Foto e pabesueshme! Dasma shqiptare e viteve 1980 në sytë e një francezi

më 9.2016 - Arbresh

Gazetari shqiptar Ilir Seci e ka publikuar foton e faqes së parë të një gazete franceze, ku shfaqet nusja në ditën e saj më të lumtur duke qarë me sa fuqi ka. Në krah të saj është i vëllai, i larë me lot...

Foto e rrallë: Dasma shqiptare e viteve 80 në sytë e një francezi

më 9.2016 - Portalb

Mediat franceze e përshkruanin ceremonisë e dasmës në Shqipëri si ditën më të tmerrshme të nuses. Gazetari shqiptar Ilir Seci e ka publikuar foton e faqes së parë të një gazete franceze, ku shfaqet nusja...

Foto e rrallë/ “Dita e dasmës, më e tmerrshmja në jetën e një femre shqiptare”

më 9.2016 - Ina

Si  e përshkruante media franceze ceremoninë e dasmës, të qarat e nuses si të ishte dita e saj më e tmerrshme Të qara me ulurima deri sa të dëgjonte i fundit i katundit ose i lagjes…, se kështu e donte...

Foto e rrallë/ “Dita e dasmës, më e tmerrshmja në jetën e një femre shqiptare”

më 9.2016 - Neshesh

Si  e përshkruante media franceze ceremoninë e dasmës, të qarat e nuses si të ishte dita e saj më e tmerrshme Të qara me ulurima deri sa të dëgjonte i fundit i katundit ose i lagjes…, se kështu e donte...

Dasma shqiptare e viteve 1980, dita më e tmerrshme e një nuseje sipas francezëve

më 9.2016 - Standard

Gazetari Ilir Seci ka publikuar një foto të dasmës shqiptare në vitet 1980 e cila ishte publikuar ne faqen e parë të një gazete franceze. Duke sqaruar foton, gazetari shkruan se francezët në mediat e tyre...

Dasma shqiptare e viteve 1980, dita më e tmerrshme e një nuseje sipas francezëve

më 9.2016 - BalkanWeb

Gazetari Ilir Seci ka publikuar një foto të dasmës shqiptare në vitet 1980 e cila ishte publikuar ne faqen e parë të një gazete franceze. Duke sqaruar foton, gazetari shkruan se francezët në mediat e...

Lot e kuje ‘në kup të qillit’, ja si ishte dita e dasmës, në jetën e një femre shqiptare

më 9.2016 - Java News

Si  e përshkruante media franceze ceremoninë e dasmës, të qarat e nuses si të ishte dita e saj më e tmerrshme. Të qara me ulurima deri sa të dëgjonte i fundit i katundit ose i lagjes…, se kështu e donte...

Foto e rrallë/ “Dita e dasmës, më e tmerrshmja në jetën e një femre shqiptare”

më 9.2016 - Gazeta Tema

Si  e përshkruante media franceze ceremoninë e dasmës, të qarat e nuses si të ishte dita e saj më e tmerrshme Të qara me ulurima deri sa të dëgjonte i fundit i katundit ose i lagjes…, se kështu e donte...

Foto e rrallë/ Dasma shqiptare e viteve 1980, dita më e tmerrshme e një nuseje sipas francezëve

më 9.2016 - Gazeta Express

Gazetari Ilir Seci ka publikuar një foto të dasmës shqiptare në vitet 1980 e cila ishte publikuar ne faqen e parë të një gazete franceze. Duke sqaruar foton, gazetari shkruan se francezët në mediat e tyre...

Foto e rrallë/ Dasma shqiptare e viteve 1980 në sytë e një francezi

më 9.2016 - Opozita

Mediat franceze e përshkruanin ceremonisë e dasmës në Shqipëri si ditën më të tmerrshme të nuses. Gazetari shqiptar Ilir Seci e ka publikuar foton e faqes së parë të një gazete franceze, ku shfaqet nusja...

Foto e rrallë: Dasma shqiptare e viteve 80-ta në sytë e një francezi

më 9.2016 - Koalb

Mediat franceze e përshkruanin ceremonisë e dasmës në Shqipëri si ditën më të tmerrshme të nuses. Gazetari shqiptar Ilir Seci e ka publikuar foton e faqes së parë të një gazete franceze, ku shfaqet nusja...

Si përshkruhej dasma shqiptare e viteve të ’80-a në Francë [foto]

më 9.2016 - Gazeta Express

Si e përshkruante media franceze ceremoninë e dasmës, të qarat e nuses si të ishte dita e saj më e tmerrshme. Gazetari shqiptar Ilir Seci e ka publikuar foton e faqes së parë të njërës prej tyre, ku shfaqet...

Foto e rrallë/ Dasma shqiptare e viteve 1980 në sytë e një francezi

më 9.2016 - Panorama

Mediat franceze e përshkruanin ceremonisë e dasmës në Shqipëri si ditën më të tmerrshme të nuses. Gazetari shqiptar Ilir Seci e ka publikuar foton e faqes së parë të një gazete franceze, ku shfaqet nusja...

Si përshkruhej dasma shqiptare e viteve të ’80-a në Francë [foto]

më 9.2016 - Koha.net

Si e përshkruante media franceze ceremoninë e dasmës, të qarat e nuses si të ishte dita e saj më e tmerrshme. Gazetari shqiptar Ilir Seci e ka publikuar foton e faqes së parë të njërës prej tyre, ku shfaqet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK