Pesë shenja ankthi që shumica e njerëzve nuk i vërejnë

para një muaji - Indeks online

Ankthi përkufizohet si një ndjenjë shqetësimi, tensioni, stresi, paniku dhe frike. Disa shenja ankthi mund të jenë mjaft të dukshme, por disa jo. Kështu, psikologia Alicia H. Clark, Ph.D., ndau pesë shenja...

Horoskopi javor (20 – 26 maj 2024)

para një muaji - Lexo

DASHI Këtë javë dashuria do të jetë fokusi i jetës suaj. Pas një pjese fillestare të javës kushtuar punës, vëmendja do të kalojë te marrëdhëniet romantike. Nëse jeni çift, do përjetoni momente pasioni...

Pesë shenja ankthi që shumica e njerëzve nuk i vërejnë

para një muaji - Klan Kosova

Ankthi përkufizohet si një ndjenjë shqetësimi, tensioni, stresi, paniku dhe frike. Disa shenja ankthi mund të jenë mjaft të dukshme, por disa jo. Kështu, psikologia Alicia H. Clark, Ph.D., ndau pesë shenja...

"Kthejeni fokusin tuaj drejt..." / Horoskopi për 19 maj 2024: Mos kërkoni përgjigje...

para një muaji - Gazeta Shqip

Dashi Natyrisht do të tërhiqeni nga njerëzit dhe kulturat e huaja sot dhe do të zbuloni se njerëzit që takoni përmes këtyre kanaleve do të ofrojnë një pasqyrë të re në karrierën tuaj. Ndoshta është koha...

Pesë gjërat që nuk duhet të bëni kurrë në karrierën tuaj

para një muaji - Vizion Plus

Nga: Bruce Feiler Amerika gjendet në një pikë kthese sa i përket tregut të punës. 70 për qind prej nesh janë të pakënaqur me atë që bëjmë. Dhe treçereku nga ne thonë se planifikojmë që të kërkojmë punë...

Horoskopi i datës 19 maj 2024 nga Christine Haas

para një muaji - Gazeta Express

Dashi Dielli dhe Hëna do ua bëjnë gjërat shumë të vështira sot dhe do e keni të vështirë t’i arrini objektivat që i keni vënë vetes. Nëse jeni në një lidhje duhet të bëheni gati për probleme. Do debatoni...

Horoskopi i datës 19 maj 2024 nga Christine Haas

para një muaji - GazetaBlic

Dashi Dielli dhe Hëna do ua bëjnë gjërat shumë të vështira sot dhe do e keni të vështirë t’i arrini objektivat që i keni vënë vetes. Nëse jeni në një lidhje duhet të bëheni gati për probleme. Do debatoni...

Horoskopi 19 maj 2024, zbuloni parashikimet e yjeve

para një muaji - Lexo

Dashi Dielli dhe Hëna do ua bëjnë gjërat shumë të vështira sot dhe do e keni të vështirë t’i arrini objektivat që i keni vënë vetes. Nëse jeni në një lidhje duhet të bëheni gati për probleme. Do debatoni...

Horoskopi i datës 19 maj 2024

para një muaji - Bota Sot

Dashi Dielli dhe Hëna do ua bëjnë gjërat shumë të vështira sot dhe do e keni të vështirë t’i arrini objektivat që i keni vënë vetes. Nëse jeni në një lidhje duhet të bëheni gati për probleme. Do debatoni...

Horoskopi 19 maj 2024, zbuloni parashikimet e yjeve

para një muaji - ACTV

Dashi Dielli dhe Hëna do ua bëjnë gjërat shumë të vështira sot dhe do e keni të vështirë t’i arrini objektivat që i keni vënë vetes. Nëse jeni në një lidhje duhet të bëheni gati për probleme. Do debatoni...

Horoskopi sot, 18 Maj 2024

para një muaji - Indeks online

Dashi Mos luani me nervat e të tjerëve sot sepse keni për të pasur probleme shumë serioze më pas. Nëse jeni në një lidhje gjithçka do shkojë mirë dhe do jetoni në një ambient harmonik nëse tregoheni realistë...

Ndryshim emocional! Romanca e këtyre shenjave do të përmirësohet deri në fund të majit

para një muaji - Vizion Plus

Maji 2024 na sjell aq fat në dashuri, saqë mund të kalojmë mirë shumicën e muajit. Ne jemi të dashuruar dhe të përkushtuar. Ne e dimë se çfarë duam dhe më në fund kemi gjetur personin e duhur për t’i bërë...

Horoskopi ditor, e shtunë 18 maj 2024

para një muaji - Opinion

Dashi Ju nuk ndaheni dot nga e kaluara. Ju këshillojmë se është e kotë të mendoni për diçka që i përket së shkuarës. Gjeni forcat dhe ndryshoi situatën. Në punë asgjë e re. Sa i takon financave, do ju...

"Ju nuk ndaheni dot nga e kaluara. Ju këshillojmë të ..." - Çfarë thonë yjet për ju në këtë të shtunë?

para një muaji - Ora news

Dashi Ju nuk ndaheni dot nga e kaluara. Ju këshillojmë se është e kotë të mendoni për diçka që i përket së shkuarës. Gjeni forcat dhe ndryshoi situatën. Në punë asgjë e re. Sa i takon financave, do ju...

Horoskopi i datës 18 maj 2024

para një muaji - Bota Sot

Dashi Mos luani me nervat e të tjerëve sot sepse keni për të pasur probleme shumë serioze më pas. Nëse jeni në një lidhje gjithçka do shkojë mirë dhe do jetoni në një ambient harmonik nëse tregoheni realistë...

Mos luani me nervat e të tjerëve, parashikimi i Horoskopit për sot

para një muaji - Dosja.al

Dashi Mos luani me nervat e të tjerëve sot sepse keni për të pasur probleme shumë serioze më pas. Nëse jeni në një lidhje gjithçka do shkojë mirë dhe do jetoni në një ambient harmonik nëse tregoheni realistë...

Horoskopi ditor, e Shtunë 18 Maj 2024

para një muaji - Revista Kosovarja

Dashi Ju nuk ndaheni dot nga e kaluara. Ju këshillojmë se është e kotë të mendoni për diçka që i përket së shkuarës. Gjeni forcat dhe ndryshoi situatën. Në punë asgjë e re. Sa i takon financave, do ju...

Horoskopi ditor për nesër, e Shtunë 18 Maj 2024

para një muaji - Lexo

Dashi Ju nuk ndaheni dot nga e kaluara. Ju këshillojmë se është e kotë të mendoni për diçka që i përket së shkuarës. Gjeni forcat dhe ndryshoi situatën. Në punë asgjë e re. Sa i takon financave, do ju...

Horoskopi ditor për nesër, e Shtunë 18 Maj 2024

para një muaji - ACTV

Dashi Ju nuk ndaheni dot nga e kaluara. Ju këshillojmë se është e kotë të mendoni për diçka që i përket së shkuarës. Gjeni forcat dhe ndryshoi situatën. Në punë asgjë e re. Sa i takon financave, do ju...

Horoskopi ditor për nesër, e Shtunë 18 Maj 2024

para një muaji - Java News

Dashi Ju nuk ndaheni dot nga e kaluara. Ju këshillojmë se është e kotë të mendoni për diçka që i përket së shkuarës. Gjeni forcat dhe ndryshoi situatën. Në punë asgjë e re. Sa i takon financave, do ju...

Horoskopi ditor për sot, 17 Maj 2024

para një muaji - Gazeta Express

Dashi Një ditë e mirë kjo e premte për të lindurit e Dashit. Sot juve do të dini se si t’i shprehni ndjenjat partnerit/es. Ajo që juve duhet të kni parasysh është të mos i fshihni ndjenjat dhe mendimet....

“Mund të lindin propozime joshëse...”/ Horoskopi për 17 maj 2024: Kjo nuk është një ditë e favorshme për...

para një muaji - Gazeta Shqip

Dashi Kombinimi harmonik i mirëqenies fizike dhe mendore mund të arrihet përmes praktikës së jogës dhe meditimit. Në çështjet financiare këshillohet maturi, pasi investimet e mençura janë çelësi i stabilitetit...

Horoskopi ditor për sot, e premte 17 maj 2024

para një muaji - Bota Sot

Dashi Një ditë e mirë kjo e premte për të lindurit e Dashit. Sot juve do të dini se si t’i shprehni ndjenjat partnerit/es. Ajo që juve duhet të kni parasysh është të mos i fshihni ndjenjat dhe mendimet....

Do të përjetoni diçka të re me partnerin/en që se kishit provuar më parë - Horoskopi, e Premte 17 Maj 2024

para një muaji - Ora news

Dashi Një ditë e mirë kjo e premte për të lindurit e Dashit. Sot juve do të dini se si t’i shprehni ndjenjat partnerit/es. Ajo që juve duhet të kni parasysh është të mos i fshihni ndjenjat dhe mendimet....

Horoskopi ditor për nesër, e premte 17 maj 2024

para një muaji - Syri

Dashi Një ditë e mirë kjo e premte për të lindurit e Dashit. Sot juve do të dini se si t’i shprehni ndjenjat partnerit/es. Ajo që juve duhet të kni parasysh është të mos i fshihni ndjenjat dhe mendimet....

Horoskopi i majit 2024 është më i bukuri i këtij viti, zbuloni ç’do ju ndodhë sipas shenjës

para një muaji - Revista Kosovarja

Dashi – Do të jeni në gjendje të thithni energji të freskët në kërkimet tuaja për gjenerimin e të ardhurave këtë muaj, falë diellit të sigurt që lëviz nëpër sektorin tuaj të parave, por dhe hënës së re...

Jeta juaj pas pune shumë e rëndësishme për produktivitetin gjatë orarit

para një muaji - Gazeta Express

Nëse dëshironi të jeni më produktiv në punë, mund t’ju duhet të ndryshoni rutinën tuaj pas punës. Kjo është këshilla që e jep James Clear – ekspert dhe autor i librit më të shitur të New York Times “Zakonet...

Jeta juaj pas pune, shumë e rëndësishme për produktivitetin gjatë orarit

para një muaji - Zeri

Nëse dëshironi të jeni më produktivë në punë, mund t’ju duhet të ndryshoni rutinën tuaj pas punës. Kjo është këshilla që e jep James Clear – ekspert dhe autor i librit më të shitur të New York Times “Zakonet...

Horoskopi ditor, e Premte 17 Maj 2024

para një muaji - Revista Kosovarja

Dashi Një ditë e mirë kjo e premte për të lindurit e Dashit. Sot juve do të dini se si t’i shprehni ndjenjat partnerit/es. Ajo që juve duhet të kni parasysh është të mos i fshihni ndjenjat dhe mendimet....

Horoskopi ditor për nesër, e Premte 17 Maj 2024

para një muaji - Java News

Dashi Një ditë e mirë kjo e premte për të lindurit e Dashit. Sot juve do të dini se si t’i shprehni ndjenjat partnerit/es. Ajo që juve duhet të kni parasysh është të mos i fshihni ndjenjat dhe mendimet....

“Të tregohet kujdes në lidhje me çështjet financiare”/ Horoskopi për 16 maj 2024

para një muaji - Gazeta Shqip

Dashi Shmangni çdo ndjenjë izolimi dhe vetmie duke u zhytur në lidhjet familjare. Një takim i rastësishëm romantik mund të jetë në horizont. Mos refuzoni çdo mundësi që iu del në aspektin profesional,...

Njerëzit rreth jush thjesht nuk marrin vesh? Mësoni si t’i mbroni kufijtë tuaj

para një muaji - Top24

Hapi i parë për të mbrojtur kufijtë tuaj nga të tjerët, veçanërisht nga njerëzit që nuk i respektojnë ose nuk i kuptojnë domosdoshmërisht, është t’u përkushtoheni vetë atyre, sipas psikoterapistes Tracy...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK