“Më vinte në krevat dhe thoshte po hyn mes çiftit”, Françeska e zhgën...

para një muaji - BalkanWeb

Françeska Murati, në intervistën e parë pas eliminimit nga “Big Brother VIP”, u shpreh e lumtur për eksperiencën e saj, ndërsa tha se të pestë finalistët e meritojnë finalen e madhe të 25 majit. E ftuar...

Françeska flet pas eliminimit nga “Big Brother VIP”: Ngela e shokuar nga Heidi, m’u afrua si shoqe, por…

para një muaji - Albeu

Françeska Murati, në intervistën e parë pas eliminimit nga “Big Brother VIP”, u shpreh e lumtur për eksperiencën e saj, ndërsa tha se të pestë finalistët e meritojnë finalen e madhe të 25 majit. E ftuar...

Françeska Murati e zhgënjyer nga Heidi: Më vinte në krevat dhe thoshte po hyn mes çiftit, ngela e shokuar

para një muaji - Telegrafi

Françeska Murati ka qenë banorja që u eliminua mbrëmë (e shtunë) nga Big Brother VIP Albania 3. Ajo ka qenë e ftuar në ‘Fan Club’, ku ka folur për gjithë eksperiencën në shtëpi. Ish-konkurrentja shprehu...

'Po më bëhesh si Meritoni, po e shqyen fytyrën' – debaton Egla me Romeon

para një muaji - Syri.net Kosova

Menjëherë pas spektaklit së natës së kaluar, ku Romeo, Juli, Egla, Heidi dhe Meritoni u shpallën zyrtarisht finalistë, në shtëpi rinisën debatet. Egla u përplas me Romeon, të cilin e akuzoi se “po sillet...

"Të nuhas kundërshtarin..."/Egla zbulon nëse ka bërë lojë me Julin në BBV!

para një muaji - Gazeta Shqip

Big Brother Live nga shtëpia është rikthyer në Top Albania Radio dhe me moderatoret Elona Duro e Jonida Aliçkolli me finalistët e këtij edicioni të 3-të të spektaklit më të ndjekur në vend. Dhe e nisi...

'Je narcist, të pëlqen vetja, se meriton të…' Egla shpërthen keq kundër Meritonit

para një muaji - Syri.net Kosova

Mbrëmja e djeshme ka pasur shumë dinamika dhe situate të nxehta për banorët finalist të BBV3. Debatet e shumta në lidhje me situatat e kaluara dhe akuzat ndaj njëri-tjetrit për aleanca gjithashtu edhe...

“Më vinte në krevat dhe thoshte po hyn mes çiftit”, Françeska e zhgënjyer nga Heidi: Ngela e shokuar, m’u afrua si shoqe, por…

para një muaji - Top Channel

Françeska Murati, në intervistën e parë pas eliminimit nga “Big Brother VIP”, u shpreh e lumtur për eksperiencën e saj, ndërsa tha se të pestë finalistët e meritojnë finalen e madhe të 25 majit. E ftuar...

Nis puna për finalen e madhe të ‘BBVA’, dalin pamjet

para një muaji - Indeks online

Të shtunën e ardhshme është finalja e madhe e ‘Big Brother VIP Albania 3’. Një natë më parë u bënë të ditur edhe finalistët, të cilët janë 5. Ndërkohë që sot, pa humbur shumë kohë, ka nisur puna për ndërtimin...

“Je narçist, të pëlqen vetja, se meriton të…” Egla shpërt...

para një muaji - BalkanWeb

TIRANE Mbrëmja e djeshme ka pasur shumë dinamika dhe situate të nxehta për banorët finalist të BBV3. Debatet e shumta në lidhje me situatat e kaluara dhe akuzat ndaj njëri-tjetrit për aleanca gjithashtu...

‘Po e shqyen fytyrën’, Egla dhe Romeo përfshihen sërish në debat

para një muaji - Lexo

Menjëherë pas spektaklit, ku Romeo, Juli, Egla, Heidi dhe Meritoni u shpallën zyrtarisht finalistë, në shtëpi rinisën debatet. Egla u përplas me Romeon, të cilin e akuzoi se “po sillet si Meritoni”. Ndërsa...

Shoferët në Holandë mbulojnë targat me shirit dhe çanta, kjo është arsyeja

para një muaji - InfoShqip

Françeska Murati, në intervistën e parë pas eliminimit nga “Big Brother VIP”, u shpreh e lumtur për eksperiencën e saj, ndërsa tha se të pestë finalistët e meritojnë finalen e madhe të 25 majit. E ftuar...

'Po më bëhesh si Meritoni, po e shqyen fytyrën' – debaton Egla me Romeon

para një muaji - Syri

Menjëherë pas spektaklit së natës së kaluar, ku Romeo, Juli, Egla, Heidi dhe Meritoni u shpallën zyrtarisht finalistë, në shtëpi rinisën debatet. Egla u përplas me Romeon, të cilin e akuzoi se “po sillet...

Egla debaton me Romeon: Po e shqyen fytyrën! Banori: Ke shitur veten në lojë

para një muaji - Java News

Menjëherë pas spektaklit, ku Romeo, Juli, Egla, Heidi dhe Meritoni u shpallën zyrtarisht finalistë, në shtëpi rinisën debatet. Egla u përplas me Romeon, të cilin e akuzoi se “po sillet si Meritoni”. Ndërsa...

Heidi zbulon konkurrentin që do të fitojë “Big Brother Vip”

para një muaji - Albeu

Heidi Baci, mendon se i dashuri i saj Romeo Veshaj, do të jetë fituesi i “Big Brother Vip”. Gjatë një bisede me Egla Cenon dhe Julian Dedën, ky i fundit e pyeti konkurrenten mes saj dhe aktores kush mund...

Françeska: Kam dëshirë që këtë edicion ta fitojë Meritoni

para një muaji - Indeks online

Françeska Murati dha ditën e sotme intervistën e parë pas eliminimit nga “Big Brother VIP”. Në ‘Fan Club’, ajo u shpreh e lumtur për eksperiencën e saj, ndërsa tha se të pestë finalistët e meritojnë finalen...

'Je narcist, të pëlqen vetja, se meriton të…' Egla shpërthen keq kundër Meritonit

para një muaji - Syri

Mbrëmja e djeshme ka pasur shumë dinamika dhe situate të nxehta për banorët finalist të BBV3. Debatet e shumta në lidhje me situatat e kaluara dhe akuzat ndaj njëri-tjetrit për aleanca gjithashtu edhe...

“Më vinte në krevat dhe thoshte po hyn mes çiftit”, Françeska e zhgënjyer nga Heidi: Ngela e shokuar, m’u afrua si shoqe, por…

para një muaji - Bota Sot

Françeska Murati, në intervistën e parë pas eliminimit nga “Big Brother VIP”, u shpreh e lumtur për eksperiencën e saj, ndërsa tha se të pestë finalistët e meritojnë finalen e madhe të 25 majit. E ftuar...

Françeska e zhgënjyer nga Heidi: Ngela e shokuar, m’u afrua si shoqe, por…

para një muaji - Java News

Françeska Murati, në intervistën e parë pas eliminimit nga “Big Brother VIP”, u shpreh e lumtur për eksperiencën e saj, ndërsa tha se të pestë finalistët e meritojnë finalen e madhe të 25 majit. E ftuar...

“Po më bëhesh si Meritoni” – Egla debaton me Romeon

para një muaji - Gazeta Express

Menjëherë pas spektaklit, ku Romeo, Juli, Egla, Heidi dhe Meritoni u shpallën zyrtarisht finalistë, në shtëpi rinisën debatet. Egla u përplas me Romeon, të cilin e akuzoi se “po sillet si Meritoni”. Ndërsa...

Heidi “zbulon” konkurrentin që do të fitojë “BBV”, ja për kë banorë bëhet fjalë

para një muaji - Ora news

Heidi Baçi ka treguar që mendon se i dashuri i saj, Romeo Veshaj do të jetë fituesi i “BBV”. Gjatë një bisede me Egla Cenon dhe Julian Dedën, ky i fundit e pyeti konkurrenten mes saj dhe aktores kush mund...

"Je narçist, të pëlqen vetja, se meriton të..." Egla shpërthen keq kundër Meritonit

para një muaji - Gazeta Shqip

Mbrëmja e djeshme ka patur shumë dinamika dhe situate të nxehta për banorët finalist të BBV3. Debatet e shumta në lidhje me situatat e kaluara dhe akuzat ndaj njëri-tjetrit për aleanca gjithashtu edhe...

VIDEO/ Egla kujton gjyqin që e pret jashtë shtëpisë, Juli: Kam një shok avokat...

para një muaji - Ora news

Dita e sotme në shtëpinë e Big Brother Vip 3 ka nisur e qetë. Finalja e edicionit të 3 të BBV është shumë pranë dhe banorët po shijjnë ditët e tyre të mbetura në shtëpi. Këtë mëngjes Egla është ngritur...

“Më kthe përgjigje”/ Ç’ndodhi mes tyre? Romeo i ulet në gjunjë Julit

para një muaji - Indeks online

Mbrëmjen e djeshme u shpallën 5 finalistët e Big Brother Vip 3. Pas shpalljes së finalistëve, Vëllai i Madh ka organizuar darkën për banorët që kanë rezistuar më shumë në shtëpi. Romeo, Juli, Egla, Meriton...

Françeska e zhgënjyer nga Heidi: Më vinte në krevat dhe thoshte po hyn mes çiftit

para një muaji - Lexo

Françeska Murati, në intervistën e parë pas eliminimit nga “Big Brother VIP” , u shpreh e lumtur për eksperiencën e saj, ndërsa tha se të pestë finalistët e meritojnë finalen e madhe të 25 majit. E ftuar...

“Sa veta i kemi çuar te dera e kuqe”/ Juli-Romeos dhe Meritonit: Unë do dal më 26, jo 25

para një muaji - Gazeta Shqip

Mbrëmja e djeshme pas prime-it ka pastur dinamika të shumta. Banorët kanë bërë diskutimet e tyre duke analizuar situatat dhe ndodhitë e shtëpisë qëkur kanë hyrë. Akuza për aleanca dhe debatet e forta nuk...

"Lojën t'a kanë bërë vajzat dhe ti kërkon fitore"/ Plas keq mes Meritonit dhe Julit

para një muaji - Gazeta Shqip

Pak ditë përpara finales së madhe të BBV dhe banorët nuk kanë ngurruar të hedhin mendimet e tyre se kush do të jetë fituesi. Juli gjatë një diskutimi në darkën e pas prime-it është shprehur se ai mendon...

Egla kujton gjyqin jashtë shtëpisë së BBV, Juli "Kam një shok avokat..."

para një muaji - Gazeta Shqip

Dita e sotme në shtëpinë e Big Brother Vip 3 ka nisur e qetë. Finalja e edicionit të 3 të BBV është shumë pranë dhe banorët po shijjnë ditët e tyre të mbetura në shtëpi. Këtë mëngjes Egla është ngritur...

VIDEO/ "Fasadë e krimbur"- Egla e zhgënjyer nga Romeo, "shpërthen" në ofendime...

para një muaji - Ora news

Debatet në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, BBV3, nuk kanë ndalur. Edhe pse janë ditët e fundit në shtëpi banorët kanë vijuar debatet e tyre duke komentuar dhe analizuar situatat e hershme. Ata kanë...

"Lojën t'a kanë bërë vajzat dhe ti kërkon fitore"/ Plas keq mes Meritonit dhe Julit

para një muaji - Gazeta Shqip

Pak ditë përpara finales së madhe të BBV dhe banorët nuk kanë ngurruar të hedhin mendimet e tyre se kush do të jetë fituesi. Juli gjatë një diskutimi në darkën e pas prime-it është shprehur se ai mendon...

Nis puna për finalen e madhe të ‘BBVA’, dalin pamjet

para një muaji - Infokusi

Të shtunën e ardhshme është finalja e madhe e ‘Big Brother VIP Albania 3’. Një natë më parë u bënë të ditur edhe finalistët, të cilët janë 5. Ndërkohë që sot, pa humbur shumë kohë, ka nisur puna për ndërtimin...

Heidi “zbulon” konkurrentin që do të fitojë “BBV”, ja për kë banorë bëhet fjalë

para një muaji - InfoShqip

Heidi Baçi ka treguar që mendon se i dashuri i saj, Romeo Veshaj do të jetë fituesi i “BBV”. Gjatë një bisede me Egla Cenon dhe Julian Dedën, ky i fundit e pyeti konkurrenten mes saj dhe aktores kush mund...

Çka ndodhi mes tyre? Romeo i ulet në gjunjë Julit

para një muaji - Bota Sot

Mbrëmjen e djeshme u shpallën 5 finalistët e Big Brother Vip 3. Pas shpalljes së finalistëve, Vëllai i Madh ka organizuar darkën për banorët që kanë rezistuar më shumë në shtëpi. Romeo, Juli, Egla, Meriton...

“Po më bëhesh si Meritoni, po e shqyen fytyrën” Debaton Egla me Romeon

para një muaji - Telegrafi

Menjëherë pas spektaklit së natës së kaluar, ku Romeo, Juli, Egla, Heidi dhe Meritoni u shpallën zyrtarisht finalistë, në shtëpi rinisën debatet. Egla u përplas me Romeon, të cilin e akuzoi se “po sillet...

Romeo i ulet në gjunjë Julit?/ Nëse ma thua këtë gjë?

para një muaji - NOA

Big Brother Vip fenomeni i cili ka mbajtur mbërthyer pas ekranit të gjithë shikuesit shqiptarë si në Shqipëri ashtu edhe jashtë, po vjen drejt fundit. Mbrëmjen e djeshme janë shpallur pesë finalistët e...

Heidi Baci tregon konkurrentin që do të fitojë Big Brother VIP

para një muaji - Bota Sot

Heidi Baci mendon se i dashuri i saj, Romeo Veshaj do të jetë fituesi i “BBV”. Gjatë një bisede me Egla Cenon dhe Julian Dedën, ky i fundit e pyeti konkurrenten mes saj dhe aktores kush mund të jetë fituesi,...

VIDEO/ Romeo i ulet në gjunjë Julit: Nëse ma thua këtë gjë unë do të...

para një muaji - Ora news

Mbrëmjen e djeshme janë shpallur pesë finalistët e Big Brother Vip 3. Pas shpalljes së finalistëve, Vëllai i Madh ka organizuar darkën për banorët që kanë rezistuar më shumë në shtëpi. Romeo, Juliani,...

"Fasadë e krimbur"/ Egla e zhgënjyer nga Romeo, shpërthen në ofendime...

para një muaji - Gazeta Shqip

Debatet në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, BBV3, nuk kanë ndalur. Edhe pse janë ditët e fundit në shtëpi banorët kanë vijuar debatet e tyre duke komentuar dhe analizuar situatat e hershme. Ata kanë...

Romeo i ulet në gjunjë Julit?/ Nëse ma thua këtë gjë unë do të...

para një muaji - Gazeta Shqip

Big Brother Vip fenomeni i cili ka mbajtur mbërthyer pas ekranit të gjithë shikuesit shqiptarë si në Shqipëri ashtu edhe jashtë, po vjen drejt fundit. Mbrëmjen e djeshme janë shpallur pesë finalistët e...

VIDEO/ "Ti më ulërisje pse mbaja..."- Për çfarë e akuzon Romeo Julin?

para një muaji - Ora news

Big Brother Vip fenomeni i cili ka mbajtur mbërthyer pas ekranit të gjithë shikuesit shqiptarë si në Shqipëri ashtu edhe jashtë, po vjen drejt fundit. Mbrëmjen e djeshme janë shpallur pesë finalistët e...

“Më vinte në krevat dhe thoshte po hyn mes çiftit”, Françeska e zhgënjyer nga Heidi

para një muaji - Revista Kosovarja

Françeska Murati, në intervistën e parë pas eliminimit nga “Big Brother VIP”, u shpreh e lumtur për eksperiencën e saj, ndërsa tha se të pestë finalistët e meritojnë finalen e madhe të 25 majit. E ftuar...

VIDEO/ "Ja mora një garë Meritonit, po të dua..."- Juli vetëshpallet fitues? Ja çfarë thotë banori

para një muaji - Ora news

Pak ditë përpara finales së madhe të BBV dhe banorët nuk kanë ngurruar të hedhin mendimet e tyre se kush do të jetë fituesi. Juli gjatë një diskutimi në darkën e pas prime-it është shprehur se ai mendon...

"Ja mora një garë Meritonit, po të dua..."/ Juli vetëshpallet fitues? Ja çfarë thotë banori...

para një muaji - Gazeta Shqip

Pak ditë përpara finales së madhe të BBV dhe banorët nuk kanë ngurruar të hedhin mendimet e tyre se kush do të jetë fituesi. Juli gjatë një diskutimi në darkën e pas prime-it është shprehur se ai mendon...

Këta janë pesë finalistët e BBVA3

para një muaji - Aktuale

Mbrëmë janë zgjedhur pesë finalistët e Big Brother VIP Albania 3. Marketing Romeo Veshaj, Julian Dedaj, Meriton Mjekiqi, Egla Ceno dhe Heidi Baci janë finalistët. Finalja e madhe do të mbahet më 25 maj (të shtunën).

Për herë të parë një çift në finalen e “BBVA”

para një muaji - Revista Kosovarja

Në spektaklin e mbrëmshëm të “Big Brothër Vip Albania”, u shpallën pesë finalistët, Romeo, Juli, Egla, Heidi dhe Meritoni, shkruan “Kosovarja”. Tash e disa kohë, Romeo dhe Heidi janë në një lidhje brenda...

Publikohen pamjet, fillon puna për finalen e ‘BBVA’

para një muaji - Revista Kosovarja

Të shtunën e ardhshme është finalja e madhe e ‘Big Brother VIP Albania 3’. Një natë më parë u bënë të ditur edhe finalistët, të cilët janë 5. Ndërkohë që sot, pa humbur shumë kohë, ka nisur puna për ndërtimin...

Pesë finalistët e BBVA3

para një muaji - Gazeta Express

Mbrëmë janë zgjedhur pesë finalistët e Big Brother VIP Albania 3. Romeo, Juli, Meritoni, Egla dhe Heidi janë finalistët. Finalja do të mbahet më 25 maj.

Heidi zgjedh fituesin, plas debati në shtëpi

para një muaji - Shqip

Heidi Baçi ka treguar që mendon se i dashuri i saj, Romeo Veshaj do të jetë fituesi i “BBV”. Gjatë një bisede me Egla Cenon dhe Julian Dedën, ky i fundit e pyeti konkurrenten mes saj dhe aktores kush mund...

Pesë finalistët e BBVA3

para një muaji - Ina

Mbrëmë janë zgjedhur pesë finalistët e Big Brother VIP Albania 3. Romeo Veshaj, Julian Dedaj, Meriton Mjekiqi, Egla Ceno dhe Heidi Baci janë finalistët. Finalja do të mbahet më 25 maj.

“Po më bëhesh si Meritoni”/ Egla debaton me Romeon: Po e shqyen fytyrën! Banori: Ke shitur veten në lojë

para një muaji - Top Channel

Menjëherë pas spektaklit, ku Romeo, Juli, Egla, Heidi dhe Meritoni u shpallën zyrtarisht finalistë, në shtëpi rinisën debatet. Egla u përplas me Romeon, të cilin e akuzoi se “po sillet si Meritoni”. Ndërsa...

"Kë do ti?"/ Pyetja e Romeos vë në siklet Julin, ja si përgjigjet ai...

para një muaji - Gazeta Shqip

Edhe pse në ditët e fundit të të tyre banorët e Big Brother Vip nuk i kanë ndalur diskutimet me njëri-tjetrin brenda në shtëpi. Finalja e madhe e BBV është shumë pranë dhe banorët e shtëpisë me të famshme...

"Jeni sulmuar të më linit mua në stol"/ Për çfarë e akuzon Romeo Julin?

para një muaji - Gazeta Shqip

Big Brother Vip fenomeni i cili ka mbajtur mbërthyer pas ekranit të gjithë shikuesit shqiptarë si në Shqipëri ashtu edhe jashtë, po vjen drejt fundit. Mbrëmjen e djeshme janë shpallur pesë finalistët e...

Kush u largua mbrëmë e kush janë pesë finalistët e Big Brother VIP Albania

para një muaji - Reporteri

Franceska Murati ishte banorja e cila ndërepreu rrugëtimin e saj në shtëpinë e Big Brother VIP Albania, shkruan Reporteri.net. Murati arriti deri në gjysëm finale të këtij edicioni të BBVIP Albania. Egla,...

“Po më bëhesh si Meritoni”/ Egla debaton me Romeon: Po e shqyen fytyrën! Banori: Ke shitur veten në lojë

para një muaji - Bota Sot

Menjëherë pas spektaklit, ku Romeo, Juli, Egla, Heidi dhe Meritoni u shpallën zyrtarisht finalistë, në shtëpi rinisën debatet. Egla u përplas me Romeon, të cilin e akuzoi se “po sillet si Meritoni”. Ndërsa...

VIDEO/ “Ke shitur veten”- Egla debaton me Romeon: Po e shqyen fytyrën...

para një muaji - Ora news

Menjëherë pas spektaklit, ku Romeo, Juli, Egla, Heidi dhe Meritoni u shpallën zyrtarisht finalistë, në shtëpi rinisën debatet. Egla u përplas me Romeon, të cilin e akuzoi se “po sillet si Meritoni”. Ndërsa...

Egla kujton gjyqin që e pret jashtë shtëpisë, Juli: Kam një shok avokat…

para një muaji - Revista Kosovarja

Dita e sotme në shtëpinë e Big Brother Vip 3 ka nisur e qetë. Finalja e edicionit të 3 të BBV është shumë pranë dhe banorët po shijjnë ditët e tyre të mbetura në shtëpi. Këtë mëngjes Egla është ngritur...

Kush janë 5 finalistët e Big Brother VIP Albania

para një muaji - Albeu

Mbrëmjen e djeshme, Françeska Murati, ka qenë banorja që ka lënë shtëpinë e “Big Brother VIP”, duke hequr dorë përfundimisht nga çmimi më i madh. Sapo u përshëndet me banorët, Françeska për t’i qetësuar...

Çka ndodhi mes tyre? Romeo i ulet në gjunjë Julit

para një muaji - Revista Kosovarja

Mbrëmjen e djeshme u shpallën 5 finalistët e Big Brother Vip 3. Pas shpalljes së finalistëve, Vëllai i Madh ka organizuar darkën për banorët që kanë rezistuar më shumë në shtëpi. Romeo, Juli, Egla, Meriton...

Romeo i zhgënjyer nga shoku i tij: Jam prekur nga fjalët e Meritonit, nuk e pranoj dot

para një muaji - Gazeta Shqip

Për debatet që ka pasur Heidi me Meritonin, Romeo shprehet i zhgënjyer nga shoku i tij për deklaratat që ka bërë ndaj të dashurës së tij dhe nuk është dakord me deklaratat që ai ka bërë për të. Romeo:...

Romeo i zhgënjyer nga shoku i tij: Jam prekur nga fjalët e Meritonit, nuk e...

para një muaji - BalkanWeb

TIRANE Për debatet që ka pasur Heidi me Meritonin, Romeo shprehet i zhgënjyer nga shoku i tij për deklaratat që ka bërë ndaj të dashurës së tij dhe nuk është dakord me deklaratat që ai ka bërë për të....

Shpallen finalistët e edicionit të tretë të Big Brother VIP

para një muaji - BalkanWeb

TIRANE Finalistët e këtij edicioni janë pesë dhe sapo janë shpallur. Përveç Romeos dhe Julit, të cilët janë shpallur finalistë më herët, sonte nga televotimi i publikut doli nga shtëpia Françeska. Egla,...

Pesë finalistët e BBVA3

para një muaji - Infokusi

Mbrëmë janë zgjedhur pesë finalistët e Big Brother VIP Albania 3. Romeo Veshaj, Julian Dedaj, Meriton Mjekiqi, Egla Ceno dhe Heidi Baci janë finalistët. Finalja do të mbahet më 25 maj.

Këta janë finalistët e BBVA

para një muaji - Indeks online

Ledioni ka zbuluar në gjysmëfinalen e sotme të BBV3 se banorët që do kalojnë në finale do jenë pesë dhe jo katër si në ediconet e kaluara. Pesë banorët që shkojnë në finale janë Heidi, Romeo, Juli, Meritoni...

Këta janë pesë finalistët e BBVA3

para një muaji - TvNews

Mbrëmë janë zgjedhur pesë finalistët e Big Brother VIP Albania 3. Romeo Veshaj, Julian Dedaj, Meriton Mjekiqi, Egla Ceno dhe Heidi Baci janë finalistët. Finalja e madhe do të mbahet më 25 maj (të shtunën).

Ky është banori që u eliminua mbrëmë nga BBV3

para një muaji - Indeks online

Françeska ka qenë banorja që është la shtëpinë e BBV3, duke hequr dorë përfundimisht nga çmimi më i madh. Me t’u përshëndetur me banorët, Françeska për t’i qetësuar tha se: Mos bëni si të mërzitur tani...

Edhe Meritoni në finale – për herë të parë një banor nga Kosova, finalist në Big Brother VIP Albania

para një muaji - GazetaBlic

Të shtunën në darkë, atmosfera në shtëpinë më të famshme në Shqipëri ka qenë e ngarkuar me pritje dhe emocione. Në një serë votimesh që hodhën dritë mbi preferencat e publikut, u zbulua se Françeska Murati...

“Po më bëhesh si Meritoni”/ Egla debaton me Romeon: Po e shqyen fytyrën…

para një muaji - Lexo

Menjëherë pas spektaklit, ku Romeo, Juli, Egla, Heidi dhe Meritoni u shpallën zyrtarisht finalistë, në shtëpi rinisën debatet. Egla u përplas me Romeon, të cilin e akuzoi se “po sillet si Meritoni”. Ndërsa...

Edhe Meritoni në finale – për herë të parë një banor nga Kosova, finalist në Big Brother VIP Albania

para një muaji - Bota Sot

Të shtunën në darkë, atmosfera në shtëpinë më të famshme në Shqipëri ka qenë e ngarkuar me pritje dhe emocione. Në një serë votimesh që hodhën dritë mbi preferencat e publikut, u zbulua se Françeska Murati...

Pesë banorë shkojnë në finale, ja konkurrentja që la shtëpinë e Big Brother VIP: Le të fitojë…

para një muaji - Panorama

Françeska Murati ka qenë banorja që ka lënë shtëpinë e BBV3, duke hequr dorë përfundimisht nga çmimi më i madh. Sapo u përshëndetur me banorët, Françeska për t’i qetësuar tha se: “Mos bëni si të mërzitur...

Edhe Meritoni në finale – për herë të parë një banor nga Kosova, finalist në BBVA

para një muaji - Infokusi

Të shtunën në darkë, atmosfera në shtëpinë më të famshme në Shqipëri ka qenë e ngarkuar me pritje dhe emocione. Në një serë votimesh që hodhën dritë mbi preferencat e publikut, u zbulua se Françeska Murati...

Banorët në një situatë të vështirë, Romeo dhe Juli të detyruar të zgjedhin se cilin do të…

para një muaji - Bota Sot

Banorët e BBV3 janë vënë në një situatë mjaft të vështirë pasi nuk e dinë që është lojë e Vëllait të Madh. Romeos dhe Julit i është dashur që të zgjedhin se me cilin banor do donin ta ndanin podiumin për...

“Po më bëhesh si Meritoni”/ Egla debaton me Romeon: Po e shqyen fytyrën…

para një muaji - ACTV

Menjëherë pas spektaklit, ku Romeo, Juli, Egla, Heidi dhe Meritoni u shpallën zyrtarisht finalistë, në shtëpi rinisën debatet. Egla u përplas me Romeon, të cilin e akuzoi se “po sillet si Meritoni”. Ndërsa...

Banorët në një situatë të vështirë, Romeo dhe Juli të detyruar të zgjedhin se cilin do të…

para një muaji - Top Channel

Banorët e BBV3 janë vënë në një situatë mjaft të vështirë pasi nuk e dinë që është lojë e Vëllait të Madh. Romeos dhe Julit i është dashur që të zgjedhin se me cilin banor do donin ta ndanin podiumin për...

Mbyllet televotimi, ky është banori që lë përfundimisht garën e BBV3 dhe heq dorë nga çmimi i madh

para një muaji - Top Channel

Françeska ka qenë banorja që është la përfundimisht shtëpinë e BBV3, duke hequr nga dora përfundimisht nga çmimi më i madh. Me t’u përshëndetur me banorët, Françeska për t’i qetësuar tha se: Mos bëni si...

Ndryshimi i madh! Finalistët e edicionit të tretë të BBV do jenë pesë

para një muaji - Top Channel

Ledioni ka zbuluar në gjysmëfinalen e sotme të BBV3 se banorët që do kalojnë në finale do jenë pesë dhe jo katër si në ediconet e kaluara. Pas pak mbyllet dhe televotimi për pesë finalistët e këtij edicioni....

Edhe Meritoni në finale – për herë të parë një banor nga Kosova, finalist në Big Brother VIP Albania

para një muaji - Telegrafi

Të shtunën në darkë, atmosfera në shtëpinë më të famshme në Shqipëri ka qenë e ngarkuar me pritje dhe emocione. Në një serë votimesh që hodhën dritë mbi preferencat e publikut, u zbulua se Françeska Murati...

Françeska eliminohet – pesë banorët e mbetur janë zyrtarisht në finale

para një muaji - Telegrafi

Edicioni i tretë i “Big Brother VIP Albania” ka shënuar një tjetër moment të rëndësishëm të garës, ku pas një votimi të publikut, Françeska Murati është eliminuar nga shtëpia më e famshme në Shqipëri....

Romeo i detyruar të zgjedh midis Heidit dhe Meritonit, ja vendimi i tij

para një muaji - Ora news

Banorët e BBV3 janë vënë në një situatë mjaft të vështirë pasi nuk e dinë që është lojë e Vëllait të Madh. Romeos dhe Julit i është dashur që të zgjedhin se me cilin banor do donin ta ndanin podiumin për...

Pesë banorë do të shkojnë sivjet në finalen e Big Brother VIP Albania

para një muaji - Gazeta Express

Në mbrëmjen gjysmëfinale, prezantuesi i “Big Brother VIP Albania”, Ledion Liço, ka bërë zbulimin e madh të finalistëve për edicionin e tretë të spektaklit. Ledioni informoi publikun dhe banorët se këtë...

Pesë banorë do të shkojnë sivjet në finalen e Big Brother VIP Albania

para një muaji - Telegrafi

Në mbrëmjen gjysmëfinale, prezantuesi i “Big Brother VIP Albania”, Ledion Liço, ka bërë zbulimin e madh të finalistëve për edicionin e tretë të spektaklit. Ledioni informoi publikun dhe banorët se këtë...

Françeska Murati lë shtëpinë e Big Brother. Pesë të tjerët shkojnë në finale

para një muaji - Zhurnal

4 Françeska ka qenë banorja që është la përfundimisht shtëpinë e BBV3, duke hequr nga dora përfundimisht nga çmimi më i madh. Françeska u shpreh se ishte një diçka që e priste dhe nuk i erdhi habi. Pesë...

“A është Meritoni xheloz për ty”, Heidi: Do të më nxjerrë rehat, më ka sforcuar si polic, i kërkova falje por…

para një muaji - Top Channel

Tre ditët e fundit Heidi dhe Meritoni kanë pasur debate të shumta në BBV3, ku mesa duket nuk kanë arritur të gjejnë një rrugë të përbashkët, duke u agravuar më shumë situatat. Heidi: Unë u ula për sqarim...

Romeo i zhgënjyer nga shoku i tij: Jam prekur nga fjalët e Meritonit, ai i tha Heidit bjonde, nuk e pranoj dot

para një muaji - Top Channel

Për debatet që ka pasur Heidi me Meritonin, Romeo shprehet i zhgënjyer nga shoku i tij për deklaratat që ka bërë ndaj të dashurës së tij dhe nuk është dakord me deklaratat që ai ka bërë për të. Romeo:...

Françeska Murati lë shtëpinë e Big Brother. Pesë të tjerët shkojnë në finale

para një muaji - NOA

Françeska ka qenë banorja që është la përfundimisht shtëpinë e BBV3, duke hequr nga dora përfundimisht nga çmimi më i madh. Françeska u shpreh se ishte një diçka që e priste dhe nuk i erdhi habi. Pesë...

Françeska eliminohet – pesë banorët e mbetur janë zyrtarisht në finale

para një muaji - Bota Sot

Edicioni i tretë i “Big Brother VIP Albania” ka shënuar një tjetër moment të rëndësishëm të garës, ku pas një votimi të publikut, Françeska Murati është eliminuar nga shtëpia më e famshme në Shqipëri....

EMRAT/ Zbulohen FINALISTËT e këtij edicioni të "BBVA"

para një muaji - Ora news

Moderatori i spektaklit televiziv "BBVA3", Ledjon Liço , ka zbuluar se sa prej banorëve do të jenë në finale. Ai tha se ndryshe nga vitet e tjera, ky sezon do të ketë 5 finalistë. Banorja që la shtëpinë...

Pesë banorë do të shkojnë sivjet në finalen e Big Brother VIP Albania

para një muaji - Zeri

Në mbrëmjen gjysmëfinale, prezantuesi i “Big Brother VIP Albania”, Ledion Liço, ka bërë zbulimin e madh të finalistëve për edicionin e tretë të spektaklit. Ledioni informoi publikun dhe banorët se këtë...

Bëhet e ditur, ja sa finalist do të ketë në këtë edicion të ‘BBVA’

para një muaji - OraInfo

Ledion Liço para pak minutave bëri të ditur se në këtë edicion të BBVA, do të jenë pesë finalist. Mes Eglës, Meritonit, Franqeskës dhe Heidit, pritet të zgjedhen tre nga banorë për të shijuar javën e fundit...

Ndryshimi i madh! Finalistët e edicionit të tretë të BBV do jenë pesë

para një muaji - Bota Sot

Ledioni ka zbuluar në gjysmëfinalen e sotme të BBV3 se banorët që do kalojnë në finale do jenë pesë dhe jo katër si në ediconet e kaluara. Pas pak mbyllet dhe televotimi për pesë finalistët e këtij edicioni....

Romeo i zhgënjyer: Jam prekur nga fjalët e Meritonit, ai i tha Heidit bjonde, nuk e pranoj dot

para një muaji - Albeu

Romeo ka folur në lidhje me debatet e fundit mes të dashurës së tij Heidit dhe shokut të ngushtë, Meritonit. Ai i cilësoi të rënda ofendimet e Meritonit ndaj Heidit, duke thënë se është i prekur. Nga ana...

Ndryshe nga vitet e tjera, ja sa do banorë do të jenë finalistët e këtij sezoni

para një muaji - Ora news

Moderatori i spektaklit televiziv "BBVA3", Ledjon Liço , ka zbuluar se sa prej banorëve do të jenë në finale. Ai tha se ndryshe nga vitet e tjera, ky sezon do të ketë 5 finalistë. Pas pak mbyllet dhe televotimi...

4 apo 5? Ja sa finalistë do të jenë në finalen e BBVA

para një muaji - Indeks online

Ledioni ka zbuluar në gjysmëfinalen e sotme të BBV3 se banorët që do kalojnë në finale do jenë pesë dhe jo katër si në ediconet e kaluara. Pas pak mbyllet dhe televotimi për pesë finalistët e këtij edicioni....

Romeo i zhgënjyer nga shoku i tij: Jam prekur nga fjalët e Meritonit, ai i tha Heidit bjonde, nuk e pranoj dot

para një muaji - Gazeta Express

Për debatet që ka pasur Heidi me Meritonin, Romeo shprehet i zhgënjyer nga shoku i tij për deklaratat që ka bërë ndaj të dashurës së tij dhe nuk është dakord me deklaratat që ai ka bërë për të. Romeo :...

“Më ke lënduar, dua të sqarohemi për…” Egla përballet me Meritonin: Lënduesi nuk përndiqet

para një muaji - Top Channel

Kur Egla është pyetur se kush e meriton finalen Meritoni apo Juli, Egla është përgjigjur Meritoni. Këtë mbrëmje Juli e ka kundërshtuar duke i thënë se po luan me dy porta, ndërsa Egla u shpreh se ka dashur...

“A mendon se Meritoni është xheloz?”, Heidi: Më ka sforcuar si polic, i kërkova falje por…

para një muaji - Albeu

Tre ditët e fundit Heidi dhe Meritoni kanë pasur debate të shumta në BBV3, ku mesa duket nuk kanë arritur të gjejnë një rrugë të përbashkët, duke u agravuar më shumë situatat. Heidi: Unë u ula për sqarim...

Romeo i zhgënjyer nga shoku i tij: Jam prekur nga fjalët e Meritonit, ai i tha Heidit bjonde, nuk e pranoj dot

para një muaji - Bota Sot

Për debatet që ka pasur Heidi me Meritonin, Romeo shprehet i zhgënjyer nga shoku i tij për deklaratat që ka bërë ndaj të dashurës së tij dhe nuk është dakord me deklaratat që ai ka bërë për të. Romeo:...

“A është Meritoni xheloz për ty", Heidi: Më ka sforcuar si polic, i kërkova falje por…

para një muaji - Ora news

Tre ditët e fundit Heidi dhe Meritoni kanë pasur debate të shumta në BBV3, ku mesa duket nuk kanë arritur të gjejnë një rrugë të përbashkët, duke u agravuar më shumë situatat. Heidi: Unë u ula për sqarim...

'O bjonde, idiote'/ Ofendimet e Meritonit ndaj Heidit, Romeo: E rëndë, jam i prekur

para një muaji - Syri

Romeo ka folur në lidhje me debatet e fundit mes të dashurës së tij Heidit dhe shokut të ngushtë, Meritonit. Ai i cilësoi të rënda ofendimet e Meritonit ndaj Heidit, duke thënë se është i prekur. Nga ana...

"O bjonde"- Debati mes Heidit dhe Meritonit, ja si reagon Romeo pas klipit

para një muaji - Ora news

Për debatet që ka pasur Heidi me Meritonin, Romeo shprehet i zhgënjyer nga shoku i tij për deklaratat që ka bërë ndaj të dashurës së tij dhe nuk është dakord me deklaratat që ai ka bërë për të. Romeo:...

“O bionde, idiote”/ Ofendimet e Meritonit ndaj Heidit, Romeo: E rëndë, jam i prekur

para një muaji - Gazeta Shqip

Romeo ka folur në lidhje me debatet e fundit mes të dashurës së tij Heidit dhe shokut të ngushtë, Meritonit. Ai i cilësoi të rënda ofendimet e Meritonit ndaj Heidit, duke thënë se është i prekur. Nga ana...

“Ka tendencë të më nxjerrë keq”/ Heidi “përplaset” me Meritonin, banori: Më provokon

para një muaji - Gazeta Shqip

Heidi: Përdor sitiuata të mijat të vjetra për të gjetur debat, për të më nxjerrë keq, për të më nxjerrë përdoruese për Romeon, Eglën dhe Julin. Bën çfarë do që të dal unë keq. Një njeri që nuk të respekton...

“Më ke lënduar, dua të sqarohemi” Egla përballet me Meritonin: Lënduesi…

para një muaji - Indeks online

Kur Egla është pyetur se kush e meriton finalen Meritoni apo Juli, Egla është përgjigjur Meritoni. Këtë mbrëmje Juli e ka kundërshtuar duke i thënë se po luan me dy porta, ndërsa Egla u shpreh se ka dashur...

Bëhet e ditur, ja sa finalist do të ketë në këtë edicion të ‘BBVA’

para një muaji - Zyrtare

Ledion Liço para pak minutave bëri të ditur se në këtë edicion të BBVA, do të jenë pesë finalist. Mes Eglës, Meritonit, Franqeskës dhe Heidit, pritet të zgjedhen tre nga banorë për të shijuar javën e fundit...

“Më ke lënduar, dua të sqarohemi për…” Egla përballet me Meritonin: Lënduesi nuk përndiqet

para një muaji - Ora news

Këtë mbrëmje Juli e ka kundërshtuar duke i thënë se po luan me dy porta, ndërsa Egla u shpreh se ka dashur vetëm t’i provokojë dhe të shohë reagimin e të dyve. Juli: Ti luan me dy porta. Pse po e bën?...

Përveç Romeos dhe Julit, finalistë të “BBVA” janë Meritoni, Egla dhe Heidi

para një muaji - Lajmi.net

Një televotim ka qenë i hapur këtë javë për të zgjedhur finalistin e tretë. Por gjatë spektaklit Ledioni ka zbuluar se do të jenë pesë finalistë dhe jo katër si herëve të tjera, shkruan lajmi.net. Në televotim...

Ledion Liço zbulon se do të jenë 5 finalistë këtë Big Brother

para një muaji - Lajmi.net

Ledion Liço ka zbuluar në prajm se do të jenë 5 finalistë këtë Big Brother. Pas pak do të zgjidhen tre finalistët e tjerë. Në televotim janë Egla, Meritoni, Heidi dhe Françeska. Ndërkohë, javë më parë...

Ledion Liço zbulon se do të jenë 5 finalistë këtë Big Brother

para një muaji - Lajmi.net

Ledion Liço ka zbuluar në prajm se do të jenë 5 finalistë këtë Big Brother. Pas pak do të zgjidhen dy finalistët e tjerë. Në televotim janë Egla, Meritoni, Heidi dhe Françeska. Ndërkohë, javë më parë janë...

“Me kë doni ta ndani podiumin?”/ Romeo dhe Juli përgjigjen, banorët mësojnë finalistët

para një muaji - Revista Kosovarja

Meritoni, Heidi dhe Egla janë tre banorët që i bashkohen Julit dhe Romeos në finalen e madhe të 25 majit. Gjithsesi, Big Brother vendosi t’i bënte një lojë Romeos dhe Julit, për të zgjedhur se me kë duan...

Françeska Murati i druhet eliminimit nga BBV, Jul Deda: Dua që ti të rrish këtu, por garën e ke shumë të vështirë

para një muaji - NOA

Vetëm pak ditë para finales, Françeska Murati i druhet eliminimit nga BBV. Këtë e ka shprehur edhe gjatë një bisede me Jul Dedën. Banorja është në një televotim për të zgjedhur finalistët e tjerë të BBV,...

Romeo mbron të dashurën: Thotë që është prekur nga fjalët e Meritonit

para një muaji - Lajmi.net

Meriton Mjekiqi këtë javë përveç debateve me Eglën, ai ka pasur mosmarrëveshje edhe me Heidin. Banorët nuk kanë mundur asesi ta gjejnë gjuhën e mirëkuptimin, shkruan lajmi.net. Meritoni i ka thënë ‘bjonde’...

Romeo zgjedh midis Heidit dhe Meritonit

para një muaji - Shqip

Banorët e BBV3 janë vënë në një situatë mjaft të vështirë pasi nuk e dinë që është lojë e Vëllait të Madh. Romeos dhe Julit i është dashur që të zgjedhin se me cilin banor do donin ta ndanin podiumin për...

Ky është banori që lë përfundimisht garën e BBV3 dhe heq dorë nga çmimi i madh

para një muaji - Epoka e Re

Françeska ka qenë banorja që është la përfundimisht shtëpinë e BBV3, duke hequr nga dora përfundimisht nga çmimi më i madh. Françeska u shpreh se ishte një diçka që e priste dhe nuk i erdhi habi. Pesë...

Këta janë finalistët e zgjedhur në ‘Big Brother’

para një muaji - Revista Kosovarja

‘Big Brother VIP Albania 3’ ishte një nga edicionet me të ndjekura në vend ku kishte gjithsej 36 banorë nga fushat e ndryshme. Finalisti i parë ishte zgjedhur Romeo jave me parë e më pas Juli, shkruan...

Kjo banore lë Big Brother, një javë para finales

para një muaji - Shqip

Françeska Murati ka lënë përfundimisht shtëpinë vetëm një javë para finales së madhe. Ajo ishte në garë me Eglën, Meritonin dhe Heidin. Më 25 maj në finale do të jenë 5 finalistë, ndryshe nga edicionet...

Françeska Murati i druhet eliminimit nga BBV, Jul Deda: Dua që ti të rrish këtu, por garën e ke shumë të vështirë

para një muaji - Albeu

Vetëm pak ditë para finales, Françeska Murati i druhet eliminimit nga BBV. Këtë e ka shprehur edhe gjatë një bisede me Jul Dedën. Banorja është në një televotim për të zgjedhur finalistët e tjerë të BBV,...

Bëhet e ditur, ja sa finalist do të ketë në këtë edicion të ‘BBVA’

para një muaji - Almakos

Ledion Liço para pak minutave bëri të ditur se në këtë edicion të BBVA, do të jenë pesë finalist. Mes Eglës, Meritonit, Franqeskës dhe Heidit, pritet të zgjedhen tre nga banorë për të shijuar javën e fundit...

Bëhet e ditur, ja sa finalist do të ketë në këtë edicion të ‘BBVA’

para një muaji - Revista Kosovarja

Ledion Liço para pak minutave bëri të ditur se në këtë edicion të BBVA, do të jenë pesë finalist. Mes Eglës, Meritonit, Franqeskës dhe Heidit, pritet të zgjedhen tre nga banorë për të shijuar javën e fundit...

“Do bëj fushatë për ty!”- Françeska Murati i druhet eliminimit nga BBV, Jul Deda: E meriton të rrish, por garën e ke shumë të vështirë

para një muaji - Panorama

Françeska Murati i druhet eliminimit nga BBV pak ditë para finales dhe këtë e ka shprehur edhe gjatë një bisede me Jul Dedën. Banorja është në një televotim për të zgjedhur finalistët e tjerë të BBV, por...

“O bjonde, idiote”/ Ofendimet e Meritonit ndaj Heidit, Romeo: E rëndë, jam i prekur

para një muaji - Shqip

Romeo ka folur në lidhje me debatet e fundit mes të dashurës së tij Heidit dhe shokut të ngushtë, Meritonit. Ai i cilësoi të rënda ofendimet e Meritonit ndaj Heidit, duke thënë se është i prekur. Nga ana...

Heidi mollë sherri për prishjen e miqësisë së Romeos me Meritonin

para një muaji - Revista Kosovarja

As në gjysmë finale nuk kanë munguar debatet mes banorëve në ‘Big Brother VIP Albania’. Gjatë një bisede të Meritonit me Eglen ka ndërhyrë Heidi duke u shprehur se “Na lejë të përfundojmë bukën, ti je...

Heidi “përplaset” me Meritonin: Ka tendencë të më nxjerrë keq

para një muaji - Shqip

Heidi: Përdor sitiuata të mijat të vjetra për të gjetur debat, për të më nxjerrë keq, për të më nxjerrë përdoruese për Romeon, Eglën dhe Julin. Bën çfarë do që të dal unë keq. Një njeri që nuk të respekton...

'Jul Deda ka ngjashmëri të paparë me Ilir Shaqirin…'/ Paloma komenton 'BBV3'

para një muaji - Syri.net Kosova

Ajo që ndodh në shtëpinë e “Big Brother VIP”, padyshim që është më e ndjekura e më e komentuara në rrjetet sociale, si edhe në jetën e përditshme. Në lidhje me audiencën shumë të madhe të këtij spektakli...

"Jul Deda ka ngjashmëri të paparë me Ilir Shaqirin…" - Paloma komenton 'BBV3'

para një muaji - Ora news

Ajo që ndodh në shtëpinë e “Big Brother VIP”, padyshim që është më e ndjekura e më e komentuara në rrjetet sociale, si edhe në jetën e përditshme. Në lidhje me audiencën shumë të madhe të këtij spektakli...

Banorët komentojnë Romeon

para një muaji - Bota Sot

Mbrëmë, Heidi dhe Meritoni kanë patur një debat me njëri-tjetrin, ku nuk kanë munguar as ofendimet. Kjo situatë nuk i ka pëlqyer aspak Romeos, i cili i ka thënë moderatorit se ‘e ka mërzitur shumë duke...

'Jul Deda ka ngjashmëri të paparë me Ilir Shaqirin…'/ Paloma komenton 'BBV3'

para një muaji - Syri

Ajo që ndodh në shtëpinë e “Big Brother VIP”, padyshim që është më e ndjekura e më e komentuara në rrjetet sociale, si edhe në jetën e përditshme. Në lidhje me audiencën shumë të madhe të këtij spektakli...

“Të mbrojë të dashurën, jo shokun”/ Banorët komentojnë Romeon

para një muaji - Lexo

Mbrëmë, Heidi dhe Meritoni kanë patur një debat me njëri-tjetrin, ku nuk kanë munguar as ofendimet. Kjo situatë nuk i ka pëlqyer aspak Romeos, i cili i ka thënë moderatorit se ‘e ka mërzitur shumë duke...

Banorët komentojnë Romeon; Të mbrojë të dashurën jo shokun

para një muaji - Revista Kosovarja

Mbrëmë, Heidi dhe Meritoni kanë patur një debat me njëri-tjetrin, ku nuk kanë munguar as ofendimet. Kjo situatë nuk i ka pëlqyer aspak Romeos, i cili i ka thënë moderatorit se ‘e ka mërzitur shumë duke...

“Po del katastrofë”/ Banorët komentojnë debatin Meriton-Heidi: Po sillej si Graciano, e ka bërë gropë…

para një muaji - Top Channel

Debatet mes Meriton Mjekiqit dhe Heidi Bacit vijojnë edhe në ditët e fundit të qëndrimit të tyre në “Big Brother VIP3”. Dyshja është përplasur pasditen e djeshme pasi në një moment Heidi ndërhyri në debatin...

“Jul Deda ka ngjashmëri të paparë me Ilir Shaqirin…”/ Paloma komenton “BBV3”

para një muaji - Gazeta Shqip

Ajo që ndodh në shtëpinë e “Big Brother VIP”, padyshim që është më e ndjekura e më e komentuara në rrjetet sociale, si edhe në jetën e përditshme. Në lidhje me audiencën shumë të madhe të këtij spektakli...

“Unë të jap ty ndonjë...”/ Banorët komentojnë debatin Meriton-Heidi: E ka quajtur perv*rs…

para një muaji - Ora news

Debatet mes Meriton Mjekiqit dhe Heidi Bacit vijojnë edhe në ditët e fundit të qëndrimit të tyre në “Big Brother VIP3”. Dyshja është përplasur pasditen e djeshme pasi në një moment Heidi ndërhyri në debatin...

“Të futet të mbrojë të dashurën”/ Banorët komentojnë Romeon: Mes gruas dhe shokut duhet zgjedhur…

para një muaji - Gazeta Shqip

Heidi Baci dhe Meriton Mjekiqi kanë patur mbrëmë një debat me njëri-tjetrin, ku nuk kanë munguar as ofendimet. Kjo situatë nuk i ka pëlqyer aspak Romeo Veshajt, i cili i ka thënë moderatorit se ‘e ka mërzitur...

“Çfarë i thua Heidit, më ke mërzitur shumë…”/ Kriset sërish miqësia mes Romeos dhe Merionit?

para një muaji - Java News

Mbrëmjen e djeshme, debatet mes Meritonit dhe Heidit kanë qenë të vazhdueshme. Meritoni e ka akuzuar Heidin se ajo e ka quajtur atë përndjekës dhe se do donte edhe ai që t’i vinte asaj një epitet por nuk...

“Të mbrojë të dashurën, jo shokun”/ Banorët komentojnë Romeon

para një muaji - ACTV

Mbrëmë, Heidi dhe Meritoni kanë patur një debat me njëri-tjetrin, ku nuk kanë munguar as ofendimet. Kjo situatë nuk i ka pëlqyer aspak Romeos, i cili i ka thënë moderatorit se ‘e ka mërzitur shumë duke...

A e meriton Heidi Baci finalen e BBVA? Efi habit me përgjigjen

para një muaji - Bota Sot

Në një kohë kur spekullimet dhe debatet rreth finalisteve të Big Brother VIP Albania po marrin vrull, duket se ish-banorja Efi Dhedhes ka një mendim të qartë për njërin prej banorëve të shtëpisë. Së fundmi,...

“Po del katastrofë me…”/ Banorët komentojnë debatin Meriton-Heidi: Po bënte një Graciano…

para një muaji - Gazeta Shqip

Debatet mes Meriton Mjekiqit dhe Heidi Bacit vijojnë edhe në ditët e fundit të qëndrimit të tyre në “Big Brother VIP3”. Dyshja është përplasur pasditen e djeshme pasi në një moment Heidi ndërhyri në debatin...

Mike me Romeon, por a e meriton Heidi Baci finalen e BBVA? – Efi Dhedhes befason me përgjigjjen

para një muaji - Syri.net Kosova

Në një kohë kur spekullimet dhe debatet rreth finalisteve të Big Brother VIP Albania po marrin vrull, duket se ish-banorja Efi Dhedhes ka një mendim të qartë për njërin prej banorëve të shtëpisë. Së fundmi,...

“Do më tregosh sa gango je”/ Batuta mes Romeos dhe Julit: Katastrofë

para një muaji - Gazeta Shqip

Duket se banorët e “Big Brother VIP3” kanë vendosur që ditët e fundit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, t’i shijojnë në maksimum. Mbrëmë Vëllai i Madh u dha atyre mundësinë që të bënin një festë,...

Mike me Romeon, por a e meriton Heidi Baci finalen e BBVA? – Efi Dhedhes befason me përgjigjjen

para një muaji - Ora news

Në një kohë kur spekullimet dhe debatet rreth finalisteve të Big Brother VIP Albania po marrin vrull, duket se ish-banorja Efi Dhedhes ka një mendim të qartë për njërin prej banorëve të shtëpisë. Së fundmi,...

Nuk ndalen debatet mes Heidit dhe Meritonit

para një muaji - Shqip

Debatet mes Meriton Mjekiqit dhe Heidi Bacit vijojnë edhe në ditët e fundit të qëndrimit të tyre në “Big Brother VIP3”. Dyshja është përplasur pasditen e djeshme pasi në një moment Heidi ndërhyri në debatin...

Mike me Romeon, por a e meriton Heidi Baci finalen e BBVA? – Efi Dhedhes befason me përgjigjjen

para një muaji - Syri

Në një kohë kur spekullimet dhe debatet rreth finalisteve të Big Brother VIP Albania po marrin vrull, duket se ish-banorja Efi Dhedhes ka një mendim të qartë për njërin prej banorëve të shtëpisë. Së fundmi,...

“O bionde…”, Meritoni fyen Heidin, ndërhyn Romeo: Më ke mërzitur! Rrjeti shpërthen kundër Meritonit: Je burracak

para një muaji - Ina

“O bjonde, nuk bie në nivelin e Gracianos”, ishte kjo deklaratë që Meritoni i tha Heidit dhe më pas plasi një debat i ashpër mes dy banorëve në fjalë. Pas kësaj, ka reaguar Romeo i cili teksa ka qenë në...

“Çfarë i thua Heidit, më ke mërzitur shumë…”/ Kriset sërish miqësia mes Romeos dhe Merionit?

para një muaji - Ina

Mbrëmjen e djeshme, debatet mes Meritonit dhe Heidit kanë qenë të vazhdueshme. Meritoni e ka akuzuar Heidin se ajo e ka quajtur atë përndjekës dhe se do donte edhe ai që t’i vinte asaj një epitet por nuk...

“Çfarë i thua Heidit, më ke mërzitur shumë…”/ Kriset sërish miqësia mes Romeos dhe Merionit?

para një muaji - Top Channel

Mbrëmjen e djeshme, debatet mes Meritonit dhe Heidit kanë qenë të vazhdueshme. Meritoni e ka akuzuar Heidin se ajo e ka quajtur atë përndjekës dhe se do donte edhe ai që t’i vinte asaj një epitet por nuk...

Kriset sërish miqësia mes Romeos dhe Merionit?

para një muaji - Infokusi

Mbrëmjen e djeshme, debatet mes Meritonit dhe Heidit kanë qenë të vazhdueshme. Meritoni e ka akuzuar Heidin se ajo e ka quajtur atë përndjekës dhe se do donte edhe ai që t’i vinte asaj një epitet por nuk...

“Çfarë i thua Heidit, më ke mërzitur shumë…”/ Kriset sërish miqësia mes Romeos dhe Merionit?

para një muaji - Bota Sot

Mbrëmjen e djeshme, debatet mes Meritonit dhe Heidit kanë qenë të vazhdueshme. Meritoni e ka akuzuar Heidin se ajo e ka quajtur atë përndjekës dhe se do donte edhe ai që t’i vinte asaj një epitet por nuk...

Debat i ashpër mes Meritonit dhe Heidit, ndërhyn Romeo: Më ke mërzitur!

para një muaji - Indeks online

“ O bjonde, nuk bie në nivelin e Gracianos”, ishte kjo deklaratë që Meritoni i tha Heidit dhe më pas plasi një debat i ashpër mes dy banorëve në fjalë. View this post on Instagram A post shared by Big...

“Çfarë i thua Heidit, më ke mërzitur shumë…”/ Kriset sërish miqësia mes Romeos dhe Merionit?

para një muaji - NOA

Mbrëmjen e djeshme, debatet mes Meritonit dhe Heidit kanë qenë të vazhdueshme. Meritoni e ka akuzuar Heidin se ajo e ka quajtur atë përndjekës dhe se do donte edhe ai që t’i vinte asaj një epitet por nuk...

Kriset sërish miqësia mes Romeos dhe Merionit?

para një muaji - Revista Kosovarja

Mbrëmjen e djeshme, debatet mes Meritonit dhe Heidit kanë qenë të vazhdueshme. Meritoni e ka akuzuar Heidin se ajo e ka quajtur atë përndjekës dhe se do donte edhe ai që t’i vinte asaj një epitet por nuk...

"Më ke mërzitur shumë…"/ Kriset sërish miqësia mes Romeos dhe Merionit?

para një muaji - Gazeta Shqip

Mbrëmjen e sotme, debatet mes Meritonit dhe Heidit kanë qenë të vazhdueshme. Meritoni e ka akuzuar Heidin se ajo e ka quajtur atë përndjekës dhe se do donte edhe ai që t’i vinte asaj një epitet por nuk...

"Po nuk bie në nivelin e Gracianos unë se..."/ Agravon debati mes Meritonit dhe Heidit

para një muaji - Gazeta Shqip

Marrëdhënie e Meritonit dhe Heidit vijon të jetë e tensionuar. Dyshja është përplasur pasditen e sotme dhe gjithcka nisi në momentin që Heidi ndërhyri në debatin mes Merionit dhe Eglës, duke mbrojtur këtë...

"Je i rëndë, shqitu”/ Heidi ndërhyn në debatin mes Meritonit dhe Eglës

para një muaji - Gazeta Shqip

Ndërkohë që të gjithë menduan se në shtëpinë e BBV kishte rënë qetësia, janë gabuar, pasi ditën e sotme banorët kanë qenë tepër të tensionuar me njëri-tjetrin. SONDAZH / Kë banor doni të shihni në FINALEN...

"Nuk shoh dashuri..."/Paloma analizon lojën e Julit dhe Eglës: "Kryefjala është..."

para një muaji - Gazeta Shqip

E ftuar sot në “Big Brother Radio” ishte ish-banorja e “BBV1” dhe gazetarja Paloma. Ajo komentoi banorët e “BBV3”, duke analizuar edhe situatat e këtij sezoni të Big Brother. Lidhur me Julin, ajo u shpreh:...

Paloma komenton lidhjen e Heidit dhe Romeos: Lidhja e tyre nuk do zgjasë jashtë

para një muaji - Bota Sot

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality...

“Për çdo gjë qan…”/ Paloma komenton banorët e “BBV3”: Romeon mund ta fusësh shumë shpejt në grackë!

para një muaji - Gazeta Shqip

Ajo që ndodh në shtëpinë e “Big Brother VIP”, padyshim që është më e ndjekura e më e komentuara në rrjetet sociale, si edhe në jetën e përditshme. Në lidhje me audiencën shumë të madhe të këtij spektakli...

Kush e meriton të jetë fituesi i “BBV3”? Efi jep përgjigjen

para një muaji - Indeks online

Ish-banorja e edicionit të dytë të “Big Brother VIP”, Efi Dhedhes, ka bërë së fundmi një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në “Instagram”. Fansat e saj kanë qenë shumë kuriozë dhe e kanë pyetur atë në...

Paloma rikthehet në Big Brother? Ish-banorja: Do më shikoni në një edicion special…

para një muaji - Gazeta Shqip

Ajo që ndodh në shtëpinë e “Big Brother VIP”, padyshim që është më e ndjekura e më e komentuara në rrjetet sociale, si edhe në jetën e përditshme. Në lidhje me audiencën shumë të madhe të këtij spektakli...

“Heidi më kujton Beniadën…”/ Paloma në “Big Brother Radio”: Ajo lojë do këllqe!

para një muaji - Gazeta Shqip

Ajo që ndodh në shtëpinë e “Big Brother VIP”, padyshim që është më e ndjekura e më e komentuara në rrjetet sociale, si edhe në jetën e përditshme. Në lidhje me audiencën shumë të madhe të këtij spektakli...

“Pak përndjekës…”/ Paloma komenton “BBV3”: Meritoni është një lojtar kryefjalë për këtë sezon!

para një muaji - Gazeta Shqip

Ajo që ndodh në shtëpinë e “Big Brother VIP”, padyshim që është më e ndjekura e më e komentuara në rrjetet sociale, si edhe në jetën e përditshme. Në lidhje me audiencën shumë të madhe të këtij spektakli...

Sipas Efi Dhedhes ky banor meriton fitoren e ‘BBV 3’

para një muaji - OraInfo

Ish-banorja e edicionit të dytë të “Big Brother VIP”, Efi Dhedhes, ka bërë së fundmi një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në “Instagram”. Fansat e saj kanë qenë shumë kuriozë dhe e kanë pyetur atë në...

Mike me Romeon, por a e meriton Heidi Baci finalen e BBVA? – Efi Dhedhes befason me përgjigjjen

para një muaji - Telegrafi

Në një kohë kur spekullimet dhe debatet rreth finalisteve të Big Brother VIP Albania po marrin vrull, duket se ish-banorja Efi Dhedhes ka një mendim të qartë për njërin prej banorëve të shtëpisë. Së fundmi,...

Efi Dhedhes del haptazi: Ja kush e meriton të jetë fituesi i “BBV3”

para një muaji - Ina

Ish-banorja e edicionit të dytë të “Big Brother VIP”, Efi Dhedhes, ka bërë së fundmi një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në “Instagram”. Fansat e saj kanë qenë shumë kuriozë dhe e kanë pyetur atë në...

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, i jep mbështetje Meritonit

para një muaji - Ina

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi ka postuar një foto në Instastory. Foto kjo që tregon haptaz përkrahjen e saj për banorin e BBVA, Meriton Mjekiqin, shkruan Kosovarja.Në prag të gjysmë...

Ish-banorja komenton romancën mes Heidit dhe Romeos: Nuk do zgjasë shumë

para një muaji - Shqip

E ftuar sot në “Big Brother Radio” ishte ish-banorja e “BBV1” dhe gazetarja Paloma. Ajo komentoi banorët e “BBV3”, duke analizuar edhe situatat e këtij sezoni të Big Brother. Lidhur me romancen e Heidit...

Mike me Romeon, por a e meriton Heidi Baçi finalen e “BBV”? Efi Dhedhes e thotë “troç”, ja çfarë mendimi ka ish-banorja

para një muaji - Bota Sot

Ish-banorja e “Big Brother VIP” së fundmi ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në Instagram. E teksa shpesh herë Efi ka treguar se i mbështet çiftin Romeo Veshaj dhe Heidi Baçi në rrugëtimin...

Për kë e ka fjalën? Juli u tregon banorëve shoqen në BBV3: Që nga dita e dytë

para një muaji - Syri.net Kosova

Teksa ndodheshin në dhomën e gjumit, Françeska Murati dhe Meriton Mjekini kanë ‘thumbuar’ Julian Dedën për shoqërinë që ka krijuar në “Big Brother VIP3” Modelja dhe moderatori shprehen se shoqëria e tyre...

Sipas Efi Dhedhes ky banor meriton fitoren e ‘BBV 3’

para një muaji - Revista Kosovarja

Ish-banorja e edicionit të dytë të “Big Brother VIP”, Efi Dhedhes, ka bërë së fundmi një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në “Instagram”. Fansat e saj kanë qenë shumë kuriozë dhe e kanë pyetur atë në...

“Në sytë e mi është shumë e zgjuar”/ Juli flet për këtë banore: Si vajzë kam respekt, por…

para një muaji - Gazeta Shqip

Meriton Mjekiqi dhe Françeska Murati kanë analizuar mbrëmë lojën e Heidi Bacit, të cilës duket se në mbrojtje i doli Julian Deda. Teksa banorët thonin se Heidi nuk ka krijuar situata dhe ia kanë shtruar...

Për kë e ka fjalën? Juli u tregon banorëve shoqen në BBV3: Që nga dita e dytë

para një muaji - Syri

Teksa ndodheshin në dhomën e gjumit, Françeska Murati dhe Meriton Mjekini kanë ‘thumbuar’ Julian Dedën për shoqërinë që ka krijuar në “Big Brother VIP3” Modelja dhe moderatori shprehen se shoqëria e tyre...

“Shoqëria jote t’a ka shtruar rrugën”/ Juli i del në mbrojtje Heidit: Shqiptarët kanë parë një vajzë që…

para një muaji - Gazeta Shqip

Meriton Mjekiqi mendon se Julian Deda, Egla Ceno dhe Romeo Veshaj, ia kanë shtruar rrugën Heidi Bacit në rrugëtimin e saj në “Big Brother VIP3”. Por Juli dhe Heidi nuk janë aspak dakord me këtë. Aktori...

Për kë e ka fjalën? Juli u tregon banorëve shoqen në BBV3: Që nga dita e dytë

para një muaji - Gazeta Shqip

Teksa ndodheshin në dhomën e gjumit, Françeska Murati dhe Meriton Mjekini kanë ‘thumbuar’ Julian Dedën për shoqërinë që ka krijuar në “Big Brother VIP3”. Modelja dhe moderatori shprehen se shoqëria e tyre...

“E meriton fitoren…”/ Efi zbulon dy banorët e fundit të BBV3 që do përballen “kokë më kokë” për çmimin e madh

para një muaji - Gazeta Shqip

Ish-banorja e edicionit të dytë të “Big Brother VIP”, Efi Dhedhes, ka bërë së fundmi një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në “Instagram”. Fansat e saj kanë qenë shumë kuriozë dhe e kanë pyetur atë në...

Plas "lufta" në mes të natës në shtëpi, çfarë ndodhi mes banorëve

para një muaji - Gazeta Shqip

Vetëm pak ditë na ndajnë nga finalja e madhe e këtij edicioni të tretë të “Big Brother VIP”. Gjashtë banorë janë tashmë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, Françeska Murati, Meriton Mjekiqi, Egla Ceno,...

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, i jep mbështetje Meritonit

para një muaji - Revista Kosovarja

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi ka postuar një foto në Instastory. Foto kjo që tregon haptaz përkrahjen e saj për banorin e BBVA, Meriton Mjekiqin, shkruan Kosovarja. Në prag të gjysmë...

“Për mua Heidi Baci bëri një gabim”, për çfarë e ka fjalën Juli?

para një muaji - Lexo

Teksa bisedonin të vetëm në oborr, Juli dhe Egla kanë kujtuar situatën e letrës së Gracianos, ku disa nga banorët qeshën teksa ai po e lexonte dhe kjo gjë e preku shumë atë. Juli u shpreh se Egla dhe Françeska...

Egla dhe Françeska zbulojnë pikën e dobët të Meritonit: Banorët krijojnë momente gazmore

para një muaji - Lajmi.net

Jo çdo herë ka vetëm debate mes banorëve në ‘BBVA’, ndonjëherë ata din edhe të kënaqen me njeri tjetrin. Kësaj radhe Françeska, Meritoni dhe Egla kanë pasur një situatë gazmore, shkruan lajmi.net. Banoret...

VIDEO/“Për mua Heidi Baci bëri një gabim”- Për çfarë po diskutojnë Juli dhe Egla?

para një muaji - Ora news

Tesk bisedonin të vetëm në oborr, Juli dhe Egla kanë kujtuar situatën e letrës së Gracianos, ku disa nga banorët qeshën teksa ai po e lexonte dhe kjo gjë e preku shumë atë. Juli u shpreh se Egla dhe Françeska...

VIDEO/ "Kastravecin e ke blerë...", e veshur si gjyshe Françeska ngacmon banorët

para një muaji - Ora news

Këto ditë të fundit duket se banorët i kanë lënë debatet dhe po mundohet t’i shijojnë sa më shumë momentet. Françeska është shprehur se nuk do të luftojë me askënd për në finale dhe ditën e sotme ka habitur...

"Kastravecin e ke blerë...", e veshur si gjyshe Françeska ngacmon banorët!

para një muaji - Gazeta Shqip

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality...

“Për mua Heidi Baci bëri një gabim”, për çfarë e ka fjalën Juli?

para një muaji - Gazeta Shqip

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality...

Françeska maskohet, çfarë kishte në plan të bënte banorja?

para një muaji - Gazeta Shqip

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality...

VIDEO/ “Mes meje dhe…”, cilët mendon Françeska se do të shkojnë në finale?

para një muaji - Ora news

Ditën e sotme Françeska u shpreh se Egla dhe Meritoni e meritojnë jashtëzakonisht shumë finalen dhe nuk e vë në dyshim këtë gjë. Ndërsa nëse do kishte një vend tjetër për në finale, Murati u shpreh se...

“Juli e ka shok babain e Heidit, i ka premtuar…”- Françeska habit me deklaratën, Aktori: Pse e tregove?

para një muaji - Ora news

Modelja Françeska Murati ka treguar se Julian Deda është shok me babain e Heidi Baçit jashtë shtëpisë, sepse te dy janë shkodran. Gjatë një bisede me aktorin, konkurrentja i tha këtij të fundit se para...

'Jemi më të rrezikuara'/ Më kë e vë veten përballë, Françeska?

para një muaji - Syri

Gjatë një bisede me Eglën dhe Julin në oborr, Françeska ka folur për banorët që mund të shkojnë në finalen e madhe të “Big Brother VIP”. Sipas saj, Egla dhe Meritoni e meritojnë finalen, ndërsa nëse do...

“Mes meje dhe Heidit…”/ Françeska: Nuk e diskutoj që Egla dhe Meritoni janë në finale

para një muaji - Gazeta Shqip

Gjatë një bisede me Egla Cenon dhe Julian Dedën, Françeska Murati ka folur për banorët që mund të shkojnë në finalen e madhe të “Big Brother VIP3”. Françeska u shpreh se Egla dhe Meriton Mjekiqi e meritojnë...

Françeska e bindur që Juli e ka shok babain e Heidit, Baci: Ka ngrënë dreka e darka te shtëpia…

para një muaji - Gazeta Shqip

Françeska Murati duket se është e bindur se Julian Deda dhe babai i Heidi Bacit, njihen jashtë shtëpisë së “Big Brother VIP3”. Teksa aktori ishte i shtrirë në krevatin e tij, pranë i shkon Françeska që...

'O Egla Ceno vdiqa për ty'/ Ç’po ndodh mes Meritonit dhe aktores?

para një muaji - Syri

Pak ditë larg finales së madhe, në shtëpinë e Big Brother Vip ka mbizotëruar qetësia. Kjo gjë duket se i ka bërë përshtypje, Meritonit i cili ka ironizuar mbrëmjen e djeshme Eglën teksa ndodhej në kuzhinë...

‘O Egla, vdiqa unë sot për ty’/ Çfarë po ndodh mes Meritonit dh...

para një muaji - BalkanWeb

TIRANE Mbas spektaklit të kaluar, mesa duket banorët kanë vendosur që ditën e sotme të jenë me të qetë, duke mos u përfshirë nëpër debate me nëjri-tjetrin. Mesa duket kjo gjë i ka bërë përshtypje Meritonit...

VIDEO/ "Vdiqa për ty" - Ç'po ndodh mes Meritonit dhe Eglës?

para një muaji - Ora news

Mbas spektaklit të kaluar, mesa duket banorët kanë vendosur që ditën e sotme të jenë me të qetë, duke mos u përfshirë nëpër debate me nëjri-tjetrin. Mesa duket kjo gjë i ka bërë përshtypje Meritonit dhe...

“Ti e ke shok babain e Heidit”/ Françeska-Julit: Ai të ka thënë ty kujdes…

para një muaji - Gazeta Shqip

Fraçeska Murati mendon se Julian Deda është shok me babain e Heidi Bacit jashtë shtëpisë së “Big Brother VIP3”, sepse te dy janë shkodranë. Gjatë një bisede me aktorin, banorja i tha këtij të fundit se...

“Pse i vë Françeskës këtë damkë…”/ Juli zbulon dy banorët që dëshiron t’i ketë në finalen e BBV3

para një muaji - Gazeta Shqip

Teksa Julian Deda ishte shtrirë për të fjetur, Françeska Murati dhe Egla Ceno kanë shkuar pranë krevatit të tij, ku në një moment e pyetën se kë donte ai në finale. Aktori pa u hezituar u përgjigj duke...

“O Egla Ceno vdiqa për ty”/ Ç’po ndodh mes Meritonit dhe aktores?

para një muaji - Lexo

Pak ditë larg finales së madhe, në shtëpinë e Big Brother Vip ka mbizotëruar qetësia. Kjo gjë duket se i ka bërë përshtypje, Meritonit i cili ka ironizuar mbrëmjen e djeshme Eglën teksa ndodhej në kuzhinë...

Mes Eglës, Meritonit, Heidit dhe Françeskës, Julian Deda zbulon dy konkurrentët që dëshiron ti shikojë në finalen e “BBV”, ja për kë bëhet fjalë

para një muaji - Lexo

Aktori Julian Deda në orët e para të mëngjesit është vënë përballë një pyetje nga Egla Ceno. Konkurrentja e ka pyetur atë se cilët janë dy banorët që dëshiron të shikojë në finale e “BBV”, ndërsa Juli...

“Juli e ka shok babain e Heidit! Para se të futej në ‘BBV’ i ka premtuar…”- Françeska habit me deklaratën/ Baçi: Po njihemi! Aktori: Pse e tregove?

para një muaji - Lexo

Modelja Fraçeska Murati ka treguar se Julian Deda është shok me babain e Heidi Baçit jashtë shtëpisë, sepse te dy janë shkodran. Gjatë një bisede me aktorin, konkurrentja i tha këtij të fundit se para...

"O Egla, vdiqa unë sot për ty"/ Çfarë po ndodh mes Meritonit dhe banores?

para një muaji - Gazeta Shqip

Mbas spektaklit të kaluar, mesa duekt banorët kanë vendosur që ditën e sotme të jenë me të qetë, duke mos u përfshirë nëpër debate me nëjri-tjetrin. Mesa duket kjo gjë i ka bërë përshtypje Meritonit dhe...

Juli finalisti i dytë, Meritoni:Më mirë të ishim në nominim 'kokë më kokë'

para një muaji - Syri

Mbrëmjen e djeshme Juli u shpall finalisti i dytë i edicionit të tretë të formatit “BBV”. Mes Meritonit dhe Julit ky i fundit arriti të marrë më shumë vota sesa banori tjetër. Meritoni është shprehur se...

Julian Deda 'zbulon' banorët që do të eliminohen të shtunën nga 'BBV'! Ja për cilët konkurrentë bëhet fjalë

para një muaji - Syri

Dy aktorët, Julian Deda dhe Egla Ceno kanë biseduar me njëri-tjetrin për banorët që mund të largohen të shtunën nga shtëpia e “BBV”. E teksa disa ditë na ndajnë nga finalja e “BBV”, mbrëmjen e djeshme...

“Të isha kokë më kokë në nominim...", çfarë po e bën të ndjehet keq Meritonin?

para një muaji - Ora news

Meritoni është shprehur se në këtë pikë të lojës nuk do kishte dashur të kishte këtë përjetim, ku mes tij dhe Juli publiku zgjodhi si finalist Julin. Ai shton se më mirë do kishte qenë që të shkonte ‘kokë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK