Krisja e marrëdhënies shoqërore, Egla: Jam lënduar nga Heidi

para 4 dite - Syri

Pasi marrëdhënia e tyre shoqërore është krisur përfundimisht, Heidi dhe Egla janë përballur me njëra tjetrën gjatë spektaklit të sotëm, ku kanë sqaruar hatër mbetjet mes tyre. Teksa u lanë të vetme në...

Graciano largohet përfundimisht nga shtëpia e Big Brother VIP Albania 3

para 5 dite - Bota Sot

Në një natë të mbushur me tension dhe emocione, balerini i talentuar Graciano Tagani është eliminuar nga shtëpia e “Big Brother VIP Albania” gjatë mbrëmjes së martë. Graciano u ballafaqua me nominimin...

Graciano nuk ia doli të shkonte në finale, u largua nga shtëpia e BBVP 3

para 4 dite - Revista Kosovarja

Në një natë të mbushur me tension dhe emocione, balerini i talentuar Graciano Tagani është eliminuar nga shtëpia e “Big Brother VIP Albania” gjatë mbrëmjes së martë. Graciano u ballafaqua me nominimin...

Graciano largohet përfundimisht nga shtëpia e Big Brother VIP Albania 3

para 5 dite - Telegrafi

Në një natë të mbushur me tension dhe emocione, balerini i talentuar Graciano Tagani është eliminuar nga shtëpia e “Big Brother VIP Albania” gjatë mbrëmjes së martë. Graciano u ballafaqua me nominimin...

“Je bukëshkalë dhe false”, debat mes Eglës dhe Romeos: Je kopje e shëmtuar e vëllait tënd

para 5 dite - Top Channel

Egla dhe Romeo janë përfshirë në debat të vazhdueshëm gjatë ditëve të fundit. Romeo e ka cilësuar atë si “bukëshkalë”, ndërsa Egla shprehet se me këtë, ai po përfshin pjesëmarrjen e saj në filmin e të...

“Je bukëshkalë dhe false”, debat mes Eglës dhe Romeos: Je kopje e shëmtuar e vëllait tënd...

para 5 dite - Ora news

Egla dhe Romeo janë përfshirë në debat të vazhdueshëm gjatë ditëve të fundit. Romeo e ka cilësuar atë si “bukëshkalë”, ndërsa Egla shprehet se me këtë, ai po përfshin pjesëmarrjen e saj në filmin e të...

“Po bën viktimën, po mashtron”, krisja e marrëdhënies shoqërore, Egla: Jam lënduar nga Heidi, nuk ka guximin…

para 5 dite - Top Channel

Pasi marrëdhënia e tyre shoqërore është krisur përfundimisht, Heidi dhe Egla janë përballur me njëra tjetrën gjatë spektaklit të sotëm, ku kanë sqaruar hatër mbetjet mes tyre. Egla tha se është e ofenduar...

“Ka qenë shumë e rëndësishme për mua”/ Çfarë e “theu” miqësinë e Eglës dhe Heidit: Më sulmoi pas shpine

para 5 dite - Gazeta Shqip

Egla dhe Heidi ishin mike në nisje të “Big Brother Vip”, por duket se me kalimin e kohës, kjo miqësi është thyer. Ato kanë pasur përplasje të shumta, teksa sot, Egla u shpreh se është e zhgënjyer nga Heidi....

“Më ka ngulur thikën nga pas”- Krisja e marrëdhënies shoqërore! Heidi Baci: Njeriu është i mbaruar kur s’dallon mikun dhe armikun! Egla Ceno: Po bën viktimën

para 5 dite - Panorama

Debatet mes Egla Cenos dhe Heidi Bacit kanw vazhduar edhe gjatw spektaklit tw kwsaj tw marte. Aktorja tha se është e ofenduar nga sjellja e lëkundur e Heidit, ndërsa kjo e fundit tha se kurrë nuk e ka...

Egla dhe Heidi ishin mike në nisje të 'Big Brother Vip', por duket se me kalimin e kohës, kjo miqësi është thyer.

para 5 dite - Syri

Ato kanë pasur përplasje të shumta, teksa sot, Egla u shpreh se është e zhgënjyer nga Heidi. Nga ana tjetër, kjo e fundit u shpreh se për shkak të lojës, Egla e ka kthyer në shënjestër. Egla: Mbrëmjen...

'Më ka shkelur syrin kur puth Romeon'/ Debati i ashpër mes Gracianos dhe Heidit, ç’po ndodh mes banorëve

para 5 dite - Syri

Në ditët e fundit Heidi dhe Graciano janë përfshirë në debate të forta, ku nga ky i fundit nuk kanë munguar edhe ofendimet. Gjithçka nisi gjatë leximit të letrave që banorët i shkruan vetes, ku Heidi ishte...

“Nuk është futur në krevatin tim”/ Fatjoni shpërthen kundër Gracianos pas ofendimeve ndaj Heidit

para 5 dite - Zyrtare

Në ditët e fundit Heidi dhe Graciano janë përfshirë në debate të forta, ku nga ky i fundit nuk kanë munguar edhe ofendimet. Për këtë, Fationi ka reaguar ashpër nga studio, duke e cilësuar Gracianon si...

“Po bën viktimën, po mashtron”, krisja e marrëdhënies shoqërore, Egla: Jam lënduar nga Heidi, nuk ka guximin…

para 5 dite - Bota Sot

Pasi marrëdhënia e tyre shoqërore është krisur përfundimisht, Heidi dhe Egla janë përballur me njëra tjetrën gjatë spektaklit të sotëm, ku kanë sqaruar hatër mbetjet mes tyre. Egla tha se është e ofenduar...

Fatjoni shpërthen kundër Gracianos pas ofendimeve ndaj Heidit, kritika dhe për Romeon: Mos e lër atë gocën që ata tipa të shpifur ta sulmojnë

para 5 dite - Albeu

Në ditët e fundit Heidi dhe Graciano janë përfshirë në debate të forta, ku nga ky i fundit nuk kanë munguar edhe ofendimet. Për këtë, Fationi ka reaguar ashpër nga studio, duke e cilësuar Gracianon si...

“Pse ke mbrojtur më shumë Erjolën sesa Heidin”, Romeo i revoltuar ndaj Gracianos: Heidi të ka shkelur syrin?

para 5 dite - Top Channel

Romeo ka reaguar i revoltuar sot pasi pa klipin me ofendimet e Gracianos ndaj Heidit, por është kritikuar se pse pse nuk reagoi në moment por priti spektaklin e sotëm. Romeo u pyet se pse reagoi më tepër...

“Nuk është futur në krevatin tim”/ Fatjoni shpërthen kundër Gracianos pas ofendimeve ndaj Heidit, kritika dhe për Romeon

para 5 dite - Top Channel

Në ditët e fundit Heidi dhe Graciano janë përfshirë në debate të forta, ku nga ky i fundit nuk kanë munguar edhe ofendimet. Për këtë, Fationi ka reaguar ashpër nga studio, duke e cilësuar Gracianon si...

"Skuth"- Fatjoni "shpërthen" kundër Gracianos, kritikon Romeon dhe i përmend Donaldin: Mos e lë atë gocën...

para 5 dite - Ora news

Në ditët e fundit Heidi dhe Graciano janë përfshirë në debate të forta, ku nga ky i fundit nuk kanë munguar edhe ofendimet. Për këtë, Fationi ka reaguar ashpër nga studio, duke e cilësuar Gracianon si...

Çfarë e “theu” miqësinë e Eglës dhe Heidit? Aktorja: E gjej në mashtrim...

para 5 dite - Ora news

Egla dhe Heidi ishin mike në nisje të “Big Brother Vip”, por duket se me kalimin e kohës, kjo miqësi është thyer. Ato kanë pasur përplasje të shumta, teksa sot, Egla u shpreh se është e zhgënjyer nga Heidi....

“Po bën viktimën, po mashtron”, krisja e marrëdhënies shoqërore, Egla: Jam lënduar nga Heidi, nuk ka guximin…

para 5 dite - Indeks online

Pasi marrëdhënia e tyre shoqërore është krisur përfundimisht, Heidi dhe Egla janë përballur me njëra tjetrën gjatë spektaklit të sotëm, ku kanë sqaruar hatër mbetjet mes tyre. Egla tha se është e ofenduar...

“Me kë do flesh sot”, Graciano shpërthen sërish në ofendime ndaj Heidit: Është skuthe, po përdor dashurinë për lojë

para 5 dite - Zeri

“Unë e kuptoj gabimin e tim, e kuptoj që nuk qeshet me ndjesitë e tjetrit. Më ndodhi si në rastin e Romeos me Lisin. Pash fytyrat e tjerëve dhe më erdhi për të qeshur, pastaj më erdhi shumë keq. Është...

“Me kë do flesh sot”, Graciano shpërthen sërish në ofendime ndaj Heidit: Është skuthe, po përdor dashurinë për lojë

para 5 dite - Telegrafi

“Unë e kuptoj gabimin e tim, e kuptoj që nuk qeshet me ndjesitë e tjetrit. Më ndodhi si në rastin e Romeos me Lisin. Pash fytyrat e tjerëve dhe më erdhi për të qeshur, pastaj më erdhi shumë keq. Është...

“Pse ke mbrojtur më shumë Erjolën sesa Heidin”, Romeo i revoltohet Gracianos: Heidi të ka shkelur syrin?

para 5 dite - Albeu

Romeo: A je normal, a të ka shkelur syrin ty? Graciano: Po por jo në drejtimin që mendon ti, por që kam Romeon për mbrojtje Heidi: Nuk ka ndodhur kurrë Graciano: Më vjen keq që je në siklet prej Heidi...

“Me kë do flesh sot”, Graciano shpërthen sërish në ofendime ndaj Heidit: Është skuthe, po përdor dashurinë për lojë

para 5 dite - Top Channel

“ Unë e kuptoj gabimin e tim, e kuptoj që nuk qeshet me ndjesitë e tjetrit. Më ndodhi si në rastin e Romeos me Lisin. Pash fytyrat e tjerëve dhe më erdhi për të qeshur, pastaj më erdhi shumë keq. Është...

“Nuk e meriton nga ai monstra”/ Fatjoni ”shpërthen” kundër Gracianos pas ofendimeve ndaj Heidit, kritika dhe për Romeon

para 5 dite - Gazeta Shqip

Në ditët e fundit Heidi dhe Graciano janë përfshirë në debate të forta, ku nga ky i fundit nuk kanë munguar edhe ofendimet. Për këtë, Fationi ka reaguar ashpër nga studio, duke e cilësuar Gracianon si...

“Je bukëshkalë dhe false”, debat mes Eglës dhe Romeos: Je kopje e shëmtuar e vëllait tënd…

para 5 dite - Revista Kosovarja

Egla dhe Romeo janë përfshirë në debat të vazhdueshëm gjatë ditëve të fundit. Romeo e ka cilësuar atë si “bukëshkalë”, ndërsa Egla shprehet se me këtë, ai po përfshin pjesëmarrjen e saj në filmin e të...

Vazhdojnë mos pajtimet mes Heidit dhe Eglës: Kjo e fundit thotë se ndihet e zhgënjyer nga ajo

para 5 dite - Lajmi.net

Egla dhe Heidi ishin mike në nisje të “Big Brother Vip”, por duket se me kalimin e kohës, kjo miqësi është thyer. Ato kanë pasur përplasje të shumta, teksa sot, Egla u shpreh se është e zhgënjyer nga Heidi....

“Me kë do flesh sot”, Graciano shpërthen sërish në ofendime ndaj Heidit: Është skuthe, po përdor dashurinë për lojë

para 5 dite - Bota Sot

Mes Heidit dhe Gracianos ka pasur një debat të ashpër që në fillim të Prime-s. “Unë e kuptoj gabimin e tim, e kuptoj që nuk qeshet me ndjesitë e tjetrit. Më ndodhi si në rastin e Romeos me Lisin. Pash...

“Më ka shkelur syrin kur puth Romeon”- Aktori i bërtet Gracianos, Ledjoni i'a thotë troç: Më shumë reagove për Erjolën sesa për Heidin

para 5 dite - Ora news

Kjo javë ka pasur në qendër debatin mes Gracianos dhe Heidit, ku balerini i ka kujtuar të shkuarën Heidit. Ai i ka kujtuar disa ish-banorë, me të cilët Heidi ka flirtuar sipas tij. Një klip përmbledhës...

“Me kë do flesh sot”, Si reagoi Romeo? Graciano shpërthen sërish në ofendime ndaj Heidit: Është skuthe, po përdor dashurinë për lojë

para 5 dite - Ora news

Heidi: Unë e kuptoj gabimin e tim, e kuptoj që nuk qeshet me ndjesitë e tjetrit. Më ndodhi si në rastin e Romeos me Lisin. Pash fytyrat e tjerëve dhe më erdhi për të qeshur, pastaj më erdhi shumë keq....

“Më ka shkelur syrin kur puth Romeon”/ Debati i ashpër mes Gracianos dhe Heidit, ç’po ndodh mes banorëve

para 5 dite - Gazeta Shqip

Heidi: Kam bërë gabim… E kuptoj që nuk qeshet me ndjesitë e tjetrit dhe nuk e bëra. Më ndodhi si situata me Lisin, kujtova atë dhe kur filloj nuk ndaloj më, dhe ishte dhe sikleti aty. Është defekti im...

“Nuk është futur në krevatin tim”/ Fatjoni shpërthen kundër Gracianos pas ofendimeve ndaj Heidit

para 5 dite - Java News

Në ditët e fundit Heidi dhe Graciano janë përfshirë në debate të forta, ku nga ky i fundit nuk kanë munguar edhe ofendimet. Për këtë, Fationi ka reaguar ashpër nga studio, duke e cilësuar Gracianon si...

Debat mes Eglës dhe Romeos, përmendet Donaldi e Bora

para 5 dite - Shqip

Egla dhe Romeo janë përfshirë në debat të vazhdueshëm gjatë ditëve të fundit. Romeo e ka cilësuar atë si “bukëshkalë”, ndërsa Egla shprehet se me këtë, ai po përfshin pjesëmarrjen e saj në filmin e të...

Fationi nga studio këshillon Romeon pasi Graciano preku në moral Heidin

para 5 dite - Lajmi.net

Ofendime të rënda nga Graciano i janë drejtuar Heidit sonte gjatë spektaklit. Konkurrenti e ka prekur Heidin në moral duke i thënë “se me kë do të shkosh në krevat Fationin, Alfion apo Romeon” dhe së ajo...

“Me kë do flesh sot”, Graciano shpërthen sërish në ofendime ndaj Heidit: Është skuthe, po përdor dashurinë për lojë

para 5 dite - Lexo

“Unë e kuptoj gabimin e tim, e kuptoj që nuk qeshet me ndjesitë e tjetrit. Më ndodhi si në rastin e Romeos me Lisin. Pash fytyrat e tjerëve dhe më erdhi për të qeshur, pastaj më erdhi shumë keq. Është...

Debatojnë ashpër Graciano dhe Heidi: Ai e quan atë mashtruese dhe e prek në moral

para 5 dite - Lajmi.net

Gjatë kësaj jave një përplasje e ashpër mes Heidit dhe Gracianos është zhvilluar, ku ky i fundit e ka ofenduar keq banoren. E gjithë situata ka filluar teksa Graciano ishte duke lexuar letrën të cilën...

Çfarë e “theu” miqësinë e Eglës dhe Heidit: Më sulmoi pas shpine

para 5 dite - Revista Kosovarja

Egla dhe Heidi ishin mike në nisje të “Big Brother Vip”, por duket se me kalimin e kohës, kjo miqësi është thyer. Ato kanë pasur përplasje të shumta, teksa sot, Egla u shpreh se është e zhgënjyer nga Heidi....

Çfarë e “theu” miqësinë e Eglës dhe Heidit?

para 5 dite - Shqip

Egla dhe Heidi ishin mike në nisje të “Big Brother Vip”, por duket se me kalimin e kohës, kjo miqësi është thyer. Ato kanë pasur përplasje të shumta, teksa sot, Egla u shpreh se është e zhgënjyer nga Heidi....

VIDEO/ “Tall këllqin tënd me mua”- përplasje e ashpër mes Eglës dhe Heidit: nëse ke ...

para 5 dite - Ora news

Vijojnë tensionet e forta në shtëpinë e Big Brother, të cilat këtë herë kanë pasur për protagonist Eglën dhe Heidin, me aktoren që e etiketoi këtë të fundit si lace. Ofendimet ishin të ashpra nga ana e...

"E patolerueshme"/Ledjona reagon lidhur me situatën Heidi-Graciano: Më vjen keq për Heidin

para 5 dite - Gazeta Shqip

Graciano Tagani ka shpërthyer ndaj Heidi Bacit, duke i thënë se ‘je për turp, s’ke edukatë, s’ke norma’. Madje ai e pyeti se ‘me kë do shtrihesh, me Fationin, me Romeon?’. Kjo deklaratë e Gracionos është...

Fatjoni ”spërthen” kundër Gracianos pas ofendimeve ndaj Heidit, kritika dhe për Romeon

para 5 dite - Revista Kosovarja

Në ditët e fundit Heidi dhe Graciano janë përfshirë në debate të forta, ku nga ky i fundit nuk kanë munguar edhe ofendimet. Për këtë, Fationi ka reaguar ashpër nga studio, duke e cilësuar Gracianon si...

Debati i ashpër mes Gracianos dhe Heidit

para 5 dite - Shqip

Në ditët e fundit Heidi dhe Graciano janë përfshirë në debate të forta, ku nga ky i fundit nuk kanë munguar edhe ofendimet. Heidi: Kam bërë gabim… E kuptoj që nuk qeshet me ndjesitë e tjetrit dhe nuk e...

Ashpërsohen debatet mes Eglës dhe Heidit

para 5 dite - Shqip

Vijojnë tensionet e forta në shtëpinë e Big Brother, të cilat këtë herë kanë pasur për protagonist Eglën dhe Heidin, me aktoren që e etiketoi këtë të fundit si lace. Ofendimet ishin të ashpra nga ana e...

“O vajzë e poshtër”, Egla shpërthen në ofendime ndaj Heidit: Tall këllqin tënd të vogël me mua…!

para 5 dite - Java News

Heidi dhe Egla janë përfshirë në një debat të ashpër me njera-tjetrën mbrëmjen e djeshme, pasi Egla bëri një koment për Heidin, duke e quajtur “lace”. Ofendimet ishin të ashpra nga ana e Eglës, ndërsa...

Meritoni i sulet në ofendime Heidit, reagon ashpër Romeo: Mos ashtu ore se…

para 5 dite - OraInfo

Mbrëmë në shtëpinë e “Big Brother VIP3” ka patur debate të shumta mes banorëve. Një ishte mes Heidi Bacit dhe Meriton Mjekiqit, ku nuk kanë munguar as ofendimet. Teksa Heidi po ushqehej, Meritoni ishte...

Kriset miqësia mes Gracianos dhe Françeskës?

para 5 dite - Infokusi

Duket se miqësia mes Gracianos dhe Françeskës është krisur vetëm pak ditë larg finales. Mbrëmjen e djeshme ata kanë patur një përplasje të fortë. Debati mes tyre ka nisur në momentin që Françeska i ka...

"Je e p*rdalë, k*rve"/ Pas ofendimeve të Gracianos ndaj Heidit, 'shpërthen' ashpër ish-banori i BBV

para 5 dite - Ora news

Kjo deklaratë e Gracionos është kritikuar ashpër nga përdoruesit e rrjeteve sociale, ku pjesa më e madhe e kanë kritikuar si dicka shumë të turpshme këtë deklaratë. Lidhur me këtë , ka reaguar edhe Fation...

Meritoni i sulet në ofendime Heidit, reagon ashpër Romeo: Mos ashtu ore se…

para 5 dite - Almakos

Mbrëmë në shtëpinë e “Big Brother VIP3” ka patur debate të shumta mes banorëve. Një ishte mes Heidi Bacit dhe Meriton Mjekiqit, ku nuk kanë munguar as ofendimet. Teksa Heidi po ushqehej, Meritoni ishte...

“O vajzë e poshtër”, Egla shpërthen në ofendime ndaj Heidit: Tall këllqin tënd të vogël me mua…

para 5 dite - Top Channel

Heidi dhe Egla janë përfshirë në një debat të ashpër me njera-tjetrën mbrëmjen e djeshme, pasi Egla bëri një koment për Heidin, duke e quajtur “lace”. Ofendimet ishin të ashpra nga ana e Eglës, ndërsa...

“Je vetëm një poshtërsirë” – Egla debaton ashpër me Heidin, për shkak të përqeshjes që ajo i bëri Gracianos

para 5 dite - Epoka e Re

Egla Ceno dhe Heidi Baci patën një debat në oborrin e shtëpisë. Aktorja pretendon që Heidi është shumë e poshtër dhe jonjerëzore për shkak që ajo kishte qeshur me letrën e Gracianos. Kërci dhe kockat e...

Kriset miqësia mes Gracianos dhe Françeskës?

para 5 dite - Revista Kosovarja

Duket se miqësia mes Gracianos dhe Françeskës është krisur vetëm pak ditë larg finales. Mbrëmjen e djeshme ata kanë patur një përplasje të fortë. Debati mes tyre ka nisur në momentin që Françeska i ka...

“O lojtare patatinash”/ Kriset miqësia mes Gracianos dhe Françeskës?

para 5 dite - Albeu

Duket se miqësia mes Gracianos dhe Françeskës është krisur vetëm pak ditë larg finales. Mbrëmjen e djeshme ata kanë patur një përplasje të fortë. Debati mes tyre ka nisur në momentin që Françeska i ka...

“Je vetëm një poshtërsirë” – Egla debaton ashpër me Heidin, për shkak të përqeshjes që ajo i bëri Gracianos

para 5 dite - Zhurnal

Egla Ceno dhe Heidi Baci patën një debat në oborrin e shtëpisë. Aktorja pretendon që Heidi është shumë e poshtër dhe jonjerëzore për shkak që ajo kishte qeshur me letrën e Gracianos. Egla: Ajo që bëre...

“O vajzë e poshtër”/ Egla-Heidit: Tall këllqet me mua

para 5 dite - Lexo

Mbrëmjen e djeshme, Vëllai i Madh i ka dhënë mundësinë banorëve që të lexonin fjalitë e thëna për njëri-tjetrin në dhomën e rrëfimit. Banorët duhet të gjejnë se kush e ka bërë komentin për ta në dhomën...

“O vajzë e keqe”/ Romeo nuk duron më ofendimet e Meritonit ndaj Heidit: Mos ashtu ore se…

para 5 dite - Gazeta Shqip

Mbrëmë në shtëpinë e “Big Brother VIP3” ka patur debate të shumta mes banorëve. Një ishte mes Heidi Bacit dhe Meriton Mjekiqit, ku nuk kanë munguar as ofendimet. Teksa Heidi po ushqehej, Meritoni ishte...

“O lojtare patatinash”/ Kriset miqësia mes Gracianos dhe Françeskës?

para 5 dite - Top24

Duket se miqësia mes Gracianos dhe Françeskës është krisur vetëm pak ditë larg finales. Mbrëmjen e djeshme ata kanë patur një përplasje të fortë. Debati mes tyre ka nisur në momentin që Françeska i ka...

'O vajzë e poshtër'/ Egla-Heidit: Tall këllqet me mua

para 5 dite - Syri

Mbrëmjen e djeshme, Vëllai i Madh i ka dhënë mundësinë banorëve që të lexonin fjalitë e thëna për njëri-tjetrin në dhomën e rrëfimit. Banorët duhet të gjejnë se kush e ka bërë komentin për ta në dhomën...

Kriset miqësia mes Gracianos dhe Françeskës?

para 5 dite - Bota Sot

Duket se miqësia mes Gracianos dhe Françeskës është krisur vetëm pak ditë larg finales. Mbrëmjen e djeshme ata kanë patur një përplasje të fortë. Debati mes tyre ka nisur në momentin që Françeska i ka...

“O vajzë e poshtër” / Plas keq mes Eglës dhe Heidit: Tall këllqet me mua

para 5 dite - Ina

Mbrëmjen e sotme, Vëllai i Madh i ka dhënë mundësinë banorëve që të lexonin fjalitë e thëna për njëri-tjetrin në dhomën e rrëfimit. Banorët duhet të gjejnë se kush e ka bërë komentin për ta në dhomën e...

"E paedukatë", agravon debati mes Françeskës dhe Gracianos: O gore!

para 6 dite - Gazeta Shqip

Pavarësisht se shpesh herë shihen shumë të afërt me njëri-tjetrin, mbrëmjen e sotme Graciano dhe Franceska janë përfshirë në një debat të ashpër me njëri-tjetrin. SONDAZH / Kë zgjidhni ju FINALISTIN E...

"O vajzë e poshtër" / Plas keq mes Eglës dhe Heidit: Tall këllqet me mua

para 6 dite - Bota Sot

Mbrëmjen e sotme, Vëllai i Madh i ka dhënë mundësinë banorëve që të lexonin fjalitë e thëna për njëri-tjetrin në dhomën e rrëfimit. Banorët duhet të gjejnë se kush e ka bërë komentin për ta në dhomën e...

"O vajzë e poshtër" / Plas keq mes Eglës dhe Heidit: Tall këllqet me mua

para 6 dite - Gazeta Shqip

Mbrëmjen e sotme, Vëllai i Madh i ka dhënë mundësinë banorëve që të lexonin fjalitë e thëna për njëri-tjetrin në dhomën e rrëfimit. Banorët duhet të gjejnë se kush e ka bërë komentin për ta në dhomën e...

"Je e përdalë, k*rvë"/ Pas ofendimeve të Gracianos ndaj Heidit, reagon ashpër Fationi

para 6 dite - Gazeta Shqip

Graciano Tagani ka shpërthyer keq mbrëmë ndaj Heidi Bacit, duke i thënë se ‘je për turp, s’ke edukatë, s’ke norma’. Madje ai e pyeti se ‘me kë do shtrihesh, me Fationin, me Romeon?’. Kjo deklaratë e Gracionos...

“Ik se na ke hapur barkun”- “Përplasje” dhe debate mes Romeo Veshajt dhe Egla Cenos: Ai që e ka mizën brenda…

para 6 dite - Revista Kosovarja

Kur na ndajnë me pak se dy javë nga finalja e Big Brother VIP, banorët kanë intensifikuar debate dhe sulmet ndaj njëri tjetrit. Romeo Veshaj dhe Egla Ceno janë përplasur me njëri tjetrin. Aktorja ka qenë...

Plas “sherri” mes Heidit, Romeos dhe Gracianos

para 6 dite - Gazeta Express

Graciano ka vazhduar me ofendime të rënda ndaj Heidit mesditën e sotme teksa ka përmendur dhe emrat e disa prej ish-banorëve. Ndërsa banorja po qëndronte në oborr me Romeon, ky i fundit i nxehur i ka kërkuar...

'Ik se na ke hapur barkun'- Përplasje dhe debate mes Romeos dhe Eglës: Je bukëshkalë! Aktorja: Ai që e ka mizën brenda...

para 6 dite - Syri

Kur na ndajnë me pak se dy javë nga finalja e Big Brother VIP, banorët kanë intensifikuar debate dhe sulmet ndaj njëri tjetrit. Romeo Veshaj dhe Egla Ceno janë përplasur me njëri tjetrin. Aktorja ka qenë...

“Kujt do t’i futesh në krevat këtë herë?”, Graciano shpërthen ndaj He...

para 6 dite - BalkanWeb

TIRANE Mbrëmjen e djeshme, Graciano dhe Heidi janë përfshirë në një debat, i cili ka degraduar në ofendime nga ana e balerinit. Ata ndodheshin në lavanderi, kur Graciano i tha se “nuk di të bëjë gjë tjetër...

“Ik se na ke hapur barkun”- "Përplasje" dhe debate mes Romeo Veshajt dhe Egla Cenos: Ai që e ka mizën brenda…

para 6 dite - Ora news

Kur na ndajnë me pak se dy javë nga finalja e Big Brother VIP, banorët kanë intensifikuar debate dhe sulmet ndaj njëri tjetrit. Romeo Veshaj dhe Egla Ceno janë përplasur me njëri tjetrin. Aktorja ka qenë...

“Ik se na ke hapur barkun”- Përplasje dhe debate mes Romeo Veshajt dhe Egla Cenos: Je bukëshkalë! Aktorja: Ai që e ka mizën brenda…

para 6 dite - Panorama

Kur na ndajnë me pak se dy javë nga finalja e Big Brother VIP, banorët kanë intensifikuar debate dhe sulmet ndaj njëri tjetrit. Romeo Veshaj dhe Egla Ceno janë përplasur me njëri tjetrin. Aktorja ka qenë...

Graciano i përmend ish-banorët Heidit, Romeo i kthehet keq

para 6 dite - Revista Kosovarja

Mbrëmjen e djeshme, Graciano ka patur një përplasje të fortë me Heidin, duke e ofenduar. Sipas Gracianos, Heidi nuk di të bëjë gjë tjetër përveçse të puthet, ndërsa iu drejtua me fjalët “me kë do shtrihesh...

“Fillove me Alfion, pastaj me Fationin”, Graciano i përmend ish-banorët Heidit, Romeo i kthehet keq: Unë këtu dhe ti guxon…

para 6 dite - Top Channel

Mbrëmjen e djeshme, Graciano ka patur një përplasje të fortë me Heidin, duke e ofenduar. Sipas Gracianos, Heidi nuk di të bëjë gjë tjetër përveçse të puthet, ndërsa iu drejtua me fjalët “me kë do shtrihesh...

Graciano i përmend ish-banorët Heidit, Romeo i kthehet keq

para 6 dite - Indeks online

Mbrëmjen e djeshme, Graciano ka patur një përplasje të fortë me Heidin, duke e ofenduar. Sipas Gracianos, Heidi nuk di të bëjë gjë tjetër përveçse të puthet, ndërsa iu drejtua me fjalët “me kë do shtrihesh...

Debat i ashpër mes Eglës dhe Romeos

para 6 dite - Shqip

Kur na ndajnë me pak se dy javë nga finalja e Big Brother VIP, banorët kanë intensifikuar debate dhe sulmet ndaj njëri tjetrit. Romeo Veshaj dhe Egla Ceno janë përplasur me njëri tjetrin. Aktorja ka qenë...

“Fillove me Alfion, pastaj me Fationin”, Graciano i përmend ish-banorët Heidit, Romeo i kthehet keq

para 6 dite - Bota Sot

Mbrëmjen e djeshme, Graciano ka patur një përplasje të fortë me Heidin, duke e ofenduar. Sipas Gracianos, Heidi nuk di të bëjë gjë tjetër përveçse të puthet, ndërsa iu drejtua me fjalët “me kë do shtrihesh...

“Fillove me Alfion”/ Graciano ofendon Heidin, nxehet Romeo

para 6 dite - Albeu

Graciano ka vazhduar me ofendime të rënda ndaj Heidit mesditën e sotme teksa ka përmendur dhe emrat e disa prej ish-banorëve. Ndërsa banorja po qëndronte në oborr me Romeon, ky i fundit i nxehur i ka kërkuar...

“Fillove me Alfion, pastaj me Fationin”, Graciano i përmend ish-banorët Heidit, Romeo i kthehet keq: Unë këtu dhe ti guxon…

para 6 dite - Lexo

Mbrëmjen e djeshme, Graciano ka patur një përplasje të fortë me Heidin, duke e ofenduar. Sipas Gracianos, Heidi nuk di të bëjë gjë tjetër përveçse të puthet, ndërsa iu drejtua me fjalët “me kë do shtrihesh...

“Kujt do i futesh në krevat këtë herë?”, Graciano shpërthen në ofendime ndaj saj, Heidi-Romeos: Më shpërlau, s’mundem dot…!

para 6 dite - Java News

Mbrëmjen e djeshme, Graciano dhe Heidi janë përfshirë në një debat, ku nuk kanë munguar as ofendimet nga ana e balerinit. Ata ndodheshin në lavanderi, ku Graciano i thotë se “nuk di të bëjë gjë tjetër...

VIDEO/ “Mbyllja gojën, po më thotë mua ‘më eks*tove'”- Graciano nxjerr “zbuluar” Heidin? Romeo: Unë këtu…

para 6 dite - Albeu

Debatet mes Gracianos, Romeos dhe Heidit vazhdojnë, ku balerini vazhdimisht tenton të nxjerrë nga vetja çiftin. Një pjesë nga debati: Graciano: Fillove në fillim me Alfion, pastaj fillove me Fatjonin Romeo:...

“Unë jam këtu e ti i përmend emra burrash Heidit”/ Romeo nxehet keq ndaj këtij banori!

para 6 dite - Gazeta Shqip

Mbrëmjen e djeshme, Graciano ka patur një përplasje të fortë me Heidin, teksa kjo e fundit ndodhej në lavanderi. Balerini i është drejtuar asaj duke e ofenduar. Sipas Gracianos, Heidi nuk di të bëjë gjë...

“Në krahun tënd Heidi më tha më eksitove”- Graciano shokon me deklaratat

para 6 dite - Lajmi.net

Balerini Graciano Tagani sot i është vërsulur ashpër Heidi Bacit. Teksa debatonin ka ndërhyrë Romeo Veshaj, ndërsa balerini i tha: “Për mua nuk është normale që të kesh burrin në krahë dhe t’i thuash tjetrit...

“Në krahun tënd Heidi më tha më eksitove”- Graciano Tagani shokon me deklaratat

para 6 dite - Telegrafi

Balerini Graciano Tagani sot i është vërsulur ashpër Heidi Bacit. Teksa debatonin ka ndërhyrë Romeo Veshaj, ndërsa balerini i tha: “Për mua nuk është normale që të kesh burrin në krahë dhe t’i thuash tjetrit...

VIDEO/ "Mbyllja gojën, po më thotë mua 'më eks*tove'"- Graciano nxjerr "zbuluar" Heidin? Romeo: Unë këtu...

para 6 dite - Ora news

Debatet mes Gracianos, Romeos dhe Heidit vazhdojnë, ku balerini vazhdimisht tenton të nxjerrë nga vetja çiftin. Një pjesë nga debati: Graciano: Fillove në fillim me Alfion, pastaj fillove me Fatjonin Romeo:...

“Me ty në krah më thotë ‘më eksitove’”/ Graciano debat me Romeon për Heidin: Mbyllja gojën…

para 6 dite - Gazeta Shqip

Graciano Tagani vazhdoi edhe sot duke i përmendur Heidi Bacit ish-banorët e BBV3, me të cilët ka patur afrimitet si Alfio Rrotanin dhe Fation Kuqarin. Baci ishte pranë partnerit të saj, Romeo Veshajt,...

“Kujt do i futesh në krevat këtë herë?” Graciano shpërthen në ofendime ndaj saj, Heidit-Romeos: Më shpërlau, s’mundem dot…

para 6 dite - Top Channel

Mbrëmjen e djeshme, Graciano dhe Heidi janë përfshirë në një debat, ku nuk kanë munguar as ofendimet nga ana e balerinit. Ata ndodheshin në lavanderi, ku Graciano i thotë se “nuk di të bëjë gjë tjetër...

Heidi e injoron, Graciano i kthehet: Pse lyhesh? Ti s’ke fytyrë

para 6 dite - Syri

Graciano Tagani nuk ndalon së akuzuari Heidi Bacin. Teksa kjo e fundit po ecte në living për të dalë jashtë, balerini e pyet se ‘pse lyhet se ajo s’ka nevojë pasi nuk ka fytyrë’. Heidi i thotë thjesht...

“Pse lyhesh? Ti s’ke fytyrë”/ Heidi e injoron, Graciano i kthehet: Harroje që do të…

para 6 dite - Gazeta Shqip

Graciano Tagani e ka nisur ditën e sotme duke ngacmuar sërish Heidi Bacin. Teksa kjo e fundit po ecte në living për të dalë jashtë, balerini e pyet se ‘pse lyhet se ajo s’ka nevojë pasi nuk ka fytyrë’....

'Pse lyhesh? Ti s’ke fytyrë'/ Heidi e injoron, Graciano i kthehet: Harroje që do të…

para 6 dite - Syri

Graciano Tagani e ka nisur ditën e sotme duke ngacmuar sërish Heidi Bacin. Graciano Tagani e ka nisur ditën e sotme duke ngacmuar sërish Heidi Bacin. Teksa kjo e fundit po ecte në living për të dalë jashtë,...

Graciano i tha Heidit ‘kujt do i futesh në krevat’, si e priti Romeo?

para 6 dite - Gazeta Shqip

Graciano Tagani ka shpërthyer keq mbrëmë ndaj Heidi Bacit, duke i thënë se ‘je për turp, s’ke edukatë, s’ke norma’. Madje ai e pyeti se ‘me kë do shtrihesh, me Fationin, me Romeon?’. SONDAZH / Kë zgjidhni...

“Kujt do i futesh në krevat këtë herë?” Graciano shpërthen në ofendime ndaj saj, Heidit-Romeos: Më shpërlau, s’mundem dot…

para 6 dite - Lexo

Mbrëmjen e djeshme, Graciano dhe Heidi janë përfshirë në një debat, ku nuk kanë munguar as ofendimet nga ana e balerinit. Ata ndodheshin në lavanderi, ku Graciano i thotë se “nuk di të bëjë gjë tjetër...

Graciano shpërthen ndaj Heidit: Kujt do i futesh në krevat këtë herë?

para 6 dite - Ina

Mbrëmja e djeshme i është dedikuar debateve në shtëpinë e Big Brother Vip. Graciano ka patur një përplasje të fortë me Heidin në lavanderi ku filloi ta ofendonte duke i thënë se nuk do të bëjë gjë tjetër...

Graciano shpërthen ndaj Heidit: Kujt do i futesh në krevat këtë herë?

para 6 dite - NOA

Mbrëmja e djeshme i është dedikuar debateve në shtëpinë e Big Brother Vip. Graciano ka patur një përplasje të fortë me Heidin në lavanderi ku filloi ta ofendonte duke i thënë se nuk do të bëjë gjë tjetër...

Graciano shpërthen ndaj Heidit: Kujt do i futesh në krevat këtë herë?

para 6 dite - InfoShqip

Mbrëmja e djeshme i është dedikuar debateve në shtëpinë e Big Brother Vip. Graciano ka patur një përplasje të fortë me Heidin në lavanderi ku filloi ta ofendonte duke i thënë se nuk do të bëjë gjë tjetër...

Graciano shpërthen ndaj Heidit: Kujt do i futesh në krevat këtë herë?

para 6 dite - Albeu

Mbrëmja e djeshme i është dedikuar debateve në shtëpinë e Big Brother Vip. Graciano ka patur një përplasje të fortë me Heidin në lavanderi ku filloi ta ofendonte duke i thënë se nuk do të bëjë gjë tjetër...

“Kujt do i futesh në krevat këtë herë?”/ Graciano shpërthen keq ndaj Heidit: Ti je e turpshme

para 6 dite - Gazeta Shqip

Mbrëmjen e djeshme, Graciano Tagani ka patur një përplasje të fortë me Heidi Bacin, teksa kjo e fundit ndodhej në lavanderi. Balerini i drejtohet asaj duke e ofenduar. Sipas Gracianos, Heidi nuk di të...

Graciano i kapet Heidit: Kujt do i futesh në krevat këtë herë?

para 6 dite - Revista Kosovarja

Mbrëmja e djeshme i është dedikuar debateve në shtëpinë e Big Brother Vip. Graciano ka patur një përplasje të fortë me Heidin në lavanderi ku filloi ta ofendonte duke i thënë se nuk do të bëjë gjë tjetër...

Graciano shpërthen ndaj Heidit: Kujt do i futesh në krevat këtë herë?

para 6 dite - Bota Sot

Mbrëmja e djeshme i është dedikuar debateve në shtëpinë e Big Brother Vip. Graciano ka patur një përplasje të fortë me Heidin në lavanderi ku filloi ta ofendonte duke i thënë se nuk do të bëjë gjë tjetër...

Graciano-Heidit: Kujt do i futesh në krevat këtë herë?

para 6 dite - Indeks online

Mbrëmja e djeshme i është dedikuar debateve në shtëpinë e Big Brother Vip. Graciano ka patur një përplasje të fortë me Heidin në lavanderi ku filloi ta ofendonte duke i thënë se nuk do të bëjë gjë tjetër...

"Më ke përdorur situatat, më ke sharë te Romeo", vijon debati mes Meritonit dhe Heidit

para një jave - Gazeta Shqip

Në shtëpinë e Big Brother Vip nuk mungojnë kurrë debatet dhe situatat e nxehta. Debati i Meritonit me Heidin i cili ka nisur që mbrëmjen e djeshme pas prime, ka vazhduar dhe ditën e sotme të komentohet...

"Puth burrin dhe shikon më shikon mua", Graciano kunja Heidit

para një jave - Gazeta Shqip

Mëngjesi ditën e sotme në shtëpinë e Big brother Vip ka nisur me ngacmime mes banorëve. Si duket ditët e fundit drejt finales nuk do të jenë aq të qeta për banorët. Këtë mëngjes Graciano e ka nisur me...

Romeo për debatin me Eglën: Si t’ia vërtetoj një gruaje që kam këllqe

para një jave - Zeri

Nuk e meriton finalen”, këto fjalë të Eglës kanë acaruar Romeon, tashmë finalistin e parë të Big Brother VIP. Romeo u shpreh se bamorja ka tre ditë që i përmend finalen. Nga ana tjetër Egla ka vijur sërish...

Egla i thotë zhigolo Meritonin, Heidi shpërthen në të qeshura (video)

para një jave - Ina

Egla dhe Meritoni sërish kanë zhvilluar një debat të ashpër. Egla i ka thënë Meritonin Zhigolo, ndërsa Heidi ka shpërthyer në të qeshura. Meritoni ka reaguar ashpër. Shiko videon: https://www.instagram.com/reel/C62m_YaoSNA/?igsh=M...

Heidi i tha Meritonit zhigolo / Habit Egla: Gaboi, tani kapeni dhe shqyejeni…

para një jave - Gazeta Shqip

Një debat mes Eglës, Meritonit dhe Heidit ka kuriozuar dhe banorë të tjerë të cilët u bënë pjesë pak minuta pasi treshja po konfliktoheshin. Një keqkuptim i Heidit për fjalët e Eglës ka nervozuar Meritonin...

“Grua pa karakter, je e nivelit…”- Ofendime dhe përplasje mes Romeos dhe Eglës

para një jave - Bota Sot

Dy aktorët konkurrentë në Big Brother VIP, Romeo Veshaj dhe Egla Ceno kanë debatuar ashpër me njëri-tjetrin. Me tone të larta dhe ofendime, ata shpërthyen ndaj njëri-tjetrit, ku shkak është bërë aktorja...

“Zhigolo, çun rruspie” / Egla dhe Heidi nuk mbajnë të qeshurat ndaj Meritonit

para një jave - Gazeta Shqip

Pas prime-it të mbrëmjes së djeshme në shtëpinë e Big Brother banorët kanë nisur diskutimet në lidhje me sqarimet që u bënë gjatë prime-it. Meritoni dhe Egla po diskutonin në lidhje më ato çfarë u thanë...

“Ti vdes për mua! Më ke kërkuar…”- Meriton Mjekiqi i drejtohet Eglës: Më ke fiksim

para një jave - Ora news

Thumbat dhe ironitë nuk kanë të ndalur mes moderatorit Meriton Mjekiqi dhe Egla Ceno. Ditën e sotme teksa po pinin kafen e mëgjesit, konkurrenti i tha aktores se ajo e ka shumë fiksim dhe vdes për të....

Graciano-Eglës: Ti ke qenë aksioni, Heidi kamuflazhi! Një dyshe perfekte

para një jave - Syri.net Kosova

Pak ditë para finales, banorët kanë nisur të diskutojnë në shtëpi lojtarët më të fortë! Këtë gjë ka bërë dhe Graciano pas spektaklit të mbrëmshëm, i cili në një bisedë me Eglën u shpreh se Heidi ka qenë...

'Më bën zhigolo dhe qesh?'/ Meritoni përplaset me Heidin, ndërhyn Egla

para një jave - Syri.net Kosova

Pas spektaklit të mbrëmjes së djeshme në shtëpinë e “Big Brother Vip”, kanë nisur debatet. Meritoni kërkoi një sqarim për një fjalë që i ishte thënë “zhigolo”. Heidi tha se e përmendi këtë fjalë nisur...

Graciano-Eglës: Ti ke qenë aksioni, Heidi kamuflazhi! Një dyshe perfekte

para një jave - Syri

Pak ditë para finales, banorët kanë nisur të diskutojnë në shtëpi lojtarët më të fortë! Këtë gjë ka bërë dhe Graciano pas spektaklit të mbrëmshëm, i cili në një bisedë me Eglën u shpreh se Heidi ka qenë...

VIDEO/ “Më bën zhigolo dhe qesh?”- Meritoni përplaset me Heidin, ndërhyn Egla: Ty të ka zënë...

para një jave - Ora news

Pas spektaklit të mbrëmjes së djeshme në shtëpinë e “Big Brother Vip”, kanë nisur debatet. Meritoni kërkoi një sqarim për një fjalë që i ishte thënë “zhigolo”. Heidi tha se e përmendi këtë fjalë nisur...

Graciano-Eglës: Ti ke qenë aksioni, Heidi kamuflazhi! Një dyshe perfekte

para një jave - Syri

Pak ditë para finales, banorët kanë nisur të diskutojnë në shtëpi lojtarët më të fortë! Këtë gjë ka bërë dhe Graciano pas spektaklit të mbrëmshëm, i cili në një bisedë me Eglën u shpreh se Heidi ka qenë...

'Më bën zhigolo dhe qesh?'/ Meritoni përplaset me Heidin, ndërhyn Egla

para një jave - Syri

Pas spektaklit të mbrëmjes së djeshme në shtëpinë e “Big Brother Vip”, kanë nisur debatet. Meritoni kërkoi një sqarim për një fjalë që i ishte thënë “zhigolo”. Heidi tha se e përmendi këtë fjalë nisur...

Graciano-Eglës: Ti ke qenë aksioni, Heidi kamuflazhi! Një dyshe perfekte

para një jave - Bota Sot

Pak ditë para finales, banorët kanë nisur të diskutojnë në shtëpi lojtarët më të fortë! Këtë gjë ka bërë dhe Graciano pas spektaklit të mbrëmshëm, i cili në një bisedë me Eglën u shpreh se Heidi ka qenë...

“Ti se meriton finalen, je pa shtyllë kurrizore”/ Nuk e zgjodhi si finaliste, Romeo debaton me Eglën

para një jave - Ina

Egla Ceno ka debatuar me Romeo Veshajn, pasi ky i fundit zgjodhi për në finale Julian Dedën dhe Meriton Mjekiqin. DEBATI: Egla: Ka disa ditë që mundohet të krijojë diçka më të madhe që është këtu. Por...

Egla: Je patetik, s’ke këllqe! Romeo ankohet: Egla ka tre ditë që më thotë ti s’e meriton finalen

para një jave - NOA

Një debat me tone të larta ka ndodhur mes Romeos dhe Eglës, me banorin që nuk e zgjodhi Eglën si kandidate për finaliste. "Ti nuk e meriton finalen, je patetik, nuk ke këllqe”, këto fjalë të Eglës kanë...

Mes Meritonit dhe Heidit, kush e meriton finalen sipas Romeos

para një jave - Ora news

Mbrëmjen e sotme është diskutuar përsëri për Heidin dhe Meritonin, të cilët nuk i kanë marrëdhëniet e mira me njëri tjetrin. Lidhur më këtë situatë, Arbëri i ka drejtuar një pyetje Romeos, se kë dëshiron...

“Nuk e meriton finalen”/ Romeo për debatin me Eglën: Si t'ia vërtetoj një gruaje që kam këllqe

para një jave - Ora news

Nuk e meriton finalen”, këto fjalë të Eglës kanë acaruar Romeon, tashmë finalistin e parë të Big Brother VIP. Romeo u shpreh se bamorja ka tre ditë që i përmend finalen. Nga ana tjetër Egla ka vijur sërish...

“Je patetik, s’ke këllqe”/ Romeo: Egla ka tre ditë që më thotë nuk e meriton finalen

para një jave - Gazeta Shqip

“Nuk e meriton finalen”, këto fjalë të Eglës kanë acaruar Romeon, tashmë finalistin e parë të Big Brother VIP. Romeo u shpreh se bamorja ka tre ditë që i përmend finalen. Nga ana tjetër Egla ka vijur sërish...

‘Më ke drejtuar gishtin për ngacmim s*ksual’- Vijon përplasja mes Meriton Mjekiqit dhe Egla Cenos. Aktorja: Je i leshtë, nuk kupton!

para një jave - Syri

Debati mes Egla Cenos dhe Meriton Mjekiqit vazhdon të jetë i ndezur dhe pikërisht në prime-n e mbrëmjes së sotme, ata kanë debatuar sërish. Meritoni insiston se Egla e ka akuzuar për ngacmim seksual, por...

Meritoni i drejtohet ashpër Eglës: Më ke drejtuar gishtin për ngacmim se*sual/ Banorja: Je i leshtë...

para një jave - Ora news

Meritoni: bën lloj e lloj lojërash për të më ulur mua. Më tha marre kush të ka rritur ty. Egla: Jo nuk kam thënë kështu. Asnjëherë. Meritoni: Më provokon për të më nxjerrë jashtë vetes. Ma drejtoi gishtin...

E vërteta e flirtit të Erjola Doçit dhe Romeo Veshajt! Çfarë ka ndodhur mes...

para një jave - BalkanWeb

Prej disa ditësh është përfolur se mes Erjolës dhe Romeos ka një pëlqim. Ka qenë pikërisht Graciano, ai që ka thënë i pari se “më mirë do kishte qenë të ishte lidhur me Erjolën se sa me Heidin”. Ndërkohë...

“Ti mendon se do të lutem…”/ Çfarë i mori Egla që u acarua Romeo?

para një jave - Gazeta Shqip

Dita e sotme ka nisur me debate të shumta për Egla Cenon në shtëpinë e “Big Brother VIP3”. Pas një përplasje që pati me Julian Dedën, aktorja pati një debat edhe me Romeo Veshajn. Shkak u bënë paketat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK