“Vdes për ty”/ Ilnisa poston foton e Meritonit dhe ka dy fjalë për të

para një jave - Gazeta Shqip

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi u njohën brenda shtëpisë së “Big Brother VIP3”, aty ku nisën edhe romancën e tyre të dashurisë. Shumë nga publiku kishte dyshime nëse kjo lidhje do të vazhdonte edhe jashtë...

“Vdes për ty”/ Ilnisa poston foton e Meritonit dhe ka dy fjalë për të

para një jave - Flaka

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi u njohën brenda shtëpisë së “Big Brother VIP3”, aty ku nisën edhe romancën e tyre të dashurisë. Shumë nga publiku kishte dyshime nëse kjo lidhje do të vazhdonte edhe jashtë...

Ilnisa Agolli publikon një fotografi të Meritonit, i bën dedikim të veçantë: Vdes për ty

para një jave - Lajm

Ilnisa Agolli po vazhdon të marrë vëmendje edhe pas përfundimit të Big Brother VIP Albania 3. Gazetarja e njohur të shumtën e kohës po e kalon me partnerin e saj, prezantuesin Meriton Mjekiqi. Ajo ka ndarë...

“Vdes për ty”, Ilnisa me dedikim të veçantë për Meritonin

para një jave - Indeks online

Ilnisa Agolli po vazhdon të marrë vëmendje edhe pas përfundimit të Big Brother VIP Albania 3. Gazetarja e njohur të shumtën e kohës po e kalon me partnerin e saj, prezantuesin Meriton Mjekiqi. Ajo ka ndarë...

Ilnisa Agolli publikon një fotografi të Meritonit, i bën dedikim të veçantë: Vdes për ty

para një jave - Gazeta Express

Ilnisa Agolli po vazhdon të marrë vëmendje edhe pas përfundimit të Big Brother VIP Albania 3. Gazetarja e njohur të shumtën e kohës po e kalon me partnerin e saj, prezantuesin Meriton Mjekiqi. Ajo ka ndarë...

Ilnisa Agolli publikon një fotografi të Meritonit, i bën dedikim të veçantë: Vdes për ty

para një jave - Zhurnal

1 Ilnisa Agolli po vazhdon të marrë vëmendje edhe pas përfundimit të Big Brother VIP Albania 3. Gazetarja e njohur të shumtën e kohës po e kalon me partnerin e saj, prezantuesin Meriton Mjekiqi. Ajo ka...

Ilnisa Agolli publikon një fotografi të Meritonit, i bën dedikim të veçantë: Vdes për ty

para një jave - Telegrafi

Ilnisa Agolli po vazhdon të marrë vëmendje edhe pas përfundimit të Big Brother VIP Albania 3. Gazetarja e njohur të shumtën e kohës po e kalon me partnerin e saj, prezantuesin Meriton Mjekiqi. Ajo ka ndarë...

Ilnisa Agolli publikon një fotografi të Meritonit, i bën dedikim të veçantë: Vdes për ty

para një jave - OraInfo

Ilnisa Agolli po vazhdon të marrë vëmendje edhe pas përfundimit të Big Brother VIP Albania 3. Gazetarja e njohur të shumtën e kohës po e kalon me partnerin e saj, prezantuesin Meriton Mjekiqi. Ajo ka ndarë...

“Vdes për ty” Ilnisa poston foton e Meritonit dhe ka dy fjalë për të

para një jave - Epoka e Re

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi u njohën brenda shtëpisë së “Big Brother VIP3”, aty ku nisën edhe romancën e tyre të dashurisë. Shumë nga publiku kishte dyshime nëse kjo lidhje do të vazhdonte edhe jashtë...

Ilnisa e gatshme të ‘vdesë’ për Meritonin

para një jave - Bota Sot

Ilnisa Agolli më e dashurar se kurrë në Meritonin. Dyshja janë kthyer nga pushimet që i shijuan në Turqi. Në një postim të Ilnisës në sy bie mbishkrimi “Vdes për ty”. Postimi i saj Kjo bën të kuptohet...

“Vdes për ty”, Ilnisa Agolli publikon një fotografi të Meritonit, i bën dedikim të veçantë

para një jave - Gazeta10

Ilnisa Agolli po vazhdon të marrë vëmendje edhe pas përfundimit të Big Brother VIP Albania 3. Gazetarja e njohur të shumtën e kohës po e kalon me partnerin e saj, prezantuesin Meriton Mjekiqi. Ajo ka ndarë...

Ilnisa e gatshme të vdes për Meritonin

para një jave - Revista Kosovarja

Ilnisa Agolli më e dashurar se kurrë në Meritonin. Dyshja janë kthyer nga pushimet që i shijuan në Turqi. Në një postim të Ilnisës në sy bie mbishkrimi “Vdes për ty”. Kjo bën të kuptohet se lidhja e tyre...

Meriton Mjekiqi bëri apel për “paqe, Egesta në Kosovë me djalin, por s’e lejon moderatorin të takojë të birin

para një jave - Lexo

Jeta e Meriton Mjekiqit ndryshoi totalisht me pjesëmarrjen e tij në edicionin e 3 të ‘Big Brother VIP’. Moderatori nga Kosova, ia doli që veç zemrës së publikut, të fitonte edhe dashurinë e Ilnisës. E...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK