8 gjërat që çdo grua duhet t’i bëjë e vetme një herë në jetë!

para 5 dite - Albeu

Jo të gjithëve u pëlqen të jenë vetëm. Disa njerëz preferojnë të kenë të tjerë pranë, ose thjesht duke shijuar shoqërinë si një mjet për t’i larguar ata nga mendimet, problemet dhe streset e tyre. Të pëlqesh...

Mos dilni në takime romantike pas divorcit, derisa të mund t’i përgjigjeni këtyre 7 pyetjeve

para 5 dite - Vizion Plus

Pasi divorci juaj është i pashmangshëm, me siguri do të filloni të mendoni për mundësinë e një lidhjeje tjetër. Këto mendime mund të nxisin të gjitha llojet e emocioneve – frikë, mosbesim, kuriozitet,...

Mundësi dhe fillime të reja, ditë të mira po vijnë për këto shenja

para 5 dite - Vizion Plus

Java e 10 Qershorit nisi me tremujorin e parë Hëna në Virgjëreshë dhe Mërkuri në Binjakët. Tremujori i parë i Hënës përfaqëson nevojën për të marrë një vendim të rëndësishëm për të krijuar një ekuilibër...

Horoskopi ditor për nesër, e Mërkurë 12 Qershor 2024

para 5 dite - Java News

Dashi Ka disa keqkuptime të cilat janë shtuar dhe për këtë arsye, nuk keni pasur kohë të mendoheni për lodhjen e akumuluar gjatë javëve të fundit. Do të jeni shumë të zënë me punë, por në këtë moment duhet...

Mos dilni në takime romantike pas divorcit, derisa të mund t’i përgjigjeni këtyre 7 pyetjeve

para 5 dite - Infokusi

Pasi divorci juaj është i pashmangshëm, me siguri do të filloni të mendoni për mundësinë e një lidhjeje tjetër. Këto mendime mund të nxisin të gjitha llojet e emocioneve – frikë, mosbesim, kuriozitet,...

Flisni me shefin tuaj nëse s’po e përballoni punën nga shtëpia

para 5 dite - Zhurnal

9 Puna nga shtëpia në kohën e pandemisë së koronavirust është kthyer në shpëtim, por jo për të gjithë. Tashmë kjo zgjidhje është kthyer në eksperimentin më të madh në botë për të provuar produktivitetin...

Horoskopi ditor, e martë 11 qershor 2024

para 5 dite - Alsat-M

Dashi Orët e para të mëngjesit do ju gjejnë më të gjallë dhe energjik dhe për këtë arsye do të arrini të çoni deri në fund të gjitha ato çështje që i keni lënë pezull gjatë javëve të fundit. Edhe në dashuri...

Horoskopi 11 Qershor 2024

para 5 dite - Klan

Dashi- Energjia juaj jetësore është në kulmin e saj falë favorit të Jupiterit dhe Uranit në shenjën tuaj. Ndiheni gati për të pushtuar botën dhe zemrat e atyre që ju pëlqejnë. Demi- Plutoni ju transformon...

Shenja më me fat për ditën e sotme

para 5 dite - Syri

Dashi Orët e para të mëngjesit do ju gjejnë më të gjallë dhe energjik dhe për këtë arsye do të arrini të çoni deri në fund të gjitha ato çështje që i keni lënë pezull gjatë javëve të fundit. Edhe në dashuri...

Kush të bëjë kujdes me financat, e kush do të ketë ditë të vështirë, çfarë thotë horoskopi për ju

para 5 dite - Reporteri

Dashi Orët e para të mëngjesit do ju gjejnë më të gjallë dhe energjik dhe për këtë arsye do të arrini të çoni deri në fund të gjitha ato çështje që i keni lënë pezull gjatë javëve të fundit. Edhe në dashuri...

Horoskopi, çfarë parashikojnë yjet për ju sot

para 5 dite - Lexo

DASHI Ka pak pavendosmëri në ajër në këtë ditë qershori. Ekziston edhe një tension i caktuar në jetën personale dhe në punë. Por ka vetëm çështje praktike që duhen zgjidhur. Do të shihni që gjithçka do...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 Qershor 2024

para 5 dite - Opinion

Dashi Këto ditë nuk do ta keni më mbështetjen e Venusit. Mes jush dhe partnerit mund të lindin tensione. Edhe në aspektin profesional java do të jetë e lodhshme, kur Hëna do të kthehet në pozicion të pafavorshëm....

“Tensione në çift, beqarët të përgatiten për takime”, horoskopi për ditën e sotme, 11 qershor 2024

para 5 dite - Java News

Dashi Këto ditë nuk do ta keni më mbështetjen e Venusit. Mes jush dhe partnerit mund të lindin tensione. Edhe në aspektin profesional java do të jetë e lodhshme, kur Hëna do të kthehet në pozicion të pafavorshëm....

“Mos lejoni që ankthi dhe nervozizmi juaj...”/ Horoskopi ditor, 11 qershor 2024

para 5 dite - Gazeta Shqip

Dashi Orët e para të mëngjesit do ju gjejnë më të gjallë dhe energjik dhe për këtë arsye do të arrini të çoni deri në fund të gjitha ato çështje që i keni lënë pezull gjatë javëve të fundit. Edhe në dashuri...

Horoskopi i ditës, 11 Qershor 2024

para 5 dite - GazetaBlic

Dashi Orët e para të mëngjesit do ju gjejnë më të gjallë dhe energjik dhe për këtë arsye do të arrini të çoni deri në fund të gjitha ato çështje që i keni lënë pezull gjatë javëve të fundit. Edhe në dashuri...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 Qershor 2024

para 5 dite - BalkanWeb

Këto ditë nuk do ta keni më mbështetjen e Venusit. Mes jush dhe partnerit mund të lindin tensione. Edhe në aspektin profesional java do të jetë e lodhshme, kur Hëna do të kthehet në pozicion të pafavorshëm....

Horoskopi i ditës, 11 Qershor 2024

para 5 dite - Gazeta Express

Dashi Orët e para të mëngjesit do ju gjejnë më të gjallë dhe energjik dhe për këtë arsye do të arrini të çoni deri në fund të gjitha ato çështje që i keni lënë pezull gjatë javëve të fundit. Edhe në dashuri...

“Tensione në çift, beqarët të përgatiten për takime”, horoskopi për ditën e sotme, 11 qershor 2024

para 5 dite - Vizion Plus

Dashi Këto ditë nuk do ta keni më mbështetjen e Venusit. Mes jush dhe partnerit mund të lindin tensione. Edhe në aspektin profesional java do të jetë e lodhshme, kur Hëna do të kthehet në pozicion të pafavorshëm....

Horoskopi, çfarë parashikojnë yjet për ju

para 5 dite - ABC News

DASHI Ka pak pavendosmëri në ajër në këtë ditë qershori. Ekziston edhe një tension i caktuar në jetën personale dhe në punë. Por ka vetëm çështje praktike që duhen zgjidhur. Do të shihni që gjithçka do...

Parashikimi i horoskopit 11 qershor, ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju sot

para 5 dite - Panorama

Dashi Orët e para të mëngjesit do ju gjejnë më të gjallë dhe energjik dhe për këtë arsye do të arrini të çoni deri në fund të gjitha ato çështje që i keni lënë pezull gjatë javëve të fundit. Edhe në dashuri...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 Qershor 2024

para 5 dite - FaxWeb

Dashi Këto ditë nuk do ta keni më mbështetjen e Venusit. Mes jush dhe partnerit mund të lindin tensione. Edhe në aspektin profesional java do të jetë e lodhshme, kur Hëna do të kthehet në pozicion të pafavorshëm....

Kjo javë do ju gjejë mjaft romantik dhe të gatshëm në dashuri – Horoskopi, e Martë 11 Qershor 2024

para 5 dite - Infokusi

Dashi Orët e para të mëngjesit do ju gjejnë më të gjallë dhe energjik dhe për këtë arsye do të arrini të çoni deri në fund të gjitha ato çështje që i keni lënë pezull gjatë javëve të fundit. Edhe në dashuri...

Kjo javë do ju gjejë mjaft romantik dhe të gatshëm në dashuri - Horoskopi, e martë 11 qershor 2024

para 5 dite - Bota Sot

Dashi Orët e para të mëngjesit do ju gjejnë më të gjallë dhe energjik dhe për këtë arsye do të arrini të çoni deri në fund të gjitha ato çështje që i keni lënë pezull gjatë javëve të fundit. Edhe në dashuri...

Mund të keni probleme serioze në financa, parashikimi i Horoskopit për sot

para 5 dite - Dosja.al

Dashi Do ngrini shumë pikëpyetje sot për të kaluarën dhe për të ardhmen dhe do bini në mendime të thella. Nëse keni një lidhje mundohuni të jeni sa më të arsyeshëm dhe në asnjë mënyrë të mos kërkoni gjëra...

Horoskopi i ditës, 11 Qershor 2024

para 5 dite - Albeu

Dashi Orët e para të mëngjesit do ju gjejnë më të gjallë dhe energjik dhe për këtë arsye do të arrini të çoni deri në fund të gjitha ato çështje që i keni lënë pezull gjatë javëve të fundit. Edhe në dashuri...

Horoskopi i Paolo Fox, e martë 11 qershor 2024 për të gjitha shenjat e zodiakut

para 5 dite - NOA

Horoskopi i Paolo Fox është një mundësi për t’u informuar për të reja që lidhen me botën e astrologjisë, kalimet e planetëve të rëndësishëm dhe ngjarjet më me ndikim astral. Çdo ditë astrologu i dashur...

Horoskopi ditor për nesër, e Martë 11 Qershor 2024

para 5 dite - Syri.net Kosova

Dashi Orët e para të mëngjesit do ju gjejnë më të gjallë dhe energjik dhe për këtë arsye do të arrini të çoni deri në fund të gjitha ato çështje që i keni lënë pezull gjatë javëve të fundit. Edhe në dashuri...

Kjo javë do ju gjejë mjaft romantik dhe të gatshëm në dashuri - Horoskopi, e Martë 11 Qershor 2024

para 5 dite - Ora news

Dashi Orët e para të mëngjesit do ju gjejnë më të gjallë dhe energjik dhe për këtë arsye do të arrini të çoni deri në fund të gjitha ato çështje që i keni lënë pezull gjatë javëve të fundit. Edhe në dashuri...

Flisni me shefin tuaj nëse s’po e përballoni punën nga shtëpia

para 5 dite - Ekonomia Online

Puna nga shtëpia në kohën e pandemisë së koronavirust është kthyer në shpëtim, por jo për të gjithë. Tashmë kjo zgjidhje është kthyer në eksperimentin më të madh në botë për të provuar produktivitetin...

Horoskopi ditor për nesër, e Martë 11 Qershor 2024

para 5 dite - Syri

Dashi Orët e para të mëngjesit do ju gjejnë më të gjallë dhe energjik dhe për këtë arsye do të arrini të çoni deri në fund të gjitha ato çështje që i keni lënë pezull gjatë javëve të fundit. Edhe në dashuri...

Horoskopi ditor, e Martë 11 Qershor 2024

para 5 dite - Revista Kosovarja

Dashi Orët e para të mëngjesit do ju gjejnë më të gjallë dhe energjik dhe për këtë arsye do të arrini të çoni deri në fund të gjitha ato çështje që i keni lënë pezull gjatë javëve të fundit. Edhe në dashuri...

Ekspertët thonë se këta faktorë të vegjël do t’ju ndalojnë së rëni për burra toksikë

para 5 dite - Revista Kosovarja

Ju jeni arsyeja që nuk e keni takuar z. Perfekt. 1. Kërkoni komente Flisni për këtë me të dashurit tuaj për t’ju ndihmuar të rivlerësoni marrëdhëniet tuaja të kaluara. Ndonëse mund të mendoni se u shfaq...

Horoskopi ditor për nesër, e Martë 11 Qershor 2024

para 5 dite - Lexo

Dashi Orët e para të mëngjesit do ju gjejnë më të gjallë dhe energjik dhe për këtë arsye do të arrini të çoni deri në fund të gjitha ato çështje që i keni lënë pezull gjatë javëve të fundit. Edhe në dashuri...

Jeni një grua Binjake? Bëni mirë të qëndroni larg këtij njeriu

para 6 dite - Ora news

Ju mund të keni takuar dikë dhe gjithçka duket perfekte. Nëse është kështu, ndoshta nuk do të arrijmë t’ju bindim, por nëse nuk keni arritur në këtë fazë dhe jeni një grua Binjake, do të ishte mirë të...

Java nis me tensione, zhgënjime financiare për shenjat e zjarrit

para 6 dite - Klan

Kjo javë nis me pak tensione për shenjat e zodiakut. Sipas parashikimit të javës në “Shije Shtëpie” në Tv Klan, duhet të kemi parasysh që të ndalojmë pak përpara se të hyjmë në grindje pasi Marsi përballet...

Nisim një javë të re me parashikimet e sakta të Poalo Fox

para 6 dite - Bota Sot

Dashi- Është një periudhë sfidash për ju dhe ne e dimë se sa të tërhequr jeni pas saj, në çdo moment të jetës suaj: sot më në fund keni vendosur të kapërceni kufijtë tuaj dhe të përfshiheni për të ndryshuar...

Horoskopi për ditën e sotme, 10 qershor 2024

para 6 dite - Zhurnal

2 Dashi Pozita planetare ju sheh ende duke luftuar dhe nervozë. Kjo intolerancë ka të bëjë mbi të gjitha me marrëdhëniet: dashurinë, familjen, miqësitë, marrëdhëniet me kolegët. Shqetësimi ndihet dhe rëndon...

Kthesa të papritura, shmangni çdo takim, këto 3 shenja Horoskopi testohen nga universi këtë javë

para 6 dite - Vizion Plus

Nga 10 deri më 16 qershor 2024 gjërat vështirësohen me katrorin e Marsit të Plutonit të martën, me kuadratin e Merkurit të Saturnit të mërkurën dhe me Venusin në katrorin e Neptunit të dielën, tranzite...

“Javë trazirash, kujdes manipulimet”/ Jorgo Pulla paralajmëron këto shenja të Horoskopit

para 6 dite - Lexo

I ftuar në emisionin e mëngjesit “Rreze Dielli”, me moderatore Androniki Kolka, ishte astrologu i njohur Jorgo Pulla i cili bëri renditjen javore për 12 shenjat e zodiakut nga data 10-16 qershor 2024....

Horoskopi ditor për nesër, e Martë 11 Qershor 2024

para 6 dite - Java News

Dashi Orët e para të mëngjesit do ju gjejnë më të gjallë dhe energjik dhe për këtë arsye do të arrini të çoni deri në fund të gjitha ato çështje që i keni lënë pezull gjatë javëve të fundit. Edhe në dashuri...

Java nis vrullshëm këtë hënë për këto 3 shenja/ Ja çfarë thonë yjet për ju

para 6 dite - Lexo

Dashi Ditë shumë e ngrohtë do jetë kjo e sotmja dhe një pjesë e dëshirave do ju realizohen. Për ju të dashuruarit do ndodhin gjëra vërtet të rëndësishme. Mund të merrni edhe vendime për të ardhmen e largët....

Puna, shëndeti dhe dashuria/ Horoskopi JAVOR 10-16 qershor 2024: Për ata që janë beqarë…

para 6 dite - Gazeta Shqip

DASHI Kjo javë për Dashin do të jetë një periudhë plot energji, me një aftësi të theksuar për të krijuar lidhje domethënëse dhe një shtytje drejt përparimit personal dhe profesional. Me ndikimin aktual...

Jeni një grua Binjake? Bëni mirë të qëndroni larg këtij njeriu

para 6 dite - Syri

Ju mund të keni takuar dikë dhe gjithçka duket perfekte. Nëse është kështu, ndoshta nuk do të arrijmë t’ju bindim, por nëse nuk keni arritur në këtë fazë dhe jeni një grua Binjake, do të ishte mirë të...

Puna, shëndeti dhe dashuria/ Horoskopi JAVOR 10-16 qershor 2024: Për ata që janë beqarë…

para 6 dite - Infokusi

DASHI Kjo javë për Dashin do të jetë një periudhë plot energji, me një aftësi të theksuar për të krijuar lidhje domethënëse dhe një shtytje drejt përparimit personal dhe profesional. Me ndikimin aktual...

Horoskopi për datën 10 qershor

para 6 dite - Alsat-M

Dashi Nuk duhet të mendoni negativisht. Ju jeni duke pritur më të keqen, por duhet të keni më shumë besim te vetja. Këto mendime negative vijnë për shkak të një dështimi ose zhgënjimi të kaluar Demi Do...

Horoskopi javor 10-16 qershor 2024

para 6 dite - Revista Kosovarja

DASHI Kjo javë për Dashin do të jetë një periudhë plot energji, me një aftësi të theksuar për të krijuar lidhje domethënëse dhe një shtytje drejt përparimit personal dhe profesional. Me ndikimin aktual...

Horoskopi për ditën e sotme, 10 qershor 2024

para 6 dite - Vizion Plus

Dash Pozita planetare ju sheh ende duke luftuar dhe nervozë. Kjo intolerancë ka të bëjë mbi të gjitha me marrëdhëniet: dashurinë, familjen, miqësitë, marrëdhëniet me kolegët. Shqetësimi ndihet dhe rëndon...

Jeni një grua Binjake? Bëni mirë të qëndroni larg këtij njeriu

para 6 dite - Pressonline

Ju mund të keni takuar dikë dhe gjithçka duket perfekte. Nëse është kështu, ndoshta nuk do të arrijmë t’ju bindim, por nëse nuk keni arritur në këtë fazë dhe jeni një grua Binjake, do të ishte mirë të...

“Do të jetë një ditë e vështirë...”/ Horoskopi për 10 qershor 2024: Mbani nën kontroll financat tuaja

para 6 dite - Gazeta Shqip

Dashi Angazhohuni në sport dhe aktivitete në natyrë dhe do të zbuloni se mosha është vetëm një numër. Do të keni rritje financiare, por njëkohësisht edhe shpenzimet do të rriten. Një vizitë në shtëpinë...

Horoskopi për ditën e sotme, 10 qershor 2024

para 6 dite - BalkanWeb

Dashi Pozita planetare ju sheh ende duke luftuar dhe nervozë. Kjo intolerancë ka të bëjë mbi të gjitha me marrëdhëniet: dashurinë, familjen, miqësitë, marrëdhëniet me kolegët. Shqetësimi ndihet dhe rëndon...

Parashikimi i horoskopit 10 qershor, ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju sot

para 6 dite - Panorama

Dashi Angazhohuni në sport dhe aktivitete në natyrë dhe do të zbuloni se mosha është vetëm një numër. Do të keni rritje financiare, por njëkohësisht edhe shpenzimet do të rriten. Një vizitë në shtëpinë...

Ja çfarë thonë yjet për ju

para 6 dite - Infokusi

Dashi Ditë shumë e ngrohtë do jetë kjo e sotmja dhe një pjesë e dëshirave do ju realizohen. Për ju të dashuruarit do ndodhin gjëra vërtet të rëndësishme. Mund të merrni edhe vendime për të ardhmen e largët....

Java nis vrullshëm këtë hënë për këto 3 shenja/ Ja çfarë thonë yjet për ju

para 6 dite - Ora news

Horoskopi, e hënë, 10 Qershor 2024 Dashi Ditë shumë e ngrohtë do jetë kjo e sotmja dhe një pjesë e dëshirave do ju realizohen. Për ju të dashuruarit do ndodhin gjëra vërtet të rëndësishme. Mund të merrni...

Horoskopi javor nga Paolo Fox

para 6 dite - Java News

Horoskopi i Paolo Fox për javën nga 10 deri në 16 qershor 2024 do t’ju lejojë të zbuloni paraprakisht se çfarë kanë rezervuar planetët për ditët në vijim, shenjë pas shenje. Kush do të jetë i preferuari...

Horoskopi i Paolo Fox, e hënë 10 qershor 2024: Një fitore personale për Gaforren, nga çfarë duhet të ruhet Shigjetari

para 7 dite - NOA

Horoskopi i Paolo Fox për nesër është një mundësi për t’u informuar për të reja që lidhen me botën e astrologjisë, kalimet e planetëve të rëndësishëm dhe ngjarjet më me ndikim astral. Çdo ditë astrologu...

Dy shenjat më me fat për ditën e nesërme, 10 qershor 2024

para 7 dite - Lexo

Shenja e parë më me fat mes jush, sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër, e hënë 10 qershor 2024, është ajo e Dashit: ka pak tension në dashuri, por mos u zemëroni nëse diçka nuk shkon sipas planit. Mundësi...

Horoskopi javor nga Branko për 10 deri në 16 qershor 2024: Dashi në telash me stresin, Luanit i vijnë një dorë lekë

para 7 dite - NOA

Horoskopi i Brankos për javën nga 10 deri në 16 qershor 2024 zbulon se çfarë kanë rezervuar yjet për ju në të ardhmen e afërt, shenjë pas shenjë. Cilat shenja do të favorizojnë planetët në ditët në vijim...

Horoskopi javor nga Paolo Fox për 10 deri në 16 qershor 2024

para 7 dite - NOA

Horoskopi i Paolo Fox për javën nga 10 deri në 16 qershor 2024 do t’ju lejojë të zbuloni paraprakisht se çfarë kanë rezervuar planetët për ditët në vijim, shenjë pas shenje. Kush do të jetë i preferuari...

"Kjo e diel do ju gjejë mjaft romantik dhe të..."/ Horoskopi ditor, 9 qershor 2024

para 7 dite - Gazeta Shqip

Dashi Përfitoni nga kjo fundjavë për të kaluar më shumë kohë cilësore në familje, sidomos nëse gjatë ditëve të fundit keni qenë tepër të zënë me zgjidhjen e konflikteve të vogla në vendin e punës. Merrni...

“Mos u pendoni për atë që keni bërë”, Horoskopi ditor 9 qershor 2024

para 7 dite - Vizion Plus

DASHI Dita është perfekte për t’i dhënë një “etiketë” marrëdhënies tuaj dhe për të bërë një hap përpara. Ka ende tension në punë, por është më mirë të mbani larg nervozizmin. Mos u zemëroni nëse diçka...

Horoskopi ditor, çfarë parashikojnë yjet për ju?

para një jave - GazetaBlic

Dashi Përfitoni nga kjo fundjavë për të kaluar më shumë kohë cilësore në familje, sidomos nëse gjatë ditëve të fundit keni qenë tepër të zënë me zgjidhjen e konflikteve të vogla në vendin e punës. Merrni...

Horoskopi i datës 9 qershor 2024

para një jave - Bota Sot

Dashi Sot do e keni paksa të vështirë të bëni zgjedhje sepse do ju vijnë në mendje shumë mendime njëherësh. Ju të dashuruarit nuk do arrini dit t’i shmangni konfliktet. Disa të ashtuquajtur miq, në vend...

Horoskopi ditor, çfarë parashikojnë yjet për ju?

para një jave - Arbresh

Dashi Përfitoni nga kjo fundjavë për të kaluar më shumë kohë cilësore në familje, sidomos nëse gjatë ditëve të fundit keni qenë tepër të zënë me zgjidhjen e konflikteve të vogla në vendin e punës. Merrni...

Horoskopi i ditës, 9 Qershor 2024

para një jave - Albeu

Dashi Përfitoni nga kjo fundjavë për të kaluar më shumë kohë cilësore në familje, sidomos nëse gjatë ditëve të fundit keni qenë tepër të zënë me zgjidhjen e konflikteve të vogla në vendin e punës. Merrni...

HOROSKOPI I SË DIELËS/ Mësoni çfarë kanë parashikuar yjet për ju!

para një jave - Ora news

Dashi Përfitoni nga kjo fundjavë për të kaluar më shumë kohë cilësore në familje, sidomos nëse gjatë ditëve të fundit keni qenë tepër të zënë me zgjidhjen e konflikteve të vogla në vendin e punës. Merrni...

Shenja më me fat për ditën e dielë

para një jave - Ora news

Dashi Në këtë moment duhet të mundoheni që të rigjeni ekuilibrin në të gjitha raportet tuaja ndërpersonale, sidomos nëse gjatë ditëve të fundit keni pasur tensione të cilat nuk ju kanë lënë të qetë. Këshillohet...

Horoskopi ditor, e Diel 9 Qershor 2024

para një jave - Revista Kosovarja

Dashi Përfitoni nga kjo fundjavë për të kaluar më shumë kohë cilësore në familje, sidomos nëse gjatë ditëve të fundit keni qenë tepër të zënë me zgjidhjen e konflikteve të vogla në vendin e punës. Merrni...

Horoskopi i Paolo Fox, e diel 9 qershor 2024 për të gjitha shenjat e zodiakut

para një jave - NOA

Horoskopi i Paolo Fox është një mundësi për t’u informuar për të reja që lidhen me botën e astrologjisë, kalimet e planetëve të rëndësishëm dhe ngjarjet më me ndikim astral. Çdo ditë astrologu italian...

Marsi në Dem, zbuloni shenjat e horoskopit që do të kenë konflikte dhe probleme

para një jave - Gazeta Shqip

Marsi hyn në Dem më 9 qershor, ku do të qëndrojë deri më 21 korrik dhe do të nxisë disa prej shenjave të zodiakut të marrin në dorë situatat e pakëndëshme me të cilat do të përballen. Në përgjithësi, Marsi...

Horoskopi ditor për nesër, e Diel 9 Qershor 2024

para një jave - Java News

Dashi Përfitoni nga kjo fundjavë për të kaluar më shumë kohë cilësore në familje, sidomos nëse gjatë ditëve të fundit keni qenë tepër të zënë me zgjidhjen e konflikteve të vogla në vendin e punës. Merrni...

Shenja më me fat për ditën e sotme

para një jave - Syri

Dashi Në këtë moment duhet të mundoheni që të rigjeni ekuilibrin në të gjitha raportet tuaja ndërpersonale, sidomos nëse gjatë ditëve të fundit keni pasur tensione të cilat nuk ju kanë lënë të qetë. Këshillohet...

“Përmirësohet ekonomia”, parashikimi i yjeve për secilën shenjë Horoskopi

para një jave - Vizion Plus

Dashi Në këtë moment duhet të mundoheni që të rigjeni ekuilibrin në të gjitha raportet tuaja ndërpersonale, sidomos nëse gjatë ditëve të fundit keni pasur tensione të cilat nuk ju kanë lënë të qetë. Këshillohet...

“Bëni kujdes me ushqimin...”/ Horoskopi për 8 qershor 2024: Beqarët e kësaj shenje do ta kenë të vështirë...

para një jave - Gazeta Shqip

Dashi Sot, partneri juaj ka gjasa të jetë në një humor të mirë, çfarë do të ndikojë pozitivisht edhe tek ju. Investimi në tokë ose pronë mund të mos jetë vendimi më i mençur për ju për momentin. Durimi...

Pasiguri në dashuri! Shenjat që duhet të keni kujdes për një marrëdhënie më të shëndetshme

para një jave - Bota Sot

Të gjithë njerëzit mund të ndjejnë pasiguri emocionale në dashuri. Por nëse frika po pushton jetën dhe marrëdhëniet tuaja, atëherë ka një problem serioz. Pasiguritë ose mund t’ju bëjnë të kapeni fjalë...

Horoskopi i datës 8 qershor 2024

para një jave - Bota Sot

Dashi Në këtë moment duhet të mundoheni që të rigjeni ekuilibrin në të gjitha raportet tuaja ndërpersonale, sidomos nëse gjatë ditëve të fundit keni pasur tensione të cilat nuk ju kanë lënë të qetë. Këshillohet...

Pasiguri në dashuri! Shenjat që duhet të keni kujdes për një marrëdhënie më të shëndetshme

para një jave - Albeu

Të gjithë njerëzit mund të ndjejnë pasiguri emocionale në dashuri. Por nëse frika po pushton jetën dhe marrëdhëniet tuaja, atëherë ka një problem serioz. Pasiguritë ose mund t’ju bëjnë të kapeni fjalë...

Fundjavë "e çmendur"/ "Mundohuni të rigjeni ekuilibrin në të gjitha raportet!" - Ja çfarë thonë yjet për këtë të shtunë!

para një jave - Ora news

Dashi Në këtë moment duhet të mundoheni që të rigjeni ekuilibrin në të gjitha raportet tuaja ndërpersonale, sidomos nëse gjatë ditëve të fundit keni pasur tensione të cilat nuk ju kanë lënë të qetë. Këshillohet...

Marsi në Dem: 5 shenjat e Zodiakut që do të kenë konflikte dhe probleme

para një jave - Ora news

Marsi hyn në Dem më 9 qershor, ku do të qëndrojë deri më 21 korrik dhe do të nxisë disa prej shenjave të zodiakut të marrin në dorë situatat e pakëndëshme me të cilat do të përballen. Në përgjithësi, Marsi...

Pasiguri në dashuri! Shenjat që duhet të keni kujdes për një marrëdhënie më të shëndetshme

para një jave - Vizion Plus

Të gjithë njerëzit mund të ndjejnë pasiguri emocionale në dashuri. Por nëse frika po pushton jetën dhe marrëdhëniet tuaja, atëherë ka një problem serioz. Pasiguritë ose mund t’ju bëjnë të kapeni fjalë...

Horoskopi ditor, 8 qershor 2024

para një jave - Revista Kosovarja

Dashi Yjet do iu japin energjinë e duhur gjatë kësaj dite që ju të shkëlqeni sa më shumë. Financat do jenë edhe më të favorizuara. Gjendja do përmirësohet papritur dhe mezi do e besoni që do jeni në realitet....

Horoskopi i Paolo Fox, e shtunë 8 qershor 2024 për të gjitha shenjat e zodiakut

para një jave - NOA

Horoskopi i Paolo Fox është një mundësi për t’u informuar për të reja që lidhen me botën e astrologjisë, kalimet e planetëve të rëndësishëm dhe ngjarjet më me ndikim astral. Çdo ditë astrologu i dashur...

HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e shtunë 8 qershor 2024

para një jave - Lexo

DASHI Të shtunën e 8 qershorit do të jetë një ditë interesante për ju që po përpiqeni të kompensoni disa vonesa të cilat për më tepër nuk janë shkaktuar as nga fati i keq, por vetëm nga zgjedhjet personale....

Marsi në Dem: Këto shenja do të kenë konflikte dhe probleme

para një jave - Syri

Marsi hyn në Dem më 9 qershor, ku do të qëndrojë deri më 21 korrik dhe do të nxisë disa prej shenjave të zodiakut të marrin në dorë situatat e pakëndëshme me të cilat do të përballen. Në përgjithësi, Marsi...

Marsi në Dem: Këto shenja do të kenë konflikte dhe probleme

para një jave - Lexo

Marsi hyn në Dem më 9 qershor, ku do të qëndrojë deri më 21 korrik dhe do të nxisë disa prej shenjave të zodiakut të marrin në dorë situatat e pakëndëshme me të cilat do të përballen. Në përgjithësi, Marsi...

Horoskopi ditor për nesër, e Shtunë 8 Qershor 2024

para një jave - Java News

Dashi Në këtë moment duhet të mundoheni që të rigjeni ekuilibrin në të gjitha raportet tuaja ndërpersonale, sidomos nëse gjatë ditëve të fundit keni pasur tensione të cilat nuk ju kanë lënë të qetë. Këshillohet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK