Jeni kuriozë? Ky është momenti që të mësoni gjithçka mbi shenjën tuaj të horoskopit

para 5 dite - Gazeta Shqip

Ka ardhur momenti që të mësoni gjithçka rreth shenjës suaj të horoskopit. Trupi qiellor i madh dhe i ndritshëm kalon afërsisht katër javë në secilën nga 12 shenjat e zodiakut dhe data juaj e lindjes mund...

Tre shenjat e horoskopit që mendohen 2 herë përpara se t’i falin zemrën dikujt

para 5 dite - Gazeta Shqip

Demi Demi është një shenjë dinamike që zakonisht ka një rreth të kënaqshëm miqsh. I pëlqen të takohet me njerëz të tjerë dhe pëlqen të kërcejë apo të argëtohet, por kur bëhet fjalë për dashurinë e vërtetë,...

Tre shenjat e zodiakut që mendohen 2 herë përpara se t’i falin zemrën dikujt

para 5 dite - Ora news

DEMI Demi është një shenjë dinamike që zakonisht ka një rreth të kënaqshëm miqsh. I pëlqen të takohet me njerëz të tjerë dhe pëlqen të kërcejë apo të argëtohet, por kur bëhet fjalë për dashurinë e vërtetë,...

Shenjat e horoskopit që janë miqtë idealë për njëri-tjetrin

para 5 dite - Bota Sot

Në jetë mund të keni shpirtra binjakë romantikë dhe platonikë. Ata janë njerëzit me të cilët ndani një lidhje të fortë, dhe ata që ju kuptojnë. Sipas Astrologjisë, këto shenja janë miqtë më të pajtueshëm:...

Horoskopi javor sipas Meri Shehut: Virgjëreshat “grinden” me 2 shenja, Ujori i shpëton stuhisë

para 5 dite - Ora news

Planetët këtë javë do të formojnë lidhje të forta, të fuqishme dhe kundërshtuese mes njëri-tjetrit. Në parashikimin e Meri Shehut për emisionin “Rudina”, 4 shenjat fikse do të jenë ato që do të ndikohen...

Tre shenjat e zodiakut që mendohen 2 herë përpara se t’i falin zemrën dikujt

para 5 dite - Syri

Demi Demi është një shenjë dinamike që zakonisht ka një rreth të kënaqshëm miqsh. I pëlqen të takohet me njerëz të tjerë dhe pëlqen të kërcejë apo të argëtohet, por kur bëhet fjalë për dashurinë e vërtetë,...

Java astrologjike sipas Meri Shehut: Virgjëreshat ‘grinden’ me 2 shenja, Ujori i shpëton stuhisë

para 6 dite - Klan

Planetët këtë javë do të formojnë lidhje të forta, të fuqishme dhe kundërshtuese mes njëri-tjetrit. Në parashikimin e Meri Shehut për “Rudina” në Tv Klan, 4 shenjat fikse do të jenë ato që do të ndikohen...

Tre shenjat e zodiakut që mendohen 2 herë përpara se t’i falin zemrën dikujt

para 6 dite - Bota Sot

Demi- Demi është një shenjë dinamike që zakonisht ka një rreth të kënaqshëm miqsh. I pëlqen të takohet me njerëz të tjerë dhe pëlqen të kërcejë apo të argëtohet, por kur bëhet fjalë për dashurinë e vërtetë,...

Tre shenjat e zodiakut që mendohen 2 herë përpara se t’i falin zemrën dikujt

para 6 dite - Albeu

Demi- Demi është një shenjë dinamike që zakonisht ka një rreth të kënaqshëm miqsh. I pëlqen të takohet me njerëz të tjerë dhe pëlqen të kërcejë apo të argëtohet, por kur bëhet fjalë për dashurinë e vërtetë,...

Tre shenjat e zodiakut që mendohen 2 herë përpara se t’i falin zemrën dikujt

para 6 dite - Lexo

Demi- Demi është një shenjë dinamike që zakonisht ka një rreth të kënaqshëm miqsh. I pëlqen të takohet me njerëz të tjerë dhe pëlqen të kërcejë apo të argëtohet, por kur bëhet fjalë për dashurinë e vërtetë,...

Këto shenja të horoskopit qëndrojnë gjithmonë larg paragjykimeve...

para një jave - Gazeta Shqip

Shenjat e horoskopit që do të përmendim më poshtë nuk janë konservatore dhe as nuk ndjekin atë që thonë apo besojnë të tjerët. Ata kanë një mënyrë të veçantë të menduari, qëndrojnë larg tabuve, paragjykimeve...

Janë kreativë dhe i shohin gjërat nga këndvështrimi tjetër – njerëzit e lindur në këto shenja të zodiakut “mendojnë jashtë kutisë”

para një jave - Bota Sot

Njerëzit e lindur nën këto shenja të zodiakut priren “për të menduar jashtë kutisë” dhe gjithashtu për të krijuar ide revolucionare. Këto shenja kanë një mënyrë unike për të parë botën, duke përdorur kreativitetin,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK