http://kariera.mk
a-do-plasi-grushti-mes-shqiptareve-per-mospagimin-e-qirave-si-pergjigjet-rama

Gazeta Express

A do plasi grushti mes shqiptarëve për mospagimin e qirave? Si përgjigjet Rama

para 22 minutave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 02/04/2020 22:01 Ndërsa foli për aktin normativ, që synon të rregullojë raportet qeramarrës-qera...

lajm-i-mire-nga-spitali-infektiv-5-paciente-fitojne-lufte-kunder-covid-19-dhe-nisen-drejt-shtepise

Top Channel

Lajm i mirë nga spitali Infektiv, 5 pacientë fitojnë luftë kundër CoVid-19 dhe nisen drejt shtëpisë

para 3 orë - Top Channel

TIRANË- 5 persona të tjerë kanë lënë spitalin Infektiv në Tiranë pasi janë shëruar nga Covid-19. Lajmin e  ka bërë...

rama-shpjegon-iniciativen-kush-nuk-e-paguan-qirane-per-dy-muaj-si-do-te-behet

Gazeta Express

Rama shpjegon iniciativën: Kush nuk e paguan qiranë për dy muaj, si do të bëhet!

para një ore - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 02/04/2020 21:25 Kryeministri Rama ka sqaruar sesi do të funksionojë mekanizmi i mospagimit...

sali-berisha-banoret-e-nje-lagjeje-ne-has-te-gjithe-me-covid-19-por-rama-njeh-vetem-ata-ne-spital

Gazeta Express

Sali Berisha: Banorët e një lagjeje në Has, të gjithë me Covid-19! Por Rama ‘njeh’ vetëm ata në spital

para një ore - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 02/04/2020 20:29 Ish- kryeministri Sali Berisha ka bërë një deklaratë të fortë këtë mbrëmje,...

bllokimi-i-emigranteve-basha-asnje-shtet-ne-bote-s-pengon-qytetaret-te-hyjne-ne-atdhe

Gazeta Express

Bllokimi i emigrantëve, Basha: Asnjë shtet në botë s’pengon qytetarët të hyjnë në atdhe!

para 52 minutave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 02/04/2020 21:39 Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka hedhur akuza në drejtim të qeverisë,...

bllokimi-i-emigranteve-meta-autoritetet-pergjegjese-te-informojne-me-mire-qytetaret

Gazeta Express

Bllokimi i emigrantëve, Meta: Autoritetet përgjegjëse të informojnë më mirë qytetarët

para një ore - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 02/04/2020 20:33 Një sërë shqiptarësh në pikën kufitare të Kakavijës kanë mbetur të bllokuar...

meta-media-dhe-gazetaret-s-mund-te-braktisen-nga-qeveria-ne-keto-momente

Gazeta Express

Meta: Media dhe gazetarët s’mund të braktisen nga qeveria në këto momente

para një ore - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 02/04/2020 21:20 Presidenti Ilir Meta i është drejtuar me një apel qeverisë që të mos braktisë...

me-kane-arrestuar-nje-here-ne-bolonja-ish-ministri-rama-duhet-te-ishte-nen-hetim-dhe-jo-ne-detyre-kajmaku-s-ka-bere-asgje-me-shume

Medial

“Më kanë arrestuar një herë në Bolonja”, ish-ministri: Rama duhet të ishte nën hetim dhe jo në detyrë! Kajmaku s’ka bërë asgjë më shumë

para 7 orë - Medial

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani iu është bashkuar reagimeve pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama, se...

mesimi-online-ne-vend-do-te-vijoje-te-pakten-edhe-dy-jave

Zhurnal

Mësimi online në vend do të vijojë të paktën edhe dy javë

i ri - Zhurnal

Shkup, 2 prill – Në Maqedoninë e Veriut procesi arsimor për të gjitha nivelet po vazhdon të zhvillohet online (“Mësimi...

tjeter-lajm-i-mire-sherohet-nene-sanija-dhe-gjysh-izedini-rama-publikon-foton-e-ciftit-te-moshuar

Top Channel

Tjetër lajm i mirë, shërohet nënë Sanija dhe Gjysh Izedini! Rama publikon foton e çiftit të moshuar

para një ore - Top Channel

Dy persona të tjerë janë shëruar nga koronavirusi në qytetin e Korçës. Lajmin e ka publikuar kryeministri i vendit...

nuk-ka-me-vende-ne-morgjet-e-nju-jorkut-rama-publikon-videon-me-pamje

Medial

“Nuk ka më vende në morgjet e Nju-Jorkut”, Rama publikon videon me pamje

para 4 orë - Medial

TIRANË, 2 prill/MEDIAL/ Numri i viktimave në qytetin e Nju-Jorkut rritet çdo ditë, ku për shkak të shpërthimit...

po-marrin-gjobe-shqiptaret-ne-greqi-rama-nuk-eshte-e-vertete

Klan

“Po marrin gjobë shqiptarët në Greqi”, Rama: Nuk është e vërtetë!

para 12 minutave - Klan

“Po marrin gjobë shqiptarët në Greqi”, Rama: Nuk është e vërtetë! Kryeministri Edi Rama në një lidhje live me “Opinion”...

per-ne-gjithmone-eshte-lufte-flasin-mjeket-shqiptare-qe-shkuan-ne-itali-presim-te-fitoje-jeta-te-fitoje-njerezimi

BalkanWeb

“Për ne gjithmonë është luftë”, flasin mjekët shqiptarë që shkuan në Itali: Presim të fitojë jeta, të fitojë njerëzimi

para 4 orë - BalkanWeb

ITALI Ekipi me 30 mjekë dhe infermierë nga Shqipëria, tashmë ka shkuar në Itali, në shërbim të të infektuarve me...

bllokimi-prej-covid-19-dhjetra-shqiptare-ngecin-ne-kapshtice

Albeu

Bllokimi prej COVID-19, dhjetra shqiptarë ngecin në Kapshticë

para 2 orë - Albeu

Shtetrrethimi dhe mbyllja e kufijve ka shkaktuar probleme të mëdha për shqiptarë t që kanë ngecur jashtë dhe duan...

ilac-ndaj-koronavirusit-profesori-jep-shprese-kjo-molekule-mund-te-parandaloje-infektimin-e-qelizave

Standard

Ilaç ndaj koronavirusit/ Profesori jep shpresë: Kjo molekulë mund të parandalojë infektimin e qelizave

para 48 minutave - Standard

Profesori i Imunologjisë Genc Sulçebe nëpërmjet një statusi në Facebook ka dhënë shpresë se mund të gjendet një...

fuga-matjet-per-covid-19-duhet-te-ishin-te-pavarura-ketu-shkencen-e-ka-marre-ne-dore-politika

Gazeta Express

Fuga: Matjet për Covid-19 duhet të ishin të pavarura, këtu shkencën e ka marrë në dorë politika

para 42 minutave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 02/04/2020 21:46 Profesori i Komunikimit Artan Fuga, duke folur për koronavirusin dhe punën...

i-sheruari-nga-koronavirusi-kam-rilindur-per-se-dyti

Gazeta Express

I shëruari nga koronavirusi: “Kam rilindur për së dyti”

para 7 orë - RTV 21

9 pacientë të shëruar gjatë 24 orëve “Kam rilindur për së dyti”  thotë Kastrioti 66-vjeçar nga Fieri, i cili sot...

gjuha-e-urrejtjes-e-xhackes-reagon-alibeaj-spak-dhe-prokurori-i-pergjithshem-ta-lene-karantinen-dhe-te-nisin-menjehere-hetimin

Top Channel

“Gjuha e urrejtjes e Xhaçkës”/ Reagon Alibeaj: SPAK dhe Prokurori i Përgjithshëm ta lënë karantinën dhe të nisin menjëherë hetimin

para 7 orë - Top Channel

Pas reagimit të ministres së Mbrojtjes, Olta Xhaçka mbi paralajmërimin e PD-së se do të dorëzojë kallëzim penal...

zonja-presidente-mos-lini-100-000-femije-te-vdesin-nga-uria-ne-shqiperi

Standard

Zonja Presidente, Mos lini 100,000 fëmijë të vdesin nga uria në Shqipëri!

para 18 minutave - Standard

Letër e hapur drejtuar: Mrs. Ursula von der Leyen Presidente, Komisioni Europian E nderuar znj. Von der Leyen Më...

rama-sfidon-fevziun-pas-10-ditesh

Klan

Rama sfidon Fevziun: Pas 10 ditësh…

para 52 minutave - Klan

Rama sfidon Fevziun: Pas 10 ditësh… Mbrëmjen e sotme në një lidhje direkte me “Opinion” në Tv Klan, kryeministri...

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK