Bezdia e verës; Nga cili grup gjaku tërhiqen më shumë mushkonjat

para një muaji - Alsat-M

Vera është e mrekullueshme. Dita zgjat më shumë, netët janë të nxehta, ne shkojmë në kamping, kemi një piknik dhe përballemi me mushkonjat. Ato janë të parat në listë si insektet më të bezdisshme. Thithjet...

Bezdia e verës, nga cili grup gjaku tërhiqen më shumë mushkonjat

para një muaji - Bota Sot

Vera është e mrekullueshme. Dita zgjat më shumë, netët janë të nxehta, ne shkojmë në kamping, kemi një piknik dhe përballemi me mushkonjat. Ato janë të parat në listë si insektet më të bezdisshme. Thithjet...

Bezdia e verës, nga cili grup gjaku tërhiqen më shumë mushkonjat

para një muaji - Albeu

Vera është e mrekullueshme. Dita zgjat më shumë, netët janë të nxehta, ne shkojmë në kamping, kemi një piknik dhe përballemi me mushkonjat. Ato janë të parat në listë si insektet më të bezdisshme. Thithjet...

Bezdia e verës, nga cili grup gjaku tërhiqen më shumë mushkonjat

para një muaji - Vizion Plus

Vera është e mrekullueshme. Dita zgjat më shumë, netët janë të nxehta, ne shkojmë në kamping, kemi një piknik dhe përballemi me mushkonjat. Ato janë të parat në listë si insektet më të bezdisshme. Thithjet...

Ky është grupi i gjakut që tërheq më shumë mushkonjat

para një muaji - Ora news

Vera është e mrekullueshme. Dita zgjat më shumë, netët janë të nxehta, ne shkojmë në kamping, kemi një piknik dhe përballemi me mushkonjat. Ato janë të parat në listë si insektet më të bezdisshme. Thithjet...

Po futemi në sezonin e tyre, ky është grupi i gjakut që tërheq më shumë mushkonjat

para një muaji - Vizion Plus

Vera është e mrekullueshme. Dita zgjat më shumë, netët janë të nxehta, ne shkojmë në kamping, kemi një piknik dhe përballemi me mushkonjat. Ato janë të parat në listë si insektet më të bezdisshme. Thithjet...

Bezdia e verës; nga cili grup gjaku tërhiqen më shumë mushkonjat

para një muaji - Revista Kosovarja

Vera është e mrekullueshme. Dita zgjat më shumë, netët janë të nxehta, ne shkojmë në kamping, kemi një piknik dhe përballemi me mushkonjat. Ato janë të parat në listë si insektet më të bezdisshme. Thithjet...

Disa nga arsyet pse pickoheni nga mushkonjat

para një muaji - Alsat-M

A e keni vënë re që mushkonjat ndonjëherë kanë preferenca? Nuk është imagjinatë, përkundrazi, është e konfirmuar nga specialistët. Acidi laktik, një nënprodukt që çlirohet nëpërmjet djersës është mjaft...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK