“Po më tregon bukëshkalë dhe besëprerë”/ Përplasje e fortë mes Ori Nebijajt dhe Eglës: Je duke më ofenduar padashje

para një jave - Bota Sot

Pas sqarimit të Heidit dhe Eglës për prishjen e miqësisë mes tyre, ka pasu një përplasje mes aktores dhe opinionistes Ori Nebijajt. Egla: M e sjelljen e tënde më tregove bukëshkalë dhe bespreme Ori: Unë...

“Po më tregon bukëshkalë dhe besëprerë”/ Përplasje e fortë mes Ori Nebijajt dhe Eglës

para një jave - Gazeta Shqip

Pas sqarimit të Heidit dhe Eglës për prishjen e miqësisë mes tyre, ka pasur një përplasje mes aktores dhe opinionistes Ori Nebijajt. Egla: Me sjelljen tënde më tregove bukëshkalë dhe bespreme Ori: Unë...

“Po më tregon bukëshkalë dhe besëprerë”/ Përplasje e fortë mes Ori Nebiajt dhe Eglës: Je duke më ofenduar padashje

para një jave - Top Channel

Egla: Me sjelljen e tënde më tregove bukëshkalë dhe bespreme Ori: Unë brenda po gjykoj lojën dhe parimet që ti ke përcjellë deri tani. Po me Romeon ç’të duhej ty sesi e trajtonte ai. Mos më manipulo mua...

“Po më tregon bukëshkalë dhe besëprerë”/ Përplasje e fortë mes Ori Nebijajt dhe Eglës: Je duke më ofenduar padashje

para një jave - Albeu

Pas sqarimit të Heidit dhe Eglës për prishjen e miqësisë mes tyre, ka pasu një përplasje mes aktores dhe opinionistes Ori Nebijajt. Egla: Me sjelljen e tënde më tregove bukëshkalë dhe bespreme Ori: Unë...

"Po më tregon besëprerë"/ Përplasje e fortë mes Ori Nebiajt dhe Eglës: Je duke më ofenduar...

para një jave - Ora news

Egla: Me sjelljen e tënde më tregove bukëshkalë dhe bespreme Ori: Unë brenda po gjykoj lojën dhe parimet që ti ke përcjellë deri tani. Po me Romeon ç’të duhej ty sesi e trajtonte ai. Mos më manipulo mua...

Egla në rolin e regjisores dhe producentes, ja pse u bojkotua shfaqja nga banorët

para një jave - Ora news

Vëllai i Madh i dha një shpërblim Eglës për të qenë një producente dhe regjisore e shfaqjeve në shtëpi pasi ajo fitoi sfidën. Por disa prej banorëve bojkotuan shfaqjen teksa sot në ‘prime’ kanë vijuar...

Egla në rolin e regjisores dhe producentes, pse u bojkotua shfaqja nga banorët?!

para një jave - Gazeta Shqip

Vëllai i Madh i dha një shpërblim Eglës për të qenë një producente dhe regjisore e shfaqjeve në shtëpi pasi ajo fitoi sfidën. Por disa prej banorëve bojkotuan shfaqjen teksa sot në ‘prime’ kanë vijuar...

“Juli, shkove në një nivel të barabartë me Eglën…”/ Debat i ashpër Juli-Egla, ndërhyjnë opinionistët!

para një jave - Gazeta Shqip

Dy javë nga Finalja e Madhe e 25 Majit, të gjithë kundër të gjithëve! Debate të ashpra ka pasur mes Eglës dhe Julit e Meritonit. Pas një klipi me debate të shpra mes tyre, banorët kanë debatuar edhe në...

Akuza për produksionin? "Eglën e mbrojnë opinionistët", Juli i nxjerr të gjitha: Merr urdhra nga studio. Arbri: Edhe ti merr...

para një jave - Ora news

Spektakli televiziv "BBVA3" ka nisur me një debat mes Julit dhe Eglës mbrëmjen e sotme. Ajo që u diskutua ishte një akuzë e ngritur nga aktori për opinionistët, të cilët sipas tij përpiqen ta mbrojnë Eglën....

Armiqësia mes Eglës dhe Julit, përfshihen opinionistët! “Shpërthen” banorja: Mashtrues ordiner…

para një jave - Gazeta Shqip

Arbër Hajdari: Juli ka të drejtë sepse të paktën vetëm me një koment timin për Eglën, ia ka përdorur mbi 20 herë. Unë thash që Egla mund të mbahet mend për numrin për të lartë të ofendimeve. Në dijeninë...

“Po bën si grua e dhunuar…”/ Plas debati mes Eglës dhe Julit: Shantazhin që më ke bërë prej tre ditësh…

para një jave - Gazeta Shqip

Dita e sotme ka nisur me debate për Julian Dedën dhe Egla Cenon në shtëpinë e “Big Brother VIP3”. Teksa Juli i thotë se ‘ka raste kur fjala e tij ka peshë për Eglën’, Ceno iu kthye ‘kur bën thashetheme’....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK