Zvicra kërkon punëtorë me pagë 3200 franga në muaj, ja detajet

më 12.2016 - Teleskopi

Ndërkohë që në Shqipëri çdo ditë jemi në kërkim të një punë më të mirë, Zvicra ndodhet në krizë për punëtorë. Rreth një vit më parë qeveria dhe sindikata e fermerëve në Zvicër filluan së bashku një projekt...

Zvicra kërkon punëtorë me pagë 3200 franga në muaj, ja detajet

më 12.2016 - Infokusi

Ndërkohë që në Shqipëri çdo ditë jemi në kërkim të një punë më të mirë, Zvicra ndodhet në krizë për punëtorë. Rreth një vit më parë qeveria dhe sindikata e fermerëve në Zvicër filluan së bashku një projekt...

Zvicra kërkon punëtorë me pagë 3200 franga në muaj, ja detajet

më 12.2016 - Gazeta Express

Ndërkohë që në Shqipëri çdo ditë jemi në kërkim të një punë më të mirë, Zvicra ndodhet në krizë për punëtorë. Rreth një vit më parë qeveria dhe sindikata e fermerëve në Zvicër filluan së bashku një projekt...

Zvicra kërkon punëtorë me pagë 3200 franga në muaj, ja detajet

më 12.2016 - Opozita

Ndërkohë që në Shqipëri çdo ditë jemi në kërkim të një punë më të mirë, Zvicra ndodhet në krizë për punëtorë. Rreth një vit më parë qeveria dhe sindikata e fermerëve në Zvicër filluan së bashku një projekt...

Zvicra kërkon punëtorë me pagë 3200 franga në muaj, ja detajet

më 12.2016 - Arbresh

Ndërkohë që në Shqipëri çdo ditë jemi në kërkim të një punë më të mirë, Zvicra ndodhet në krizë për punëtorë. Rreth një vit më parë qeveria dhe sindikata e fermerëve në Zvicër filluan së bashku një projekt...

Zvicra kërkon punëtorë me pagë 3200 franga në muaj, ja detajet

më 12.2016 - Gazeta Monitor

Ndërkohë që në Shqipëri çdo ditë jemi në kërkim të një punë më të mirë, Zvicra ndodhet në krizë për punëtorë. Rreth një vit më parë qeveria dhe sindikata e fermerëve në Zvicër filluan së bashku një projekt...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK