Si shkoi ndeshja? “Çmenduria” e reperit të famshëm, vendosi bast marramendës për fitoren e kësaj skuadre futbolli

para një jave - Gazeta Shqip

Drake është herë pas here në qendër të vëmendjes për këngët, por edhe për jetën e tij pas muzikës. Reperi i famshëm është gjithashtu një fans i madh i basteve, ku shpeshherë vendos shuma të çmendura në...

Argjentina, finalistja e parë në "Copa America"

para një jave - Anadolu Agency

Ankara Argjentina mundi Kanadanë me rezultat 2-0 për të kaluar në finalen e CONMEBOL Copa America 2024, transmeton Anadolu. Julian Alvarez shënoi golin e parë në ndeshje në një situatë një me një kundër...

Vuri bast për fitoren e Kanadës, Drake i humb 300 mijë dollarë

para një jave - Klan Kosova

300 mijë dollarë. As më pak e as më shumë se kaq, i humbi reperi i njohur kanadez Drake. Kjo për shkak se vuri bast për fitoren e vendit të tij kundër Argjentinës, në Copa America. Por, nuk doli ashtu...

Vuri bast për fitoren e Kanadës, Drake i humb 300 mijë dollarë

para një jave - Bota Sot

300 mijë dollarë. As më pak e as më shumë se kaq, i humbi reperi i njohur kanadez Drake. Kjo për shkak se vuri bast për fitoren e vendit të tij kundër Argjentinës, në Copa America. Por, nuk doli ashtu...

Drake humbi bastin prej 280 mijë eurosh që e vuri për ndeshjen Kanada-Argjentinë

para një jave - Lajm

Reperi Drake ka vazhduar serinë e tij të basteve pasi vendosi një me rreth 280 mijë euro në ndeshjen gjysmëfinale të ‘Copa America’ midis Argjentinës dhe Kanadasë. Qoftë në futboll apo në UFC, ylli kanadez...

Drake humbi bastin prej 280 mijë eurosh që e vuri për ndeshjen Kanada-Argjentinë

para një jave - Telegrafi

Reperi Drake ka vazhduar serinë e tij të basteve pasi vendosi një me rreth 280 mijë euro në ndeshjen gjysmëfinale të ‘Copa America’ midis Argjentinës dhe Kanadasë. Qoftë në futboll apo në UFC, ylli kanadez...

Drake humb qindra mijëra euro, ja për çfarë kishte vënë bast ai

para një jave - Revista Kosovarja

Reperi kanadez, Drake, njihet për shprehitë e tij të basteve. Ai publikisht ka pranuar se luan me baste shumë, sidomos kur ekipet e tij të preferuara janë në fushë. Mbrëmë pas mesnate, Argjentina luajti...

‘Shokon’ artisti i njohur, vendos bast 300 mijë dollarë për skuadrën e futbollit

para një jave - Gazeta Tema

Artisti i njohur kanadez, Drake, është gjithmonë në qendër të vëmendjeve për këngët, por edhe për jetën e tij pas muzikës. Rapperi 37-vjeçar gjithashtu është një fans i madh i basteve, ku shpeshherë vendos...

“Mallkim” i ekipeve të zemrës, Drake humb qindra mijëra euro në bastin për Kanadanë

para një jave - Indeks online

Reperi kanadez, Drake, njihet për shprehitë e tij të basteve. Ai publikisht ka pranuar se luan me baste shumë, sidomos kur ekipet e tij të preferuara janë në fushë, shkruan Indeksonline. Mbrëmë pas mesnate,...

Drake humbi bastin prej 280 mijë eurosh që e vuri për ndeshjen Kanada-Argjentinë

para një jave - ATV Live

Reperi Drake ka vazhduar serinë e tij të basteve pasi vendosi një me rreth 280 mijë euro në ndeshjen gjysmëfinale të ‘Copa America’ midis Argjentinës dhe Kanadasë. Qoftë në futboll apo në UFC, ylli kanadez...

Argjentina në finale të Copa America, eliminoi Kanadanë në gjysmëfinale

para një jave - Indeks online

Kombëtarja e Argjentinës është kualifikuar në finalen e madhe të Copa America pasi eliminoi Kanadanë me rezultatin 2:0. Në minutën e 22’të, kampioni i botës kaloi në epërsi me anë të sulmuesit të Manchester...

Drake vendos bast 300 mijë dollarë për fitoren e Kandasë me Argjentinën

para një jave - RTV 21

Artisti i njohur kanadez, Drake, është gjithmonë në qendër të vëmendjeve për këngët, por edhe për jetën e tij pas muzikës. Rapperi 37-vjeçar gjithashtu është një fans i madh i basteve, ku shpeshherë vendos...

FOTO/ “Çmendet” Drake, artisti i njohur i muzikës vendos bast 300 mijë dollarë për fitoren e…

para një jave - Top Channel

Artisti i njohur kanadez, Drake, është gjithmonë në qendër të vëmendjeve për këngët, por edhe për jetën e tij pas muzikës. Rapperi 37-vjeçar gjithashtu është një fans i madh i basteve, ku shpeshherë vendos...

“Çmendet” Drake, artisti i njohur vendos bast 300 mijë dollarë për fitoren e Kandasë me Argjentinën

para një jave - Ora news

Artisti i njohur kanadez, Drake, është gjithmonë në qendër të vëmendjeve për këngët, por edhe për jetën e tij pas muzikës. Rapperi 37-vjeçar gjithashtu është një fans i madh i basteve, ku shpeshherë vendos...

Bast i ”çmendur” nga Drake për fitoren e Kanadasë ndaj Argjentinës

para një jave - Aktuale

Basti prej 300 mijë dollarësh i Drake në ndeshjen gjysmëfinale të Argjentinës në Copa America mund të jetë lajmi më i mirë për Leo Messi dhe bashkëlojtarët e tij… Marketing E gjitha sepse këtë herë reperi...

Bast i ”çmendur” nga Drake për fitoren e Kanadasë ndaj Argjentinës

para një jave - Indeks online

Basti prej 300 mijë dollarësh i Drake në ndeshjen gjysmëfinale të Argjentinës në Copa America mund të jetë lajmi më i mirë për Leo Messi dhe bashkëlojtarët e tij… E gjitha sepse këtë herë reperi i famshëm...

Drake vë bast 300 mijë dollarë që Kanada të mposhtë Argjentinën në Copa América 2024

para një jave - Gazeta Express

Basti prej 300 mijë dollarësh i Drake në ndeshjen gjysmëfinale të Argjentinës në Copa America mund të jetë lajmi më i mirë për Leo Messi dhe bashkëlojtarët e tij… E gjitha sepse këtë herë reperi i famshëm...

Drake vë bast 300 mijë dollarë që Kanada të mposhtë Argjentinën

para një jave - Bota Sot

Basti prej 300 mijë dollarësh i Drake në ndeshjen gjysmëfinale të Argjentinës në Copa America mund të jetë lajmi më i mirë për Leo Messi dhe bashkëlojtarët e tij… E gjitha sepse këtë herë reperi i famshëm...

Çmendet “Drake”/ Vë bast një shumë të madhe për…

para një jave - Pressonline

Drake, një prej artistëve më të njohur kanadez, është gjithmonë në qendër të vëmendjes për jetën e tij profesionale, projektet e shumta që dëgjohen nga një publik mjaft i gjerë por komentohet gjithashtu...

Drake vë bast 300 mijë dollarë që Kanada të mposhtë Argjentinën në Copa América 2024

para një jave - GazetaBlic

Basti prej 300 mijë dollarësh i Drake në ndeshjen gjysmëfinale të Argjentinës në Copa America mund të jetë lajmi më i mirë për Leo Messi dhe bashkëlojtarët e tij… E gjitha sepse këtë herë reperi i famshëm...

Gjysmëfinalja e Kupës së Amerikës/ Drake beson te triumfi i Kanadasë, ylli i hip-hopit vendos bast 300 mijë dollarë

para një jave - Syri

Reperi me famë botërore ‘Drake’ është i njohur për bastet e tij, të cilat janë kryesisht të ‘pa mundura’, por kanadezi gjithmonë habit me atë që e vendos. Kësaj rradhe, Drake ka vendosur të vë bast 300,000...

Drake beson te triumfi i Kanadasë ndaj Argjentinës, ylli i hip-hopit vendos bast 300 mijë dollarë

para një jave - BalkanWeb

Argjentinë-Kanadë është gjysmëfinalja e Kupës së Amerikës që do të luhet mëngjesin e 10 korrikut, në MetLife Stadium (East Rutherford, NJ). Ylli kanadez i hip-hopit Drake duket se ka besim të verbër te...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK