Rinor Hykolli pengon rikthimin e Taynës, ia “bllokon” kanalin në YouTube

para 4 dite - TV21

Reperja Tayna dje shënoi rikthimin e fuqishëm me “Si ai”, pas muajsh të tërë pauze nga daljet publike dhe lançimi i këngëve të reja. Kënga filloi të marr hov duke u klikuar furishëm nga fansat e shumtë...

Ende pa u bërë 24 orë, Tayna “bllokohet” nga ish menaxheri Rinor Hykolli

para 4 dite - Infokusi

Reperja, Tayna dje shënoi rikthiminme “Si ai”, pas disa muajsh të tërë pauze nga daljet publike dhe lançimi i këngëve të reja. Kënga filloi të marr hov duke u klikuar furishëm nga fansat e shumë të Taynës...

Rinor Hykolli pengon rikthimin e Taynës, ia “bllokon” kanalin në YouTube

para 4 dite - Zeri

Reperja Tayna dje shënoi rikthimin e fuqishëm me “Si ai”, pas muajsh të tërë pauze nga daljet publike dhe lançimi i këngëve të reja. Kënga filloi të marr hov duke u klikuar furishëm nga fansat e shumë...

Tayna s’gjen qetësi me këngën e re, ja çka ndodhi

para 4 dite - Klan Kosova

Tayna është rikthyer me këngë të re e cila quhet “Si ai”. Reperja e cila ka disa muaj që nuk është bërë “e gjallë” në industrinë muzikore, erdhi me videoklip të ri i cili u publikua mbrëmë në kanalin e...

Tayna u rikthye në muzikë! Ish-menaxheri i saj e krahason me dele?

para 4 dite - Syri

Tayna është rikthyer në muzikë. Prej muajsh, reperja u zhduk nga rrjetet sociale duke fshirë çdo fotografi nga projektet e mëparshme dhe duke mos postuar më asgjë. Ky rikthim ka ardhur me disa ndryshime...

Pas “zhdukjes” nga rrjetet sociale, Tayna ka dy fjalë për ndjekësit e saj

para 4 dite - Bota Sot

“Zhdukja” e papritur e Taynës pak kohë më parë u komentua shumë prej të gjithëve. Mirëpo pas disa videove misterioze të postuara prej saj në llogarinë personale të Instagram-it, këngëtarja sapo na prezantoi...

FOTO/ Tayna u rikthye në muzikë! Ish-menaxheri i saj e krahason me dele?

para 4 dite - Ora news

Tayna është rikthyer në muzikë. Prej muajsh, reperja u zhduk nga rrjetet sociale duke fshirë çdo fotografi nga projektet e mëparshme dhe duke mos postuar më asgjë. Ky rikthim ka ardhur me disa ndryshime...

Tayna u rikthye në muzikë! Ish-menaxheri i saj e krahason me dele?

para 4 dite - Bota Sot

Tayna është rikthyer në muzikë. Prej muajsh, reperja u zhduk nga rrjetet sociale duke fshirë çdo fotografi nga projektet e mëparshme dhe duke mos postuar më asgjë. Ky rikthim ka ardhur me disa ndryshime...

Rinor Hykolli pengon rikthimin e Taynës, ia “bllokon” kanalin në YouTube

para 4 dite - Arbresh

Rinor Hykolli i ka bllokuar klipin Taynës ende pa u bërë 24 orë nga publikimi. Ai i ka marrë mbi vetë të drejtat autoriale në kanalin zyrtar të reperes. Të hënën Tayna pas disa muajsh mungesë në skenën...

Ish menaxheri pengon rikthimin e Taynës, ia “bllokon” këngën e re në YouTube

para 4 dite - Gazeta10

Reperja Tayna dje shënoi rikthimin me projektin “Si ai”, pas muajsh të tërë pauze nga daljet publike dhe lansimi i këngëve të reja. Kënga filloi të marrë hov duke u klikuar nga fansat e shumë të saj. Por,...

Rinor Hykolli pengon rikthimin e Taynës, ia “bllokon” kanalin në YouTube

para 4 dite - Dukagjini

Tayna, Rep-artistja e njohur gjatë ditës së hënë [dje] ka shënuar rikthimin me hitin e titulluar “Si ai”, pas muajsh të tërë pauze qoftë nga daljet publike dhe lançimi i këngëve të reja. Kënga filloi të...

Rinori pengon rikthimin e Taynës në muzikë? Reperes i bllokohet kanali në YouTube

para 4 dite - Pressonline

Reperja Tayna dje publikoi këngën që mban titullin “Si ai”, pas muajsh pauze nga daljet publike dhe publikimi i këngëve të reja. Kënga u pëlqye shumë nga fansat e artistes, duke marrë klikime dhe shpërndarje...

Rikthehet Tayna

para 4 dite - Indeks online

Tayna, një nga këngëtaret më të famshme të skenës shqiptare, ka ndërmarrë një hap të guximshëm në karrierën e saj muzikore duke marrë përsipër menaxhimin e karrierës së saj. Ky vendim tregon pavarësinë...

Rikthehet Tayna

para 4 dite - Gazeta Express

Tayna, një nga këngëtaret më të famshme të skenës shqiptare, ka ndërmarrë një hap të guximshëm në karrierën e saj muzikore duke marrë përsipër menaxhimin e karrierës së saj. Ky vendim tregon pavarësinë...

Tayna pasi lansoi këngën “Si ai” – vjen me një dedikim poetik

para 4 dite - Gazeta Express

“Zhdukja” e papritur e Taynës pak kohë më parë u komentua shumë prej të gjithëve. Mirëpo pas disa videove misterioze të postuara prej saj në llogarinë personale të Instagram-it, pak momente më herët këngëtarja...

Tayna publikon këngën “Si ai”

para 4 dite - TV21

Prej muajsh nuk ishte e pranishme në skenën muzikore, Tayna u rikthye me këngën e saj të re. “Si ai” titullohet projekti më i ri muzikor i këngëtares, këngë kjo e publikuar të hënën e cila ka edhe videoklipin....

Pas 'zhdukjes' nga rrjetet sociale, Tayna ka dy fjalë për ndjekësit

para 4 dite - Syri

“Zhdukja” e papritur e Taynës pak kohë më parë u komentua shumë prej të gjithëve. Mirëpo pas disa videove misterioze të postuara prej saj në llogarinë personale të Instagram-it, pak momente më herët këngëtarja...

“Si ai” sjell Taynën ‘e re’ - gjithçka më ndryshe!

para 4 dite - Bota Sot

Tayna, një nga këngëtaret më të famshme të skenës shqiptare, ka ndërmarrë një hap të guximshëm në karrierën e saj muzikore duke marrë përsipër menaxhimin e karrierës së saj. Ky vendim tregon pavarësinë...

“Ma lakun emrin me vnerë e jo me rasa”, Tayna publikon “Si ai”

para 4 dite - Dukagjini

“Si ai” titullohet projekti më i ri muzikor i Taynas. Kënga me videoklip u publikua të hënën, me tekst dhe melodi nga vetë këngëtarja. Dorentina Shala, e njohur si “Tayna”, këtë projekt e ka lansuar në...

“Po rimarr pushtetin tim!”/ Pas zhdukjes nga rrjetet sociale, Tayna rikthehet tërësisht ndryshe!

para 4 dite - Klan

Tayna është rikthyer! Prej muajsh, reperja u zhduk nga rrjetet sociale duke fshirë çdo fotografi nga projektet e mëparshme dhe duke mos postuar më asgjë. Një heshtje totale prej saj, pa asnjë projekt të...

Pas “zhdukjes” nga rrjetet sociale, Tayna ka dy fjalë për ndjekësit (VIDEO)

para 4 dite - Albeu

“Zhdukja” e papritur e Taynës pak kohë më parë u komentua shumë prej të gjithëve. Mirëpo pas disa videove misterioze të postuara prej saj në llogarinë personale të Instagram-it, pak momente më herët këngëtarja...

Tayna kthehet me këngën “Si ai”

para 4 dite - Reporteri

Pas disa sekuencave të publikuara nëpër rrjetet sociale, këngëtarja Tayna është bërë e gjallë me këngën e re “Si ai”. Kjo këngë nis në vargje poezie, teksa në pjesën e dytë nis edhe melodia, transmeton...

“Njollosma emrin e fytyrën” – Tayna rikthehet pas disa muajsh me këngën e re “Si ai”

para 4 dite - Telegrafi

Ajo bëri një pauzë të shkurtër nga tregu muzikor shqiptar, por duket se është rikthyer fuqishëm. Bëhet fjalë për rap-artisten nga Prizreni, Tayna, e cila i ka munguar skenës për disa muaj. Doruntina Shala...

Rikthehet Tayna më ndryshe, sjell “Si ai”

para 4 dite - Klan Kosova

Rep-artisja, Tayna është rikthyer në tregun e muzikës, pas një mungese të gjatë. “Si ai”, mban titullin kënga, që ktheu Taynën. Tekstin e ka shkruar vet artistja, ndërsa producent është Benny Bee. *Klikoni...

Pas “zhdukjes” nga rrjetet sociale, Tayna ka dy fjalë për ndjekësit

para 4 dite - Revista Kosovarja

“Zhdukja” e papritur e Taynës pak kohë më parë u komentua shumë prej të gjithëve. Mirëpo pas disa videove misterioze të postuara prej saj në llogarinë personale të Instagram-it, pak momente më herët këngëtarja...

Pas “zhdukjes” nga rrjetet sociale, Tayna ka dy fjalë për ndjekësit

para 4 dite - TvNews

“Zhdukja” e papritur e Taynës pak kohë më parë u komentua shumë prej të gjithëve. Mirëpo pas disa videove misterioze të postuara prej saj në llogarinë personale të Instagram-it, pak momente më herët këngëtarja...

Tayna publikon këngën “Si ai”

para 4 dite - Top24

Prej muajsh nuk ishte e pranishme në skenën muzikore, Tayna u rikthye me këngën e saj të re. “Si ai” titullohet projekti më i ri muzikor i këngëtares, këngë kjo e publikuar të hënën e cila ka edhe videoklipin....

Pas “zhdukjes” nga rrjetet sociale, Tayna ka dy fjalë për ndjekësit

para 4 dite - Pressonline

“Zhdukja” e papritur e Taynës pak kohë më parë u komentua shumë prej të gjithëve. Mirëpo pas disa videove misterioze të postuara prej saj në llogarinë personale të Instagram-it, pak momente më herët këngëtarja...

Enis Bytyqi e publikon këngën e re (VIDEO)

para 5 dite - Klan Kosova

Këngëtari Enis Bytyqi sot e ka publikuar këngën e tij më të re. “O Madam” është projekti në fjalë i cili brenda pak orëve të publikimit mori mijëra klikime. Teksti dhe melodia janë krijuar nga Buci dhe...

Enis Bytyqi publikon këngën e re “O madam”

para 5 dite - Bota Sot

Këngëtari i njohur, Enis Bytyqi, ka prezantuar ditën e sotme (e diel) projektin e ri. “O Madam” mban titullin kënga, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale. Artisti nga Ferizaj vjen me një klip...

Enis Bytyqi publikon këngën e re “O madam”

para 5 dite - Telegrafi

Këngëtari i njohur, Enis Bytyqi, ka prezantuar ditën e sotme (e diel) projektin e ri. “O Madam” mban titullin kënga, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale. Artisti nga Ferizaj vjen me një klip...

Çfarë duhet ditur mbi rikthimin e Taynës?

para 6 dite - Revista Kosovarja

Reperja Tayna u zhdukë nga jeta publike e rrjetet sociale për një kohë relativisht të gjatë. Problemet me menaxhimin dhe ndarja e rrugëve me ish menaxherin, me të cilin rrugëtuan bashkë prej kohësh, ishin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK