Dua Lipa në top 10-shen e më të pasurve në Britaninë e Madhe nën moshën 40-vjeçare

para një muaji - Reporteri

Në edicionin e parë të listës së të pasurve “40 Under 40” nga “The Sunday Times”, emrat e famshëm si Harry Styles dhe Dua Lipa dalin në krye. Ed Sheeran, këngëtari i njohur, zë vendin e 10-të me një pasuri...

Dua Lipa në listën e njerëzve më të pasur në Britani nën 40 vjeç

para një muaji - TV21

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa është renditur si një ndër njerëzit më të pasur të Mbretërisë së Bashkuar nën moshën 40-vjeç. Në të njëjtën listë është edhe emri Harry Styles, shkruajnë mediat...

90 milionë paund pasuri, Dua Lipa në listën e njerëzve më të pasur në Mbretërinë e Bashkuar nën 40 vjeç

para një muaji - Syri.net Kosova

Këngëtarja me origjinë shqipare Dua Lipa është renditur si një ndër njerëzit më të pasur të Mbretërisë së Bashkuar nën moshën 40-vjeç. Në të njëjtën listë ka qenë edhe emri Harry Styles. Sipas mediave...

Dua Lipa në top 10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe nën moshën 40-vjeçare

para një muaji - GazetaBlic

Në edicionin e parë të listës së të pasurve “40 Under 40” nga “The Sunday Times”, emrat e famshëm si Harry Styles dhe Dua Lipa dalin në krye. Ed Sheeran, këngëtari i njohur, zë vendin e 10-të me një pasuri...

Dua Lipa në top 10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe nën moshën 40-vjeçare

para një muaji - Reporteri

Në edicionin e parë të listës së të pasurve “40 Under 40” nga “The Sunday Times”, emrat e famshëm si Harry Styles dhe Dua Lipa dalin në krye. Ed Sheeran, këngëtari i njohur, zë vendin e 10-të me një pasuri...

Shuma marramendëse, Dua Lipa në listën e njerëzve më të pasur në Britani nën 40 vjeç

para një muaji - Ora news

Këngëtarja me origjinë shqipare Dua Lipa është renditur si një ndër njerëzit më të pasur të Mbretërisë së Bashkuar nën moshën 40-vjeç. Në të njëjtën listë është edhe emri Harry Styles, shkruajnë mediat...

90 milionë paund pasuri, Dua Lipa në listën e njerëzve më të pasur në Mbret...

para një muaji - BalkanWeb

Këngëtarja me origjinë shqipare Dua Lipa është renditur si një ndër njerëzit më të pasur të Mbretërisë së Bashkuar nën moshën 40-vjeç. Në të njëjtën listë ka qenë edhe emri Harry Styles. Sipas mediave...

90 milionë paund pasuri, Dua Lipa në listën e njerëzve më të pasur në Mbretërinë e Bashkuar nën 40 vjeç

para një muaji - Syri

Këngëtarja me origjinë shqipare Dua Lipa është renditur si një ndër njerëzit më të pasur të Mbretërisë së Bashkuar nën moshën 40-vjeç. Në të njëjtën listë ka qenë edhe emri Harry Styles. Sipas mediave...

Dua Lipa në top-10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe

para një muaji - Ina

Në edicionin e parë të listës së të pasurve “40 Under 40” nga “The Sunday Times”, emrat e famshëm si Harry Styles dhe Dua Lipa dalin në krye. Ed Sheeran, këngëtari i njohur, zë vendin e 10-të me një pasuri...

Paul Mccartney, muzikanti i parë miliarder i Britanisë

para një muaji - Koha.mk

Paul McCartney është bërë muzikanti i parë miliarder në Mbretërinë e Bashkuar. Pasuria e tij arriti në vlerë 1 miliardë paund. Lista vjetore e të pasurve të Sunday Times tregon se pasuria e muzikantit...

90 milionë paund pasuri, Dua Lipa në listën e njerëzve më të pasur në Mbretërinë e Bashkuar nën 40 vjeç

para një muaji - Tetova Sot

Këngëtarja me origjinë shqipare Dua Lipa është renditur si një ndër njerëzit më të pasur të Mbretërisë së Bashkuar nën moshën 40-vjeç. Në të njëjtën listë ka qenë edhe emri Harry Styles. Sipas mediave...

Dua Lipa në top-10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe

para një muaji - Gazeta Tema

Në edicionin e parë të listës së të pasurve "40 Under 40" nga "The Sunday Times", emrat e famshëm si Harry Styles dhe Dua Lipa dalin në krye. Ed Sheeran, këngëtari i njohur, zë vendin e 10-të me një pasuri...

Dua Lipa në top-10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe

para një muaji - Bota Press

Në edicionin e parë të listës së të pasurve “40 Under 40” nga “The Sunday Times”, emrat e famshëm si Harry Styles dhe Dua Lipa dalin në krye. Ed Sheeran, këngëtari i njohur, zë vendin e 10-të me një pasuri...

90 milionë paund pasuri, Dua Lipa në listën e njerëzve më të pasur në Mbretërinë e Bashkuar nën 40 vjeç

para një muaji - Pa censure

Këngëtarja me origjinë shqipare Dua Lipa është renditur si një ndër njerëzit më të pasur të Mbretërisë së Bashkuar nën moshën 40-vjeç. Në të njëjtën listë ka qenë edhe emri Harry Styles. Sipas mediave...

Dua Lipa në listën e njerëzve më të pasur në Mbretërinë e Bashkuar nën 40 vjeç, 90 milionë paund pasuri

para një muaji - FaxWeb

Këngëtarët Dua Lipa dhe Harry Styles janë renditur ndër njerëzit më të pasur të Mbretërisë së Bashkuar nën moshën 40 vjeç. Pasuria neto e të dy këngëtarëve u publikua si pjesë e edicionit të parë të Listës...

Paul Mccartney, muzikanti i parë miliarder i Britanisë

para një muaji - Ora news

Paul McCartney është bërë muzikanti i parë miliarder në Mbretërinë e Bashkuar. Pasuria e tij arriti në vlerë 1 miliardë paund. Lista vjetore e të pasurve të Sunday Times tregon se pasuria e muzikantit...

Dua Lipa një ndër personat më të pasur në Mbretërinë e Bashkuar

para një muaji - Albeu

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa është renditur në listën e më të pasurve të Mbretërisë së Bashkuar të moshës nën 40 vjeç. Në listën e më të pasurve nën moshën 40-të, listohet pasuria e...

Paul Mccartney, muzikanti i parë miliarder i Britanisë

para një muaji - Syri

Paul McCartney është bërë muzikanti i parë miliarder në Mbretërinë e Bashkuar. Pasuria e tij arriti në vlerë 1 miliardë paund. Lista vjetore e të pasurve të Sunday Times tregon se pasuria e muzikantit...

Sir Paul McCartney muzikanti i parë miliarder në Mbretërinë e Bashkuar

para një muaji - Lajm

Sir Paul McCartney është bërë muzikanti i parë në Mbretërinë e Bashkuar që bëhet miliarder, sipas Sunday Times Rich List. Ish-anëtari i “Beatles”, 81 vjeç, e rriti pasurinë e tij me 50 milionë funte vitin...

Paul Mccartney, muzikanti i parë miliarder i Britanisë

para një muaji - FaxWeb

Paul McCartney është bërë muzikanti i parë miliarder në Mbretërinë e Bashkuar. Pasuria e tij arriti në vlerë 1 miliardë paund. Lista vjetore e të pasurve të Sunday Times tregon se pasuria e muzikantit...

Paul McCartney bëhet muzikanti i parë miliarder në Mbretërinë e Bashkuar

para një muaji - Syri

Sir Paul McCartney ka hyrë në klubin e miliarderëve, duke u bërë muzikanti i parë britanik që grumbullon një pasuri të tillë, sipas renditjes vjetore të Sunday Times që konfirmon një prirje rënëse të numrit...

Dua Lipa në mesin e më të pasurve në Mbretërinë e Bashkuar

para një muaji - Zeri

Harry Styles dhe Dua Lipa janë në mesin e një numri të famshëm që shfaqen në edicionin e parë të listës së të pasurve 40 Under 40 të The Sunday Times. Në moshën 33-vjeçare dhe në vendin e 10-të në listën...

Dua Lipa në listën e njerëzve më të pasur në Mbretërinë e Bashkuar nën 40 vjeç, zbulohet vlera neto e saj

para një muaji - Dosja.al

BRITANI E MADHE- Këngëtarët Dua Lipa dhe Harry Styles janë renditur ndër njerëzit më të pasur të Mbretërisë së Bashkuar nën moshën 40 vjeç. Pasuria neto e të dy këngëtarëve u publikua si pjesë e edicionit...

Më i pasur se Mbretëresha Elizabeth por jo sa Rishi Sunak, zbulohet vlera e pasurisë së Mbretit Charles

para një muaji - Dosja.al

MBRETËRI E BASHKUAR- Mbreti Charles ka parë një rritje të madhe në vlerën e tij neto dhe tani është zyrtarisht më i pasur se nëna e tij e ndjerë, Mbretëresha Elizabeth II. 75-vjeçari u ngjit në fron në...

Sir Paul McCartney muzikanti i parë miliarder në Mbretërinë e Bashkuar

para një muaji - Telegrafi

Sir Paul McCartney është bërë muzikanti i parë në Mbretërinë e Bashkuar që bëhet miliarder, sipas Sunday Times Rich List. Ish-anëtari i “Beatles”, 81 vjeç, e rriti pasurinë e tij me 50 milionë funte vitin...

Me mbi 105 milionë euro pasuri – Dua Lipa është në listën e të famshmëve më të pasur në Mbretërinë e Bashkuar të moshës nën 40 vjeç

para një muaji - Zhurnal

7 Harry Styles dhe Dua Lipa janë në mesin e një numri të famshmish që shfaqen në edicionin e parë të listës së të pasurve “40 Under 40” të “The Sunday Times”. Në moshën 33 vjeçare dhe në vendin e 10-të...

Dua Lipa, në mesin e më të pasurve të famshëm në Mbretërinë e Bashkuar

para një muaji - Klan Kosova

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa është në mesin e një numri të famshëm që shfaqen në edicionin e parë të listës së të pasurve ‘40 Under 40’ të ‘The Sunday Times’. Lipa, e cila do të performojë...

Dua Lipa, në mesin e më të pasurve të famshëm në Mbretërinë e Bashkuar

para një muaji - Gazeta Express

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa është në mesin e një numri të famshëm që shfaqen në edicionin e parë të listës së të pasurve ‘40 Under 40’ të ‘The Sunday Times’. Lipa, e cila do të performojë...

Paul McCartney bëhet muzikanti i parë miliarder në Mbretërinë e Bashkuar

para një muaji - Klan Kosova

Sir Paul McCartney ka hyrë në klubin e miliarderëve, duke u bërë muzikanti i parë britanik që grumbullon një pasuri të tillë, sipas renditjes vjetore të Sunday Times. Sipas kësaj renditjeje të 350 pasurive...

"The Sunday Times"/ Dua Lipa në top-10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe

para një muaji - Ora news

Në edicionin e parë të listës së të pasurve "40 Under 40" nga "The Sunday Times", emrat e famshëm si Harry Styles dhe Dua Lipa dalin në krye. Ed Sheeran, këngëtari i njohur, zë vendin e 10-të me një pasuri...

Dua Lipa në listën e më të pasurve në Mbretërinë e Bashkuar

para një muaji - Opinion

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa është renditur në listën e më të pasurve të Mbretërisë së Bashkuar të moshës nën 40 vjeç. Në listën e më të pasurve nën moshën 40-të, listohet pasuria e...

Dua Lipa në top-10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe

para një muaji - Syri.net Kosova

Në edicionin e parë të listës së të pasurve "40 Under 40" nga "The Sunday Times", emrat e famshëm si Harry Styles dhe Dua Lipa dalin në krye. Ed Sheeran, këngëtari i njohur, zë vendin e 10-të me një pasuri...

Sir Paul McCartney bëhet muzikanti i parë miliarder në Mbretërinë e Bashkuar

para një muaji - Dosja.al

BRITANI- Sir Paul McCartney ka hyrë në klubin e miliarderëve, duke u bërë muzikanti i parë britanik që grumbullon një pasuri të tillë, sipas renditjes vjetore të Sunday Times. Sipas kësaj renditjeje të...

Dua Lipa në mesin e më të pasurve në Mbretërinë e Bashkuar

para një muaji - Infokusi

Harry Styles dhe Dua Lipa janë në mesin e një numri të famshëm që shfaqen në edicionin e parë të listës së të pasurve 40 Under 40 të The Sunday Times. Në moshën 33-vjeçare dhe në vendin e 10-të në listën...

Dua Lipa, në listën e të famshmëve më të pasur

para një muaji - Indeks online

Harry Styles dhe Dua Lipa janë në mesin e një numri të famshmish që shfaqen në edicionin e parë të listës së të pasurve “40 Under 40” të “The Sunday Times”. Në moshën 33 vjeçare dhe në vendin e 10-të në...

Dua Lipa në top-10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe

para një muaji - Syri

Në edicionin e parë të listës së të pasurve "40 Under 40" nga "The Sunday Times", emrat e famshëm si Harry Styles dhe Dua Lipa dalin në krye. Ed Sheeran, këngëtari i njohur, zë vendin e 10-të me një pasuri...

Dua Lipa në mesin e më të pasurve në Mbretërinë e Bashkuar

para një muaji - Klan Macedonia

Harry Styles dhe Dua Lipa janë në mesin e një numri të famshëm që shfaqen në edicionin e parë të listës së të pasurve 40 Under 40 të The Sunday Times. Në moshën 33-vjeçare dhe në vendin e 10-të në listën...

Dua Lipa në mesin e më të pasurve në Mbretërinë e Bashkuar

para një muaji - Revista Kosovarja

Harry Styles dhe Dua Lipa janë në mesin e një numri të famshëm që shfaqen në edicionin e parë të listës së të pasurve 40 Under 40 të The Sunday Times. Në moshën 33-vjeçare dhe në vendin e 10-të në listën...

Me mbi 105 milionë euro pasuri – Dua Lipa është në listën e të famshmëve më të pasur në Mbretërinë e Bashkuar të moshës nën 40 vjeç

para një muaji - Albeu

Harry Styles dhe Dua Lipa janë në mesin e një numri të famshmish që shfaqen në edicionin e parë të listës së të pasurve “40 Under 40” të “The Sunday Times”. Në moshën 33 vjeçare dhe në vendin e 10-të në...

Dua Lipa, në listën e të famshmëve më të pasur në MB

para një muaji - Lapsi

Facebook Twitter Telegram Linkedin Messenger Viber Wechat Harry Styles dhe Dua Lipa janë në mesin e të famshmëve që shfaqen në edicionin e parë të listës së të pasurve “40 Under 40” të “The Sunday Times”...

Me mbi 105 milionë euro pasuri – Dua Lipa është në listën e të famshmëve më të pasur në Mbretërinë e Bashkuar të moshës nën 40 vjeç

para një muaji - Telegrafi

Harry Styles dhe Dua Lipa janë në mesin e një numri të famshmish që shfaqen në edicionin e parë të listës së të pasurve “40 Under 40” të “The Sunday Times”. Në moshën 33 vjeçare dhe në vendin e 10-të në...

Me mbi 105 milionë euro pasuri – Dua Lipa është në listën e të famshmëve më të pasur në Mbretërinë e Bashkuar të moshës nën 40 vjeç

para një muaji - Revista

Harry Styles dhe Dua Lipa janë në mesin e një numri të famshmish që shfaqen në edicionin e parë të listës së të pasurve “40 Under 40” të “The Sunday Times”. Në moshën 33 vjeçare dhe në vendin e 10-të në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK