Beniada Nishani opinioniste e “Big Brother Vip 4” me Arbër Hajdarin?

para një jave - Albeu

Mbrëmjen e djeshme, ish-banorja e edicionit të parë të “Big Brother VIP”, Beniada Nishani, ishte e ftuar në emisionin “Top Arena”, ku u përball me disa pyetje pikante, ku në mesin e tyre nuk mund të mungonin...

Beniada Nishani, do jetë opinioniste e ‘BBV4’ me Arbër Hajdarin?

para një jave - Lexo

Ish-banorja e edicionit të parë të “Big Brother VIP”, Beniada Nishani, ishte e ftuar mbrëmjen e kaluar në emisionin “Top Arena”. Ajo u përball me disa pyetje pikante, ku në mesin e tyre nuk mund të mungonin...

Beniada Nishani opinioniste e “Big Brother Vip 4” me Arbër Hajdarin?

para një jave - Flaka

Mbrëmjen e djeshme, ish-banorja e edicionit të parë të “Big Brother VIP”, Beniada Nishani, ishte e ftuar në emisionin “Top Arena”, ku u përball me disa pyetje pikante, ku në mesin e tyre nuk mund të mungonin...

Beniada Nishani e dashuruar? Modelja kërkon trëndafila të kuq

para një jave - BalkanWeb

Një prej personazheve më të spikatur gjatë edicionit të parë të Big Brother VIP, Beniada Nishani ishte e ftuar të martën në Top Arena. Ajo hodhi poshtë aludimet se është në një lidhje me një djalë. -A...

Do jetë opinioniste e BBV4 me Arbër Hajdarin? Ish-banorja: Më pëlqen…

para një jave - Gazeta Shqip

Ish-banorja e edicionit të parë të “Big Brother VIP”, Beniada Nishani, ka qenë mbrëmë e ftuar në emisionin “Top Arena”, në Top Channel. Moderatorja e njohur, Beniada Nishani, i bëri disa pyetje pikante...

Një djalë misterioz i ka rrëmbyer zemrën? Beniada: Trëndafilat e kuq…

para një jave - Gazeta Shqip

Beniada Nishani është një nga personazhet më të spikatur të edicionit të parë të “Big Brother VIP”. Mbrëmjen e djeshme, modelja e njohur ishte e ftuar në emisionin “Top Arena”, në Top Channel. Gjatë intervistës...

Do jetë opinioniste e BBV4 me Arbër Hajdarin? Ish-banorja: Më pëlqen…

para një jave - Epoka e Re

Ish-banorja e edicionit të parë të “Big Brother VIP”, Beniada Nishani, ka qenë mbrëmë e ftuar në emisionin “Top Arena”, në Top Channel. Moderatorja e njohur, Beniada Nishani, i bëri disa pyetje pikante...

Beniada kërkon trëndafila të kuq nga djali misterioz

para një jave - Shqip

Një prej personazheve më të spikatur gjatë edicionit të parë të Big Brother VIP, Beniada Nishani hodhi poshtë aludimet se është në një lidhje me një djalë. Megjithatë moderatorja e pyeti nëse është e vërtetë...

Beniada Nishani, do jetë opinioniste e ‘BBV4’ me Arbër Hajdarin?

para një jave - Pressonline

Ish-banorja e edicionit të parë të “Big Brother VIP”, Beniada Nishani, ishte e ftuar mbrëmjen e kaluar në emisionin “Top Arena”. Ajo u përball me disa pyetje pikante, ku në mesin e tyre nuk mund të mungonin...

Beniada në një lidhje të re dashurie?

para një jave - Revista Kosovarja

Një prej personazheve më të spikatur gjatë edicionit të parë të Big Brother VIP, Beniada Nishani ishte e ftuar këtë të martë në Top Arena. Ajo hodhi poshtë aludimet se është në një lidhje me një djalë....

Një djalë misterioz i ka rrëmbyer zemrën? Beniada Nishani në Top Arena: Trëndafilat e kuq…

para një jave - Top Channel

Një prej personazheve më të spikatur gjatë edicionit të parë të Big Brother VIP, Beniada Nishani ishte e ftuar këtë të martë në Top Arena. Ajo hodhi poshtë aludimet se është në një lidhje me një djalë....

Trëndafila të kuq, Beniada në një lidhje të re dashurie?

para një jave - Indeks online

Një prej personazheve më të spikatur gjatë edicionit të parë të Big Brother VIP, Beniada Nishani ishte e ftuar këtë të martë në Top Arena. Ajo hodhi poshtë aludimet se është në një lidhje me një djalë....

Një djalë misterioz i ka rrëmbyer zemrën? Flet Beniada Nishani

para një jave - Pressonline

E ftuar mbrëmjen e sotme në “Top Arena” ka qenë një prej figirave publike më të dashura për publikun shqiptar, Beniada Nishani. Si një prej banoreve më të spikatura të “BBV2” Beniada ka folur pak dhe për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK