Bënte gara me Lamborghini, Don Xhoni dënohet nga policia

para një muaji - TV21

Reperi i njohur Don Xhoni, me emrin e vërtetë Xhonatan Isufi, është kapur dhe gjobitur për shkelje të rregullave të trafikut në kryeqytetin e Shqipërisë. Ngjarja ka ndodhur pasi artisti me origjinë nga...

Gjobitet reperi Don Xhon, kapet duke bërë gara në Tiranë me Lamborghini

para një muaji - Aktuale

Reperi i njohur me origjinë nga Kosova, Don Xhoni është kapur duke bërë gara shpejtësie në Tiranë. Marketing Don Xhoni është gjobitur me 400 euro, ndërsa ka qenë duke bërë gara shpejtësie një mjet luksoz,...

Gara shpejtësie me lamborghini në Tiranë, gjobitet reperi Don Xhoni

para një muaji - Lajmi.net

Reperi i njohur Don Xhoni është gjobitur me 40 mijë lekë të reja, ndërsa ka qenë duke bërë gara shpejtësie me një mjet luksoz, lamborghini ngjyrë portokalli. Ka qenë vetë reperi ai që ka postuar edhe një...

Don Xhoni dënohet nga policia, pasi bëri gara shpejtësie me Lamborghini në Tiranë

para një muaji - OraInfo

Reperi i njohur Don Xhoni, me emrin e vërtetë Xhonatan Isufi, është kapur dhe gjobitur për shkelje të rregullave të trafikut në kryeqytetin e Shqipërisë. Ngjarja ka ndodhur pasi artisti me origjinë nga...

Don Xhoni dënohet nga policia, pasi bëri gara shpejtësie me Lamborghini në Tiranë

para një muaji - Lajm

Reperi i njohur Don Xhoni, me emrin e vërtetë Xhonatan Isufi, është kapur dhe gjobitur për shkelje të rregullave të trafikut në kryeqytetin e Shqipërisë. Ngjarja ka ndodhur pasi artisti me origjinë nga...

Don Xhoni gjobitet nga policia shqiptare, po bënte gara shpejtësie me Lamborghini në Tiranë

para një muaji - Reporteri

Reperi i njohur Don Xhoni, me emrin e vërtetë Xhonatan Isufi, është kapur dhe gjobitur për shkelje të rregullave të trafikut në kryeqytetin e Shqipërisë. Ngjarja ka ndodhur pasi artisti me origjinë nga...

Raportohet se Don Xhoni dënohet nga policia, pasi bëri gara shpejtësie me Lamborghini në Tiranë

para një muaji - Zeri

Reperi i njohur Don Xhoni, me emrin e vërtetë Xhonatan Isufi, është kapur dhe gjobitur për shkelje të rregullave të trafikut në kryeqytetin e Shqipërisë. Ngjarja ka ndodhur pasi artisti me origjinë nga...

Gara të shpejtësisë në Tiranë, Don Xhoni gjobitet me afro 400 euro

para një muaji - Klan Kosova

Policia rrugore e Tiranës, ka njoftuar rreth gjobave në trafik që janë vendosur përgjatë një jave në kryeqytetin shqiptar. Mediat raportojnë se në mesin e atyre që u gjobitën është edhe Xhonatan Isufi,...

Gara shpejtësie me mikun e tij në Tiranë, kush është reperi i njohur shqiptar që u kap “mat” nga policia, 400 mijë lekë gjobë

para një muaji - Top Channel

Policia rrugore e Tiranës ka njoftuar masat administrative që janë vendosur përgjatë një jave në kryeqytet. Mes të gjobiturve janë edhe reperi i mirënjohur nga Kosova, Xhonatan Isufi, që njihet me emrin...

Gjobitet Don Xhoni, kapet duke bërë gara në Tiranë me lamborghini

para një muaji - Indeks online

Reperi i njohur me origjinë nga Kosova, Don Xhoni, është kapur duke bërë gara shpejtësie në Tiranë. Don Xhoni është gjobitur me 400 euro, ndërsa ka qenë duke bërë gara shpejtësie një mjet luksoz, lamborghini...

Don Xhoni dënohet nga policia, pasi bëri gara shpejtësie me Lamborghini në Tiranë

para një muaji - Telegrafi

Reperi i njohur Don Xhoni, me emrin e vërtetë Xhonatan Isufi, është kapur dhe gjobitur për shkelje të rregullave të trafikut në kryeqytetin e Shqipërisë. Ngjarja ka ndodhur pasi artisti me origjinë nga...

Reperi i njohur, gara shpejtësie me ‘Lamborghini’ në rrugët e Tiranës, kapet nga policia (FOTO)

para një muaji - Ina

Reperi i njohur me origjinë nga Kosova, Xhonatan Isufi, i njohur me emrin e artit Don Xhoni është kapur duke bërë gara shpejtësie në Tiranë. Ai është gjobitur me 40 mijë lekë të reja, ndërsa ka qenë duke...

Drejtonte mjetin luksoz me shpejtësi marramendëse/ Kush është reperi i njohur që u ndalua nga policia?

para një muaji - Gazeta Shqip

Reperi i njohur si Don Xhoni, Xhonatan Isufi, është ndaluar nga policia duke bërë gara shpejtësie në Tiranë. Ai ishte duke bërë gara me mjetin e tij luksoz, “Lamborghini” ngjyrë portokalli me shpejtësi...

Tiranë/ Policia ‘’ndëshkon’’ reperin Don Xhoni…

para një muaji - BalkanWeb

Reperi i njohur nga Kosova është ndëshkuar nga efektivët e Policisë rrugore në Tiranë me masë administrative 40 mijë lekë të reja. Shkak dyshohet se ka qenë një garë me shpejtësi. Sipas edhe një postimi...

Gara shpejtësie me lamborghini në Tiranë, gjobitet reperi Don Xhoni

para një muaji - Gazeta Express

Reperi i njohur Don Xhoni është gjobitur me 40 mijë lekë të reja, ndërsa ka qenë duke bërë gara shpejtësie me një mjet luksoz, lamborghini ngjyrë portokalli. Ka qenë vetë reperi ai që ka postuar edhe një...

Reperi i njohur gara shpejtësie me “Lamborghini” në rrugët e Tiranës, ja gjoba që mori (FOTO)

para një muaji - Albeu

Reperi i njohur me origjinë nga Kosova, Xhonatan Isufi, i njohur me emrin artistik Don Xhoni, është kapur duke bërë gara shpejtësie në Tiranë. Ai është gjobitur me 40 mijë lekë të reja, ndërsa ka qenë...

Gara shpejtësie me mikun e tij në Tiranë, kapet “mat” nga policia edhe Don Xhoni, 400 mijë lekë gjobë

para një muaji - Ora news

Policia rrugore e Tiranës ka njoftuar masat administrative që janë vendosur përgjatë një jave në kryeqytet. Mes të gjobiturve janë edhe reperi i mirënjohur nga Kosova, Xhonatan Isufi, që njihet me emrin...

Gara shpejtësie me lamborghini në Tiranë, Policia e Rrugores gjobit reperin e njohur

para një muaji - Opinion

Policia rrugore e Tiranës ka njoftuar masat administrative që janë vendosur përgjatë një jave në kryeqytet. Mes të gjobiturve shihet edhe emri i reperit të njohur nga Kosova, Xhonatan Isufi, që njihet...

Reperi i njohur gara shpejtësie me “Lamborghini” në rrugët e Tiranës, ja gjoba që mori (FOTO)

para një muaji - Albeu

Reperi i njohur me origjinë nga Kosova, Xhonatan Isufi, i njohur me emrin artistik Don Xhoni, është kapur duke bërë gara shpejtësie në Tiranë. Ai është gjobitur me 40 mijë lekë të reja, ndërsa ka qenë...

Gara me lamborghini në rrugët e Tiranës, gjobitet reperi i njohur

para një muaji - Gazeta Tema

Reperi i njohur me origjinë nga Kosova, Don Xhoni është kapur duke bërë gara shpejtësie në Tiranë. Don Xhoni është gjobitur me 40 mijë lekë të reja, ndërsa ka qenë duke bërë gara shpejtësie me një mjet...

Gara shpejtësie me Lamborghini, gjobitet reperi i njohur në Tiranë

para një muaji - Vizion Plus

Reperi i njohur Don Xhoni është gjobitur në Tiranë, pasi ka qenë duke drejtuar mjetin jashtë normave të lejuara të shpejtësisë. Ai është gjobitur me 40 mijë lekë të reja, ndërsa ka qenë duke bërë gara...

Reperi i njohur, gara shpejtësie me ‘Lamborghini’ në rrugët e Tiranës, kapet nga policia

para një muaji - Bota Sot

Reperi i njohur me origjinë nga Kosova, Xhonatan Isufi, i njohur me emrin e artit Don Xhoni është kapur duke bërë gara shpejtësie në Tiranë. Ai është gjobitur me 40 mijë lekë të reja, ndërsa ka qenë duke...

VIDEO/ Reperi i njohur, gara shpejtësie me ‘Lamborghini’ në rrugët e Tiranës, por kapet nga policia. Ja gjoba që mori

para një muaji - Panorama

Reperi i njohur me origjinë nga Kosova, Xhonatan Isufi, i njohur me emrin e artit Don Xhoni është kapur duke bërë gara shpejtësie në Tiranë. Ai është gjobitur me 40 mijë lekë të reja, ndërsa ka qenë duke...

Gara shpejtësie me Lamborghini, gjobitet reperi i njohur në Tiranë

para një muaji - Java News

Reperi i njohur Don Xhoni është gjobitur në Tiranë, pasi ka qenë duke drejtuar mjetin jashtë normave të lejuara të shpejtësisë. Ai është gjobitur me 40 mijë lekë të reja, ndërsa ka qenë duke bërë gara...

Don Xhoni dënohet nga policia, pasi bëri gara shpejtësie me Lamborghini në Tiranë

para një muaji - Almakos

Reperi i njohur Don Xhoni, me emrin e vërtetë Xhonatan Isufi, është kapur dhe gjobitur për shkelje të rregullave të trafikut në kryeqytetin e Shqipërisë. Ngjarja ka ndodhur pasi artisti me origjinë nga...

Gara shpejtësie me lamborghini në Tiranë, gjobitet reperi Don Xhoni

para një muaji - Infokusi

Reperi i njohur Don Xhoni është gjobitur me 40 mijë lekë të reja, ndërsa ka qenë duke bërë gara shpejtësie me një mjet luksoz, lamborghini ngjyrë portokalli. Ka qenë vetë reperi ai që ka postuar edhe një...

Gara shpejtësie me mikun e tij në Tiranë, kush është reperi i njohur shqiptar që u kap “mat” nga policia, 400 mijë lekë gjobë

para një muaji - Lexo

Policia rrugore e Tiranës ka njoftuar masat administrative që janë vendosur përgjatë një jave në kryeqytet. Mes të gjobiturve janë edhe reperi i mirënjohur nga Kosova, Xhonatan Isufi, që njihet me emrin...

Gara shpejtësie me lamborghini në Tiranë, gjobitet reperi i njohur Don Xhoni

para një muaji - FaxWeb

Reperi i njohur me origjinë nga Kosova, Don Xhoni është kapur duke bërë gara shpejtësie në Tiranë. Don Xhoni është gjobitur me 40 mijë lekë të reja, ndërsa ka qenë duke bërë gara shpejtësie një mjet luksoz,...

Don Xhoni dënohet nga policia në Tiranë, bëri gara me Lamborghini

para një muaji - TvNews

Reperi i njohur Don Xhoni është kapur dhe gjobitur për shkelje të rregullave të trafikut në kryeqytetin e Shqipërisë. Ngjarja ka ndodhur pasi artisti u zbulua nga autoritetet duke zhvilluar gara shpejtësie...

Don Xhoni dënohet nga policia në Tiranë, bëri gara me Lamborghini

para një muaji - Pa censure

Reperi i njohur Don Xhoni është kapur dhe gjobitur për shkelje të rregullave të trafikut në kryeqytetin e Shqipërisë. Ngjarja ka ndodhur pasi artisti u zbulua nga autoritetet duke zhvilluar gara shpejtësie...

Gjobitet reperi Don Xhon, kapet duke bërë gara në Tiranë me lamborghini

para një muaji - Revista Kosovarja

Reperi i njohur me origjinë nga Kosova, Don Xhoni është kapur duke bërë gara shpejtësie në Tiranë. Don Xhoni është gjobitur me 400 euro, ndërsa ka qenë duke bërë gara shpejtësie një mjet luksoz, lamborghini...

Don Xhoni dënohet nga policia, pasi bëri gara shpejtësie me Lamborghini në Tiranë

para një muaji - Gazeta10

Reperi i njohur Don Xhoni, me emrin e vërtetë Xhonatan Isufi, është kapur dhe gjobitur për shkelje të rregullave të trafikut në kryeqytetin e Shqipërisë. Ngjarja ka ndodhur pasi artisti me origjinë nga...

Gara shpejtësie me lamborghini në Tiranë, gjobitet reperi Don Xhoni

para një muaji - Klan Macedonia

Reperi i njohur Don Xhoni është gjobitur me 40 mijë lekë të reja, ndërsa ka qenë duke bërë gara shpejtësie me një mjet luksoz, lamborghini ngjyrë portokalli. Ka qenë vetë reperi ai që ka postuar edhe një...

Gara shpejtësie me Lamborghini në Tiranë, gjobitet Don Xhoni

para një muaji - Epoka e Re

Reperi i njohur Don Xhoni është gjobitur 40 mijë lekë të reja derisa ka qenë duke bërë gara shpejtësie me një mjet luksoz, Lamborghini ngjyrë portokalli. Vetë reperi ka publikuar një video në Instagram...

Reperi i njohur kosovar dënohet nga policia në Tiranë

para një muaji - Shqip

Reperi i njohur me origjinë nga Kosova, Xhonatan Isufi, i njohur me emrin e artit Don Xhoni, është kapur duke bërë gara shpejtësie në Tiranë. Ai është gjobitur me 40 mijë lekë të reja, ndërsa ka qenë duke...

Don Xhoni e krahason Butrint Imerin me yllin botëror

para një muaji - GazetaBlic

Don Xhoni ka publikuar në instastoryn e tij një foto të Butrint Imerit, ku ky i fundit shihet në pamjet e klipit të ri. Përbri fotos, reperi shqiptar e ka krahasuar mikun e tij me artistin latin, Maluma....

FOTO/ Don Xhoni e krahason Butrint Imerin me yllin botëror, këngëtari ja lë "SEEN"

para një muaji - Ora news

Don Xhoni ka publikuar në instastoryn e tij një foto të Butrint Imerit, ku ky i fundit shihet në pamjet e klipit të ri. Përbri fotos, reperi shqiptar e ka krahasuar mikun e tij me artistin latin, Maluma....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK