Njerëzit rreth jush thjesht nuk marrin vesh? Mësoni si t'i mbroni kufijtë tuaj

para një jave - Ora news

Hapi i parë për të mbrojtur kufijtë tuaj nga të tjerët, veçanërisht nga njerëzit që nuk i respektojnë ose nuk i kuptojnë domosdoshmërisht, është t’u përkushtoheni vetë atyre, sipas psikoterapistes Tracy...

Horoskopi ditor, e mërkurë 15 maj 2024

para një jave - Alsat-M

Dashi Këtë ditë duhet të mendoni që të ndryshoni garderobën tuaj: rrobat që nuk i vishni më dhurojani dikujt që ka nevojë. Përcaktoni se çfarë dëshironi nga marrëdhënia në çift pa u ndikuar nga fjalët...

Njerëzit rreth jush thjesht s’marrin vesh? Mësoni si t’i mbroni kufijtë tuaj

para një jave - Vizion Plus

Hapi i parë për të mbrojtur kufijtë tuaj nga të tjerët, veçanërisht nga njerëzit që nuk i respektojnë ose nuk i kuptojnë domosdoshmërisht, është t’u përkushtoheni vetë atyre, sipas psikoterapistes Tracy...

Çdo gjë do varet nga strategjitë, parashikimi i Horoskopit për sot

para një jave - Lexo

Dashi Sot do doni të bëni çdo gjë ndryshe dhe do i keni të gjitha mundësitë për të rënë në sy. Nëse jeni në një lidhje do dini të flisni me takt dhe diplomaci me partnerin dhe do arrini të merrni çdo gjë...

Horoskopi për ditën e sotme, 15 maj 2024

para një jave - Opinion

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Të mërkurën periudha e rëndësishme që fillon javën e ardhshme. Megjithatë, ka situata që duhen përballuar me guxim. Kjo do të jetë java e diskutimeve. Për dashurinë...

Horoskopi për ditën e sotme, disa shenja me më shumë fat

para një jave - Reporteri

Dashi Nën ndikimin e Hënës që zihet me Saturnin, do të keni keqkuptime të mundshme në familje, e për rrjedhojë një ndjenjë fajësie për çdo gjë pa arsye. Klima e ftohtë ju bën të mbylleni në shtëpi, por...

Horoskopi i Paolo Fox, e mërkurë 15 maj 2024 për të gjitha shenjat e zodiakut

para një jave - NOA

Lexoni horoskopin e ditës nga Paolo Fox për të zbuluar se çfarë kanë rezervuar yjet për ju: pasqyra e sotme astrologjike, e Mërkurë 15 maj 2024 për secilën shenjë të zodiakut. Gjithçka për dashurinë, punën,...

“Paratë që prisnit do t’i merrni”, çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë Horoskopi

para një jave - Java News

Dashi Këtë ditë duhet të mendoni që të ndryshoni garderobën tuaj: rrobat që nuk i vishni më dhurojani dikujt që ka nevojë. Përcaktoni se çfarë dëshironi nga marrëdhënia në çift pa u ndikuar nga fjalët...

“Investimet në pasuri të paluajtshme...”/ Horoskopi për 15 maj 2024: Mund ta gjeni veten përballë sfidave të reja

para një jave - Gazeta Shqip

Dashi Si një individ dashamirës, prirja juaj empatike do t’u sjellë gëzim personave përreth jush. Sot, investimet në pasuri të paluajtshme ka gjasa t’ju sjellin përfitime të konsiderueshme. Mund t’ju lindin...

“Paratë që prisnit do t’i merrni”, çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë Horoskopi

para një jave - Vizion Plus

Dashi Këtë ditë duhet të mendoni që të ndryshoni garderobën tuaj: rrobat që nuk i vishni më dhurojani dikujt që ka nevojë. Përcaktoni se çfarë dëshironi nga marrëdhënia në çift pa u ndikuar nga fjalët...

Horoskopi 15 maj 2024

para një jave - Flaka

Dashi: Sipas horoskopit të Paolo Fox këtë të mërkurë 15, Hëna do të jetë ende në formë të mirë: do të keni energji me bollëk dhe ky është prelud i një vere që premton të jetë shumë intriguese. Do të jetë...

Horoskopi për ditën e sotme, 15 maj 2024

para një jave - BalkanWeb

Dashi Nën ndikimin e Hënës që zihet me Saturnin, do të keni keqkuptime të mundshme në familje, e për rrjedhojë një ndjenjë fajësie për çdo gjë pa arsye. Klima e ftohtë ju bën të mbylleni në shtëpi, por...

Horoskopi 15 Maj 2024, çfarë parashikojnë yjet për ju

para një jave - Albeu

DASHI Periudha e rëndësishme që fillon javën e ardhshme. Megjithatë, ka situata që duhen përballuar me guxim: kjo do të jetë java e diskutimeve. Për dashurinë do jetë më mirë, në fundjavë. DEMI Sipas horoskopit...

Parashikimi i horoskopit 15 maj, ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju sot

para një jave - Panorama

Dashi Si një individ dashamirës, prirja juaj empatike do t’u sjellë gëzim personave përreth jush. Sot, investimet në pasuri të paluajtshme ka gjasa t’ju sjellin përfitime të konsiderueshme. Mund t’ju lindin...

Horoskopi i ditës, 15 Maj 2024

para një jave - Gazeta Express

DASHI Periudha e rëndësishme që fillon javën e ardhshme. Megjithatë, ka situata që duhen përballuar me guxim: kjo do të jetë java e diskutimeve. Për dashurinë do jetë më mirë, në fundjavë. DEMI Sipas horoskopit...

Ja çfarë thonë yjet për ju sot

para një jave - Infokusi

Dashi Sot do doni të bëni çdo gjë ndryshe dhe do i keni të gjitha mundësitë për të rënë në sy. Nëse jeni në një lidhje do dini të flisni me takt dhe diplomaci me partnerin dhe do arrini të merrni çdo gjë...

Horoskopi ditor, e Mërkurë 15 Maj 2024

para një jave - Bota Sot

Dashi Këtë ditë duhet të mendoni që të ndryshoni garderobën tuaj: rrobat që nuk i vishni më dhurojani dikujt që ka nevojë. Përcaktoni se çfarë dëshironi nga marrëdhënia në çift pa u ndikuar nga fjalët...

Çdo gjë do varet nga strategjitë, parashikimi i Horoskopit për sot

para një jave - Dosja.al

Dashi Sot do doni të bëni çdo gjë ndryshe dhe do i keni të gjitha mundësitë për të rënë në sy. Nëse jeni në një lidhje do dini të flisni me takt dhe diplomaci me partnerin dhe do arrini të merrni çdo gjë...

"Sot do doni të bëni çdo gjë ndryshe dhe do i keni të gjitha mundësitë për..." - Ja çfarë thonë yjet për ju

para një jave - Ora news

Horoskopi, e mërkurë, 15 Maj 2024 Dashi Sot do doni të bëni çdo gjë ndryshe dhe do i keni të gjitha mundësitë për të rënë në sy. Nëse jeni në një lidhje do dini të flisni me takt dhe diplomaci me partnerin...

Horoskopi i ditës, 15 Maj 2024

para një jave - Albeu

DASHI Periudha e rëndësishme që fillon javën e ardhshme. Megjithatë, ka situata që duhen përballuar me guxim: kjo do të jetë java e diskutimeve. Për dashurinë do jetë më mirë, në fundjavë. DEMI Sipas horoskopit...

Kanë në favor planetët! Këto janë shenjat e preferuara të universit

para një jave - Bota Sot

Të gjitha shenjat e zodiakut kanë cilësi unike që i bëjnë ato me fat dhe të veçanta. Megjithatë, ata që kanë lindur me planetët sundues Jupiterin dhe Venusin mund të konsiderohen veçanërisht me fat ose...

Kanë në favor planetët! Këto janë shenjat e preferuara të universit

para një jave - Albeu

Të gjitha shenjat e zodiakut kanë cilësi unike që i bëjnë ato me fat dhe të veçanta. Megjithatë, ata që kanë lindur me planetët sundues Jupiterin dhe Venusin mund të konsiderohen veçanërisht me fat ose...

Kanë në favor planetët! Këto janë shenjat e preferuara të universit

para një jave - Ora news

Të gjitha shenjat e zodiakut kanë cilësi unike që i bëjnë ato me fat dhe të veçanta. Megjithatë, ata që kanë lindur me planetët sundues Jupiterin dhe Venusin mund të konsiderohen veçanërisht me fat ose...

HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e mërkurë 15 maj 2024

para një jave - Lexo

DASHI Periudha e rëndësishme që fillon javën e ardhshme. Megjithatë, ka situata që duhen përballuar me guxim: kjo do të jetë java e diskutimeve. Për dashurinë do jetë më mirë, në fundjavë. DEMI Sipas horoskopit...

Në punë gjithçka po shkon mirë dhe madje dëshironi të bëni edhe më shumë. Megjithatë, përpiquni të mos e teproni .

para një jave - ACTV

DASHI Tregohuni të kujdesshëm për gjërat e mbetura pa thënë në dashuri, sepse ato mund të prishin një marrëdhënie. Në punë gjithçka po shkon mirë dhe madje dëshironi të bëni edhe më shumë. Megjithatë,...

Kanë në favor planetët! Këto janë shenjat e preferuara të universit

para një jave - Albeu

Të gjitha shenjat e zodiakut kanë cilësi unike që i bëjnë ato me fat dhe të veçanta. Megjithatë, ata që kanë lindur me planetët sundues Jupiterin dhe Venusin mund të konsiderohen veçanërisht me fat ose...

Thëniet më të bukura për motivimin

para një jave - Ekonomia Online

Sjellim këtë koleksion thëniesh të përzgjedhura enkas për t’u dhënë lexuesve tanë atë vrullin e frymëzimit që në këto kohë na duhet aq shumë. Kur 99% e njerëzve dyshojnë në idenë tënde, atëherë ti ose...

Horoskopi ditor, e Mërkurë 15 Maj 2024

para një jave - Revista Kosovarja

Dashi Këtë ditë duhet të mendoni që të ndryshoni garderobën tuaj: rrobat që nuk i vishni më dhurojani dikujt që ka nevojë. Përcaktoni se çfarë dëshironi nga marrëdhënia në çift pa u ndikuar nga fjalët...

Horoskopi i Paolo Fox, e martë 14 maj 2024 për të gjitha shenjat e zodiakut

para një jave - NOA

Horoskopi i Paolo Fox është një mundësi për t’u informuar për të reja që lidhen me botën e astrologjisë, kalimet e planetëve të rëndësishëm dhe ngjarjet më me ndikim astral. Çdo ditë astrologu i dashur...

Mërkuri në Dem: Tre shenjat që do të kenë zhvillime në punë & përditshmëri

para një jave - Albeu

Më 16/5, Mërkuri kalon në Dem, duke ndikuar ndjeshëm në jetën e përditshme të disa shenjave. Gjithçka që ka të bëjë me Mërkurin, si komunikimi, kontaktet, udhëtimet, njohuritë dhe informacionet, çështjet...

Mërkuri në Dem: Tre shenjat që do të kenë zhvillime në punë dhe në përditshmëri

para një jave - Ora news

Më 16/5, Mërkuri kalon në Dem, duke ndikuar ndjeshëm në jetën e përditshme të disa shenjave. Gjithçka që ka të bëjë me Mërkurin, si komunikimi, kontaktet, udhëtimet, njohuritë dhe informacionet, çështjet...

Jeta profesionale dhe personale, si të gjeni raportin e artë?

para një jave - Ora news

Shëndeti ynë mendor, emocional dhe fizik ndikohet ndjeshëm nga ekuilibri i jetës sonë personale dhe profesionale. Si arrijmë të vendosim kufijtë e duhur dhe të arrijmë raportin e artë? Puna e vazhdueshme...

Këto janë dy shenjat e preferuara të universit

para një jave - Vizion Plus

Të gjitha shenjat e zodiakut kanë cilësi unike që i bëjnë ato me fat dhe të veçanta. Megjithatë, ata që kanë lindur me planetët sundues Jupiterin dhe Venusin mund të konsiderohen veçanërisht me fat ose...

Horoskopi ditor për nesër, e Mërkurë 15 Maj 2024

para një jave - Java News

Dashi Këtë ditë duhet të mendoni që të ndryshoni garderobën tuaj: rrobat që nuk i vishni më dhurojani dikujt që ka nevojë. Përcaktoni se çfarë dëshironi nga marrëdhënia në çift pa u ndikuar nga fjalët...

Tre shenjat që do të kenë zhvillime në punë dhe në përditshmëri

para një jave - Infokusi

Më 16/5, Mërkuri kalon në Dem, duke ndikuar ndjeshëm në jetën e përditshme të disa shenjave. Gjithçka që ka të bëjë me Mërkurin, si komunikimi, kontaktet, udhëtimet, njohuritë dhe informacionet, çështjet...

Mërkuri në Dem: Tre shenjat që do të kenë zhvillime në punë dhe përditshmëri

para një jave - Bota Sot

Më 16/5, Mërkuri kalon në Dem, duke ndikuar ndjeshëm në jetën e përditshme të disa shenjave. Gjithçka që ka të bëjë me Mërkurin, si komunikimi, kontaktet, udhëtimet, njohuritë dhe informacionet, çështjet...

Mërkuri në Dem: Tre shenjat që do të kenë zhvillime në punë & përditshmëri

para një jave - Syri

Më 16/5, Mërkuri kalon në Dem, duke ndikuar ndjeshëm në jetën e përditshme të disa shenjave. Gjithçka që ka të bëjë me Mërkurin, si komunikimi, kontaktet, udhëtimet, njohuritë dhe informacionet, çështjet...

Sot transit diellor te Demi, fat i mirë dhe përmirësim i gjendjes financiare për 3 shenja horoskopi

para një jave - Vizion Plus

Në astrologjinë Vedike, Dielli shihet si sunduesi i të nëntë planetëve dhe përfaqëson shpirtin. Kur Dielli është i fortë në horoskopin e një personi, ata shpesh gëzojnë shëndet të mirë, jetë të gjatë,...

Jeta profesionale dhe personale, si të gjeni raportin e artë?

para një jave - Panorama

Shëndeti ynë mendor, emocional dhe fizik ndikohet ndjeshëm nga ekuilibri i jetës sonë personale dhe profesionale. Si arrijmë të vendosim kufijtë e duhur dhe të arrijmë raportin e artë? Planifikoni një...

Zbuloni si do të ndikojë te shenja juaj e zodiakut retrograda e Saturnit

para një jave - Gazeta Shqip

Një nga retrogradat më të fuqishme të vitit 2024 fillon më 29 qershor. Retrograda e Saturnit do të zgjasë 139 ditë dhe do të përfundojë më 15 nëntor 2024. Zbuloni se si do të ndikojë kjo në shenjën tuaj...

Horoskopi 14 Maj 2024

para një jave - Zhurnal

Dashi- Hëna në Ujor ju fton të eksploroni lidhje të reja shoqërore. Mund të takoni njerëz interesantë që mund të ju “vjedhin” zemrën. Urani tek Dashi mund të sjellë ndryshime të papritura në situatën tuaj...

Horoskopi për datën 14 maj

para një jave - Alsat-M

Dashi Jeni të zhytur në punë dhe përgjegjësi dhe kjo lë pak kohë për shumë gjëra të tjera. Ju nuk po e krijoni këtë si një justifikim për të mos parë çështjet financiare, të cilat e pranoni se kanë nevojë...

Çfarë po ju pengon për të ecur përpara?

para një jave - Zhurnal

Shpesh herë ndihemi të ngarkuar si moralisht, mendërisht, ashtu edhe shpirtërisht. E keni ju vetë në dorë që të bëni të pamundurën, të hiqni dorë nga disa gjëra dhe të përqafoni disa të tjera për të lehtësuar...

12 mendime që jua “helmojnë” jetën

para një jave - Zhurnal

Ne kemi bindjen e vendosur, se ndjenjat dhe mendimet tona ndihmojnë në formësimin e përvojave që kemi. Problemi është se shumë njerëz priren të shohin anën negative të gjërave, pa plotësisht të qenë të...

Horoskopi për datën 14 maj

para një jave - Flaka

Dashi Jeni të zhytur në punë dhe përgjegjësi dhe kjo lë pak kohë për shumë gjëra të tjera. Ju nuk po e krijoni këtë si një justifikim për të mos parë çështjet financiare, të cilat e pranoni se kanë nevojë...

Zbuloni si do të ndikojë tek shenja juaj e zodiakut retrograda e Saturnit

para një jave - ACTV

Një nga retrogradat më të fuqishme të vitit 2024 fillon më 29 qershor. Retrograda e Saturnit do të zgjasë 139 ditë dhe do të përfundojë më 15 nëntor 2024. Dashi Kjo fazë do të jetë e dobishme pasi ju lejon...

Horoskopi për ditën e sotme 14 maj 2024

para një jave - Opinion

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Të martën tregohuni të kujdesshëm për gjërat e mbetura pa thënë në dashuri, sepse ato mund të prishin një marrëdhënie. Në punë gjithçka po shkon mirë dhe madje dëshironi...

“Pasojat do të jenë të tmerrshme...”/ Horoskopi për 14 maj 2024: Për të zgjidhur problemin në fjalë...

para një jave - Gazeta Shqip

Dashi Mos pretendoni se gjithçka është në rregull kur nuk është ashtu. Kur shihni gabime në plan, sigurohuni që t’ua tregoni të tjerëve. Nëse nuk e bëni, pasojat do të jenë të tmerrshme. Kushtojini vëmendje...

“Mundësi të shkëlqyera në të gjitha frontet”, Horoskopi ditor 14 maj 2024

para një jave - Vizion Plus

DASHI Tregohuni të kujdesshëm për gjërat e mbetura pa thënë në dashuri, sepse ato mund të prishin një marrëdhënie. Në punë gjithçka po shkon mirë dhe madje dëshironi të bëni edhe më shumë. Megjithatë,...

Horoskopi 14 maj 2024, njihuni me surprizat e yjeve për sot

para një jave - Albeu

DASHI Tregohuni të kujdesshëm për gjërat e mbetura pa thënë në dashuri, sepse ato mund të prishin një marrëdhënie. Në punë gjithçka po shkon mirë dhe madje dëshironi të bëni edhe më shumë. Megjithatë,...

Horoskopii ditës, 14 maj 2024

para një jave - Gazeta Express

DASHI Tregohuni të kujdesshëm për gjërat e mbetura pa thënë në dashuri, sepse ato mund të prishin një marrëdhënie. Në punë gjithçka po shkon mirë dhe madje dëshironi të bëni edhe më shumë. Megjithatë,...

Parashikimi i horoskopit 14 maj, ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju sot

para një jave - Panorama

Dashi Mos pretendoni se gjithçka është në rregull kur nuk është ashtu. Kur shihni gabime në plan, sigurohuni që t’ua tregoni të tjerëve. Nëse nuk e bëni, pasojat do të jenë të tmerrshme. Kushtojini vëmendje...

Horoskopi i ditës, 14 maj 2024

para një jave - Periskopi

Horoskopi i ditës, 14 maj 2024 14 May, 9:26 DASHI Tregohuni të kujdesshëm për gjërat e mbetura pa thënë në dashuri, sepse ato mund të prishin një marrëdhënie. Në punë gjithçka po shkon mirë dhe madje dëshironi...

Do të mërziteni shpesh dhe mund të ndiheni të pafuqishëm, parashikimi i Horoskopit për sot

para një jave - Dosja.al

Dashi Gjatë kësaj dite ka rrezik që gjërat t’iu ecin keq. Do mërziteni shpesh dhe mund të ndiheni të pafuqishëm për të vepruar. Nëse keni një lidhje motivet e debateve me partnerin do jenë më të shumta....

Horoskopii ditës, 14 maj 2024

para një jave - Albeu

DASHI Tregohuni të kujdesshëm për gjërat e mbetura pa thënë në dashuri, sepse ato mund të prishin një marrëdhënie. Në punë gjithçka po shkon mirë dhe madje dëshironi të bëni edhe më shumë. Megjithatë,...

Zbuloni si do të ndikojë tek shenja juaj e zodiakut retrograda e Saturnit

para një jave - ACTV

Një nga retrogradat më të fuqishme të vitit 2024 fillon më 29 qershor. Retrograda e Saturnit do të zgjasë 139 ditë dhe do të përfundojë më 15 nëntor 2024. Dashi Kjo fazë do të jetë e dobishme pasi ju lejon...

Do zgjasë 139 ditë, zbuloni si do të ndikojë tek shenja juaj e zodiakut retrograda e Saturnit!

para një jave - Gazeta Shqip

Zbuloni se si do të ndikojë kjo në shenjën tuaj të zodiakut: Dashi Kjo fazë do të jetë e dobishme pasi ju lejon të rishikoni strategjitë tuaja, të korrigjoni dështimet e së kaluarës dhe të forconi planet...

Do zgjasë 139 ditë, zbuloni si do të ndikojë tek shenja juaj e zodiakut retrograda e Saturnit!

para një jave - FaxWeb

Zbuloni se si do të ndikojë kjo në shenjën tuaj të zodiakut: Dashi Kjo fazë do të jetë e dobishme pasi ju lejon të rishikoni strategjitë tuaja, të korrigjoni dështimet e së kaluarës dhe të forconi planet...

Zbuloni si do të ndikojë tek shenja juaj e zodiakut retrograda e Saturnit

para një jave - Lexo

Një nga retrogradat më të fuqishme të vitit 2024 fillon më 29 qershor. Retrograda e Saturnit do të zgjasë 139 ditë dhe do të përfundojë më 15 nëntor 2024. Dashi Kjo fazë do të jetë e dobishme pasi ju lejon...

Zbuloni si do të ndikojë tek shenja juaj e zodiakut retrograda e Saturnit

para një jave - Syri

Një nga retrogradat më të fuqishme të vitit 2024 fillon më 29 qershor. Retrograda e Saturnit do të zgjasë 139 ditë dhe do të përfundojë më 15 nëntor 2024. Zbuloni se si do të ndikojë kjo në shenjën tuaj...

4 muaj Saturni retrograd! Si ndikon te secila shenjë e Horoskopit dhe për çfarë të përgatiteni

para një jave - Ora news

Kur një planet shkon retrograde, ngjarja astrologjike ju inkurajon të ngadalësoni dhe të ktheheni nga brenda për të eksploruar temat e tij, dhe Saturni retrograd nuk është ndryshe. Çdo vit, mësuesi më...

Do zgjasë 139 ditë, zbuloni si do të ndikojë tek shenja juaj e zodiakut retrograda e Saturnit!

para një jave - Top Channel

Një nga retrogradat më të fuqishme të vitit 2024 fillon më 29 qershor. Retrograda e Saturnit do të zgjasë 139 ditë dhe do të përfundojë më 15 nëntor 2024. Zbuloni se si do të ndikojë kjo në shenjën tuaj...

4 muaj Saturni retrograd! Si ndikon te secila shenjë e Horoskopit dhe për çfarë të përgatiteni

para një jave - Vizion Plus

Kur një planet shkon retrograde, ngjarja astrologjike ju inkurajon të ngadalësoni dhe të ktheheni nga brenda për të eksploruar temat e tij, dhe Saturni retrograd nuk është ndryshe. Çdo vit, mësuesi më...

“Të hënën dhe të martën…”/ Horoskopi JAVOR 13-19 maj 2024: Më e keqja është tani pas jush

para një jave - Gazeta Shqip

Dashi Java shihet të fillojë shkëlqyeshëm. Të hënën dhe të martën do të ketë një hënë të mrekullueshme në Luan për të rrënjosur energji dhe shkathtësi të re. Të mërkurën, Mërkuri do t’ju japë lamtumirën...

Rregulloni problemet e mbartura prej një viti, 3 shenjat e Horoskopit me fat të kësaj jave

para një jave - Vizion Plus

Java që sapo ka filluar sjell një valë energjie që mund t’ju ndihmojë të shëroni atë që ju ka lënduar, duke kuptuar se çfarë keni vërtet nevojë dhe duke ju lejuar të vendosni kufij të shëndetshëm duke...

Hyrje e fortë planetare! Horoskopi javor nga Meri Gjini: Shenja që ka momentin e hapit të madh ekonomik

para një jave - Java News

Astrologe Meri Gjini ka bërë mëngjesin e sotëm parashikimin e Horoskopit për javën që sapo ka nisur. E ftuar në “7pa5” me modëratorët Alma Çelaj dhe Syrjan Rahova, Meri Gjini tha se kjo javë i dedikohet...

Horoskopi javor i Paolo Fox 13 deri 19 maj 2024 për të gjitha shenjat

para një jave - NOA

Horoskopi i Paolo Fox për javën nga 13 deri në 19 maj 2024 do t’ju lejojë të qëmtoni paraprakisht se çfarë kanë rezervuar planetët për ditët në vijim, shenjë pas shenjë. Kush do të jetë i preferuari i...

Hyrje e fortë planetare! Horoskopi javor nga Meri Gjini: Shenja që ka momentin e hapit të madh ekonomik

para një jave - Vizion Plus

Astrologe Meri Gjini ka bërë mëngjesin e sotëm parashikimin e Horoskopit për javën që sapo ka nisur. E ftuar në “7pa5” me modëratorët Alma Çelaj dhe Syrjan Rahova, Meri Gjini tha se kjo javë i dedikohet...

“Në vendin tuaj të punës do të jenë të dukshme përplasje...”/ Horoskopi për 13 maj 2024: Mos ki turp...

para një jave - Gazeta Shqip

Dashi Në vend që të punoni kaq shumë për të përmbushur nevojat e njerëzve të tjerë, lërini njerëzit e tjerë të sillen rreth jush për një ndryshim. Merrni një qëndrim të vendosur, por bëjeni këtë me një...

Horoskopi 13 maj 2024, çfarë parashikojnë yjet për ju

para një jave - Albeu

Dashi Hëna do jetë në të njëjtën linjë me Saturnin sot dhe do ju bëjë edhe më të mençur dhe më të matur. Nëse jeni në një lidhje gjërat do fillojnë të bëhen edhe më serioze e do filloni të mendoni për...

“Duhet të kapërceni një problem fizik”, Horoskopi për ditën e sotme, 13 maj 2024

para një jave - Vizion Plus

DASHI Kjo javë në mes të majit do t’ju sjellë energji shtesë. Ata që kanë përjetuar një krizë dashurie nuk janë më të kënaqur me një lidhje të caktuar dhe ka të ngjarë të duan t’i japin fund çështjes njëherë...

Horoskopi i ditës, 13 maj 2024

para një jave - Gazeta Express

Dashi Hëna do jetë në të njëjtën linjë me Saturnin sot dhe do ju bëjë edhe më të mençur dhe më të matur. Nëse jeni në një lidhje gjërat do fillojnë të bëhen edhe më serioze e do filloni të mendoni për...

Horoskopi javor, 13 – 19 maj 2024

para një jave - Revista Kosovarja

DASHI Klima ujore do ngrohet edhe më shumë gjatë kësaj jave. Pas të martës do fillojë një etape shumë më e bukur dhe me emocionuese për të gjithë. Edhe për ju beqarët do jetë një jave e këndshme dhe e...

Horoskopi i Paolo Fox, e hënë 13 maj 2024 për të gjitha shenjat e zodiakut

para një jave - NOA

Horoskopi i Paolo Fox është një mundësi për t’u informuar për të reja që lidhen me botën e astrologjisë, kalimet e planetëve të rëndësishëm dhe ngjarjet më me ndikim astral. Çdo ditë astrologu italian...

Horoskopi ditor, e hënë 13 maj 2024

para një jave - Bota Sot

Dashi Ky është momenti më i mirë për të shfaqur të gjithë talentin tuaj dhe për të treguar se sa vleni. Duhet të jeni kurajoz dhe të gatshëm për gjithçka, pasi intuita juaj do të rezultojë fituese sa i...

Ja çfarë thonë yjet për të këtë të hënë

para një jave - Infokusi

Dashi Ky është momenti më i mirë për të shfaqur të gjithë talentin tuaj dhe për të treguar se sa vleni. Duhet të jeni kurajoz dhe të gatshëm për gjithçka, pasi intuita juaj do të rezultojë fituese sa i...

Horoskopi i ditës, 13 maj 2024

para një jave - Albeu

Dashi Hëna do jetë në të njëjtën linjë me Saturnin sot dhe do ju bëjë edhe më të mençur dhe më të matur. Nëse jeni në një lidhje gjërat do fillojnë të bëhen edhe më serioze e do filloni të mendoni për...

"Nis një javë e rëndësishme, e cila parashikon ..." - Ja çfarë thonë yjet për të këtë të hënë

para një jave - Ora news

Dashi Ky është momenti më i mirë për të shfaqur të gjithë talentin tuaj dhe për të treguar se sa vleni. Duhet të jeni kurajoz dhe të gatshëm për gjithçka, pasi intuita juaj do të rezultojë fituese sa i...

2 shenjat që do përjetojnë eksperienca unike në maj

para një jave - Revista Kosovarja

Ndërsa maji 2024 do të jetë një udhëtim emocionues për të gjithë, ai ka një rëndësi të veçantë për pozicionet e shenjave të tokës dhe ajrit, me dy shenja në veçanti që përjetojnë një muaj veçanërisht të...

12 mendime që jua “helmojnë” jetën

para një jave - Ekonomia Online

Ne kemi bindjen e vendosur, se ndjenjat dhe mendimet tona ndihmojnë në formësimin e përvojave që kemi. Problemi është se shumë njerëz priren të shohin anën negative të gjërave, pa plotësisht të qenë të...

Shenjat e horoskopit që presin një fluks të madh parash në fund të javës së ardhshme

para një jave - Alsat-M

DEMI – Planetët në shenjën tuaj ju japin mundësi të mëdha në të gjitha fushat e jetës. Aktualisht jeni një nga shenjat më të fuqishme të Zodiakut, ndaj do të keni edhe shumë para. BRICJAPI – Me ndihmën...

Horoskopi ditor për nesër, e hënë 13 maj 2024

para një jave - Revista Kosovarja

Dashi Ky është momenti më i mirë për të shfaqur të gjithë talentin tuaj dhe për të treguar se sa vleni. Duhet të jeni kurajoz dhe të gatshëm për gjithçka, pasi intuita juaj do të rezultojë fituese sa i...

Horoskopi ditor për nesër, e hënë 13 maj 2024

para një jave - Java News

Dashi Ky është momenti më i mirë për të shfaqur të gjithë talentin tuaj dhe për të treguar se sa vleni. Duhet të jeni kurajoz dhe të gatshëm për gjithçka, pasi intuita juaj do të rezultojë fituese sa i...

Çfarë po ju pengon për të ecur përpara?

para një jave - Ekonomia Online

Shpesh herë ndihemi të ngarkuar si moralisht, mendërisht, ashtu edhe shpirtërisht. E keni ju vetë në dorë që të bëni të pamundurën, të hiqni dorë nga disa gjëra dhe të përqafoni disa të tjera për të lehtësuar...

Yjet ju sfidojnë! Horoskopi javor nga Paolo Fox: Shenja që vihet në provë, kush janë të favorizuar

para një jave - Vizion Plus

Dashi Ju që i përkisni shenjës së Dashit, horoskopi i javës nga 13 maji deri më 19 maj 2024 ju gjen sërish aktivë, falë energjisë shpërthyese që ju jep planeti juaj, Marsi, që ju bën edhe më dinamikë se...

Shenja e horoskopit që mëson nga e kaluara dhe përmirëson jetën

para një jave - Revista Kosovarja

Ne duhet të zotërojmë gabimet tona në mënyrë që të mund të ecim siç duhet përpara. Luani Është e rrallë që ju të pranoni keqbërjen tuaj, por ndonjëherë, nuk mund t’i shpëtoni dot. Të dielën, do të jeni...

E dielë 12 maj 2024: Parashikimet e astrologut Paolo Fox

para një jave - Revista Kosovarja

Dashi le të bëjmë një pushim relaksues këtë të diel, edhe ju që e doni iniciativën dhe dinamizmin ndonjëherë keni nevojë për relaksim, mos e shtyni veten shumë dhe trajtojini vetes një të diel pushimi....

"Do të përjetoni një ditë..." / Horoskopi për 12 Maj 2024: Mund të përballeni me disa sfida

para një jave - Gazeta Shqip

Dashi Do të përjetoni një ditë që nuk është pa sfida, por megjithatë ka potencial për rritje dhe zhvillim pozitiv. Në fushën e financave, mund t’ju duhet të tregoni përmbajtje dhe të shmangni çdo rrezik...

Horoskopi për sot, e dielë 12 maji

para një jave - Syri

Dashi Do të përjetoni një ditë që nuk është pa sfida, por megjithatë ka potencial për rritje dhe zhvillim pozitiv. Në fushën e financave, mund t’ju duhet të tregoni përmbajtje dhe të shmangni çdo rrezik...

Dashuria është në ajër, fundjava favorizon këto tre shenja Horoskopi në çift

para një jave - Ora news

Ajo që e keni pritur prej kohësh dhe në disa raste me padurim. Tani është koha për të shijuar frytet e punës tuaj dhe për të parë jetën tuaj të dashurisë duke u ndezur, veçanërisht nëse i përkisni shenjave...

“Financat kërkojnë vëmendje”, Horoskopi për ditën e sotme, 12 maj 2024

para një jave - Vizion Plus

DASHI Në sferën e dashurisë mund të gjeni disa sfida të papritura, por nuk ka asgjë që nuk mund t’i përballoni dot me zjarrin tuaj të zakonshëm. Gjërat duken interesante në punë, mund të ketë një mundësi...

Horoskopi 12 Maj 2024, zbuloni surprizat e yjeve për sot

para një jave - Albeu

Dashi Do të përjetoni një ditë që nuk është pa sfida, por megjithatë ka potencial për rritje dhe zhvillim pozitiv. Në fushën e financave, mund t’ju duhet të tregoni përmbajtje dhe të shmangni çdo rrezik...

Horoskopi i datës 12 maj 2024

para një jave - Bota Sot

Dashi Pesimizmi do ju pushtojë sot dhe nuk do ndiheni aspak mirë. Për ju të dashuruarit pritët të vijë një ditë goxha e vështirë. Në shumë momente do gjendeni para sfidave tejet të vështira dhe nuk do...

Horoskopi i Paolo Fox, e diel 12 maj 2024 për të gjitha shenjat e zodiakut

para një jave - NOA

Horoskopi i Paolo Fox është një mundësi për t’u informuar për të reja që lidhen me botën e astrologjisë, kalimet e planetëve të rëndësishëm dhe ngjarjet më me ndikim astral. Çdo ditë astrologu italian...

Famë dhe para, zbuloni katër shenjat më me fat të horoskopit!

para një jave - Ora news

Po ju besoni në fat, apo mendoni se jemi ne ata që e krijojmë fatin? Nëse i përkisni grupit të parë, më poshtë keni katër shenjat më me fat të horoskopit. Ndoshta jeni dhe ju pjesë e tyre… Dashi Dashi...

Famë dhe para, zbuloni katër shenjat më me fat të horoskopit!

para një jave - Gazeta Shqip

Po ju besoni në fat, apo mendoni se jemi ne ata që e krijojmë fatin? Nëse i përkisni grupit të parë, më poshtë keni katër shenjat më me fat të horoskopit. Ndoshta jeni dhe ju pjesë e tyre… Dashi Dashi...

Famë dhe para, zbuloni katër shenjat më me fat të horoskopit!

para një jave - Top Channel

Po ju besoni në fat, apo mendoni se jemi ne ata që e krijojmë fatin? Nëse i përkisni grupit të parë, më poshtë keni katër shenjat më me fat të horoskopit. Ndoshta jeni dhe ju pjesë e tyre… Dashi Dashi...

Famë dhe para, zbuloni katër shenjat më me fat të horoskopit!

para një jave - Revista Kosovarja

Po ju besoni në fat, apo mendoni se jemi ne ata që e krijojmë fatin? Nëse i përkisni grupit të parë, më poshtë keni katër shenjat më me fat të horoskopit. Ndoshta jeni dhe ju pjesë e tyre… Dashi Dashi...

Na thuaj shenjën e horoskopit të të themi problemet që mund të përjetosh në çift

para një jave - Bota Sot

Nëse ndonjëherë keni drejtuar sytë nga qielli dhe keni fajësuar universin për të gjitha problemet që po përjetoni në çift, me siguri që ka diçka tjetër që ndikon në këtë gjendje. Sipas astrologëve, mund...

Dashuria është në ajër, fundjava favorizon këto tre shenja Horoskopi në çift

para një jave - Vizion Plus

Ajo që e keni pritur prej kohësh dhe në disa raste me padurim. Tani është koha për të shijuar frytet e punës tuaj dhe për të parë jetën tuaj të dashurisë duke u ndezur, veçanërisht nëse i përkisni shenjave...

Këto janë shenjat më të përkushtuara dhe më besnike të zodiakut

para një jave - Ora news

Ne priremi të mendojmë për besnikërinë bazuar në këndvështrimin tonë çdo herë. Nëse, për shembull, të gjithë kolegët tuaj janë të mërzitur me ju sepse keni humbur një prezantim të madh, shoku juaj më i...

Parashikimet astrologjike për sot nga Paolo Fox

para një jave - Revista Kosovarja

Dashi Hëna disonante këtë të shtunë dhe të diel ju sjell disa probleme të vogla për të kapërcyer, por energjia juaj është në maksimum dhe nuk keni frikë nga asgjë. Vetëm mos e teproni, shijoni pak relaks....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK