Graciano u eliminua pak ditë larg finales së BBV3, reagimi i Erjolës do iu habisë (VIDEO)

para një jave - Gazeta Shqip

Graciano Tagani është banori i cili u eliminua një natë më parë nga “Big Brother VIP3”, duke humbur kështu mundësinë për të arritur në finalen e madhe. Në një televotim të hapur përgjatë spektaklit, balerini...

Juli apo Meritoni? Shpallet finalisti i dytë i Big Brother VIP3

para një jave - Indeks online

Jul Deda është shpallur finalisti i dytë i këtij edicioni të Big Brother VIP. Ai ishte në garë me Meriton Mjekiqin dhe shkon në finale së bashku me Romeo Veshajn. Faleminderit publikut, faleminderit të...

Julian Deda shpallet finalisti i dytë i 'BBVA 3'

para një jave - Syri

Julian Deda është finalisti i dytë i formatit “Big Brother VIP Albania 3”. Ai i bashkohet kështu Romeos, në natën e madhe finale, e cila do të zhvillohet më 25 maj. Juli ishte në televotim me Meriton Mjekiqin...

Shpallet finalisti i dytë i Big Brother Vip Albania

para një jave - Reporteri

Jul Deda është shpallur finalisti i dytë i këtij edicioni të Big Brother VIP Albania. Ai ishte në garë me Meriton Mjekiqin dhe shkon në finale së bashku me Romeo Veshajn. “Faleminderit publikut, faleminderit...

“Fitoje ti sepse ke luftuar…”/ Zbuloni banorin që u eliminua mbrëmë nga BBV3

para një jave - Gazeta Shqip

Graciano Tagani është banori i cili u eliminua një natë më parë nga “Big Brother VIP3”, duke humbur kështu mundësinë për të arritur në finale. Në një televotim të përgjithshëm të hapur përgjatë spektaklit,...

Pak ditë larg finales, ja kush është banori që u eliminua nga Big Brother Vip! Moderatorja Erjola Doçi ia merr “valles”

para një jave - Panorama

Graciano Tagani është banori i cili u eliminua një natë më parë nga Big Brother VIP, duke humbur kështu mundësinë për të arritur në finale. Në një televotim të përgjithshëm të hapur përgjatë spektaklit,...

Graciano eliminohet nga Big Brother VIP

para një jave - Indeks online

Në një televotim të përgjithshëm të hapur përgjatë natës së sotme, me pyetjen: “Kë do të shpëtoni?”, Graciano ka qenë banori me më pak vota. “Doja të thoja që realisht u kënaqa shumë. Realisht e kam shijuar...

Juli apo Meritoni? Ja kush u shpall finalisti i dytë i “Big Brother V...

para një jave - BalkanWeb

Juli është shpallur finalisti i dytë i edicionit të tretë të BBV. Pas shpalljes së Romeos si finalisti i parë, nga votat e publikut është zgjedhur Juli ai që të vijojë garën për çmimin e madh. Juli ishte...

Pak para finales së madhe, Graciano i jep fund rrugëtimit në Big Brother

para një jave - Java News

Në një televotim të përgjithshëm të hapur përgjatë natës së sotme, me pyetjen: “Kë do të shpëtoni?”, Graciano ka qenë banori me më pak vota. “Doja të thoja që realisht u kënaqa shumë. Realisht e kam shijuar...

Shpallet finalisti i dytë i Big Brother Vip! Julian Deda dhe Meriton Mjekiqi në përballje “kokë më kokë”, ja kush u përzgjodh

para një jave - Panorama

Julian Deda është shpallur finalisti i dytë i Big Brother Vip. Aktori i humorit ishte në një televotim kokë më kokë me moderatorin Meriton Mjekiqi. Por, Jul Deda ka siguruar më shumë vota nga publiku dhe...

Shpallet finalisti i dytë i Big Brother Vip Albania

para një jave - Pa censure

Jul Deda është shpallur finalisti i dytë i këtij edicioni të Big Brother VIP Albania. Ai ishte në garë me Meriton Mjekiqin dhe shkon në finale së bashku me Romeo Veshajn. “Faleminderit publikut, faleminderit...

Pak para finales së madhe, Graciano i jep fund rrugëtimit në Big Brother

para një jave - Gazeta Express

Graciano i jep fund rrugëtimit në Big Brother. Në një televotim të përgjithshëm të hapur përgjatë natës së sotme, me pyetjen: “Kë do të shpëtoni?”, Graciano ka qenë banori me më pak vota. “Doja të thoja...

Mes Julit dhe Meritonit, ja kush shpallet finalisti i dytë i ‘BBV’

para një jave - Gazeta Express

Julian Deda është shpallur finalisti i dytë i këtij edicioni të tretë të Big Brother VIP. “Publiku ka vendosur që finalisti i dytë mes Julit dhe Meritonit të jetë Juli”– thuhej në zarfin e lexuar nga moderatori...

Juli apo Meritoni? Shpallet finalisti i dytë i Big Brother VIP3

para një jave - Top Channel

Jul Deda është shpallur finalisti i dytë i këtij edicioni të Big Brother VIP. Ai ishte në garë me Meriton Mjekiqin dhe shkon në finale së bashku me Romeo Veshajn. Faleminderit publikut, faleminderit të...

Julian Deda – finalisti i dytë i Big Brother VIP Albania 3

para një jave - Bota Sot

Pas një periudhe votimi të mbushur me pritje dhe emocione, aktori i njohur shkodran Julian Deda është shpallur zyrtarisht si finalisti i dytë i edicionit të tretë të “Big Brother VIP Albania”. Votimi,...

Mes Julit dhe Meritonit, zbuloni finalistin e dytë të BBV3

para një jave - Gazeta Shqip

Julian Deda është finalisti i dytë i këtij edicioni të tretë të Big Brother VIP. Një lojë e Vëllait të Madh me Lori Cafe vuri Romeon para zgjedhjes se kë mendonte ai se meritonin finalen. Zgjedhja e tij...

Julian Deda, finalisti i dytë i Big Brother VIP Albania 3

para një jave - Zeri

Pas një periudhe votimi të mbushur me pritje dhe emocione, aktori i njohur shkodran Julian Deda është shpallur zyrtarisht si finalisti i dytë i edicionit të tretë të “Big Brother VIP Albania”. View this...

Julian Deda – finalisti i dytë i Big Brother VIP Albania 3

para një jave - Telegrafi

Pas një periudhe votimi të mbushur me pritje dhe emocione, aktori i njohur shkodran Julian Deda është shpallur zyrtarisht si finalisti i dytë i edicionit të tretë të “Big Brother VIP Albania”. Votimi,...

Ky është finalisti i dytë në ‘Big Brother VIP Albania’

para një jave - Aktuale

‘Big Brother VIP Albania’ në këtë edicion përzgjedhjen e finalistëve ka bërë krejt ndryshe nga edicionet e tjera. Marketing Finalisti i dytë është Jul Deda, ku zgjidhet përmes votave të publikut. Prezenca...

PUBLIKU KA VENDOSUR/ Mes Meritonit dhe Julit finalisti i dytë është...

para një jave - Ora news

Finalisti i dytë është Julian Deda.

Zgjidhet finalisti i dytë i Big Brother VIP Albania 3

para një jave - Lajmi.net

Gjatë kësaj jave një televotim ka qenë i hapur për finalistin e dytë. Në televotim kanë qenë Meritoni dhe Juli, shkruan lajmi.net. Finalisti i dytë i ‘Big Brother VIP Albania 3’ është zgjedhur Juli. Ndërkohë,...

Sa banorë do shkojnë në finale?

para një jave - Shqip

Ledjoni ka hapur një televotim të ri ku pyetja do të jetë së kush do të jenë finalistët. Emrat se kush do jenë në finalen e madhe të këtij edicioni do të mësohen të shtunën. Në garë janë, Meritoni, Egla,...

Gazi tregon se kush do t’a fitoj Bigbrother

para një jave - Ina

I ftuar në “Big Brother Radio” ka qenë një prej konkurrentëve të “BBV3”, Gazmend Ujkashi i cili ka komentuar ngjarjet e fundit të ndodhura në shtëpi dhe lojën e konkurrentëve. Ish-banori, Gazi, tregoi...

Gazi tregon kush e fiton BBVA

para një jave - Gazeta Express

I ftuar në “Big Brother Radio” ka qenë një prej konkurrentëve të “BBV3”, Gazmend Ujkashi i cili ka komentuar ngjarjet e fundit të ndodhura në shtëpi dhe lojën e konkurrentëve. Ish-banori, Gazi, tregoi...

Ky është finalisti i dytë në ‘Big Brother VIP Albania’

para një jave - Revista Kosovarja

‘Big Brother VIP Albania’ në këtë edicion përzgjedhjen e finalistëve ka bërë krejt ndryshe nga edicionet e tjera. Finalisti i dytë është Jul Deda, ku zgjidhet përmes votave të publikut, shkruan “Kosovarja”...

Ky është finalisti i dytë

para një jave - Shqip

Finalisti i dytë i Big Brother Vip Albania 3 është zgjedhur Julian Deda. Ndërkohë, Meriton Mjekiqi, do të vazhdoj të qëndroj në shtëpi duke vazhduar garën me pjesën tjetër të banorëve që të zë një vend...

Monika Lubonja: Ja kush do të jetë finalisti i dytë i BBV3

para një jave - Ina

E ftuar në emisionin “Big Brother Radio”, Monika Lubonja është shprehur se finalisti i dytë i Big Brother VIP 3 do të jetë Julian Deda. “Të dy për mua janë lojtarë, por them që do shkojë Juli. Por Meritoni...

Ja kush e fiton çmimin e madh sipas ish-banorit Gazit

para një jave - Ora news

I ftuar në “Big Brother Radio” ka qenë një prej konkurrentëve të “BBV3”, Gazmend Ujkashi i cili ka komentuar ngjarjet e fundit të ndodhura në shtëpi dhe lojën e konkurrentëve. Ish-banori, Gazi, tregoi...

Pas debatit me Gracianon, ja çfarë po bën Romeo gjatë publicitetit

para një jave - Revista Kosovarja

Gjatë spektaklit Romeo dhe Graciano debatuan ashpër ku ky i fundit e kishte akuzuar se nuk e lejon të flas Heidin. Andaj gjatë publiciteti Romeo qëndron i vetëm në verandë, shkruan “Kosovarja” . Mesa duket...

“M’u shpif Egla”, Roza Lati në një rrëfim special pas largimit nga shtëpia

para një jave - Ina

Kanë kaluar tashmë mbi 100 ditë nga nisja, teksa finalja e këtij edicioni të “Big Brother” është më 25 maj. Ndërkohë, lufta sa vjen e bëhet edhe më e fortë, teksa banorët duan të fitojnë çmimin e madh....

“M’u shpif Egla”, Roza Lati në një rrëfim special pas largimit nga shtëpia

para një jave - Albeu

Kanë kaluar tashmë mbi 100 ditë nga nisja, teksa finalja e këtij edicioni të “Big Brother” është më 25 maj. Ndërkohë, lufta sa vjen e bëhet edhe më e fortë, teksa banorët duan të fitojnë çmimin e madh....

Roza Lati në një rrëfim special pas largimit nga shtëpia

para një jave - Infokusi

Kanë kaluar tashmë mbi 100 ditë nga nisja, teksa finalja e këtij edicioni të “Big Brother” është më 25 maj. Ndërkohë, lufta sa vjen e bëhet edhe më e fortë, teksa banorët duan të fitojnë çmimin e madh....

“M’u shpif Egla, nuk po e përballoja...", Roza Lati në një rrëfim special pas largimit nga shtëpia

para një jave - Ora news

Kanë kaluar tashmë mbi 100 ditë nga nisja, teksa finalja e këtij edicioni të “Big Brother” është më 25 maj. Ndërkohë, lufta sa vjen e bëhet edhe më e fortë, teksa banorët duan të fitojnë çmimin e madh....

Gazmend Ujkashi dhe Grinesi zbulojnë finalistët e tyre, ja kush e fiton Big Brother Vip 3!

para një jave - Gazeta Shqip

Kanë kaluar tashmë mbi 100 ditë nga nisja, teksa finalja e këtij edicioni të “Big Brother” është më 25 maj. Ndërkohë, lufta sa vjen e bëhet edhe më e fortë, teksa banorët duan të fitojnë çmimin e madh....

Roza Lati në një rrëfim special pas largimit nga shtëpia

para një jave - Revista Kosovarja

Kanë kaluar tashmë mbi 100 ditë nga nisja, teksa finalja e këtij edicioni të “Big Brother” është më 25 maj. Ndërkohë, lufta sa vjen e bëhet edhe më e fortë, teksa banorët duan të fitojnë çmimin e madh....

“Egla m’u shpif! Nuk po e përballoja bashkëjetesën me një krijesë të tillë!”- Roza flet pas largimit nga “BBV3”: Meritoni dhe Françeska kanë

para një jave - Ora news

Ish-banorja e ‘Big Brother VIP’, Roza Lati, e cila u eliminua pak ditë më parë nga gara, ka komentuar këtë rrugëtim të saj dhe planet që ka. Moderatorja u shpreh se kishte zgjedhur të bënte një Big Brother...

“M’u shpif Egla, nuk po e përballoja...", Roza Lati në një rrëfim special pas largimit nga “BBV3”!

para një jave - Gazeta Shqip

Kanë kaluar tashmë mbi 100 ditë nga nisja, teksa finalja e këtij edicioni të “Big Brother” është më 25 maj. Ndërkohë, lufta sa vjen e bëhet edhe më e fortë, teksa banorët duan të fitojnë çmimin e madh....

“E kanë goditur Erjolën me seksualizimin…”/ ‘Asi nën mëngë’ i Gracianos komentohet në “Big Brother Radio”!

para një jave - Gazeta Shqip

Kanë kaluar tashmë mbi 100 ditë nga nisja, teksa finalja e këtij edicioni të “Big Brother” është më 25 maj. Ndërkohë, lufta sa vjen e bëhet edhe më e fortë, teksa banorët duan të fitojnë çmimin e madh....

Roza shpërthen ndaj Eglës pas daljes nga BBV: Nuk e përballoja bashkëjetesën me një krijesë të tillë

para një jave - Lajm

E ftuar në “Big Brother Radio”, ish-banorja Roza Lati, komentoi rrugëtimin e saj dhe zbuloi planet që ka. “Unë zgjodha të bëja Big Brother modern, real, si nëpër botë që kushdo person publik shkon për...

Roza Lati pas eleminimit nga 'BBV': Egla Ceno m’u shpif! S’po e përballoja bashkëjetesën me një krijesë të tillë

para një jave - Syri

Moderatorja Roza Lati, e cila u eliminua pak ditë më parë nga shtëpia e Big Brother Vip, ka komentuar rrugëtimin e saj në reality show dhe planet për të ardhmen e saj. “Unë zgjodha të bëja Big Brother...

Roza Lati pas eleminimit nga “BBV”: Egla Ceno m’u shpif! S’po e përballoja bashkëjetesën me një krijesë të tillë

para një jave - Panorama

Moderatorja Roza Lati, e cila u eliminua pak ditë më parë nga shtëpia e Big Brother Vip, ka komentuar rrugëtimin e saj në reality show dhe planet për të ardhmen e saj. “Unë zgjodha të bëja Big Brother...

“M’u shpif Egla, nuk po e përballoja bashkëjetesën me një krijesë të tillë!”/ Roza Lati në një rrëfim ndryshe pas largimit nga “BBV3”

para një jave - Top Channel

Kanë kaluar tashmë mbi 100 ditë nga nisja, teksa finalja e këtij edicioni të “Big Brother” është më 25 maj. Ndërkohë, lufta sa vjen e bëhet edhe më e fortë, teksa banorët duan të fitojnë çmimin e madh....

Roza shpërthen ndaj Eglës pas daljes nga BBV: Nuk e përballoja bashkëjetesën me një krijesë të tillë

para një jave - Revista Kosovarja

E ftuar në “Big Brother Radio”, ish-banorja Roza Lati, komentoi rrugëtimin e saj dhe zbuloi planet që ka. “Unë zgjodha të bëja Big Brother modern, real, si nëpër botë që kushdo person publik shkon për...

“Meritoni do të më zërë vendin mua”/ Heidi Baçi “zbulon” 3 finalistët e “Big Brother VIP”, ja për cilët konkurrentë bëhet fjalë

para një jave - Bota Sot

Heidi Baçi ka zbuluar emrat që sipas saj janë tre prej konkurrentëve më të fortë në garën për çmimin 100 mijë euro në BBV. Banorja u shpreh se Romeo Veshaj, Jul Deda dhe Egla Ceno do të jenë pjesë e finales...

“M’u shpif Egla, nuk e përballoja bashkëjetesën me një krijesë të tillë”, Roza Lati: Debatet e Meritonit dhe Françeskës…

para një jave - Top Channel

E ftuar në “Big Brother Radio”, ish-banorja Roza Lati, komentoi rrugëtimin e saj dhe zbuloi planet që ka. “Unë zgjodha të bëja Big Brother modern, real, si nëpër botë që kushdo person publik shkon për...

Heidi tregon se kush janë tre finalistët e saj në BBVA

para një jave - Gazeta Express

Heidi Baçi ka zbuluar emrat që sipas saj janë tre prej konkurentëve më të fortë në garën për çmimin 100 mijë euro në “BBV 3”. Ajo u shpreh se Romeo Veshaj, Jul Deda dhe Egla Ceno do të jenë pjesë e finales...

“Nga djemtë aty brenda…”/ A do lidhej Roza Lati me një banor të “BBV3”?! Miku i saj flet në TAR…

para një jave - Gazeta Shqip

Ajo që ndodh në shtëpinë e “Big Brother VIP”, padyshim që është më e ndjekura e më e komentuara në rrjetet sociale, si edhe në jetën e përditshme. Në lidhje me audiencën shumë të madhe të këtij spektakli...

‘Engjëjt e Julit’, ish-banori i “BBV3”, Gazmend Ujkashi komenton eleminimin e Rozës!

para një jave - Gazeta Shqip

Ajo që ndodh në shtëpinë e “Big Brother VIP”, padyshim që është më e ndjekura e më e komentuara në rrjetet sociale, si edhe në jetën e përditshme. Në lidhje me audiencën shumë të madhe të këtij spektakli...

“Njeri, lojtar, artist, zemërmirë”, ish-banori i “BBV3”, Gazmend Ujkashi shprehet për Meritonin: Djalë i besës…

para një jave - Gazeta Shqip

Ajo që ndodh në shtëpinë e “Big Brother VIP”, padyshim që është më e ndjekura e më e komentuara në rrjetet sociale, si edhe në jetën e përditshme. Në lidhje me audiencën shumë të madhe të këtij spektakli...

Juli apo Meritoni finalist? Ja kë zgjedh Heidi

para një jave - Gazeta Shqip

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality...

Miku dhe bashkëpunëtori i Roza Latit, Grinesi, zbulon planet e ish-banores: Do bëjë pushime për t’u qetësuar…

para një jave - Gazeta Shqip

Ajo që ndodh në shtëpinë e “Big Brother VIP”, padyshim që është më e ndjekura e më e komentuara në rrjetet sociale, si edhe në jetën e përditshme. Në lidhje me audiencën shumë të madhe të këtij spektakli...

Katër muaj që nga nisja e Big Brother – shpërthejnë fishekzjarrët në shtëpinë e famshme

para një jave - Telegrafi

Kanë kaluar katër muaj që nga nisja e edicionit të tretë të Big Brother VIP Albania. Ky edicioni nisi gjegjësisht më 13 janar të vitit 2024, i cili njëherësh pritet të përfundojë më 25 maj. Banorët kanë...

VIDEO/ 4 muaj në Big Brother, plasin fishekzjarrët, banorët duartrokasin të gëzuar

para një jave - Ora news

Kanë kaluar katër muaj që nga nisja e edicionit të tretë të Big Brother VIP Albania. Ky edicioni nisi gjegjësisht më 13 janar të vitit 2024, i cili njëherësh pritet të përfundojë më 25 maj. Banorët kanë...

Ja kush janë 3 banorët e 'BBV' që do të arrijnë në finale sipas Heidit

para një jave - Syri

Heidi Baçi ka zbuluar emrat që sipas saj janë tre prej konkurentëve më të fortë në garën për çmimin 100 mijë euro në “BBV 3”. Ajo u shpreh se Romeo Veshaj, Jul Deda dhe Egla Ceno do të jenë pjesë e finales...

Heidi zbulon 3 konkurrentët më të fortë sipas saj

para një jave - Albeu

Heidi Baçi ka zbuluar emrat që sipas saj janë tre prej konkurrentëve më të fortë në garën për çmimin 100 mijë euro në BBV. Banorja u shpreh se Romeo Veshaj, Jul Deda dhe Egla Ceno do të jenë pjesë e finales...

Heidi zbulon 3 konkurrentët më të fortë sipas saj

para një jave - Revista Kosovarja

Heidi Baçi ka zbuluar emrat që sipas saj janë tre prej konkurrentëve më të fortë në garën për çmimin 100 mijë euro në BBV. Banorja u shpreh se Romeo Veshaj, Jul Deda dhe Egla Ceno do të jenë pjesë e finales...

Heidi zbulon 3 konkurrentët më të fortë sipas saj

para një jave - Ora news

Heidi Baçi ka zbuluar emrat që sipas saj janë tre prej konkurrentëve më të fortë në garën për çmimin 100 mijë euro në BBV. Banorja u shpreh se Romeo Veshaj, Jul Deda dhe Egla Ceno do të jenë pjesë e finales...

“Meritoni e ka luftën me mua, kërkon të më zërë vendin në finale”- Heidi Baçi zbulon 3 konkurrentët më të fortë në garën për çmimin 100 mijë euro: Ja...

para një jave - Panorama

Heidi Baçi ka zbuluar emrat që sipas saj janë tre prej konkurrentëve më të fortë në garën për çmimin 100 mijë euro në BBV. Banorja u shpreh se Romeo Veshaj, Jul Deda dhe Egla Ceno do të jenë pjesë e finales...

'Meritoni e ka luftën me mua, kërkon të më zërë vendin në finale' - Heidi Baci zbulon 3 konkurrentët më të fortë në garën për çmimin 100 mijë euro

para një jave - Syri

Heidi Baci ka zbuluar emrat që sipas saj janë tre prej konkurrentëve më të fortë në garën për çmimin 100 mijë euro në BBV. Banorja u shpreh se Romeo Veshaj, Jul Deda dhe Egla Ceno do të jenë pjesë e finales...

VIDEO/ Largohet Graciano, bezdiset nga të qeshurat e banorëve dhe “shpërthen” në lot

para një jave - Albeu

Ditën e djeshme konkurrentët e “Big Brother VIP” janë vënë përballë një misioni nga “Vëllai i Madh”. Secili duhet që ti shkruanin nga një letër vetes për të treguar eksperiencën e tyre në këtë shtëpi....

Heidi zbulon 3 konkurrentët më të fortë

para një jave - Shqip

Heidi Baçi ka zbuluar emrat që sipas saj janë tre prej konkurrentëve më të fortë në garën për çmimin 100 mijë euro në BBV. Banorja u shpreh se Romeo Veshaj, Jul Deda dhe Egla Ceno do të jenë pjesë e finales...

VIDEO/ Largohet Graciano, bezdiset nga të qeshurat e banorëve dhe "shpërthen" në lot

para një jave - Ora news

Ditën e djeshme konkurrentët e “Big Brother VIP” janë vënë përballë një misioni nga “Vëllai i Madh”. Secili duhet që ti shkruanin nga një letër vetes për të treguar eksperiencën e tyre në këtë shtëpi....

Romeo nuk përmbahet ndaj Heidit, Meritoni i ‘thumbon’: A u... (VIDEO)

para një jave - Gazeta Shqip

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci kanë kaluar një mbrëmje romantike së bashku në “Big Brother VIP3”. Nën tingujt e muzikës, çifti janë përqafuar duke kërcyer me njëri-tjetrin. Me lëvizje sensuale dhe provokuese,...

VIDEO/ Banorët e BBV u tallën me të, Graciano Tagani shpërthen në lot dhe largohet: Mësoni të jeni më shumë njerëz

para një jave - Panorama

Ditën e djeshme konkurrentët e “Big Brother VIP” janë vënë përballë një misioni nga “Vëllai i Madh”. Secili duhet që ti shkruanin nga një letër vetes për të treguar eksperiencën e tyre në këtë shtëpi....

Banorët e përqeshin, Graciano Tagani largohet duke qarë nga oborri

para një jave - Indeks online

‘Vëllai i Madh’ u dha një mision banorëve ditën e kaluar. Ata do të shkruanin nga një letër për veten, ku treguan për emocionet e këtij rrugëtimi dhe për mënyrën se si vendosën që të futen në një format...

Heidi dhe Romeo sjellin kërcim pasionant, teksa shijojnë muzikën në oborrin e shtëpisë

para një jave - Zeri

Të rrethuar nga ritmet e muzikës që mbushnin hapësirën, çifti nuk ka ngurruar të tregojë aftësitë e tyre në vallëzim, duke krijuar një atmosferë të veçantë romantizmi dhe afërsie. View this post on Instagram...

Mes thashethemeve se ka pasur diçka jashtë me Romeon, Erjola Doçi habit me deklaratën

para një jave - Epoka e Re

Erjola Doçi u eliminua ditën e shtunë nga Big Brother VIP Albania 3. Moderatorja pas aludimeve se ka pasur diçka jashtë me Romeon dhe pas daljes së saj nga shtëpia, dha një deklaratë për lidhjen e tij...

Banorët e përqeshin, Graciano Tagani largohet duke qarë nga oborri

para një jave - Bota Sot

‘Vëllai i Madh’ u dha një mision banorëve ditën e kaluar. Ata do të shkruanin nga një letër për veten, ku treguan për emocionet e këtij rrugëtimi dhe për mënyrën se si vendosën që të futen në një format...

Banorët e përqeshin, Graciano Tagani largohet duke qarë nga oborri

para një jave - Syri

‘Vëllai i Madh’ u dha një mision banorëve ditën e kaluar. Ata do të shkruanin nga një letër për veten, ku treguan për emocionet e këtij rrugëtimi dhe për mënyrën se si vendosën që të futen në një format...

Heidi dhe Romeo sjellin kërcim pasionant, teksa shijojnë muzikën në oborrin e shtëpisë

para një jave - Telegrafi

Të rrethuar nga ritmet e muzikës që mbushnin hapësirën, çifti nuk ka ngurruar të tregojë aftësitë e tyre në vallëzim, duke krijuar një atmosferë të veçantë romantizmi dhe afërsie. Duke lëvizur në harmoni...

Banorët qeshën,Graciano largohet duke qarë nga leximi i letrave

para një jave - Revista Kosovarja

‘Vëllai i Madh’ u dha një detyrë banorëve mbrëmjen e djeshme. Ata do të shkruanin nga një letër për veten, ku treguan për emocionet e këtij rrugëtimi dhe për mënyrën se si vendosën që të futen në një format...

Banorët e përqeshin, Graciano Tagani largohet duke qarë nga oborri i Big Brother

para një jave - Telegrafi

‘Vëllai i Madh’ u ka dhënë një mision banorëve në ditën e sotme (e diel). Ata do të shkruanin nga një letër për veten, ku treguan për emocionet e këtij rrugëtimi dhe për mënyrën se si vendosën që të futen...

“Nuk është më as lojtare”/ Deklarata e fortë e Gracianos: Heidi nuk duhet të ekzistojë më në shtëpi

para një jave - Gazeta Shqip

Tashmë kanë ngelur vetëm dy javë nga finalja e madhe e “Big Brother Vip” dhe të gjithë banorët e duan një vend në finale. Teksa Romeo e ka siguruar vendi ne tij, dhe Juli ose Meritoni do e sigurojnë të...

“Isha e vrarë në shpirt”, Roza Lati përlotet pas daljes nga BBVA – arsyeja se përse vendosi të fliste për abortin

para një jave - Telegrafi

Moderatorja Roza Lati ka qenë e eliminuara e radhës nga Big Brother VIP Albania 3. Prezantuesja shqiptare ishte e ftuar sot (e diel) në ‘Fan Club’, ku ka folur për periudhën brenda dhe për rrëfimet që...

Banorët e përqeshin, Graciano Tagani largohet duke qarë nga oborri i Big Brother

para një jave - Periskopi

Banorët e përqeshin, Graciano Tagani largohet duke qarë nga oborri i Big Brother 12 May, 23:51 ‘Vëllai i Madh’ u ka dhënë një mision banorëve në ditën e sotme (e diel). Ata do të shkruanin nga një letër...

Çka i tha Rita Lati-Rozës pas eliminimit nga ‘BBV 3’

para një jave - Aktuale

Sot në “Big Brother VIP Fan Club” ishte e ftuar ish-banorja, Roza Lati. Moderatorja e njohur përfundoi rrugëtimin e saj mbrëmë pas një nominimi përballë Françeskës, Heidit dhe Erjolës. Roza ka treguar...

“Kam dashur që të më njohin zemrën” Roza Lati zbulon arsyen se pse vendosi të hapte zemrën e saj për abortin!

para një jave - Albeu

Ditën e sotme ish-banorja e “Big Brother” Roza Lati ka qenë e ftuar në “Big Brother Vip Fan Club”. Moderatorja e njohur përfundoi rrugëtimin e saj mbrëmë pas një nominimi përballë Françeskës, Heidit dhe...

Juli zbulon se kush është dyshja finale e Big Brother Vip/ "Unë mendoj se..."

para një jave - Gazeta Shqip

Pak javë i ndajnë banorët e Big Brother Vip nga finalja e madhe e edicionit të tretë të tij. Banorët po kalojnë kohë me njëri-tjetrin duke zhvilluar ngjarje dhe situata nga më të ndryshmet por nuk kanë...

Roza përlotet pas daljes nga BBVA: “Isha e vrarë në shpirt”

para një jave - Revista Kosovarja

Moderatorja Roza Lati ka qenë e eliminuara e radhës nga Big Brother VIP Albania 3. Prezantuesja shqiptare ishte e ftuar sot (e diel) në ‘Fan Club’, ku ka folur për periudhën brenda dhe për rrëfimet që...

Dyshimet se ka pasur diçka jashtë me Romeon, Erjola Doçi habit me deklaratën për lidhjen e tij me Heidin

para një jave - Reporteri

Erjola Doçi u eliminua ditën e djeshme (e shtunë) nga Big Brother VIP Albania 3. Moderatorja pas aludimeve se ka pasur diçka jashtë me Romeon dhe pas daljes së saj nga shtëpia, dha një deklaratë për lidhjen...

Mes thashethemeve se ka pasur diçka jashtë me Romeon, Erjola Doçi habit me deklaratën për lidhjen e tij me Heidin

para një jave - Telegrafi

Erjola Doçi u eliminua ditën e djeshme (e shtunë) nga Big Brother VIP Albania 3. Moderatorja pas aludimeve se ka pasur diçka jashtë me Romeon dhe pas daljes së saj nga shtëpia, dha një deklaratë për lidhjen...

Si e vlerëson Erjola romancën e Romeos dhe Heidit? Ja çfarë thotë ish-banorja për romancën e tyre

para një jave - Gazeta Shqip

Erjola Doçi ka qenë e ftuar ditën e sotme në “Big Brother Vip Fun Club” për të folur rreth eksperiencës së saj brenda shtëpisë së “Big Brother”. Moderatorja ka qenë e eleminuara e mbrëmjes së djeshme nga...

Mes thashethemeve se ka pasur diçka jashtë me Romeon, Erjola Doçi habit me deklaratën për lidhjen e tij me Heidin

para një jave - Zeri

Erjola Doçi u eliminua ditën e djeshme (e shtunë) nga Big Brother VIP Albania 3. Moderatorja pas aludimeve se ka pasur diçka jashtë me Romeon dhe pas daljes së saj nga shtëpia, dha një deklaratë për lidhjen...

Sa beson Roza tek romanca Romeo-Heidi?! Ish-banorja bën deklaratën për situatën me Eglën: “Ruajta fytyrën time nga denigrimi…”

para një jave - Gazeta Shqip

E ftuar ditën e sotme në “Big Brother VIP Fan Club” ka qenë ish-banorja, Roza Lati. Moderatorja e njohur përfundoi rrugëtimin e saj mbrëmë pas një nominimi përballë Françeskës, Heidit dhe Erjolës. Roza...

Çka i tha Rita Lati-Rozës pas eliminimit nga ‘BBV 3’

para një jave - Pressonline

Sot në “Big Brother VIP Fan Club” ishte e ftuar ish-banorja, Roza Lati. Moderatorja e njohur përfundoi rrugëtimin e saj mbrëmë pas një nominimi përballë Françeskës, Heidit dhe Erjolës. Roza… Sot në “Big...

Çka i tha Rita Lati-Rozës pas eliminimit nga ‘BBV 3’

para një jave - GazetaBlic

Sot në “Big Brother VIP Fan Club” ishte e ftuar ish-banorja, Roza Lati. Moderatorja e njohur përfundoi rrugëtimin e saj mbrëmë pas një nominimi përballë Françeskës, Heidit dhe Erjolës. Roza ka treguar...

Ja çfarë i tha Rita Lati-Rozës pas eliminimit nga BBV 3

para një jave - Bota Sot

Sot në “Big Brother VIP Fan Club” ishte e ftuar ish-banorja, Roza Lati. Moderatorja e njohur përfundoi rrugëtimin e saj mbrëmë pas një nominimi përballë Françeskës, Heidit dhe Erjolës. Roza ka treguar...

“Shite shoqen për këtë lojë, o i pafytyrë” – Romeo përplaset me Gracianon

para një jave - Revista Kosovarja

Në shtëpinë e Big Brother VIP Albania, debatet nuk kanë të të ndalur. Në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, mbrëmë gjatë spektaklit banorët patën shumë zënka mes vete. Pas largimit të ish-banores Erjola...

Çka i tha Rita Lati-Rozës pas eliminimit nga ‘BBV 3’

para një jave - Indeks online

Sot në “Big Brother VIP Fan Club” ishte e ftuar ish-banorja, Roza Lati. Moderatorja e njohur përfundoi rrugëtimin e saj mbrëmë pas një nominimi përballë Françeskës, Heidit dhe Erjolës. Roza ka treguar...

Roza Lati zbulon arsyen se pse vendosi të hapte zemrën e saj për abortin!

para një jave - Gazeta Shqip

E ftuar ditën e sotme në “Big Brother VIP Fan Club” ka qenë ish-banorja, Roza Lati. Moderatorja e njohur përfundoi rrugëtimin e saj mbrëmë pas një nominimi përballë Françeskës, Heidit dhe Erjolës. Roza...

Dyshimet se ka pasur diçka jashtë me Romeon, Erjola Doçi habit me deklaratën për lidhjen e tij me Heidin

para një jave - Pressonline

Erjola Doçi u eliminua ditën e djeshme (e shtunë) nga Big Brother VIP Albania 3. Moderatorja pas aludimeve se ka pasur diçka jashtë me Romeon dhe pas daljes së saj… Erjola Doçi u eliminua ditën e djeshme...

A beson tek romanca Heidi-Romeo? Roza Lati: E para gjë që ai bënte sapo hap...

para një jave - BalkanWeb

Roza Lati u eliminua mbrëmjen e djeshme nga Big Brother VIP. E ftuar në “Fun Club”, ajo u pyet nga opinionistët se a beson tek romanca e çiftit Heidi-Romeo. Ish-banorja tha se e beson këtë marrëdhënie...

Çfarë i ka thënë Rita Lati pas daljes nga shtëpia dhe pse vendosi Roza të ndryshonte strategjinë e lojës së saj?!

para një jave - Gazeta Shqip

E ftuar ditën e sotme në “Big Brother VIP Fan Club” ka qenë ish-banorja, Roza Lati. Moderatorja e njohur përfundoi rrugëtimin e saj mbrëmë pas një nominimi përballë Françeskës, Heidit dhe Erjolës. Roza...

Roza zbulon detaje të pathëna për Romeon

para një jave - Zeri

Roza Lati ishte një nga të eliminuarat e së shtunës në Big Brother VIP, vetëm dy javë përpara finales. E diela e gjeti në studion e Fan Club për të folur rreth eksperiencës së saj dhe për t’iu përgjigjur...

Juliana Nura tregon hapur se kë përkrah si finalist të dytë në BBVA

para një jave - GazetaBlic

Ish-finalistja e njohur e Big Brother VIP Kosova, Juliana Nura, e njohur ndryshe si Xhuli, ka vendosur të tregojë se për kë voton të shkojë në finale në BBVA. Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale,...

“Ngrihej dhe hidhte sytë nga…”, çfarë ka parë Roza Lati te çifti Romeo-Heidi

para një jave - Ora news

Roza Lati ishte një nga të eliminuarat e së shtunës në Big Brother VIP, vetëm dy javë përpara finales. E diela e gjeti në studion e Fan Club për të folur rreth eksperiencës së saj dhe për t’iu përgjigjur...

Juliana Nura zgjedh mes Julit e Meritonit për finalistin e dytë në BBVA

para një jave - Lajmi.net

Ish-finalistja e njohur e Big Brother VIP Kosova, Juliana Nura, e njohur ndryshe si Xhuli, ka vendosur të tregojë se për kë voton të shkojë në finale në BBVA. Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale,...

Juliana Nura tregon hapur se kë përkrah si finalist të dytë në BBVA

para një jave - Telegrafi

Ish-finalistja e njohur e Big Brother VIP Kosova, Juliana Nura, e njohur ndryshe si Xhuli, ka vendosur të tregojë se për kë voton të shkojë në finale në BBVA. Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale,...

“Shite shoqen për këtë lojë, o i pafytyrë” – Romeo përplaset me Gracianon

para një jave - Bota Sot

Në shtëpinë e Big Brother VIP Albania, debatet nuk kanë të të ndalur. Në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, mbrëmë gjatë spektaklit banorët patën shumë zënka mes vete. Pas largimit të ish-banores Erjola...

Si përfundim a beson në romancën Heidi-Romeo? Erjola ‘e prerë’ në përgjigje

para një jave - Syri

Ndryshe nga Roza, Erjola Doçi mendon se mes Heidit dhe Romeos nuk ka dashuri të sinqertë por vetëm kimi. Komentet, Doçi i bëri nga studioja e “Fan Club” ku ishte sot e ftuar, tashmë si ish-banore ku u...

“Shite shoqen për këtë lojë, o i pafytyrë” – Romeo përplaset me Gracianon

para një jave - Telegrafi

Në shtëpinë e Big Brother VIP Albania, debatet nuk kanë të të ndalur. Në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, mbrëmë gjatë spektaklit banorët patën shumë zënka mes vete. Pas largimit të ish-banores Erjola...

Çka i tha Rita Lati-Rozës pas eliminimit nga ‘BBV 3’

para një jave - Revista Kosovarja

Sot në “Big Brother VIP Fan Club” ishte e ftuar ish-banorja, Roza Lati. Moderatorja e njohur përfundoi rrugëtimin e saj mbrëmë pas një nominimi përballë Françeskës, Heidit dhe Erjolës. Roza ka treguar...

Si përfundim a beson në romancën Heidi-Romeo? Erjola befason me përgjigje

para një jave - Bota Sot

Ndryshe nga Roza, Erjola Doçi mendon se mes Heidit dhe Romeos nuk ka dashuri të sinqertë por vetëm kimi. Komentet, Doçi i bëri nga studioja e “Fan Club” ku ishte sot e ftuar, tashmë si ish-banore ku u...

Ronaldo: Nga 0-10, sa beson tek romanca Heidi-Romeo? Përgjigjet Roza

para një jave - Syri.net Kosova

E ftuar në “Fan Club”, Roza Lati është vënë përballë pyetjeve të opinionistëve për situata të ndryshme që kanë ndodhur në shtëpinë e Big Brother Vip! E pyetur nga gazetari dhe opinionisti Ronaldo Sharka...

'E kam patur shpirtin e vrarë'/ Roza: Ftesa e BBV erdhi në vitin tim të zi

para një jave - Syri.net Kosova

E ftuar në “Fan Club”, Roza Lati tashmë ish-banore e “BBV” ka folur për eksperiencën e saj në shtëpinë më të famshme si dhe rrëfimet personale. Në BBV, Roza ka treguar vetëveten. Pjesë nga intervista:...

A ka pasur diçka jashtë me Romeon? Erjola habit me deklaratën për lidhjen e tij me Heidin

para një jave - Revista Kosovarja

E pyetur në “Fun Club” se a beson te marrëdhënia e tyre, ajo tha se mes tyre nuk ka dashuri të sinqertë por vetëm kimi. “Mes Heidit dhe Romeos kam parë kimi dhe vetëm kaq. Ua kam thënë edhe në sy nuk është...

Ronaldo: Nga 0-10, sa beson tek romanca Heidi-Romeo? Përgjigjet Roza

para një jave - Bota Sot

E ftuar në “Fan Club”, Roza Lati është vënë përballë pyetjeve të opinionistëve për situata të ndryshme që kanë ndodhur në shtëpinë e Big Brother Vip! E pyetur nga gazetari dhe opinionisti Ronaldo Sharka...

Roza: Ftesa e BBV erdhi në vitin tim të zi

para një jave - Bota Sot

E ftuar në “Fan Club”, Roza Lati tashmë ish-banore e “BBV” ka folur për eksperiencën e saj në shtëpinë më të famshme si dhe rrëfimet personale. Në BBV, Roza ka treguar vetëveten. Pjesë nga intervista:...

Juli apo Meritoni në finale? Ja kë zgjedh Egla

para një jave - Gazeta Shqip

Një televotim u hap mbrëmjen e së shtunës në Big Brother Vip 3. Edhe dy javë na ndajnë nga finalja e madhe e edicionit të tretë të Big Brother Vip dhe finalisti i parë i këtij sezoni është Romeo Veshaj....

“Barazove të dashurën me shokun” / Juli lumë kritikash Romeon pasi nuk zgjodhi kë donte më shumë në finale

para një jave - Gazeta Shqip

Në shtëpinë e Big Brother Vip 3 debatet nuk kanë të ndalur. Mbrëmjen e djeshme pas mbylljes së prime-it debatet kanë vazhduar brenda banorëve në shtëpi. Një deklaratë e Romeos ngriti pikëpyetje për një...

Ronaldo: Nga 0-10, sa beson tek romanca Heidi-Romeo? Përgjigjet Roza

para një jave - Syri

E ftuar në “Fan Club”, Roza Lati është vënë përballë pyetjeve të opinionistëve për situata të ndryshme që kanë ndodhur në shtëpinë e Big Brother Vip! E pyetur nga gazetari dhe opinionisti Ronaldo Sharka...

Roza Lati flet pas daljes nga BBV: E kam patur shpirtin e vrarë

para një jave - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Roza Lati tashmë ish-banore e “BBV” ka folur për eksperiencën e saj në shtëpinë më të famshme. E ftuar në Fun Club, ajo u shpreh se donte që publiku...

Juliana Nura tregon hapur se kë përkrah si finalist të dytë në BBVA

para një jave - Nacionale.mk

Ish-finalistja e njohur e Big Brother VIP Kosova, Juliana Nura, e njohur ndryshe si Xhuli, ka vendosur të tregojë se për kë voton të shkojë në finale në BBVA. Nëpërmjet… Ish-finalistja e njohur e Big Brother...

'E kam patur shpirtin e vrarë'/ Roza: Ftesa e BBV erdhi në vitin tim të zi

para një jave - Syri

E ftuar në “Fan Club”, Roza Lati tashmë ish-banore e “BBV” ka folur për eksperiencën e saj në shtëpinë më të famshme si dhe rrëfimet personale. Në BBV, Roza ka treguar vetëveten. Pjesë nga intervista:...

Juliana Nura tregon hapur se kë përkrah si finalist të dytë në BBVA

para një jave - Pressonline

Ish-finalistja e njohur e Big Brother VIP Kosova, Juliana Nura, e njohur ndryshe si Xhuli, ka vendosur të tregojë se për kë voton të shkojë në finale në BBVA. Nëpërmjet… Ish-finalistja e njohur e Big Brother...

VIDEO/ “Midis Romeos dhe Ilnisës, kë do zgjidhje në finale?”- A i pëlqeu Romeos përgjigjia që Meritoni i dha Julit?

para një jave - Ora news

Shtëpia e "Big Brother Vip 3" mbrëmjen e djeshme ka qenë e përfshirë nga debate të shumta. Një prej tyre, debati i Julit dhe Romeos ku në mbrojtje të Romeos ka ndërhyrë edhe Meritoni. Gjatë spektaklit...

“Midis Romeos dhe Ilnisës, kë do zgjidhje në finale?”/ A i pëlqeu Romeos përgjigjia që Meritoni i dha Julit?

para një jave - Gazeta Shqip

Shtëpia e Big Brother Vip 3 mbrëmjen e djeshme ka qenë e përfshirë nga debate të shumta. Një prej tyre, debati i Julit dhe Romeos ku në mbrojtje të Romeos ka ndërhyrë edhe Meritoni. Gjatë spektaklit Romeo...

Juliana Nura tregon hapur se kë përkrah si finalist të dytë në BBVA

para një jave - Periskopi

Juliana Nura tregon hapur se kë përkrah si finalist të dytë në BBVA 12 May, 16:01 Ish-finalistja e njohur e Big Brother VIP Kosova, Juliana Nura, e njohur ndryshe si Xhuli, ka vendosur të tregojë se për...

Roza zbulon detaje të pathëna për Romeon

para një jave - Shqip

Roza Lati ishte një nga të eliminuarat e së shtunës në Big Brother VIP, vetëm dy javë përpara finales. E diela e gjeti në studion e Fan Club për të folur rreth eksperiencës së saj dhe për t’iu përgjigjur...

Xhuliana përkrahë këtë banor në ‘BBVA’

para një jave - Infokusi

Ish finalistja e BBVK, Juliana Nura është mjaftë aktive në rrjetet sociale Gjithashtu ajo ka shprehur haptazi se kë po përkrah në BBVA. Ajo përmes rrjetit të saj social ‘’Instagram’’, po mbështet Meriton...

“Je si grua e ligë, mortja që nuk të ha” / Romeo shpërthen ndaj Gracianos: Si do i justifikohesh nuses?

para një jave - Gazeta Shqip

Largimi i Erjolës nga shtëpia e Big Brother Vip ka shkaktuar debate të shumta tek banoret e tjerë në shtëpi. Graciano dhe Romeo kanë debatuar ashpër dhe me akuza ndaj njëri-tjetrit. “Nëse ti mendon se...

VIDEO/ "Shite shoqen për këtë lojë o i pafytyrë” - Romeo nxehet keq me Gracianon pas prime-it

para një jave - Ora news

Në shtëpinë e Big Brother Vip debatet nuk kanë të të ndalur. Shtëpia më e famshme në Shqipëri mbrëmjen e djeshme pas prime-t ka “zier” nga debatet e shumta. Pas largimit të ish-banores Erjola Doçit, banorët...

"Shite shoqen për këtë lojë o i pafytyrë” / Romeo nxehet keq pas prime-it (VIDEO)

para një jave - Gazeta Shqip

Në shtëpinë e Big Brother Vip debatet nuk kanë të të ndalur. Shtëpia më e famshme në Shqipëri mbrëmjen e djeshme pas prime-t ka “zier” nga debatet e shumta. Pas largimit të ish-banores Erjola Doçit, banorët...

Xhuli perkrah haptazi Meritonin në BBVA, ja çfarë ka bërë ajo

para një jave - Indeks online

Ish finalistja e BBVK, Juliana Nura, ka shprehur haptazi se kë po përkrah në BBVA. Ajo përmes rrjetit të saj social ‘’Instagram’’, po mbështet Meriton Mjekiqin, banorin e vetëm nga Kosova. ‘’Votoni Meriton...

Dy javë përpara finales, Roza Lati eliminohet nga shtëpia e Big Brother VIP

para një jave - Top Shqip

Roza është e eliminuara e parë e kësaj mbrëmjeje, e cila lë shtëpinë dhe heq dorë nga çmimi i madh dy javë përpara finales. Ajo ishte në nominim me Heidin, Erjolën dhe Françeskën, me këtë të fundit që...

Arbri e pyet se kush e fiton çmimin e madh përveç Julit, ja si përgjigjet Erjola

para një jave - Ora news

Mbrëmja e djeshme ka qenë e mbushur me shumë emocione në shtëpinë e Big Brother. Pas Rozës që ishte banorja e parë që la shtëpinë, pas një eleminimi të dyfishtë edhe Erjola Doçi ndërpreu rrugëtimin e saj...

Shpallja e finalistit të dytë, Juli dhe Meritoni në televotim kokë më kokë

para një jave - Zeri

Dy banorët Juli dhe Meritoni janë vendosur në televotim direkt kokë më kokë. Kjo përballje vendimtare do të përcaktojë se kush do të jetë finalist i dytë dhe do të bashkëngjitet me Romeon në garën për...

Shpallja e finalistit të dytë, Juli dhe Meritoni në televotim kokë më kokë

para një jave - Telegrafi

Dy banorët Juli dhe Meritoni janë vendosur në televotim direkt kokë më kokë. Kjo përballje vendimtare do të përcaktojë se kush do të jetë finalist i dytë dhe do të bashkëngjitet me Romeon në garën për...

Pas daljes nga “BBV”, Roza Lati flet për herë të parë! Moderatorja tregon fituesin e “BBV”

para një jave - Bota Sot

Moderatorja Roza Lati gjatë primet të mbrëmjes së djeshme u eleminua nga shtëpia e “BBV”, pas një televotimi të fortë me Françeska Muratin, Erjola Doçin dhe Heidi Baçin. E teksa mbërriti në studio, ajo...

SONDAZH / Kë zgjidhni ju FINALISTIN E DYTË të BBVip?

para një jave - Gazeta Shqip

Një lojë e Vëllait të Madh me Lori Cafe vuri Romeon para zgjedhjes se kë mendonte ai se meritonin finalen. Zgjedhja e tij shkaktoi debat, pasi Egla nuk u përfshi në 2 emrat që tha, por ishin Meritoni dhe...

Xhuliana përkrahë këtë banor në ‘BBVA’

para një jave - Revista Kosovarja

Ish finalistja e BBVK, Juliana Nura është mjaftë aktive në rrjetet sociale. Gjithashtu ajo ka shprehur haptazi se kë po përkrah në BBVA. Ajo përmes rrjetit të saj social ‘’Instagram’’, po mbështet Meriton...

Erjola Doçi eliminohet nga 'BBVA 3'

para një jave - Syri

Erjola Doçi është e eliminuara e dytë e mbrëmjes së djeshme, pas Roza Latit. Ajo doli si pasojë e një televotimi të dytë, ku publiku vendosi që ajo të linte shtëpinë. Erjola ka qenë pjesë e këtij rrugëtimi...

Meritoni apo Juli? Hapet televotimi për finalistin e dytë të Big Brother Albania VIP 3

para një jave - Lajmi.net

Meritoni dhe Juli u zgjodhën gjatë ditëve të fundit si dy finalistë nga Romeo dhe kjo zgjedhje çoi menjëherë në nominim të dy banorët. Finalisti i dytë i edicionit të tretë të Big Brother Albania VIP do...

Shpallja e finalistit të dytë, Juli dhe Meritoni në televotim kokë më kokë

para një jave - Nacionale.mk

Dy banorët Juli dhe Meritoni janë vendosur në televotim direkt kokë më kokë. Kjo përballje vendimtare do të përcaktojë se kush do të jetë finalist i dytë dhe do të… Dy banorët Juli dhe Meritoni janë vendosur...

Shpallja e finalistit të dytë, Juli dhe Meritoni në televotim kokë më kokë

para një jave - Pressonline

Dy banorët Juli dhe Meritoni janë vendosur në televotim direkt kokë më kokë. Kjo përballje vendimtare do të përcaktojë se kush do të jetë finalist i dytë dhe do të… Dy banorët Juli dhe Meritoni janë vendosur...

Julian Deda apo Meritoni, garë kokë më kokë për finalistin e dytë në BBVIP3

para një jave - NOA

Meritoni dhe Juli u zgjodhën gjatë ditëve të fundit si dy finalistë nga Romeo dhe kjo zgjedhje çoi menjëherë në nominim të dy banorët. Juli dhe Meritoni janë në televotim kokë më kokë, ku njëri prej tyre...

Juli dhe Meritoni në televotim kokë më kokë, kush do të shkoj në finale?

para një jave - Ora news

Juli dhe Meritoni janë në televotim kokë më kokë, ku njëri prej tyre do të jetë finalisiti i dytë. Të martën njëri prej banorëve të këtij edicioni të Big Brother VIP do të presë përfundimisht biletln për...

Hapet zarfi me të eleminuarin e dytë, banorja që u largua është...

para një jave - Ora news

Pas largimit të Rozës, një televotim i dytë u hap ku imun ishte Juli, Romeo dhe Meritoni. Publiku vendosu që banori i dytë që lë shtëpinë është Erjola.

Sonte eleminim i dyfshitë, ja kush janë banorët që shkojnë në nominim

para një jave - Ora news

Ka qenë Roza Lati banorja që është eleminuar sonte nga gara e BBV. Ashtu sikurse edhe Ledioni bëri me dije në fillim të spektaklit, sonte do të kishte një eleminim të dyfishtë. Në bazë të një avantazhi...

Sonte eleminim i dyfshitë, kush janë banorët që shkojnë në nominim?

para një jave - Gazeta Shqip

Ka qenë Roza Lati banorja që është eleminuar sonte nga gara e BBV. Ashtu sikurse edhe Ledioni bëri me dije në fillim të spektaklit, sonte do të kishte një eleminim të dyfishtë. Në bazë të një avantazhi...

Ja se kush e fiton çmimin e madh sipas Roza Latit

para një jave - Ora news

E eleminuara e mbrëmjes së sotme ishte Roza Lati. Siç ndodh me çdo banor që lë shtëpinë, Arbri pyeti edhe Rozën se kë sheh si fitues të spektaklit televiziv "BBVA3". "Padyshim që Jul Deda", tha ajo.

U votua për të lënë shtëpinë/ Roza hap biletën e fatit, ja cfarë shkruhet në të

para një jave - Ora news

Katër vajza kanë qenë në nominim për këtë javë: Françeska, Heidi, Roza dhe Erjola. Publiku vendosi qëmes tyre Roza të lë shtëpinë, dhe menjëherë sapo arriti në studio i'u kërkua të hap biletën e fatit....

Dy javë përpara finales, Roza Lati eliminohet nga shtëpia e Big Brother VIP

para një jave - Gazeta Shqip

Roza është e eliminuara e parë e kësaj mbrëmjeje, e cila lë shtëpinë dhe heq dorë nga çmimi i madh dy javë përpara finales. Ajo ishte në nominim me Heidin, Erjolën dhe Françeskën, me këtë të fundit që...

Hapet "zarfi i zi", kush nga vajzat lë shtëpinë dy javë para finales?

para një jave - Ora news

Publiku ka vendosur që mes Heidit, Françeskës, Rozës dhe Erjolës, të largohet nga shtëpia Roza Lati. Banorja ka një biletë fati dhe pas pak do të zbulohet në qoftë se do të rikthehet në shtëpi ose jo.

Roza Lati largohet nga Big Brother VIP Albania

para një jave - Nacionale.mk

Në nje televotim bashkë me vajzat e tjera Heidin, Françeskën, Erjolën, më pak e votuara për të qëndruar në shtëpi ishte Roza. Roza ka qenë pjesë e shtëpisë që nga… Në nje televotim bashkë me vajzat e tjera...

Hapet “zarfi i zi”, kjo është banorja që lë shtëpinë dy javë para finales

para një jave - Gazeta10

Publiku ka vendosur që mes Heidit, Françeskës, Rozës dhe Erjolës, të largohet nga shtëpia Roza Lati. Banorja ka një biletë fati dhe pas pak do të zbulohet në qoftë se do të rikthehet në shtëpi ose jo./Gazeta10

Me shumë të papritura dhe një eliminim të dyfishtë, çfarë pritet të ndodh sot në BBV

para një jave - Ora news

Kanë ngelur vetëm dy javë nga finalja e madhe e “Big Brother VIP ”, dhe “lufta” për të qëndruar në shtëpi deri më 25 maj mes banorëve është ashpërsuar. Me shumë të papritura dhe një eliminim të dyfishtë!...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK