VIDEO-FOTO/ Njihuni me aktorin shqiptar të “Fast & Furios” 8

më 8.2016 - Syri

Erand Hoxha mund të jetë një emër jo shumë i njohur, por ka diçka që ka tërhequr vëmendjen e producentëve të serisë së tetë të filmit aksion “Fast and Furious”. Përveç personazheve tashmë të njohura nga...

Shqiptari që do të luajë te “Fast and Furious 8” (Foto/Video)

më 8.2016 - Arbresh

Erand Hoxha mund të jetë një emër jo shumë i njohur, por ka diçka që ka tërhequr vëmendjen e producentëve të serisë së tetë të filmit aksion “Fast and Furious”. Përveç personazheve tashmë të njohura nga...

Njihuni me aktorin shqiptar të “Fast & Furios” 8 (Video-Foto)

më 8.2016 - Lajm

Erand Hoxha mund të jetë një emër jo shumë i njohur, por ka diçka që ka tërhequr vëmendjen e producentëve të serisë së tetë të filmit aksion “Fast and Furious”. Përveç personazheve tashmë të njohura nga...

Shqiptari që do të luajë te “Fast and Furious 8” (Foto/Video)

më 8.2016 - Gazeta Express

Erand Hoxha mund të jetë një emër jo shumë i njohur, por ka diçka që ka tërhequr vëmendjen e producentëve të serisë së tetë të filmit aksion "Fast and Furious". Përveç personazheve tashmë të njohura nga...

Flet aktori shqiptar që do të luajë te “Fast and Furious 8” (Foto/Video)

më 8.2016 - Infokusi

Erand Hoxha mund të jetë një emër jo shumë i njohur, por ka diçka që ka tërhequr vëmendjen e producentëve të serisë së tetë të filmit aksion “Fast and Furious”. Përveç personazheve tashmë të njohura nga...

Flet aktori shqiptar që do të luajë te “Fast and Furious 8” (Foto/Video)

më 8.2016 - Lajmi.net

Erand Hoxha mund të jetë një emër jo shumë i njohur, por ka diçka që ka tërhequr vëmendjen e producentëve të serisë së tetë të filmit aksion "Fast and Furious". Përveç personazheve tashmë të njohura nga...

Flet aktori shqiptar që do të luaj te Fast and Furious 8 (Foto/Video)

më 8.2016 - Zhurnal

Flet aktori shqiptar që do të luaj te Fast and Furious 8 (Foto/Video) Publikuar 03.08.2016 në 13:57 nga S.Zh.   |   1 i lexuar Erand Hoxha mund të jetë një emër jo shumë i njohur, por ka diçka...

Shqiptari që do të luajë te “Fast and Furious 8” (FOTO/VIDEO)

më 8.2016 - Sovrani

Erand Hoxha mund të jetë një emër jo shumë i njohur, por ka diçka që ka tërhequr vëmendjen e producentëve të serisë së tetë të filmit aksion “Fast and Furious”. Përveç personazheve tashmë të njohura nga...

Flet aktori shqiptar që do të luajë te “Fast and Furious 8” (Foto/Video)

më 8.2016 - Fakti Ditor

Erand Hoxha mund të jetë një emër jo shumë i njohur, por ka diçka që ka tërhequr vëmendjen e producentëve të serisë së tetë të filmit aksion “Fast and Furious”. Përveç personazheve tashmë të njohura nga...

Flet aktori shqiptar që do të luajë te “Fast and Furious 8” (FOTO/VIDEO)

më 8.2016 - Tetova Sot

Erand Hoxha mund të jetë një emër jo shumë i njohur, por ka diçka që ka tërhequr vëmendjen e producentëve të serisë së tetë të filmit aksion “Fast and Furious”. Përveç personazheve tashmë të njohura nga...

EKSKLUZIVE! Flet aktori shqiptar që do të luaj te Fast and Furious 8 (Foto/Video)

më 8.2016 - Shqipëria Ime

Erand Hoxha mund të jetë një emër jo shumë i njohur, por ka diçka që ka tërhequr vëmendjen e producentëve të serisë së tetë të filmit aksion Fast and Furious. Përveç personazheve tashmë të njohura nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK