Ish-menaxheri ia bllokoi këngën, reagon Tayna: Ia kam lënë në dorë drejtësisë dhe Zotit

para 4 dite - Gazeta Express

Pas heqjes së këngës nga YouTube, nga ish-menaxheri, ka reaguar reperja Tayna, duke u kërkuar falje fansave të saj. Ajo tha se duhet durim, para siç është shprehur ajo “mjeranëve të cilët nuk lënë një...

Ia bllokoi këngën në YouTube, flet ish-menaxheri i Taynës: E mora nga rruga e bëra yll, iku ‘tinëz’ e bëri gjëra pas shpinës

para 4 dite - Telegrafi

Reperja nga Prizreni, Tayna, ka qenë prej disa vitesh në menaxhim të Rinor Hykollit. Ajo duket se është larguar nga label-i ‘Friends Entertainment’ pak muaj më parë dhe se jo gjithçka ka shkuar mirë. Këngëtarja...

“Mjeran”- I bllokoi këngën në YouTube, Tayna shpërthen keq ndaj ish-menaxherit: Nuk bëhet dot njeriu i madh me ligësi (Foto)

para 4 dite - Panorama

Reperja e njohur Tayna ka reaguar pas bllokimit në YouTube të këngës së saj më të re “Si ai” nga ish-menaxheri, Rinor Hykolli. Përmes një postimi në llogarinë e saj të Instagramit, Tayna iu ka kërkuar...

Ia bllokoi këngën në YouTube, flet ish-menaxheri i Taynës: E mora nga rruga e bëra yll, iku ‘tinëz’ e bëri gjëra pas shpinës

para 4 dite - Lajmi.net

Reperja nga Prizreni, Tayna, ka qenë prej disa vitesh në menaxhim të Rinor Hykollit. Ajo duket se është larguar nga label-i ‘Friends Entertainment’ pak muaj më parë dhe se jo gjithçka ka shkuar mirë. Këngëtarja...

Këngëtarja Tayna publikon projektin e ri, por ia fshin nga Youtube ish-menaxheri?! Përplasja vijon në gjykatë (detajet)

para 4 dite - Lexo

Këngëtarja e talentuar Tayna, zëri i dhjetra hiteve dhe qindra miliona klikimeve prej kohësh ka qenë një një heshtje dhe nuk ka patur projekte të reja. Siç kishte paralajmëruar para pak ditësh, ajo është...

Rinori i bllokoi videon, Tayna: Mjeranë, s’lënë rast pa treguar sa të vegjël janë

para 4 dite - Syri.net Kosova

Pasi ish-menaxheri i saj Rinor Hykolli i hoqi klipin nga Youtube, ka ardhur edhe reagimi i Taynës. Reperja, përmes një postimi bën të ditur se ia ka lënë çështjen në dorë drejtësisë. Ajo e quan Rinorin...

Ia fshinë këngën nga YouTube, reagon Tayna: Ia kam lënë drejtësisë dhe Zotit, mjeranët po tregojnë sa të vegjël janë

para 4 dite - Telegrafi

Rap-artistja e njohur shqiptare, Tayna, ditën e djeshme (e hënë) u rikthye pas disa muajsh me këngë të re. “Si ai” titullohej projekti, të cilin e lansoi në kanalin zyrtar të saj në YouTube, pas largimit...

Ish-menaxheri ia bllokoi këngën, reagon Tayna: Ia kam lënë në dorë drejtësisë dhe Zotit

para 4 dite - Klan Kosova

Pas heqjes së këngës nga YouTube, nga ish-menaxheri, ka reaguar reperja Tayna, duke u kërkuar falje fansave të saj. Ajo tha se duhet durim, para siç është shprehur ajo “mjeranëve të cilët nuk lënë një...

Ish menaxheri ia bllokoi këngën, reagon Tayna

para 4 dite - Bota Sot

Pas heqjes së këngës nga YouTube, nga ish-menaxheri, ka reaguar reperja Tayna, duke u kërkuar falje fansave të saj. Ajo tha se duhet durim, para siç është shprehur ajo “mjeranëve të cilët nuk lënë një...

Rinori i bllokoi videon, Tayna: Mjeranë, s’lënë rast pa treguar sa të vegjël janë

para 4 dite - Albeu

Pasi ish-menaxheri i saj Rinor Hykolli i hoqi klipin nga Youtube, ka ardhur edhe reagimi i Taynës. Reperja, përmes një postimi bën të ditur se ia ka lënë çështjen në dorë drejtësisë. Ajo e quan Rinorin...

Reagon Tayna: Ia kam lënë drejtësisë dhe Zotit, mjeranët po tregojnë sa të vegjël janë

para 4 dite - Zeri

Reperja Tayna ka reaguar pas bllokimit të videoprojektit të saj të ri muzikor “Si ai” nga ish-menaxheri, Rinor Hykolli. Ajo u ka kërkuar falje dëgjuesve, derisa ka thënë se këtë problem ia ka lënë në dorë...

Ish-menaxheri ia bllokoi këngën, reagon Tayna: Ia kam lënë në dorë drejtësisë dhe Zotit

para 4 dite - Tetova Sot

Pas heqjes së këngës nga YouTube, nga ish-menaxheri, ka reaguar reperja Tayna, duke u kërkuar falje fansave të saj. Ajo tha se duhet durim, para siç është shprehur ajo “mjeranëve të cilët nuk lënë një...

Rinori i bllokoi videon, Tayna: Mjeranë, s’lënë rast pa treguar sa të vegjël janë

para 4 dite - Syri

Pasi ish-menaxheri i saj Rinor Hykolli i hoqi klipin nga Youtube, ka ardhur edhe reagimi i Taynës. Reperja, përmes një postimi bën të ditur se ia ka lënë çështjen në dorë drejtësisë. Ajo e quan Rinorin...

Ia bllokoi këngën në YouTube, flet ish-menaxheri i Taynës: E mora nga rruga e bëra yll, iku ‘tinëz’ e bëri gjëra pas shpinës

para 4 dite - Arbresh

Reperja nga Prizreni, Tayna, ka qenë prej disa vitesh në menaxhim të Rinor Hykollit. Ajo duket se është larguar nga label-i ‘Friends Entertainment’ pak muaj më parë dhe se jo gjithçka ka shkuar mirë. Këngëtarja...

Ish-menaxheri ia bllokoi këngën, reagon Tayna: Ia kam lënë në dorë drejtësisë dhe Zotit

para 4 dite - Top24

Pas heqjes së këngës nga YouTube, nga ish-menaxheri, ka reaguar reperja Tayna, duke u kërkuar falje fansave të saj. Ajo tha se duhet durim, para siç është shprehur ajo “mjeranëve të cilët nuk lënë një...

Ia fshiu këngën nga kanali i Youtube, Rinor Hykolli akuzon artisten se “iku tinëz” dhe “bëri gjëra pas shpinës”

para 4 dite - Dukagjini

Reperja nga Prizreni, Tayna, ka qenë prej disa vitesh në menaxhim të Rinor Hykollit. Ajo duket se është larguar nga label-i ‘Friends Entertainment’ pak muaj më parë dhe se jo gjithçka ka shkuar mirë. Këngëtarja...

Ish-menaxheri ia bllokoi këngën, reagon Tayna: Ia kam lënë në dorë drejtësisë dhe Zotit

para 4 dite - Dukagjini

Pas heqjes së këngës nga YouTube, nga ish-menaxheri, ka reaguar reperja Tayna. Tayna u kërkuar falje fansave të saj për ngjarjet e fundit. Ajo tha se duhet durim, para siç është shprehur ajo “mjeranëve...

Rinori i bllokoi videon, Tayna: Mjeranë, s’lënë rast pa treguar sa të vegjël janë

para 4 dite - Pressonline

Pasi ish-menaxheri i saj Rinor Hykolli i hoqi klipin nga Youtube, ka ardhur edhe reagimi i Taynës. Reperja, përmes një postimi bën të ditur se ia ka lënë çështjen në dorë drejtësisë. Ajo e quan Rinorin...

Rinori i bllokoi videon/ Tayna: Mjeranë, s’lënë rast pa treguar sa të vegjël janë

para 4 dite - Arbresh

Pasi ish-menaxheri i saj Rinor Hykolli i hoqi klipin nga Youtube, ka ardhur edhe reagimi i Taynës. Reperja, përmes një postimi bën të ditur se ia ka lënë çështjen në dorë drejtësisë. Ajo e quan Rinorin...

“Ti je njeri i vogël kur vjen në këtë Tokë për të vuajtur suksesin”- Ish menaxheri ia bllokoi këngën, reagon Tayna

para 4 dite - Gazeta10

Pas heqjes së këngës nga YouTube, nga ish-menaxheri, ka reaguar reperja Tayna, duke u kërkuar falje fansave të saj. Ajo tha se duhet durim, para siç është shprehur ajo “mjeranëve të cilët nuk lënë një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK