Ka mbi dhjetë vite karrierë, por Bella Hadid largohet nga bota e modës për një arsye të veçantë

para 4 dite - Telegrafi

Supermodelja Bella Hadid ka vendosur të tërhiqet nga karriera e saj magjepsëse dhe të bëjë një jetë të re në Teksas së bashku me partnerin e saj, Adan Banuelo. Pas dhjetë vitesh në industrinë e modelingut,...

Ka mbi dhjetë vite karrierë, por Bella Hadid largohet nga bota e modës për një arsye të veçantë

para 4 dite - Gazeta Express

Supermodelja Bella Hadid ka vendosur të tërhiqet nga karriera e saj magjepsëse dhe të bëjë një jetë të re në Teksas së bashku me partnerin e saj, Adan Banuelo. Pas dhjetë vitesh në industrinë e modelingut,...

Ka mbi dhjetë vite karrierë, por Bella Hadid largohet nga bota e modës për një arsye të veçantë

para 4 dite - Bota Sot

Supermodelja Bella Hadid ka vendosur të tërhiqet nga karriera e saj magjepsëse dhe të bëjë një jetë të re në Teksas së bashku me partnerin e saj, Adan Banuelo. Pas dhjetë vitesh në industrinë e modelingut,...

Bella Hadid largohet nga bota e modës për një arsye të veçantë

para 4 dite - Flaka

Supermodelja Bella Hadid ka vendosur të tërhiqet nga karriera e saj magjepsëse dhe të bëjë një jetë të re në Teksas së bashku me partnerin e saj, Adan Banuelo. Pas dhjetë vitesh në industrinë e modelingut,...

Ka mbi dhjetë vite karrierë, por Bella Hadid largohet nga bota e modës për një arsye të veçantë

para 4 dite - ATV Live

Supermodelja Bella Hadid ka vendosur të tërhiqet nga karriera e saj magjepsëse dhe të bëjë një jetë të re në Teksas së bashku me partnerin e saj, Adan Banuelo. Pas dhjetë vitesh në industrinë e modelingut,...

Pse Bella Hadid po largohet nga bota e modës?

para 5 dite - Aktuale

Bella Hadid ka arritur të kthehet nga “motra më e vogël Hadid” në një supermodele në çdo kuptim të fjalës. Ajo ka qenë fytyra e shumë fushatave për shtëpitë luksoze të modës dhe është fotografuar pothuajse...

Pse Bella Hadid po largohet nga bota e modës?

para 5 dite - Bota Sot

Bella Hadid ka arritur të kthehet nga “motra më e vogël Hadid” në një supermodele në çdo kuptim të fjalës. Ajo ka qenë fytyra e shumë fushatave për shtëpitë luksoze të modës dhe është fotografuar pothuajse...

Pse Bella Hadid po largohet nga bota e modës?

para 5 dite - Indeks online

Bella Hadid ka arritur të kthehet nga “motra më e vogël Hadid” në një supermodele në çdo kuptim të fjalës. Ajo ka qenë fytyra e shumë fushatave për shtëpitë luksoze të modës dhe është fotografuar pothuajse...

Pse Bella Hadid po largohet nga bota e modës?

para 5 dite - Albeu

Bella Hadid ka arritur të kthehet nga “motra më e vogël Hadid” në një supermodele në çdo kuptim të fjalës. Ajo ka qenë fytyra e shumë fushatave për shtëpitë luksoze të modës dhe është fotografuar pothuajse...

Pse Bella Hadid po largohet nga bota e modës?

para 5 dite - Revista Kosovarja

Bella Hadid ka arritur të kthehet nga “motra më e vogël Hadid” në një supermodele në çdo kuptim të fjalës. Ajo ka qenë fytyra e shumë fushatave për shtëpitë luksoze të modës dhe është fotografuar pothuajse...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK