20 misteret më të mëdha historike që ndoshta nuk do të zgjidhen kurrë

para një jave - Zhurnal

Ka disa mistere historike që mund të mos zgjidhen kurrë, që nga data e lindjes së Jezusit deri tek identiteti i Xhek Rrjepësit e deri te vendndodhja e varrit të Kleopatrës. Ndonjëherë, kjo është për shkak...

20 misteret më të mëdha historike që ndoshta nuk do të zgjidhen kurrë

para një jave - Alsat-M

Ka disa mistere historike që mund të mos zgjidhen kurrë, që nga data e lindjes së Jezusit deri tek identiteti i Xhek Rrjepësit e deri te vendndodhja e varrit të Kleopatrës. Ndonjëherë, kjo është për shkak...

20 misteret më të mëdha historike që ndoshta nuk do të zgjidhen kurrë

para një jave - Top24

Ka disa mistere historike që mund të mos zgjidhen kurrë, që nga data e lindjes së Jezusit deri tek identiteti i Xhek Rrjepësit e deri te vendndodhja e varrit të Kleopatrës. Ndonjëherë, kjo është për shkak...

20 misteret më të mëdha historike që ndoshta nuk do të zgjidhen kurrë

para një jave - Syri.net Kosova

Ka disa mistere historike që mund të mos zgjidhen kurrë, që nga data e lindjes së Jezusit deri tek identiteti i Xhek Rrjepësit e deri te vendndodhja e varrit të Kleopatrës. Ndonjëherë, kjo është për shkak...

20 misteret më të mëdha historike që ndoshta nuk do të zgjidhen kurrë

para një jave - Syri

Ka disa mistere historike që mund të mos zgjidhen kurrë, që nga data e lindjes së Jezusit deri tek identiteti i Xhek Rrjepësit e deri te vendndodhja e varrit të Kleopatrës. Ndonjëherë, kjo është për shkak...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK