Shenjat e horoskopit që ngatërrojnë të qenit realist me pesimist

para një jave - Flaka

Pesimizmi i tyre i verbon dhe nuk i lë të shohin se jo gjithçka është e zezë në këtë jetë dhe se ka edhe një skenar optimist. Megjithatë, ata këmbëngulin të shohin skenarin negativ dhe konsiderojnë se...

Shenjat e horoskopit që ngatërrojnë të qenit realist me pesimist

para një jave - Gazeta Shqip

Pesimizmi i tyre i verbon dhe nuk i lë të shohin se jo gjithçka është e zezë në këtë jetë dhe se ka edhe një skenar optimist. Megjithatë, ata këmbëngulin të shohin skenarin negativ dhe konsiderojnë se...

Horoskopi për datën 10 korrik

para një jave - Alsat-M

Të mërkurën do t’ju kërkohet të tregoni aftësinë për të qenë të durueshëm, për të pritur atë që të tjerët duan t’ju thonë. Shikoni me durim se si mund të zhvillohen disa ngjarje. Është më mirë për ju që...

Këto tre shenja horoskopi do ta kenë shumë të vështirë pjesën tjetër të korrikut

para një jave - Vizion Plus

Virgjëresha Ju keni të bëni me Saturnin në kundërshtim me shenjën tuaj, gjë që shkakton konflikt në marrëdhënie, veçanërisht me Hënën e Plotë në Bricjap duke sjellë në dritë çështjet e marrëdhënieve që...

“Opsione të reja do të hapen për ju”, horoskopi për ditën e sotme

para një jave - Reporteri

Dashi Erdhi momenti të tërhiqeni nga të gjitha hapat e nxituar që keni hedhur deri tani! Pushoni përpara se të angazhoheni për një marrëveshje afatgjatë. Më shumë opsione do të hapen për ju. Luaj një lojë...

Parashikimi i yjeve për sot

para një jave - Gazeta Express

Dashi Erdhi momenti të tërhiqeni nga të gjitha hapat e nxituar që keni hedhur deri tani! Pushoni përpara se të angazhoheni për një marrëveshje afatgjatë. Më shumë opsione do të hapen për ju. Luaj një lojë...

Horoskopi për ditën e sotme, 10 korrik 2024

para një jave - BalkanWeb

Erdhi momenti të tërhiqeni nga të gjitha hapat e nxituar që keni hedhur deri tani! Pushoni përpara se të angazhoheni për një marrëveshje afatgjatë. Më shumë opsione do të hapen për ju. Luaj një lojë pritjeje....

Rëndësia e marketingut në medie sociale

para një jave - Ekonomia Online

Unë hyj në internet duke kërkuar gjëra. Unë shikoj gjëra të cilat i kam të njohura, pothuajse jam e dirigjuar. Pastaj për një moment, një ide ose objekt i ri merr vëmendjen time për një sekondë. Si një...

Horoskopi për ditën e sotme, 10 korrik 2024

para një jave - FaxWeb

Dashi Erdhi momenti të tërhiqeni nga të gjitha hapat e nxituar që keni hedhur deri tani! Pushoni përpara se të angazhoheni për një marrëveshje afatgjatë. Më shumë opsione do të hapen për ju. Luaj një lojë...

Këto shenja horoskopi e kanë shumë të vështirë pjesën tjetër të Korrikut

para një jave - Vizion Plus

Virgjëresha- Ju keni të bëni me Saturnin në kundërshtim me shenjën tuaj, gjë që shkakton konflikt në marrëdhënie, veçanërisht me Hënën e Plotë në Bricjap duke sjellë në dritë çështjet e marrëdhënieve që...

6 sjellje që i largojnë njerëzit nga ju

para një jave - Zhurnal

8 Njerëzit që ju duan ose ju njohin do ju pranojnë gjithmonë për atë që ju jeni. Mirëpo ka disa sjellje negative ose jo shumë produktive që i bëjnë njerëzit të largohen prej jush. Këto sjellje krijojnë...

Ju presin ditë të vështira! Pjesa e mbetur e korrikut nuk do të jetë e mirë për këto shenja

para një jave - Vizion Plus

Korriku është një muaj i mrekullueshëm, por do të jetë edhe një provë për disa shenja. Shenjat e ndryshueshme do të përjetojnë vështirësi, por mësimet do t’u mundësojnë atyre të përballen me sfidat e ardhshme....

Këta burra të horoskopit do t’ju ndihmojnë të harroni të kaluarën

para një jave - Ora news

Ne të gjithë në një moment jemi lënduar nga një marrëdhënie e kaluar, kemi qarë për një ndarje ose dashuri të humbur. Për disa e kaluam, për të tjerë la plagë dhe ata u traumatizuan, duke shmangur përfshirjen...

Këta burra të horoskopit do t’ju ndihmojnë të harroni të kaluarën

para një jave - Gazeta Shqip

Ne të gjithë në një moment jemi lënduar nga një marrëdhënie e kaluar, kemi qarë për një ndarje ose dashuri të humbur. Për disa e kaluam, për të tjerë la plagë dhe ata u traumatizuan, duke shmangur përfshirjen...

Këta burra të horoskopit do t’ju ndihmojnë të harroni të kaluarën

para një jave - Infokusi

Ne të gjithë në një moment jemi lënduar nga një marrëdhënie e kaluar, kemi qarë për një ndarje ose dashuri të humbur. Për disa e kaluam, për të tjerë la plagë dhe ata u traumatizuan, duke shmangur përfshirjen...

Ju presin ditë të vështira! Pjesa e mbetur e korrikut nuk do të jetë e mirë për këto shenja

para një jave - Pressonline

Korriku është një muaj i mrekullueshëm, por do të jetë edhe një provë për disa shenja. Shenjat e ndryshueshme do të përjetojnë vështirësi, por mësimet do t’u mundësojnë atyre të përballen me sfidat e ardhshme....

Horoskopi për datën 9 korrik

para një jave - Alsat-M

Nëse keni lindur në shenjën e Dashit, Luanit ose Shigjetarit, do t’ju duhet të punoni shumë sot. Gjatë kësaj dite do ju duhet të luftoni shumë për të arritur çdo qëllim. Të lindurit në shenjën e Dashit...

Horoskopi ditor, 09 korrik 2024

para një jave - GazetaBlic

Dashi Personat që ju shohin si konkurrentë do të gjejnë mënyrën e gabuar për t’ju provokuar sot, por mos bëni asnjë reagim. Fakti që ata po përpiqen t’ju sulmojnë është një dëshmi e qartë që nuk kanë asnjë...

Disa shenja që tregojnë se jeni gati për një lidhje të re

para një jave - Bota Sot

Romancat janë shpesh të vështira për t’u menaxhuar dhe në jo pak raste ato përfundojnë në ndarje dhe thyerje zemrash për partnerët. Por, sipas psikologes Bethany Cook, si çdo cikël tjetër në jetë që ka...

E martë “tersi” për këto katër shenja/ Kujdes nga provokimet!

para një jave - Ora news

Dashi Personat që ju shohin si konkurrentë do të gjejnë mënyrën e gabuar për t’ju provokuar sot, por mos bëni asnjë reagim. Fakti që ata po përpiqen t’ju sulmojnë është një dëshmi e qartë që nuk kanë asnjë...

Horoskopi për ditën e sotme

para një jave - Gazeta Express

Dashi Personat që ju shohin si konkurrentë do të gjejnë mënyrën e gabuar për t’ju provokuar sot, por mos bëni asnjë reagim. Fakti që ata po përpiqen t’ju sulmojnë është një dëshmi e qartë që nuk kanë asnjë...

Horoskopi për ditën e sotme, 9 korrik 2024

para një jave - BalkanWeb

Dashi Personat që ju shohin si konkurrentë do të gjejnë mënyrën e gabuar për t’ju provokuar sot, por mos bëni asnjë reagim. Fakti që ata po përpiqen t’ju sulmojnë është një dëshmi e qartë që nuk kanë asnjë...

6 sjellje që i largojnë njerëzit nga ju

para një jave - Ekonomia Online

Njerëzit që ju duan ose ju njohin do ju pranojnë gjithmonë për atë që ju jeni. Mirëpo ka disa sjellje negative ose jo shumë produktive që i bëjnë njerëzit të largohen prej jush. Këto sjellje krijojnë marrëdhënie...

Horoskopi për ditën e sotme, 9 korrik 2024

para një jave - Infokusi

Dashi Personat që ju shohin si konkurrentë do të gjejnë mënyrën e gabuar për t’ju provokuar sot, por mos bëni asnjë reagim. Fakti që ata po përpiqen t’ju sulmojnë është një dëshmi e qartë që nuk kanë asnjë...

Arsyet pse tradhëti e burrit tuaj ishte gjëja më e mirë që t’ju ndodhte

para një jave - Revista Kosovarja

Shiheni për dhuratën që është: 1. Shërimi juaj mund të shërojë plagët tuaja Çdo lloj lëndimi, veçanërisht tradhtia, është një mënyrë përrallore për të shëruar plagët tuaja të vjetra. Lidhja e burrit tuaj...

Cilat janë tre shenjat më “të përkëdhelura” të zodiakut gjatë kësaj jave

para një jave - Vizion Plus

Java e re që nisi sot, 8 korrik, sjell një energji të fuqishme që ka për qëllim t’ju bëjë t’i besoni vetes, në mënyrë që të filloni të planifikoni hapat e ardhshëm dhe t’i thoni jetës “po” me guxim. Nëse...

Shenja më me fat e horoskopit gjatë gjithë javës së 8 – 14 korrik

para një jave - Revista Kosovarja

Besojini vetes dhe thuajini po jetës! •Peshqit Planifikimi nuk është gjithmonë diçka që ju vjen natyrshëm, por kur e bëni këtë, Peshqit, ju mund të lëvizni malet. Ëndrrat, nga ana tjetër, janë aq të rrënjosura...

Planë për udhëtime dhe ndryshime në punë, zbuloni shenjat më me fat të horoskopit për këtë javë. Ja çfarë parashikojnë yjet

para një jave - Panorama

Java e re që nis më 8 korrik, sjell një energji të fuqishme që ka për qëllim t’ju bëjë t’i besoni vetes me guxim, në mënyrë që të filloni të planifikoni hapat e ardhshëm dhe t’i thoni me zjarr “po” jetës....

Horoskopi mujor për 12 shenjat e zodiakut! Udhëtime, mundësi dhe lidhje të reja

para një jave - Infokusi

Dashi Muaji fillon me bollëk, Dashi, pasi Mërkuri kalon në Luan më 2 korrik dhe aktivizon shtëpinë tuaj të pestë të krijimit. Jepni në jetë projektet tuaja të pasionit duke krijuar planin e përsosur! Ndarja...

“Mund të lëvizni malet”, 3 shenjat më me fat të Horoskopit të javës

para një jave - Vizion Plus

Java e re që nis më 8 korrik, sjell një energji të fuqishme që ka për qëllim t’ju bëjë t’i besoni vetes me guxim, në mënyrë që të filloni të planifikoni hapat e ardhshëm dhe t’i thoni me zjarr “po” jetës...

“Kostot për shëndetin tuaj…”/ Horoskopi JAVOR, 8-14 korrik 2024: Një lajm i pakëndshëm që lidhet me një aksident gjatë…

para një jave - Gazeta Shqip

DASHI Këtë javë do të keni më shumë kosto. Kostot për shëndetin tuaj ose të një personi të afërt nuk përjashtohen. Gjatë javës, do të ndaheni nga të afërmit, fqinjët apo miqtë që do të shkojnë për pushime...

Horoskopi javor 8-14 korrik 2024

para një jave - Revista Kosovarja

DASHI Këtë javë do të keni më shumë kosto. Kostot për shëndetin tuaj ose të një personi të afërt nuk përjashtohen. Gjatë javës, do të ndaheni nga të afërmit, fqinjët apo miqtë që do të shkojnë për pushime...

Këto shenja tregojnë se partnerin e keni çmendurisht të dashuruar

para një jave - Epoka e Re

Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por është e dukshme edhe me sy të lirë. Por nëse jeni një nga ata njerëz që kërkoni prova në çdo situatë dhe preferoni faktet, armatosini sytë dhe kushtojini...

12 shenja që tregojnë se partnerin e keni çmendurisht të dashuruar pas jush

para një jave - Ekonomia Online

Dashuria e vërtetë nuk është se vetëm ndjehet, por është e dukshme edhe me sy të lirë. Por nëse jeni një nga ata njerëz që kërkoni prova në çdo situatë dhe preferoni faktet, armatosini sytë dhe kushtojini...

Test psikologjik/ Zgjidhni një diell dhe zbuloni anët e fshehta të karakterit tuaj

para një jave - Bota Sot

Format tona të preferuara mund të zbulojnë shumë rreth tipareve të fshehura që mund të kemi. Dielli ka luajtur gjithmonë një rol të veçantë në fe dhe kulturë. Para se të bëni këtë test psikologjik qetësoni...

Horoskopi për ditën e sotme, 7 korrik 2024

para një jave - Vizion Plus

Dashi Kjo do të jetë një ditë e mirë për të provuar të hiqni dorë nga zakonet e varësisë. Mund të ketë fitime financiare në mbrëmje, pasi paratë që mund të keni dhënë hua në të kaluarën, mund të kthehen....

Horoskopi mujor për 12 shenjat e zodiakut! Udhëtime, mundësi dhe lidhje të reja

para një jave - Gazeta Shqip

Horoskopi mujor për 12 shenjat e zodiakut. Dashi Muaji fillon me bollëk, Dashi, pasi Mërkuri kalon në Luan më 2 korrik dhe aktivizon shtëpinë tuaj të pestë të krijimit. Jepni në jetë projektet tuaja të...

Jeni në një lidhje të re? Hapat që duhet të ndërmerrni për marrëdhënie të suksesshme

para një jave - Vizion Plus

Në fillim të një lidhjeje romantike, çiftet nuk mund t’i heqin sytë nga njëri-tjetri dhe çdo moment së bashku është argëtues, plotësues dhe emocionues. Një marrëdhënie e re është plot me potencial, mundësi...

Më në fund liri! Këto 3 shenja Horoskopi, nga sot lenë pas të kaluarën

para një jave - Revista Kosovarja

Më 6 korrik 2024, tre shenja të zodiakut do të njohin diçka brenda vetes dhe kjo është ajo që do ta vërë në lëvizje makinën, si të thuash. Horoskopi tregojn se ky kalim Hënë-Uran sipër është ajo që do...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK