 3 shenjat e horoskopit që mund të krijojnë lidhje me partnerë të martuar

para 2 jave - Gazeta Shqip

Për ta, gjithçka është e drejtë kur bëhet fjalë për dashurinë! Kjo do të thotë se ata nuk e kanë aspak shqetësim edhe nëse krijojnë lidhje me persona të martuar. Disa shenja të horoskopit duket se argëtohen...

Mërkuri në retrogradë, këto janë 3 shenjat që do të ndikohen më shumë

para 2 jave - Vizion Plus

Retrogradi i Mërkurit filloi në ditën e 1 prillit dhe i bën gjërat edhe më konfuze. Kjo ngjarje kozmike dihet se shkakton vonesa në udhëtime, ngatërrime komunikimi dhe probleme teknologjike. Mërkuri rregullon...

Si të ndaloni një mendje garuese: Teknika për të zotëruar turbulencën mendore

para 2 jave - Bota Sot

E keni gjetur ndonjëherë veten të shtrirë në shtrat, duke u përpjekur dëshpërimisht të flini pas një dite të gjatë dhe të lodhshme, por mendja juaj refuzon ta bëjë këtë? Ndjehet sikur mendja juaj po garon...

Horoskopi për ditën e Mërkurë, 3 prill 2024

para 2 jave - Java News

Dashi Stresi që keni përjetuar së fundmi, nuk do ju lërë të qetë as gjatë kësaj të mërkure, sidomos në vendin e punës. Megjithatë duhet të jeni të vendosur të bëni përgatitjet lidhur me projekte të rëndësishme....

Horoskopi për datën 2 prill

para 2 jave - Alsat-M

Dashi Do të befasoni dikë duke hequr dorë nga marrëveshjet e rregullta kur të keni mundësinë të provoni diçka të re. Ngjarjet rutinë ju kanë zhgënjyer. Jeta juaj e përditshme është bërë shumë monotone...

Mërkuri në retrogradë, këto janë 3 shenjat që do të ndikohen më shumë

para 2 jave - Lexo

Retrogradi i Mërkurit filloi në ditën e 1 prillit dhe i bën gjërat edhe më konfuze. Kjo ngjarje kozmike dihet se shkakton vonesa në udhëtime, ngatërrime komunikimi dhe probleme teknologjike. Mërkuri rregullon...

Horoskopi për ditën e sotme, 2 prill 2024

para 2 jave - Opinion

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Java e re është hapur për ju në emër të nervozizmit. Përpiquni të mos e humbni durimin. Kujdesuni edhe për ambientin profesional sepse shefat tuaj mund të mos e tolerojnë...

Horoskopi për ditën e sotme, 2 prill 2024

para 2 jave - BalkanWeb

Fati për dashin nuk kursehet sa herë që ka episode dramatike. Në këtë periudhë keni dashurinë që ju mban fort. Ju mund të planifikoni jetën e re së shpejti, por keni frikë nga e ardhmja. Debati me një...

Horoskopi për ditën e Martë, 2 Prill 2024

para 2 jave - Gazeta Express

Dashi Kjo ditë ju sheh disi dembelë dhe të tërhequr. Megjithatë mundohuni të mos i lini pas dore gjërat tuaja më urgjente. Këshillohet që të përvishni mëngët, si mënyra e vetme për të arritur rezultate...

“Mos e nënvlerësoni fuqinë tuaj...”/ Horoskopi për 2 prill 2024: Sigurohuni që...

para 2 jave - Gazeta Shqip

Dashi Një përpjekje e vogël do t’ju ndihmojë shumë në këtë moment. Mos e nënvlerësoni fuqinë tuaj për të arritur atë që është më e rëndësishme për ju në lidhje me karrierën tuaj. Rrethanat rreth jush janë...

“Koha e duhur për një propozim martese”, Horoskopi ditor 2 prill 2024

para 2 jave - Vizion Plus

DASHI Java e re është hapur për ju në emër të nervozizmit: përpiquni të mos e humbni durimin. Kujdesuni edhe për ambientin profesional sepse shefat tuaj mund të mos e tolerojnë këtë qëndrim tuajin. DEMI...

Horoskopi për ditën e Martë, 2 Prill 2024

para 2 jave - GazetaBlic

Dashi Kjo ditë ju sheh disi dembelë dhe të tërhequr. Megjithatë mundohuni të mos i lini pas dore gjërat tuaja më urgjente. Këshillohet që të përvishni mëngët, si mënyra e vetme për të arritur rezultate...

Horoskopi 2 Prill 2024, njihuni me surprizat e yjeve për sot

para 2 jave - Albeu

Dashi Një përpjekje e vogël do t’ju ndihmojë shumë në këtë moment. Mos e nënvlerësoni fuqinë tuaj për të arritur atë që është më e rëndësishme për ju në lidhje me karrierën tuaj. Rrethanat rreth jush janë...

Parashikimi i horoskopit 2 prill, ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju

para 2 jave - Panorama

Dashi Një përpjekje e vogël do t’ju ndihmojë shumë në këtë moment. Mos e nënvlerësoni fuqinë tuaj për të arritur atë që është më e rëndësishme për ju në lidhje me karrierën tuaj. Rrethanat rreth jush janë...

Horoskopi për ditën e sotme, 2 prill 2024

para 2 jave - ACTV

Dashi Fati për dashin nuk kursehet sa herë që ka episode dramatike. Në këtë periudhë keni dashurinë që ju mban fort. Ju mund të planifikoni jetën e re së shpejti, por keni frikë nga e ardhmja. Debati me...

Horoskopi për ditën e sotme, 2 prill 2024

para 2 jave - Lexo

Dashi Fati për dashin nuk kursehet sa herë që ka episode dramatike. Në këtë periudhë keni dashurinë që ju mban fort. Ju mund të planifikoni jetën e re së shpejti, por keni frikë nga e ardhmja. Debati me...

Horoskopi për ditën e Martë, 2 Prill 2024

para 2 jave - Flaka

Dashi Kjo ditë ju sheh disi dembelë dhe të tërhequr. Megjithatë mundohuni të mos i lini pas dore gjërat tuaja më urgjente. Këshillohet që të përvishni mëngët, si mënyra e vetme për të arritur rezultate...

Astrologjia parashikon sot një moment udhëtimesh introspektive dhe kulmin e harmonive të lezetshme në univers

para 2 jave - Bota Sot

Lëvizja e fundit e Marsit te Peshqit na fton në një zhytje të thellë në shpirtrat tanë, duke na inkurajuar të përballemi me dëshirat dhe frikën tonë më të brendshme. Ndërkohë, horizonti ndriçon me premtimin...

Horoskopi Javor:2 Prill 2024

para 2 jave - Infokusi

DASHI Para jush është një javë në të cilën, nëse arrini të menaxhoni disa emocione negative, do të jeni në gjendje të arrini sukses ose të zhvilloni plane të rëndësishme. Mos e harxhoni kohën dhe energjitë...

Të gjithë do të jenë në mbështetjen tuaj, parashikimi i Horoskopit për sot

para 2 jave - Dosja.al

Dashi Sot të gjithë do ju ndihmojnë e do ju mbështesin dhe kjo do ua mbushë zemrën me gëzim të madh. Ju të dashuruarit do keni shumë dëshirë të përjetoni emocione të fuqishme. Venusi do ua japë këtë mundësi...

“Do të mërziteni ...”, Horoskopi Javor: Këto ditë, do të duhet të shkoni diku pa pasur dëshirë

para 3 jave - Ora news

DASHI Para jush është një javë në të cilën, nëse arrini të menaxhoni disa emocione negative, do të jeni në gjendje të arrini sukses ose të zhvilloni plane të rëndësishme. Mos e harxhoni kohën dhe energjitë...

Horoskopi ditor, e Martë 2 Prill 2024

para 3 jave - Revista Kosovarja

Dashi Kjo ditë ju sheh disi dembelë dhe të tërhequr. Megjithatë mundohuni të mos i lini pas dore gjërat tuaja më urgjente. Këshillohet që të përvishni mëngët, si mënyra e vetme për të arritur rezultate...

Tri data në prill do të jenë me fat për të gjitha shenjat e horoskopit

para 3 jave - Alsat-M

Astrologët kanë studiuar dhe analizuar muajin në vazhdim dhe thonë se në prill mund të presim tre ditë veçanërisht me fat dhe të favorshme nga të cilat çdo shenjë e zodiakut mund të përfitojë. Është e...

Dramë, pasion, emocione, horoskopi i prillit për Dashin, Luanin dhe Shigjetarin!

para 3 jave - Ora news

Dashi – Mund të jetë stina juaj e ditëlindjes, por retrogradi i Mërkurit fillon në shenjën tuaj sapo fillon muaji, kështu që horoskopi juaj për prillin përfshin shumë dramë dhe emocione. Ndërsa retrogradi...

Cilat shkojnë me Dashin dhe cilat nuk e kanë të njëjtin fat

para 3 jave - Vizion Plus

Dashi është shenja e parë e horoskopit, ndaj gjithnjë do të udhëheqë dhe në fakt, ka tipari lideri/eje. Si një shenjë e drejtpërdrejtë, që flet pa filtra e rezerva, shpeshherë, Dashi paragjykohet, por...

Pesë zakone që ju bllokojnë në rrugën drejt suksesit

para 3 jave - Ekonomia Online

1. Kontrollimi i telefonit tuaj gjatë një bisede Mendoni për herën e fundit që keni qenë në një bisedë me dikë, dhe ai ose ajo kap telefonin për të kontrolluar një sms. Është një zhgënjim i vërtetë, kur...

Dramë, pasion, emocione, horoskopi i prillit për Dashin, Luanin dhe Shigjetarin!

para 3 jave - Lexo

Dashi – Mund të jetë stina juaj e ditëlindjes, por retrogradi i Mërkurit fillon në shenjën tuaj sapo fillon muaji, kështu që horoskopi juaj për prillin përfshin shumë dramë dhe emocione. Ndërsa retrogradi...

Pasion, emocione, horoskopi i prillit për Dashin, Luanin dhe Shigjetarin!

para 3 jave - ACTV

Dashi – Mund të jetë stina juaj e ditëlindjes, por retrogradi i Mërkurit fillon në shenjën tuaj sapo fillon muaji, kështu që horoskopi juaj për prillin përfshin shumë dramë dhe emocione. Ndërsa retrogradi...

Shenjat e horoskopit që shkojnë me Dashin dhe ato që nuk e kanë të njëjtin fat

para 3 jave - Gazeta Shqip

Dashi është shenja e parë e horoskopit, ndaj gjithnjë do të udhëheqë dhe në fakt, ka tipari lideri/eje. Si një shenjë e drejtpërdrejtë, që flet pa filtra e rezerva, shpeshherë, Dashi paragjykohet, por...

6 pyetje përpara se të largoheni nga një punë

para 3 jave - Zhurnal

Të gjithë mund ta mbajmë mend ditën kur e kemi kuptuar se vendi ynë i punës po na e sillte në majë të hundës dhe se ishte koha për një ndryshim në mënyrën sesi e formonim përditshmërinë. Por përtej mendimit...

Horoskopi për ditën e sotme, 1 Prill 2024

para 3 jave - Zhurnal

Dashi Në këtë ditë të mbarë, përqafoni gëzimin dhe kënaqësinë, sepse ai është “ilaçi” për të gjitha hallet tuaja. Aspiratat tuaja financiare do të përmbushen me mjete të ndryshme. Merrni kohë për t’i dhënë...

5 rregullat themelore për sukses

para 3 jave - Zhurnal

Ka mundësi të pafundme për ata të cilët janë të gatshëm të ecin drejt rrugës së vështirë të ndërmarrësisë. Gjashtë vite më parë e kam shkruar 10 Rregullat, i cili ka qenë libri më i shitur, sepse vazhdon...

Thënie të urta për jetën, sfidat, mendjen…

para 3 jave - Zhurnal

Kur të ngriheni në mëngjes, mendoni se çfarë privilegji i çmuar është të jesh gjallë për të marrë frymë, për të menduar, për të shijuar, për të dashur edhe sot. Për lexuesit tanë sjellim fjalë të mençura...

Këto janë dy shenjat më me fat në muajin prill

para 3 jave - Gazeta Express

Prilli është një muaj i rilindjes, reflektimit dhe ndryshimeve të thella. Teksa hyjmë në këtë muaj të gjallë, është koha për të shkundur mantelin e dënimit që mund të jetë ngjitur pas nesh si mbetjet e...

Muaj i ri, fat i ri, dy shenjat e horoskopit që do të bëjnë një kthesë të rëndësishme këtë Prill

para 3 jave - Vizion Plus

Prilli është një muaj i rilindjes, reflektimit dhe ndryshimeve të thella. Teksa hyjmë në këtë muaj të gjallë, është koha për të shkundur mantelin e dënimit që mund të jetë ngjitur pas nesh si mbetjet e...

Këto janë dy shenjat më me fat në muajin prill

para 3 jave - GazetaBlic

Prilli është një muaj i rilindjes, reflektimit dhe ndryshimeve të thella. Teksa hyjmë në këtë muaj të gjallë, është koha për të shkundur mantelin e dënimit që mund të jetë ngjitur pas nesh si mbetjet e...

Dramë, pasion, emocione, horoskopi i prillit për Dashin, Luanin dhe Shigjetarin!

para 3 jave - Syri

Dashi – Mund të jetë stina juaj e ditëlindjes, por retrogradi i Mërkurit fillon në shenjën tuaj sapo fillon muaji, kështu që horoskopi juaj për prillin përfshin shumë dramë dhe emocione. Ndërsa retrogradi...

Horoskopi për ditën e Martë, 2 Prill 2024

para 3 jave - Java News

Dashi Kjo ditë ju sheh disi dembelë dhe të tërhequr. Megjithatë mundohuni të mos i lini pas dore gjërat tuaja më urgjente. Këshillohet që të përvishni mëngët, si mënyra e vetme për të arritur rezultate...

10 mësime për karrierë që shumica i mësojnë me vonesë

para 3 jave - Ekonomia Online

Në qoftë se ka diçka që kemi të përbashkët, është se ne të gjithë bëjmë gabime përgjatë rrugës tonë. Por nëse jeni të zgjuar, mësoni sa më shumë të jetë e mundur nga gabimet e të tjerëve në mënyrë që t’ia...

Zbuloni cilët janë 4 bashkëshortët më të mirë sipas shenjave të horoskopit

para 3 jave - Lexo

Në botën qiellore të astrologjisë, ku vendosjet kozmike mund të japin sekrete për tiparet tona të personalitetit dhe antiket e sjelljes, disa shenja të yjeve u japin atribute unike njerëzve të lindur nën...

Mbajini shënim këto data të muajit prill sepse janë ditë të rrezikshme!

para 3 jave - Bota Sot

Në prill do të ketë së paku tetë ditë të rrezikshme ndaj rekomandohet që të jeni jashtëzakonisht të kujdesshëm. Njihuni me këto ditë: 1 prill Fillimi i lëvizjes retrograde të Merkurit. Nga data 1 deri...

Shenjat më me fat për muajin Prill

para 3 jave - Albeu

Prilli është një muaj i rilindjes, reflektimit dhe ndryshimeve të thella. Teksa hyjmë në këtë muaj të gjallë, është koha për të shkundur mantelin e dënimit që mund të jetë ngjitur pas nesh si mbetjet e...

“Këtë javë do të mërziteni”/ Horoskopi JAVOR 1-7 prill 2024: Një marrëdhënie miqësore do të vendoset në provë

para 3 jave - Gazeta Shqip

DASHI Para jush është një javë në të cilën, nëse arrini të menaxhoni disa emocione negative, do të jeni në gjendje të arrini sukses ose të zhvilloni plane të rëndësishme. Mos e harxhoni kohën dhe energjitë...

Dy shenjat e Horoskopit që do të bëjnë një kthesë të rëndësishme gjatë këtij muaji

para 3 jave - Vizion Plus

Prilli është një muaj i rilindjes, reflektimit dhe ndryshimeve të thella. Teksa hyjmë në këtë muaj të gjallë, është koha për të shkundur mantelin e dënimit që mund të jetë ngjitur pas nesh si mbetjet e...

Mbajini shënim këto data të muajit prill sepse janë ditë të rrezikshme!

para 3 jave - Top Channel

Në prill do të ketë së paku tetë ditë të rrezikshme ndaj rekomandohet që të jeni jashtëzakonisht të kujdesshëm. Njihuni me këto ditë: 1 prill Fillimi i lëvizjes retrograde të Merkurit. Nga data 1 deri...

Shenjat e horoskopit që do të kenë një prill të mrekullueshëm

para 3 jave - Infokusi

Prilli është një muaj i rilindjes, reflektimit dhe ndryshimeve të thella. Teksa hyjmë në këtë muaj të gjallë, është koha për të shkundur mantelin e dënimit që mund të jetë ngjitur pas nesh si mbetjet e...

Mbajini shënim këto data të muajit prill sepse janë ditë të rrezikshme!

para 3 jave - Vizion Plus

Në prill do të ketë së paku tetë ditë të rrezikshme ndaj rekomandohet që të jeni jashtëzakonisht të kujdesshëm. Njihuni me këto ditë: 1 prill Fillimi i lëvizjes retrograde të Merkurit. Nga data 1 deri...

Të mbyllësh disa dyer do të thotë të duash veten

para 3 jave - Bota Sot

Kur ngjarjet e së kaluarës ende ndikojnë ndjeshëm në të tashmen, do të na duket sikur ecim gjithmonë në teh të briskut, pa parë asnjë destinacion në horizont. Megjithatë, le të kemi parasysh se duke bërë...

Horoskopi për ditën e sotme, 1 Prill 2024

para 3 jave - Opinion

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Të hënën do të jetë një ditë pozitive, java e re do të fillojë me këmbën e djathtë. Edhe pse është një periudhë e vështirë për të gjithë, do të zgjoheni plot energji...

Horoskopi ditor 1 prill 2024, si fillon java për çdo shenjë

para 3 jave - Vizion Plus

DASHI Do të jetë një ditë pozitive, java e re do të fillojë me këmbën e djathtë. Edhe pse është një periudhë e vështirë për të gjithë, do të zgjoheni plot energji dhe dëshirë për më mirë. Mundohuni ta...

Horoskopi për ditën e sotme, 1 Prill 2024

para 3 jave - BalkanWeb

Dashi Në këtë ditë të mbarë, përqafoni gëzimin dhe kënaqësinë, sepse ai është “ilaçi” për të gjitha hallet tuaja. Aspiratat tuaja financiare do të përmbushen me mjete të ndryshme. Merrni kohë për t’i dhënë...

“Problemet e parave ka të ngjarë...”/ Horoskopi për 1 prill 2024: Ecni lehtë dhe përpiquni të qëndroni larg telasheve

para 3 jave - Gazeta Shqip

Dashi Ju mund të mendoni se keni humbur avantazhin tuaj në botën e karrierës sot. Mos i ngrini duart plotësisht. Kjo ndjenjë është vetëm e përkohshme. Mos harroni se për të qenë të suksesshëm në botën...

Horoskopi ditor 1 prill 2-24, si fillon java për çdo shenjë

para 3 jave - Vizion Plus

DASHI Do të jetë një ditë pozitive, java e re do të fillojë me këmbën e djathtë. Edhe pse është një periudhë e vështirë për të gjithë, do të zgjoheni plot energji dhe dëshirë për më mirë. Mundohuni ta...

Horoskopi 1 Prill 2024, çfarë parashikojnë yjet për ju

para 3 jave - Albeu

Dashi Ju mund të mendoni se keni humbur avantazhin tuaj në botën e karrierës sot. Mos i ngrini duart plotësisht. Kjo ndjenjë është vetëm e përkohshme. Mos harroni se për të qenë të suksesshëm në botën...

Parashikimi i horoskopit 1 prill, ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju

para 3 jave - Panorama

Dashi Ju mund të mendoni se keni humbur avantazhin tuaj në botën e karrierës sot. Mos i ngrini duart plotësisht. Kjo ndjenjë është vetëm e përkohshme. Mos harroni se për të qenë të suksesshëm në botën...

Horoskopi javor, 1 – 7 prill 2024

para 3 jave - Revista Kosovarja

DASHI Para jush është një javë në të cilën, nëse arrini të menaxhoni disa emocione negative, do të jeni në gjendje të arrini sukses ose të zhvilloni plane të rëndësishme. Mos e harxhoni kohën dhe energjitë...

Këto janë dy shenjat më me fat në muajin prill

para 3 jave - Periskopi

Këto janë dy shenjat më me fat në muajin prill 01 Apr, 10:24 Prilli është një muaj i rilindjes, reflektimit dhe ndryshimeve të thella. Teksa hyjmë në këtë muaj të gjallë, është koha për të shkundur mantelin...

Horoskopi për ditën e sotme, ja çfarë parashikojnë yjet për ju

para 3 jave - Lexo

Dashi Ju mund të mendoni se keni humbur avantazhin tuaj në botën e karrierës sot. Mos i ngrini duart plotësisht. Kjo ndjenjë është vetëm e përkohshme. Mos harroni se për të qenë të suksesshëm në botën...

Mbajini shënim këto data të muajit prill sepse janë ditë të rrezikshme!

para 3 jave - Infokusi

Në prill do të ketë së paku tetë ditë të rrezikshme ndaj rekomandohet që të jeni jashtëzakonisht të kujdesshëm. Njihuni me këto ditë: 1 prill Fillimi i lëvizjes retrograde të Merkurit. Nga data 1 deri...

Thënie të urta për jetën, sfidat, mendjen…

para 3 jave - Epoka e Re

Kur të ngriheni në mëngjes, mendoni se çfarë privilegji i çmuar është të jesh gjallë për të marrë frymë, për të menduar, për të shijuar, për të dashur edhe sot. Për lexuesit tanë sjellim fjalë të mençura...

Horoskopi për ditën e sotme, 1 Prill 2024

para 3 jave - Infokusi

Dashi Në këtë ditë të mbarë, përqafoni gëzimin dhe kënaqësinë, sepse ai është “ilaçi” për të gjitha hallet tuaja. Aspiratat tuaja financiare do të përmbushen me mjete të ndryshme. Merrni kohë për t’i dhënë...

Thënie të urta për jetën, sfidat, mendjen…

para 3 jave - Ekonomia Online

Kur të ngriheni në mëngjes, mendoni se çfarë privilegji i çmuar është të jesh gjallë për të marrë frymë, për të menduar, për të shijuar, për të dashur edhe sot. Për lexuesit tanë sjellim fjalë të mençura...

E ardhme e bukur dhe hapa të sigurt për tu hedhur, parashikimi i Horoskopit për sot

para 3 jave - Dosja.al

Dashi Nuk do jeni shumë të organizuar gjatë kësaj dite dhe mund të bëni gabime të njëpasnjëshëm që do kenë pasoja. Për ju që keni një lidhje do ketë probleme serioze. Do i thoni njëri-tjetrit gjëra të...

Shenjat e horoskopit që do të kenë një prill të mrekullueshëm

para 3 jave - Syri

Prilli është një muaj i rilindjes, reflektimit dhe ndryshimeve të thella. Teksa hyjmë në këtë muaj të gjallë, është koha për të shkundur mantelin e dënimit që mund të jetë ngjitur pas nesh si mbetjet e...

Që të mos lodhesh kot: Ja cilat shkojnë me Dashin dhe cilat nuk e kanë të njëjtin fat

para 3 jave - Bota Sot

Dashi është shenja e parë e horoskopit, ndaj gjithnjë do të udhëheqë dhe në fakt, ka tipari lideri/eje. Si një shenjë e drejtpërdrejtë, që flet pa filtra e rezerva, shpeshherë, Dashi paragjykohet, por...

Mbajini shënim këto data të muajit prill sepse janë ditë të rrezikshme!

para 3 jave - Ora news

Në prill do të ketë së paku tetë ditë të rrezikshme ndaj rekomandohet që të jeni jashtëzakonisht të kujdesshëm. Njihuni me këto ditë: 1 prill Fillimi i lëvizjes retrograde të Merkurit. Nga data 1 deri...

Shenjat e horoskopit që do të kenë një prill të mrekullueshëm

para 3 jave - Java News

Prilli është një muaj i rilindjes, reflektimit dhe ndryshimeve të thella. Teksa hyjmë në këtë muaj të gjallë, është koha për të shkundur mantelin e dënimit që mund të jetë ngjitur pas nesh si mbetjet e...

Mbajini shënim këto data të muajit prill sepse janë ditë të rrezikshme!

para 3 jave - Top Channel

Në prill do të ketë së paku tetë ditë të rrezikshme ndaj rekomandohet që të jeni jashtëzakonisht të kujdesshëm. Njihuni me këto ditë: 1 prill Fillimi i lëvizjes retrograde të Merkurit. Nga data 1 deri...

Mbajini shënim këto data të muajit prill sepse janë ditë të rrezikshme!

para 3 jave - Albeu

Në prill do të ketë së paku tetë ditë të rrezikshme ndaj rekomandohet që të jeni jashtëzakonisht të kujdesshëm. Njihuni me këto ditë: 1 prill Fillimi i lëvizjes retrograde të Merkurit. Nga data 1 deri...

Shenjat e horoskopit që presin fat në prill dhe maj: Do të “notojnë” në para dhe do të shijojnë dashurinë romantike

para 3 jave - Alsat-M

Yjet do të vendosen në mënyrë të favorshme për shenjat e ujit, kështu që Gaforret, Akrepat dhe Peshqit do të kenë një periudhë të bollëkut – financiare dhe dashurie. Prilli do të jetë një muaj plot romancë...

Shenjat e horoskopit që do kalojnë një prill shumë të vështirë

para 3 jave - Syri

Marsit i erdhi fundi dhe bashkë me të, mërzia dhe pavendosmëria e disa shenjave të horoskopit. Prilli po vjen dhe pritet të sjellë me vete një ajër përtëritjeje dhe ndryshimi. Ky ndryshim nuk do të thotë...

Që të mos lodhesh kot: Ja cilat shkojnë me Dashin dhe cilat nuk e kanë të njëjtin fat

para 3 jave - Syri

Dashi është shenja e parë e horoskopit, ndaj gjithnjë do të udhëheqë dhe në fakt, ka tipari lideri/eje. Si një shenjë e drejtpërdrejtë, që flet pa filtra e rezerva, shpeshherë, Dashi paragjykohet, por...

Mbajini shënim këto data të muajit prill, parashikohen si ditë të rrezikshme

para 3 jave - Ora news

Në prill do të ketë së paku tetë ditë të rrezikshme ndaj rekomandohet që të jeni jashtëzakonisht të kujdesshëm. Njihuni me kwto ditw: Fillimi i lëvizjes retrograde të Merkurit. Nga data 1 deri më 25 prill...

“Do të mërziteni …”, horoskopi javor, 1-7 prill 2024

para 3 jave - Vizion Plus

DASHI Para jush është një javë në të cilën, nëse arrini të menaxhoni disa emocione negative, do të jeni në gjendje të arrini sukses ose të zhvilloni plane të rëndësishme. Mos e harxhoni kohën dhe energjitë...

Qëndroni beqare derisa ta gjeni dikë që i bën këto pesë gjëra

para 3 jave - Bota Sot

Gjetja e dashurisë së vërtetë dhe përjetimi i emocioneve të vërteta është diçka shumë e rrallë ditëve të sotme Është një përvojë e mahnitshme e cila e ka fuqinë t’jua ndryshojë jetën tërësisht. Një sensacion...

“Mbani nervat nën kontroll”, çfarë thotë horoskopi për ju sot

para 3 jave - Reporteri

DASHI Gjatë kësaj fundjave është më mirë të mbani nervat nën kontroll… Argumentet mund të jenë afër. Për sa i përket punës, nëse ka një projekt për të realizuar, është momenti i duhur të përpiqeni të arrini...

"Mundohuni të shmangni..."/ Horoskopi për 31 Mars 2024: Mbështetja e një personi me ndikim do të rrisë..

para 3 jave - Gazeta Shqip

Dashi Mbështetja e një personi me ndikim do të rrisë besimin tuaj. Të qenit pozitiv dhe i gëzuar do të jetë mënyra më e mirë për ta mbajtur partnerin tuaj në humor të mirë. Të lindurit e kësaj shenje mund...

Parashikimi i horosopit për 31 mars 2024

para 3 jave - Gazeta Express

DASHI Gjatë kësaj fundjave është më mirë të mbani nervat nën kontroll… Argumentet mund të jenë afër. Për sa i përket punës, nëse ka një projekt për të realizuar, është momenti i duhur të përpiqeni të arrini...

Dita e fundit e muajit mars vjen me këto parashikime nga Paolo Fox

para 3 jave - Revista Kosovarja

Dashi Sot hëna është e favorshme, një muaj i rëndësishëm hapet për ju, duhet të vendosni se çfarë doni të bëni. Jeni gati për sfida të reja, fitoni që në fillim, rigjallëroni dashurinë tani. Demi Një Pashkë...

Horoskopi i datës 31 mars 2024

para 3 jave - Bota Sot

Dashi Ditë sharmante do jetë kjo e sotmja për ju dhe buzëqeshja nuk do ju largohet nga fytyra. Nëse jeni në një lidhje do kaloni orë të këndshme pranë atij që dashuroni. Nuk do mungojnë nga të dyja palët...

Horoskopi për ditën e sotme, 31 Mars 2024

para 3 jave - Lexo

Dashi Mbështetja e një personi me ndikim do të rrisë besimin tuaj. Të qenit pozitiv dhe i gëzuar do të jetë mënyra më e mirë për ta mbajtur partnerin tuaj në humor të mirë. Të lindurit e kësaj shenje mund...

Gjërat që nëse nuk i bëni, do të pendoheni më vonë

para 3 jave - Bota Sot

Arritja e disa objektivave në jetë mund t’ju marrë gjithë kohën, ndërsa largoni fokusin nga fakte si të thjeshta, të cilat, nëse nuk i vlerësoni në kohë do të pendoheni Më poshtë ju sjellim disa prej tyre....

3 shenjat e horoskopit që mund të pasurohen këtë vit

para 3 jave - Albeu

Nëse ëndërroni se si të pasuroheni shpejt, me siguri doni të dini fatin që kanë rezervuar yjet për ju. Duket se nga mënyra sesi janë pozicionuar disa planetë këtë vit mund të keni më shumë para dhe kursime...

3 shenjat e horoskopit që mund të pasurohen këtë vit

para 3 jave - Vizion Plus

Nëse ëndërroni se si të pasuroheni shpejt, me siguri doni të dini fatin që kanë rezervuar yjet për ju. Duket se nga mënyra sesi janë pozicionuar disa planetë këtë vit mund të keni më shumë para dhe kursime...

Shënojini këto data të muajit prill sepse janë ditë të rrezikshme!

para 3 jave - NOA

Në prill do të ketë së paku tetë ditë të rrezikshme ndaj rekomandohet që të jeni jashtëzakonisht të kujdesshëm. Njihuni me këto ditë: 1 prill Fillimi i lëvizjes retrograde të Merkurit. Nga data 1 deri...

Mbajini shënim këto data të muajit prill sepse janë ditë të rrezikshme!

para 3 jave - Gazeta Shqip

Në prill do të ketë së paku tetë ditë të rrezikshme ndaj rekomandohet që të jeni jashtëzakonisht të kujdesshëm. Njihuni me këto ditë: 1 prill Fillimi i lëvizjes retrograde të Merkurit. Nga data 1 deri...

Shenjat e zodiakut që do të preken më shumë tani që kemi hyrë në sezonin e Dashit

para 3 jave - Revista Kosovarja

Demi Nëse Dielli ose Marsi janë në Dem, do të përjetoni një ndryshim të fuqishëm. Ndërsa Demi ka mësuar t’i marrë gjërat ngadalë dhe të kërkojë miratimin e eprorëve ose kujdestarëve të tyre përpara se...

Gjërat që nëse nuk i bëni, do të pendoheni më vonë

para 3 jave - Albeu

Arritja e disa objektivave në jetë mund t’ju marrë gjithë kohën, ndërsa largoni fokusin nga fakte si të thjeshta, të cilat, nëse nuk i vlerësoni në kohë do të pendoheni Më poshtë ju sjellim disa prej tyre....

Shenja e horoskopit që frymëzohet të ndryshojë

para 3 jave - Revista Kosovarja

Çfarëdo që të ndodhë, do të funksionojë mirë. Disi… Bricjapi Ju pëlqen të jeni bujarë dhe ndihmues, por nuk ju pëlqen të përfitoni, veçanërisht kur të krijohet përshtypja se kushdo që po përfiton mendon...

Shenjat e Horoskopit që ndjekin taktikën e agresionit pasiv për të pasur sukses

para 3 jave - Vizion Plus

Ka diçka të lakmueshme për të qenë në gjendje të pretendosh atë që me të drejtë është e jotja dhe të mbrosh të drejtën tënde në një mënyrë të qetë, korrekte dhe të sjellshme. Kjo është diçka që pak njerëz...

Pse femrat në të 30-at janë më mirë se ato 20-vjeçare

para 3 jave - Bota Sot

Ndodh shpesh që një vajzë 20-vjecare shqetësohet kur mendon moshën 30 vjeç. Por, ato nuk e dinë që në 30-at kanë shume avantazhe do të shqetësohen më pak në atë që mendojnë të tjerët kanë më shumë vetëbesim...

Prilli sjell ndryshime të mëdha, ja shenjat e horoskopit që do kenë një muaj të vështirë! Kujdes me punën dhe marrëdhënien në çift

para 3 jave - Ora news

Marsit i erdhi fundi dhe bashkë me të në Prill vjen edhe mërzia e pavendosmëria, që sipas astrologëve do të jetë një kohë me ndryshime të mëdha. Ky ndryshim nuk do të thotë se do të jetë i këndshëm për...

4 bashkëshortët më të mirë sipas zodiakut

para 3 jave - Vizion Plus

A besoni se partneri juaj ka atë që duhet për të arritur një martesë të suksesshme? Shenjat e horoskopit që janë bashkëshortët më të mirë, ju tregojnë se çfarë e bën martesën të ngjitet! Në botën qiellore...

Prilli sjell ndryshime të mëdha, ja shenjat e horoskopit që do kenë një muaj të vështirë! Kujdes me punën dhe marrëdhënien në çift

para 3 jave - Syri

Marsit i erdhi fundi dhe bashkë me të në Prill vjen edhe mërzia e pavendosmëria, që sipas astrologëve do të jetë një kohë me ndryshime të mëdha. Ky ndryshim nuk do të thotë se do të jetë i këndshëm për...

7 zakone të njerëzve tërheqës

para 3 jave - Ekonomia Online

Pamja jonë është më shumë se sa një shprehje fizike. Një person mund të ketë tiparet më të bukura, por personaliteti i tij mund të jetë shumë egoist apo grykës, apo mizor. Gjithashtu, ju e projektoni brendësinë...

Shenjat e horoskopit që do kenë një prill të vështirë!

para 3 jave - NOA

Marsit i erdhi fundi dhe bashkë me të në Prill vjen edhe mërzia e pavendosmëria, që sipas astrologëve do të jetë një kohë me ndryshime të mëdha. Ky ndryshim nuk do të thotë se do të jetë i këndshëm për...

Prilli sjell ndryshime të mëdha, ja shenjat e horoskopit që do kenë një muaj të vështirë!

para 3 jave - Gazeta Shqip

Marsit i erdhi fundi dhe bashkë me të në Prill vjen edhe mërzia e pavendosmëria, që sipas astrologëve do të jetë një kohë me ndryshime të mëdha. Ky ndryshim nuk do të thotë se do të jetë i këndshëm për...

Në dashuri jeni gjithmonë shumë të vendosur, çfarë thonë yjet për ju sot

para 3 jave - Albeu

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Të shtunën për fundjavën do të jetë më mirë të mbani nervat larg. Kafshoni gjuhën para se të thoni diçka të gabuar. Nëse ka një projekt për të realizuar, është koha...

“Kujdes, ruani qetësinë!” Horoskopi ditor për këtë të shtunë, 30 mars 2024

para 3 jave - Vizion Plus

Dashi Të shtunën për fundjavën do të jetë më mirë të mbani nervat larg. Matni fjalët para se të thoni diçka të gabuar. Nëse ka një projekt për të realizuar, është koha e duhur për të provuar të arrini...

“Dikush do jetë mjaft i pandjeshëm...”/ Horoskopi për 30 mars 2024: Flisni qartë për gjithçka që mendoni

para 3 jave - Gazeta Shqip

Dashi Gjendja juaj e përgjithshme është mjaft e mirë sot, duke vendosur tonin për një ditë pune shumë produktive. Sot është një ditë e mirë për të kërkuar favore nga dikush që normalisht mund t’i shmangni...

10 arsye pse NUK duhet të sillesh gjithmonë mirë me të tjerët!

para 3 jave - Bota Sot

Të gjithë duan të duken të sjellshëm. Ok, jo të gjithë! Por në përgjithësi ne duam t’i trajtojmë mirë të tjerët, duam t’u japim dashuri miqve tanë dhe duam t’i ndihmojmë njerëzit ku të mundemi. Por vjen...

Horoskopi i datës 30 mars 2024

para 3 jave - Bota Sot

Dashi Gjatë kësaj dite do e merrni jetën si do ju vijë dhe nuk do mendoni aspak për të shkuarën e për të ardhmen e largët. Marsi dhe Saturni do shërbejnë si çadra që nuk do ju lejojnë të rrëzoheni. Nëse...

3 shenjat e horoskopit që mund të pasurohen këtë vit

para 3 jave - Revista Kosovarja

Nëse ëndërroni se si të pasuroheni shpejt, me siguri doni të dini fatin që kanë rezervuar yjet për ju. Duket se nga mënyra sesi janë pozicionuar disa planetë këtë vit mund të keni më shumë para dhe kursime...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK