Horoskopi ditor për nesër, e Enjte 11 Korrik 2024

para një jave - Java News

Dashi Nga pikëpamja sentimentale parashikohet një ditë mjaft aktive dhe dinamike. Takime, rizgjim pasioni dhe shkëndija të reja janë mjaft të mundshme, por bëni kujdes dhe mos përfshini persona të tjerë...

Paolo Fox, horoskopi i sotëm e mërkurë 10 korrik: parashikimet shenjë për shenjë

para një jave - Revista Kosovarja

Dashi Ju jeni fjalë për fjalë të pandalshme gjatë kësaj kohe! Një qiell si i juaji është i vështirë për t’u parë, për më tepër brenda pak ditësh do të jetë edhe Venusi në një pozicion të mirë për të treguar...

Horoskopi, çfarë parashikojnë yjet për ju

para një jave - Lexo

DASHI Në këtë periudhë ju jeni fjalë për fjalë të pandalshëm. Një qiell si juaji është i vështirë për t’u parë, për më tepër brenda pak ditësh do të jetë edhe Venusi në një pozicion të mirë për të treguar...

“Duhet të qartësoni zemrën tuaj!” Horoskopi për ditën e sotme, 10 korrik 2024

para një jave - Java News

Dashi Në këtë periudhë ju jeni fjalë për fjalë të pandalshëm. Një qiell si juaji është i vështirë për t’u parë, për më tepër brenda pak ditësh do të jetë edhe Venusi në një pozicion të mirë për të treguar...

Horoskopi për ditën e sotme, 10 korrik 2024

para një jave - Opinion

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Në këtë periudhë ju jeni fjalë për fjalë të pandalshëm. Një qiell si juaji është i vështirë për t’u parë, për më tepër brenda pak ditësh do të jetë edhe Venusi në...

“Duhet të qartësoni zemrën tuaj!” Horoskopi për ditën e sotme, 10 korrik 2024

para një jave - Vizion Plus

Dashi Në këtë periudhë ju jeni fjalë për fjalë të pandalshëm. Një qiell si juaji është i vështirë për t’u parë, për më tepër brenda pak ditësh do të jetë edhe Venusi në një pozicion të mirë për të treguar...

Parashikimi i horoskopit 10 korrik, ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju sot

para një jave - Panorama

Dashi Duhet të falënderoni miqtë tuaj sot, pasi janë munduar të kuptojnë çdo gjë që ju thoni. Është e rëndësishme të shfaqni interes ndaj personave që ju rrethojnë. Demi Sot, do ti kushtoni më shumë vëmendje...

“Duhet të kujdeseni më shumë për...”/ Horoskopi ditor, 10 korrik 2024: Vështirësitë me të cilat jeni përballur...

para një jave - Gazeta Shqip

Dashi Do të jeni ende një nga shenjat më të forta dhe më të preferuara të kësaj periudhe. Kohët e fundit jeni çliruar nga marrëdhëniet që nuk funksiononin dhe keni konsoliduar ato që shihen si më të mira....

Horoskopi, çfarë parashikojnë yjet për ju

para një jave - ABC News

DASHI Në këtë periudhë ju jeni fjalë për fjalë të pandalshëm. Një qiell si juaji është i vështirë për t’u parë, për më tepër brenda pak ditësh do të jetë edhe Venusi në një pozicion të mirë për të treguar...

“Duhet të qartësoni zemrën tuaj!” Horoskopi për ditën e sotme, 10 korrik 2024

para një jave - Zyrtare

Dashi Në këtë periudhë ju jeni fjalë për fjalë të pandalshëm. Një qiell si juaji është i vështirë për t’u parë, për më tepër brenda pak ditësh do të jetë edhe Venusi në një pozicion të mirë për të treguar...

Horoskopi ditor, e Mërkurë 10 Korrik 2024

para një jave - Bota Sot

Dashi Kjo do të jetë një javë mjaft e ngjeshur e cila do ju lejojë që të arrini disa konkluzione të kënaqshme në vendin e punës. Sigurisht nuk do të mungojnë tensionet dhe ngacmimet me kolegët, por nëse...

Horoskopi për ditën e sotme

para një jave - Infokusi

Dashi Kjo do të jetë një javë mjaft e ngjeshur e cila do ju lejojë që të arrini disa konkluzione të kënaqshme në vendin e punës. Sigurisht nuk do të mungojnë tensionet dhe ngacmimet me kolegët, por nëse...

Horoskopi, çfarë parashikojnë yjet për ju

para një jave - Arbresh

DASHI Në këtë periudhë ju jeni fjalë për fjalë të pandalshëm. Një qiell si juaji është i vështirë për t’u parë, për më tepër brenda pak ditësh do të jetë edhe Venusi në një pozicion të mirë për të treguar...

Po përjetoni një fazë dyshimesh, zbuloni parashikimin e yjeve për secilën shenjë të horoskopit

para një jave - Dosja.al

Dashi Në këtë periudhë ju jeni fjalë për fjalë të pandalshëm. Një qiell si juaji është i vështirë për t'u parë, për më tepër brenda pak ditësh do të jetë edhe Venusi në një pozicion të mirë për të treguar...

Horoskopi 10 Korrik 2024, çfarë parashikojnë yjet për ju

para një jave - Albeu

Dashi Kjo do të jetë një javë mjaft e ngjeshur e cila do ju lejojë që të arrini disa konkluzione të kënaqshme në vendin e punës. Sigurisht nuk do të mungojnë tensionet dhe ngacmimet me kolegët, por nëse...

Nëse jeni në dilemë mes dy lidhjeve, mos merrni vendim pa u qartësuar mirë - Horoskopi, e Mërkurë 10 Korrik 2024

para një jave - Ora news

Dashi Kjo do të jetë një javë mjaft e ngjeshur e cila do ju lejojë që të arrini disa konkluzione të kënaqshme në vendin e punës. Sigurisht nuk do të mungojnë tensionet dhe ngacmimet me kolegët, por nëse...

Horoskopi i Paolo Fox, e mërkurë 10 korrik 2024 për të 12 shenjat

para një jave - NOA

Horoskopi i Paolo Fox, e mërkurë 10 korrik 2024 për të 12 shenjat Horoskopi i Paolo Fox është një mundësi për t’u informuar për të reja që lidhen me botën e astrologjisë, tranzitet e planetëve të rëndësishëm...

Horoskopi ditor, e Mërkurë 10 Korrik 2024

para një jave - Revista Kosovarja

Dashi Kjo do të jetë një javë mjaft e ngjeshur e cila do ju lejojë që të arrini disa konkluzione të kënaqshme në vendin e punës. Sigurisht nuk do të mungojnë tensionet dhe ngacmimet me kolegët, por nëse...

HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e mërkurë 10 korrik 2024

para një jave - Lexo

DASHI Në këtë periudhë ju jeni fjalë për fjalë të pandalshëm. Një qiell si juaji është i vështirë për t’u parë, për më tepër brenda pak ditësh do të jetë edhe Venusi në një pozicion të mirë për të treguar...

Horoskopi javor nga Paolo Fox 8 deri në 14 korrik 2024 për të gjitha shenjat

para një jave - Java News

Dashi: Sipas horoskopit të Paolo Fox java do të nisë me këmbën e djathtë. Të hënën dhe të martën në mëngjes, në fakt, Hëna do të jetë në një aspekt harmonik dhe do t’ju mbushë me një dozë të mirë energjie...

Horoskopi ditor për nesër, e Mërkurë 10 Korrik 2024

para një jave - Java News

Dashi Kjo do të jetë një javë mjaft e ngjeshur e cila do ju lejojë që të arrini disa konkluzione të kënaqshme në vendin e punës. Sigurisht nuk do të mungojnë tensionet dhe ngacmimet me kolegët, por nëse...

Horoskopi, çfarë parashikojnë yjet për ju

para një jave - ACTV

DASHI Më në fund qielli është më i pastër, një bekim veçanërisht për çiftet që duan të nisin një projekt të këndshëm së bashku! Gjatë orëve në vijim do të favorizohen të gjitha marrëdhëniet e vlefshme....

Horoskopi për ditën e sotme, 9 korrik 2024

para një jave - Opinion

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Më në fund qielli është më i pastër, një bekim veçanërisht për çiftet që duan të nisin një projekt të këndshëm së bashku! Gjatë orëve në vijim do të favorizohen të...

Horoskopi, çfarë parashikojnë yjet për ju

para një jave - Lexo

DASHI Më në fund qielli është më i pastër, një bekim veçanërisht për çiftet që duan të nisin një projekt të këndshëm së bashku! Gjatë orëve në vijim do të favorizohen të gjitha marrëdhëniet e vlefshme....

“Ata që janë beqarë...”/ Horoskopi ditor, 9 korrik 2024: Ka filluar një periudhë hakmarrjeje...

para një jave - Gazeta Shqip

Dashi Këtë të martë 9 do të jeni më mirë se ditët e fundit. Edhe nëse keni pasur vështirësi për të përfunduar një marrëveshje ose për të arritur një sqarim, tani jeni të kënaqur. Kohë e mirë dhe për dashuri....

“Bëni kujdes me shpenzimet!” Horoskopi për ditën e sotme, 9 korrik 2024

para një jave - Vizion Plus

Dashi Duhet të tregoni më shumë kujdes ndaj vetes dhe shëndetit tuaj, sidomos nëse keni ndërmarrë një rrugëtim të ri profesional, dinamik dhe lodhës. Duhet të tregoni më shumë kujdes për lidhjet tuaja,...

Horoskopi, çfarë parashikojnë yjet për ju

para një jave - ABC News

DASHI Më në fund qielli është më i pastër, një bekim veçanërisht për çiftet që duan të nisin një projekt të këndshëm së bashku! Gjatë orëve në vijim do të favorizohen të gjitha marrëdhëniet e vlefshme....

Parashikimi i horoskopit 9 korrik, ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju sot

para një jave - Panorama

Dashi Sot duhet të ecni përpara. Ndoshta, ju keni nevojë për të pushuar më shumë nga gjithë të tjerët. Ju këshillohet të merreni me ndonjë aktivitet sportiv, për më shumë relaks. Demi Gjërat që duhet të...

Horoskopi ditor, e martë 9 korrik 2024

para një jave - Bota Sot

Dashi Duhet të tregoni më shumë kujdes ndaj vetes dhe shëndetit tuaj, sidomos nëse keni ndërmarrë një rrugëtim të ri profesional, dinamik dhe lodhës. Duhet të tregoni më shumë kujdes për lidhjet tuaja,...

Horoskopi, çfarë parashikojnë yjet për ju

para një jave - Arbresh

Horoskopi Ditor – E Martë 9 Korrik 2024 Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Më në fund qielli është më i pastër, një bekim veçanërisht për çiftet që duan të nisin një projekt të këndshëm së bashku!...

“Bëni kujdes me shpenzimet!” Horoskopi për ditën e sotme, 9 korrik 2024

para një jave - Pressonline

Dashi Duhet të tregoni më shumë kujdes ndaj vetes dhe shëndetit tuaj, sidomos nëse keni ndërmarrë një rrugëtim të ri profesional, dinamik dhe lodhës. Duhet të tregoni më shumë kujdes për lidhjet tuaja,...

Horoskopi i Paolo Fox, e martë 9 korrik 2024 për të 12 shenjat zodiakale

para një jave - NOA

Horoskopi i Paolo Fox është një mundësi për t’u informuar për të reja që lidhen me botën e astrologjisë, tranzitet e planetëve të rëndësishëm dhe ngjarjet më me ndikim astral. Çdo ditë astrologu i dashur...

Horoskopi 9 Korrik 2024, çfarë parashikojnë yjet për ju

para një jave - Albeu

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Më në fund qielli është më i pastër, një bekim veçanërisht për çiftet që duan të nisin një projekt të këndshëm së bashku! Gjatë orëve në vijim do të favorizohen të...

Horoskopi ditor, e Martë 9 Korrik 2024

para një jave - Revista Kosovarja

Dashi Duhet të tregoni më shumë kujdes ndaj vetes dhe shëndetit tuaj, sidomos nëse keni ndërmarrë një rrugëtim të ri profesional, dinamik dhe lodhës. Duhet të tregoni më shumë kujdes për lidhjet tuaja,...

HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e martë 9 korrik 2024

para një jave - Lexo

DASHI Më në fund qielli është më i pastër, një bekim veçanërisht për çiftet që duan të nisin një projekt të këndshëm së bashku! Gjatë orëve në vijim do të favorizohen të gjitha marrëdhëniet e vlefshme....

HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e martë 9 korrik 2024

para një jave - ACTV

DASHI Më në fund qielli është më i pastër, një bekim veçanërisht për çiftet që duan të nisin një projekt të këndshëm së bashku! Gjatë orëve në vijim do të favorizohen të gjitha marrëdhëniet e vlefshme....

Horoskopi ditor për nesër, e Martë 9 Korrik 2024

para një jave - Java News

Dashi Duhet të tregoni më shumë kujdes ndaj vetes dhe shëndetit tuaj, sidomos nëse keni ndërmarrë një rrugëtim të ri profesional, dinamik dhe lodhës. Duhet të tregoni më shumë kujdes për lidhjet tuaja,...

“Është mirë të bëni kujdes...”/ Horoskopi ditor, 8 korrik 2024: Ju po dilni gradualisht nga tuneli i errët...

para një jave - Gazeta Shqip

Dashi Këtë të hënë 8 korrik Hëna do të fillojë një tranzit të favorshëm dhe do të mund të rikuperoni qetësinë që ju ka munguar në orët e fundit. Nëse ndiheni të mërzitur dhe të pastimuluar, duhet të përpiqeni...

“Ka ardhur koha të relaksoheni!” Horoskopi i ditës së sotme, 8 korrik 2024

para një jave - Vizion Plus

DASHI Gjatë javës së re që nis të hënën e 8 korrikut, shmangni veprimet impulsive dhe dëgjoni këshillat e njerëzve të afërt. Nëse keni pasur debate për arsye të parëndësishme, po vjen momenti i duhur për...

Horoskopi për ditën e sotme, 8 korrik 2024

para një jave - Gazeta Express

Dashi Dita nis mirë, planetet e dashurisë duan të lënë shenjën e tyre dhe t’ju mbushin me emocione. Mbrëmje magjike për çiftet. Ndikimet pozitive yjore shpalosin lajme të habitshme edhe për beqarët, po...

“Ka ardhur koha të relaksoheni!” Horoskopi i ditës së sotme, 8 korrik 2024

para një jave - Java News

DASHI Gjatë javës së re që nis të hënën e 8 korrikut, shmangni veprimet impulsive dhe dëgjoni këshillat e njerëzve të afërt. Nëse keni pasur debate për arsye të parëndësishme, po vjen momenti i duhur për...

Horoskopi, çfarë parashikojnë yjet për ju

para një jave - ABC News

DASHI Gjatë javës së re që nis të hënën e 8 korrikut, shmangni veprimet impulsive dhe dëgjoni këshillat e njerëzve të afërt. Nëse keni pasur debate për arsye të parëndësishme, po vjen momenti i duhur për...

Horoskopi ditor, e Hënë 8 Korrik 2024

para një jave - Bota Sot

Dashi Këtë të hënë duhet ta merreni seriozisht me veten. Këshillohet që të lindurit e kësaj shenje, mbi të gjitha të kontrollojnë emocionet në të kundërt do të gjendeni mes telashesh. Instikti juaj ju...

Zbuloni çfarë thonë yjet për ju sot

para një jave - Infokusi

Dashi Këtë të hënë duhet ta merreni seriozisht me veten. Këshillohet që të lindurit e kësaj shenje, mbi të gjitha të kontrollojnë emocionet në të kundërt do të gjendeni mes telashesh. Instikti juaj ju...

Horoskopi, çfarë parashikojnë yjet për ju

para një jave - Arbresh

DASHI Gjatë javës së re që nis të hënën e 8 korrikut, shmangni veprimet impulsive dhe dëgjoni këshillat e njerëzve të afërt. Nëse keni pasur debate për arsye të parëndësishme, po vjen momenti i duhur për...

Horoskopi 8 Korrik 2024, çfarë parashikojnë yjet për ju

para një jave - Albeu

Dashi Këtë të hënë duhet ta merreni seriozisht me veten. Këshillohet që të lindurit e kësaj shenje, mbi të gjitha të kontrollojnë emocionet në të kundërt do të gjendeni mes telashesh. Instikti juaj ju...

Test psikologjik/ Zgjidhni një nga këto kotele dhe zbuloni çfarë bëni në mënyrë të pavetëdijshme

para një jave - Bota Sot

Nënvetëdija jonë punon në mënyra të çuditshme. Shpesh nuk e kuptojmë që po mendojmë për gjëra të caktuara, sepse jemi të përhumbur. Nëse doni të zbuloni çfarë fshihet pas nënvetëdijes suaj, zgjidhni një...

Çfarë ju bën të silleni çuditshëm kur keni përballë personin që dashuroni? Ky iluzion optik zbulon se…

para një jave - Bota Sot

Të gjithë duan të besojnë se kanë karakteristika të mrekullueshme dhe janë plot sharm, veçanërisht kur bëhet fjalë për dashurinë. Pavarësisht se sa shumë i tërhiqni të tjerët, ndonjëherë është normale...

Horoskopi ditor për nesër, e hënë 8 korrik 2024

para një jave - Syri

Dashi Këtë të hënë duhet ta merreni seriozisht me veten. Këshillohet që të lindurit e kësaj shenje, mbi të gjitha të kontrollojnë emocionet në të kundërt do të gjendeni mes telashesh. Instikti juaj ju...

Duhet të përballeni me disa diskutime dhe debate në dashuri - Horoskopi, e Hënë 8 Korrik 2024

para një jave - Ora news

Dashi Këtë të hënë duhet ta merreni seriozisht me veten. Këshillohet që të lindurit e kësaj shenje, mbi të gjitha të kontrollojnë emocionet në të kundërt do të gjendeni mes telashesh. Instikti juaj ju...

Horoskopi ditor për nesër, e Hënë 8 Korrik 2024

para një jave - Revista Kosovarja

Dashi Këtë të hënë duhet ta merreni seriozisht me veten. Këshillohet që të lindurit e kësaj shenje, mbi të gjitha të kontrollojnë emocionet në të kundërt do të gjendeni mes telashesh. Instikti juaj ju...

Horoskopi ditor për nesër, e Hënë 8 Korrik 2024

para një jave - Lexo

Dashi Këtë të hënë duhet ta merreni seriozisht me veten. Këshillohet që të lindurit e kësaj shenje, mbi të gjitha të kontrollojnë emocionet në të kundërt do të gjendeni mes telashesh. Instikti juaj ju...

Horoskopi i Paolo Fox, e hënë 8 korrik 2024: Dritë jeshile për Luanin, përse ka pllakosur mërzia tek Akrepi

para një jave - NOA

Horoskopi i Paolo Fox për nesër, e hënë 8 korrik 2024, është një mundësi e pa humbur për t’u informuar për të gjitha të rejat që lidhen me botën e astrologjisë, tranzitet e planetëve të rëndësishëm dhe...

Horoskopi javor nga Paolo Fox 8 deri në 14 korrik 2024 për të gjitha shenjat

para një jave - NOA

Horoskopi i Paolo Fox për javën nga 8 deri më 14 korrik 2024 do t’ju lejojë të zbuloni paraprakisht se çfarë kanë rezervuar planetët për ditët në vijim, shenjë pas shenjë. Kush do të jetë i preferuari...

Horoskopi ditor për nesër, e Hënë 8 Korrik 2024

para një jave - Java News

Dashi Këtë të hënë duhet ta merreni seriozisht me veten. Këshillohet që të lindurit e kësaj shenje, mbi të gjitha të kontrollojnë emocionet në të kundërt do të gjendeni mes telashesh. Instikti juaj ju...

Dita e sotme për ju është.../ Horoskopi për sot, ja çfarë thonë yjet për ju

para një jave - Gazeta Shqip

Dashi Të dielen kjo ditë nis me këmbën e djathtë, Venusi dhe Marsi janë të favorshëm dhe do të mund të bëni gjëra të mëdha nga ana sentimentale. Është e drejtë që të mendoni për projekte të reja, por t’u...

Horoskopi ditor për sot, e Diel 7 Korrik 2024

para një jave - Java News

Dashi Këshillohet që këtë të diel ta kaloni me familjen, sidomos nëse ka disa çështje të cilat duhen riparë. Mundohuni që të jeni gati për tu përballur me disa sfida profesionale të cilat do të vënë në...

Horoskopi, fati yt për datën 7 korrik 2024

para një jave - ACTV

Dashi: Sipas horoskopit të Paolo Fox e diela pritet të jetë një ditë tjetër shumë e ngarkuar dhe e lodhshme e cila mund të sjellë pak stres. Megjithatë korriku vijon të jetë një muaj shumë përmbushës,...

Horoskopi i datës 7 korrik 2024

para një jave - Bota Sot

Dashi Gjatë kësaj dite do reflektoni më tepër dhe do mundoheni të mos përsëritni më gabimet e bëra më herët. Ju të dashuruarit do jeni më të përgjegjshëm dhe do bëni çdo gjë që t'i kërkoni falje atij që...

Horoskopi ditor, e Diel 7 Korrik/ Zbuloni çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para një jave - Ora news

Dashi: Sipas horoskopit të Paolo Fox e diela pritet të jetë një ditë tjetër shumë e ngarkuar dhe e lodhshme e cila mund të sjellë pak stres. Megjithatë korriku vijon të jetë një muaj shumë përmbushës,...

Horoskopi 7 Korrik 2024, çfarë parashikojnë yjet për ju

para një jave - Albeu

DASHI Kjo ditë nis me këmbën e djathtë, Venusi dhe Marsi janë të favorshëm dhe do të mund të bëni gjëra të mëdha nga ana sentimentale. Është e drejtë që të mendoni për projekte të reja, por t’u jepni hapësirë...

Horoskopi ditor, 7 Korrikë 2024

para një jave - Revista Kosovarja

DASHI Sot nuk do keni asnjë lloj vështirësie dhe çdo projekt që do ndërmerrni do ketë mbështetjen e yjeve. Jeta në çift do jetë harmonike falë ndikimit të yjeve. Mos i kurseni në asnjë moment fjalët e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK