http://kariera.mk
lufta-ne-kaukaz-greqia-radhitet-krah-armenise-dhe-kerkon-ndeshkimin-e-azerbajxhanit

Gazeta Tema

Lufta në Kaukaz, Greqia radhitet krah Armenisë dhe kërkon ndëshkimin e Azerbajxhanit

para 27 minutave - Gazeta Tema

Deputetët grekë po mendojnë për idenë e shtyrjes së ratifikimit të planifikuar të një Projektligji në Parlament...

biserko-me-marreveshjen-e-washingtonit-serbia-e-rusia-hoqen-dore-nga-kosova-mesyne-malin-e-zi

Zeri

Biserko: Me marrëveshjen e Washingtonit Serbia e Rusia hoqën dorë nga Kosova, mësynë Malin e Zi

para 21 minutave - Zeri

Sonja Biserko, presidente e Komitetit të Helsinkit për të Drejtat e Njeriut në Beograd, ka thënë se me marrëveshjen...

rritja-e-numrit-te-rasteve-ditore-me-covid-mal-i-zi-shtrengon-masat-kufizuese

ABC News

Rritja e numrit të rasteve ditore me Covid, Mal i Zi shtrëngon masat kufizuese

para 2 orë - ABC News

Mali i Zi për shkak të rritjes së numrit të rasteve të reja me Covid, ka vendosur masa shtesë kufizuese në disa...

ndri-ccedil-imi-i-ri-i-akropolit-do-t-euml-zbulohet-gjat-euml-vizit-euml-s-s-euml-tre-lider-euml-ve-europian-euml

Syri

Ndriçimi i ri i Akropolit do të zbulohet gjatë vizitës së tre liderëve europianë

para 51 minutave - Syri

Kryeministri grek Kyriakos Mitsotakis pritet të inaugurojë, sistemin e ri të ndriçimit për Akropolin të mërkurën...

krocera-me-mbi-900-pasagjere-bllokohet-ne-greqi-12-anetare-ekuipazhi-rezultojne-me-koronavirus

Mapo

Kroçera me mbi 900 pasagjerë bllokohet në Greqi, 12 anëtarë ekuipazhi rezultojnë me koronavirus

para 3 orë - Mapo

Greqi -Është bllokuar një kroçere me mbi 900 pasagjerë, pasi 12 anëtarë ekuipazhi kanë rezultuar pozitivë me koronavirus...

arrestimi-i-hardinajt-gazetari-tregon-se-cfare-folen-ne-telefon-e-mora-disa-minuta-para-me-tha-se-po-e-ndiqnin

Standard

Arrestimi i Hardinajt, gazetari tregon se çfarë folën në telefon: E mora disa minuta para, më tha se po e ndiqnin…

para 4 orë - Standard

Pak para arrestimit të nënkryetarit të veteranëve të Luftës Nasim Haradinaj, me kërkesë të prokurorisë Speciale,...

kjo-eshte-gruaja-e-halil-kastratit-zonje-e-rende-dhe-e-devotshme-foto

Tetova1

Kjo është gruaja e Halil Kastratit , zonjë e rëndë dhe e devotshme (FOTO)

para 17 orë - Tetova1

Humanisti i njohur kosovar Halil Kastrati, bashkë me organizatën që e drejton, “Jetimat e Ballkanit”, prej vitesh...

218-raste-t-euml-reja-dhe-3-viktima-nga-covid-19-n-euml-greqi

Syri

218 raste të reja dhe 3 viktima nga COVID-19 në Greqi

para 20 orë - Syri

Në 24 orët e fundit, autoritetet shëndetësore helene njoftuan 218 raste të reja të koronavirusit në vend, ku 39...

aheng-ne-mes-te-pandemise-policia-greke-perplaset-me-30-rome-gjate-perleshjes-plagosen-disa-police

Gazeta Tema

Aheng në mes të pandemisë: Policia greke përplaset me 30 romë, gjatë përleshjes plagosen disa policë

para 20 orë - Gazeta Tema

Ditën e sotme në Minidi të Greqisë u regjistrua një ngjarje e rëndë, me protagonistë oficerë grekë të policisë...

kosova-fiton-pese-mirenjohje-nderi-ne-olimpiaden-e-matematikes-nderkombetare

Albinfo

Kosova fiton pesë Mirënjohje Nderi në Olimpiadën e Matematikës Ndërkombëtare

para 20 orë - Albinfo

Këtë vit Olimpiada e 61-të e  Matematikës Ndërkombëtare është organizuar në formatin online. Në këtë Olimpiadë...

gruaja-me-mbulese-qe-ia-solli-kosoves-dy-rekorde-guinnes

Tetova1

Gruaja me mbulesë që ia solli Kosovës dy rekorde Guinnes

para një dite - Tetova1

Një letër e vetme iu desh që të krijojë lulen më të madhe në botë.Arbnora Fejza-Idrizi nga Skenderaj për dy vite...

refugjatet-nga-qytetet-e-tjera-te-serbise-dergohen-ne-presheve

Shprehja

Refugjatët nga qytetet e tjera të Serbisë dërgohen në Preshevë

para një dite - Shprehja

Në aksionin e përbashkët në Qytetin e Somborit, Komisariatit për Migrim dhe Policia e Somborit, këtë mëngjes në...

konstituohet-kuvendi-i-ri-ne-mal-te-zi-ja-mandatari-per-kryeminister

Shprehja

Konstituohet Kuvendi i ri në Mal të Zi/ Ja mandatari për kryeministër

para një dite - Shprehja

Deputetët e Kuvendit të Malit të Zi, këtë javë kanë votuar për pozitën e kryetarit të ri të Kuvendit , ku është...

halil-kastrati-shtate-shtepi-te-reja-u-nisen-sot

Tetova Sot

Halil Kastrati: Shtatë shtëpi të reja u nisën sot

para një dite - Tetova Sot

Jete me plote halle e derte, skamje e semundje te ndryshme Sot ishim ne komunen e Vushtrrise dhe i nisem 5 shtepi...

vucic-pas-takimit-me-erdoganin-turqia-do-te-ndertoje-zone-industriale-ne-vojvodine

Tetova1

Vuçiç pas takimit me Erdoganin: Turqia do të ndërtojë zonë industriale në Vojvodinë

para një dite - Tetova1

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, tha sot se në bisedime me homologun e tij turk, Rexhep Tajip Erdogan, u...

politika-paqeruajtese-nje-kendveshtrim-i-brendshem-i-misionit-te-nato-s-ne-kosove

Gazeta Tema

Politika paqeruajtëse: Një këndvështrim i brendshëm i misionit të NATO-s në Kosovë

para një dite - Gazeta Tema

Nga Serbeze Haxhiaj Libri i oficerit të ushtrisë britanike Ade Clewlow tregon se si ai u ngarkua me detyrë nga...

filmi-zana-permbyll-muajin-e-filmit-te-kosoves-ne-bern

Albinfo

Filmi ‘Zana’ përmbyll muajin e filmit të Kosovës në Bern

para një dite - Albinfo

Sonte nga ora 20:00 në kinemanë Kino in der Reitschule të Bernit është shfaqur filmi ‘Zana’ nga Antoneta Kastrati....

shkodra-nje-nga-zonat-me-te-prekura-nga-covid-19

Zëri i Amerikës

Shkodra një nga zonat më të prekura nga COVID-19

para një dite - Zëri i Amerikës

Në Shqipëri një nga zonat më të prekura nga COVID-19 është Shkodra, e cila renditet e treat, pas Tiranës dhe Durrësit,...

trafiiku-i-droges-ne-itali-arrestohen-117-shqiptare-nga-kosova-dhe-shqiperia

Albinfo

Trafiiku i drogës në Itali: Arrestohen 117 shqiptarë nga Kosova dhe Shqipëria

para një dite - Albinfo

Operacioni “Karaburuni” i policisë italiane ka përfunduar me sukses sipas autoriteteve atje, operacion ky kishte...

rendohet-bilanci-ne-greqi-315-raste-te-reja-dhe-7-viktima-nga-covid-19-ne-24-oret-e-fundit

BalkanWeb

Rëndohet bilanci në Greqi/ 315 raste të reja dhe 7 viktima nga COVID-19 në 24 orët e fundit

para një dite - BalkanWeb

Greqia ka shënuar një rritje të bilancit të viktimave dhe të infektuarve nga COVID-19 në 24 orët e fundit. 7 pacientë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK