http://kariera.mk
humbi-kontrollin-e-makines-dhe-perfundoi-ne-kanal-nderron-jete-ne-spital-kirurgu-nga-lezha

Top Channel

Humbi kontrollin e makinës dhe përfundoi në kanal/ Ndërron jetë në spital kirurgu nga Lezha

para 5 orë - Top Channel

Ka humbur jetën Qesk Gjergji kirurg pranë spitalit rajonal të Lezhës pas aksidentit me makinë pasditen e sotme....

c-po-ndodh-me-kryebashkiaket-e-ps-prokuroria-merr-ne-pyetje-edhe-tre-te-tjere

Gazeta Express

Ç’po ndodh me kryebashkiakët e PS ? Prokuroria merr në pyetje edhe tre të tjerë

para 6 orë - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 23/10/2020 20:55 Prokuroria e Elbasanit pas kryetarit të Bashkisë Gramsh ka marrë në pyetje...

librazhd-peson-aksident-duke-ecur-40-vjecarja-transportohet-ne-spital

Top Channel

Librazhd/ Pëson aksident duke ecur ,40 vjeçarja transportohet në spital

para 6 orë - Top Channel

Një person ka rënë aksidentalisht në një tumbin (tubë qeramik me grykë të gjerë për thithjen e ujërave) anë rrugës...

gjendet-nje-person-i-plagosur-ne-rruge-dyshohet-se-eshte-viktime-i-nje-aksidenti

Zhurnal

Gjendet një person i plagosur në rrugë, dyshohet se është viktimë i një aksidenti

para 3 orë - Zhurnal

Një person është gjetur sot në mbrëmje në ŕrugë dhe dyshimet janë se është plagosur si shkak i një aksidenti. Raportohet...

atentati-ndaj-biznesmenit-prokuroria-zbulon-sms-dole-huq

Koha.mk

Atentati ndaj biznesmenit, prokuroria zbulon SMS: “Dole huq!”

para 7 orë - Koha.mk

Gjykata e Tiranës la në burg katër personat e arrestuar si autorë të atentatit të dështuar ndaj biznesmenit Andon...

u-shkarkua-nga-vettingu-rikthehet-ne-detyre-kreu-i-gjykates-se-apelit-fuat-vjerdha-rasti-i-pare-per-kpa-ne

Gazeta Tema

U shkarkua nga Vettingu! Rikthehet në detyrë kreu i Gjykatës së Apelit, Fuat Vjerdha. Rasti i parë për KPA-në

para 3 orë - Gazeta Tema

Komisioni i Posaçëm i Apelimit e ka rikthyer në detyrë Fuat Vjerdhën, pas një vendimi të ditës së sotme. Kështu,...

gruaja-ra-n-euml-grop-euml-n-4-metra-t-euml-thell-euml-ja-kushtet-n-euml-t-euml-cilat-u-gjend

Syri.net Kosova

Gruaja ra në gropën 4 metra të thellë, ja kushtet në të cilat u gjend

para 7 orë - Syri.net Kosova

Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e ndodhur gjatë pasdites në fshatin Mirakë të Elbasanit, ku një grua u...

grupi-prej-56-vetash-transportonte-kokaine-nga-holanda-ne-italine-e-veriut-jepen-denimet-per-shqiptaret

Gazeta Express

Grupi prej 56 vetash transportonte kokainë nga Holanda në Italinë e Veriut, jepen dënimet për shqiptarët

para 4 orë - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 23/10/2020 22:43 Një nga operacionet më të mëdha të policisë Italiane dërgoi prapa hekurave...

policia-vendos-25-milion-lek-euml-gjoba-qytetar-euml-ve-n-euml-24-or-euml-t-e-fundit

Syri.net Kosova

Policia vendos 25 milion lekë gjoba qytetarëve në 24 orët e fundit

para 10 orë - Syri.net Kosova

Policia ka vijuar edhe në 24 orët e fundit kontrollet për zbatimin e aktit normative të qeverisë për vendosjen...

sherr-mes-dy-personave-ne-librazhd-plagoset-rende-me-sende-te-forta-njeri-sillet-me-urgjence-te-trauma

Koha Jone

Sherr mes dy personave në Librazhd, plagoset rëndë me sende të forta njëri, sillet me urgjencë te Trauma

para 8 orë - Koha Jone

Një konflikt për motive të dobëta ka ndodhur sot në Librazhd, me pasojë plagosjen rëndë të një personi. Mësohet...

gjendet-nje-persona-i-pajete-ne-tirane-policia-jep-detajet-e-para

Koha.mk

Gjendet një persona i pajetë në Tiranë, policia jep detajet e para

para 10 orë - Koha.mk

Një person është gjetur i pajetë në një objekt të braktisur në kryeqytet. Trupi i pajetë është vërejtur rreth orës...

shpallet-n-euml-k-euml-rkim-ish-kreu-i-qarkut-t-euml-kuk-euml-sit

Syri.net Kosova

Shpallet në kërkim ish-kreu i qarkut të Kukësit

para 10 orë - Syri.net Kosova

Ish-kryetari i Këshillit të Qarkut të Kukësit Abedin Oruçi është shpallur në kërkim nga prokuroria. Institucioni...

thirrja-e-deshperuar-e-nenes-per-19-vjecaren-shqiptare-te-gjithe-rrime-me-syte-nga-dera

Albeu

Thirrja e dëshpëruar e nënës për 19-vjeçaren shqiptare: Të gjithë rrimë me sytë nga dera

para 4 orë - Albeu

Prej më shumë se 1 jave, vajza e re shqiptare Artemisi, është zhdukur pa asnjë gjurmë. "Të gjithë e duam dhe rrimë...

struktura-e-bujshme-e-rames-ofl-e-sekuestroi-me-shume-zhurme-lirohet-makina-e-blinduar-e-lulzim-berishes

Koha Jone

Struktura “e bujshme” e Ramës/ OFL e sekuestroi me shumë zhurmë, lirohet makina e blinduar e Lulzim Berishës

para 6 orë - Koha Jone

Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar i kthen makinën e blinduar Lulzim Berishës. Detar...

shprese-per-beben-2-muajshe-esren-operohet-ne-koke-pasi-parate-u-mblodhen-brenda-javes

BalkanWeb

Shpresë për beben 2 muajshe Esrën, operohet në kokë pasi paratë u mblodhën brenda javës

para 5 orë - BalkanWeb

Sot ka arsye që prindërit e Esrës vetëm 2 muajshe të gezojnë sepse falë ndihmës së shqiptarëve për ndërhyrjen e...

emrat-lsquo-vrasje-vjedhje-dhe-trafik-droge-rsquo-ja-kush-jan-euml-tre-t-euml-lsquo-fort-euml-t-rsquo-e-kor-ccedil-euml-s-q-euml-do-p-euml-rballen-me-ofl

Syri.net Kosova

EMRAT/ ‘Vrasje, vjedhje dhe trafik droge’, ja kush janë tre të ‘fortët’ e Korçës që do përballen me OFL

para 13 orë - Syri.net Kosova

OFL i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, edhe 3 shtetasve të tjerë gjatë ditës...

te-maskuar-dhe-te-armatosur-dy-shqiptare-vjedhin-kompanine-ne-greqi-ja-cfare-moren

Standard

Të maskuar dhe të armatosur, dy shqiptarë vjedhin kompaninë në Greqi. Ja çfarë morën…

para 4 orë - Standard

Dy shqiptarë kryen një vjedhje të një kompanie  akulli  në Nikopoli, Selanik. Mediat greke raportojnë se dy shqiptarët...

video-policia-rrugore-e-tiranes-ben-kerdine-120-gjoba-per-parkim-te-gabuar-te-myslym-shyri-brenda-12-oresh

Gazeta Tema

VIDEO/ Policia Rrugore e Tiranës bën “kërdinë”, 120 gjoba për parkim të gabuar te “Myslym Shyri” brenda 12 orësh

para 11 orë - Gazeta Tema

Policia Rrugore e Tiranës ka nisur një plan masash për “pastrimin” e rrugëve të kryeqytetit nga makinat e parkuara...

pasi-e-dhunuan-ekonomistit-te-ujesjellesit-i-dogjen-makinen-ja-pistat-ku-po-heton-policia

Panorama

Pasi e dhunuan, ekonomistit të Ujësjellësit i dogjën makinën, ja pistat ku po heton policia

para 15 orë - Panorama

ELTON NIKA/ Një automjet është djegur qëllimisht orët e para të mëngjesit të djeshëm në zonën e Ujit të Ftohtë,...

qarkullonte-me-arme-ne-qytet-arrestohet-31-vjecari-ne-korce

Top Channel

Qarkullonte me armë në qytet, arrestohet 31-vjeçari në Korçë

para 15 orë - Top Channel

Një 31-vjeçar është arrestuar në lagjen nr. 7 të Korçës, pasi u kap duke qarkulluar me armë zjarri në qytet. Personi...

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK