http://kariera.mk
italia-ndalon-hyrjen-e-udhetareve-nga-maqedonia-e-veriut

Gazeta.mk

Italia ndalon hyrjen e udhëtarëve nga Maqedonia e Veriut

para një ore - Gazeta.mk

Italia ndaloi hyrjen dhe kalimin tranzitor të udhëtarëve nga 13 vende me rrezikshmëri për shkak të pandemisë së...

kandidati-per-kryeminister-naser-ziberi-me-karvanin-realizo-endrren-tende-e-vazhdoi-ne-komunen-e-studenicanit-komunen-e-haracines-dhe-ne-hasanbeg-foto

Gazeta.mk

Kandidati për Kryeministër, Naser Ziberi, me karvanin “Realizo ëndrrën tënde” e vazhdoi në komunën e Studeniçanit, komunën e Haraçinës dhe në Hasanbeg (FOTO)

para 4 orë - Gazeta.mk

Sot, kandidati për Kryeministër, Naser Ziberi, me karvanin “Realizo ëndrrën” rrugën e tij e vazhdoi në komunën...

kasami-levizja-besa-me-15-korrik-do-t-i-fiton-7-ose-8-mandate

Zhurnal

Kasami: Lëvizja Besa me 15 korrik, do t’i fiton 7 ose 8 mandate

para 3 orë - Zhurnal

Shkup, 9 korrik, Zhurnal.mk – Kryetari i Lëvizjes Besa Bilall Kasami, në një intervistë për TV21 ka folur në lidhje...

maqedoni-e-veriut-intesifikohet-fushata-ne-permbyllje

DW

Maqedoni e Veriut: Intesifikohet fushata në përmbyllje

para një ore - DW

Fushata për zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 15 korrikut në Maqedoninë e Veriut ka hyrë në javën e fundit....

maqedoni-697-persona-te-prekur-me-covid-19-jane-paraqitur-per-te-votuar

Kallxo

Maqedoni, 697 persona të prekur me COVID-19 janë paraqitur për të votuar

para 5 orë - Kallxo

Deri në mesnatë kur skadoi afati, për votim në zgjedhjet parlamentare, në KSHZ janë paraqitur gjithsej 697 të sëmurë...

spasovski-te-mos-lejojme-riperteritje-te-regjimit-te-zgjedhim-ardhmeri-te-sigurte

Portalb

Spasovski: Të mos lejojmë ripërtëritje të regjimit, të zgjedhim ardhmëri të sigurtë

para 5 orë - Portalb

Bartësi i NJZ2 nga LSDM-ja dhe koalicioni “Mundemi”, Oliver Spasovski dhe bartësja e listës zgjedhore në NJZ1,...

pritje-madheshtore-per-ali-ahmetin-ne-tetove

Gazeta Express

Pritje madhështore për Ali Ahmetin në Tetovë

para 4 orë - Gazeta Express

Ballina Gazeta Express 09/07/2020 22:37 Para pak çastesh pasi përfundoi edhe tubimi i Bashkimit Demokratik për...

testi-pcr-ne-kufi-zemaj-vendim-i-nxituar-veshtireson-qarkullimin-e-qytetareve

Shprehja

Testi PCR në kufi, Zemaj: Vendim i nxituar, vështirëson qarkullimin e qytetarëve

para 3 orë - Shprehja

Ministri i Shëndetësisë në Kosovë, Arben Zemaj vlerëson se vendimi i Qeverisë së Maqedonisë së Veriut për hyrjen...

mexhiti-nga-shkupi-fal-uck-se-ky-shtet-nuk-bene-asnje-levizje-pa-miratimin-e-ali-ahmetit-dhe-bdl-se

Iliria News

Mexhiti nga Shkupi: Fal UÇK-së, ky shtet nuk bënë asnjë lëvizje pa miratimin e Ali Ahmetit dhe BDl-së

para 10 minutave - Iliria News

Në tubimin në sheshin e Shkupit sonte kandidati për deputet dhe bartësi i listës Izet Mexhiti ka folur para të...

belget-nuk-do-te-munde-te-udhetojne-per-ne-maqedonine-e-veriut

Telegrafi

Belgët nuk do të mundë të udhëtojnë për në Maqedoninë e Veriut

para 6 orë - Telegrafi

Belgjika ka ndalur udhëtimet për në Maqedoni për shkak të coronavirusit. Pas disa ditësh bisedimesh, Belgjika publikoi...

boki-13-padi-te-reja-kunder-funksionareve-video

Medial

“Boki 13”, padi të reja kundër funksionarëve (VIDEO)

para 5 orë - Medial

Boki 13 sot për herë të tretë ngriti kallëzime penale në Prokurori. Ai informoi se paditë janë për bartës të detyrave...

largohet-nga-ash-ja-i-bashkohet-idese-per-kryeminister-shqiptar

Gazeta Express

Largohet nga ASH-ja, i bashkohet idesë për kryeministër shqiptar

para 4 orë - Gazeta Express

Ballina Gazeta Express 09/07/2020 22:50 Përfundimisht largohem nga Aleanca për shqiptaret dhe kësaj radhe do ta...

ali-ahmeti-nga-shkupi-me-15-te-korrik-fiton-bdi-ja-dhe-kryeministri-shqiptar

Iliria News

Ali Ahmeti nga Shkupi: Me 15-të korrik fiton BDI-ja dhe kryeministri shqiptar

para 10 minutave - Iliria News

Bashkimi Demokratik për Integrim në sheshin e Shkupit  të stërmbushur i dha përkrahje të fuqishme idesë së kryetarit...

dy-shtetas-te-turqise-permes-carcafeve-ikin-nga-karantina-ne-shkup

Shprehja

Dy shtetas të Turqisë përmes çarçafëve ikin nga karantina në Shkup

para 44 minutave - Shprehja

Dy shtetas të Turqisë gjatë mbrëmjes së djeshme, përmes një litari të improvizuar me çarçafë kanë arritur të arratisen...

lsdm-dhe-zaev-me-tre-gishtat-serb-kerkon-voten-e-shqiptareve

Medial

LSDM dhe Zaev me tre gishtat serb kërkon votën e shqiptarëve

para 4 orë - Medial

Zaev dhe partia e tij LSDM,po vazhdojnë të rrëshqasin në gjëra që po irritojnë tejmase shqiptarët derisa në të...

culev-mpb-ja-do-te-garantoje-zgjedhje-te-ndershme-te-qeta-dhe-demokratike

Telegrafi

Çulev: MPB-ja do të garantojë zgjedhje të ndershme, të qeta dhe demokratike

para 7 orë - Telegrafi

Ministri i Punëve të Brendshme, Naqe Çulev, në kuadër të aktiviteteve të sotme, realizoi vizitë pune në departamentet...

mickoski-kush-voton-per-zaevin-voton-per-per-shkaterrimin-e-maqedonise

Iliria News

Mickoski: Kush voton për Zaevin voton për për shkatërrimin e Maqedonisë

para 10 minutave - Iliria News

Lideri i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski sonte në një tubim në komunën e Shkupit të Aerodromit tha se kushdo që...

kur-zaevi-ishte-kunder-ushtrise-se-kosoves-adnan-azizi-e-quante-vella-te-vucicit-sot-eshte-ne-koalicion-me-zaevin-foto

Medial

Kur Zaevi ishte kundër ushtrisë së Kosovës, Adnan Azizi e quante vëlla të Vuçiçit, sot është në koalicion me Zaevin (FOTO)

para 7 orë - Medial

Kandidati për deputet nga rradhët e koalicionit parazgjedhor Besa-LSDM, Adnan Azizi njëlloj si kryetari i partisë...

zaev-nacionalizmi-nuk-ka-ardhmeri-ne-maqedonine-e-veriut

Koha.mk

Zaev: Nacionalizmi nuk ka ardhmëri në Maqedoninë e Veriut

para 3 orë - Koha.mk

Shkup, 9 korrik – Mesazhi i BDI-së për kryeministrin shqiptar është shantazhim. Qytetarët janë ata që vendosin...

sindikata-kerkon-qe-te-mbrohen-gazetaret-dhe-punonjesit-mediatik-gjate-procesit-zgjedhor

Telegrafi

Sindikata kërkon që të mbrohen gazetarët dhe punonjësit mediatik gjatë procesit zgjedhor

para 5 orë - Telegrafi

Të mbrohen gazetarët dhe punonjësit mediatik gjatë procesit zgjedhor, apelon Sindikata e pavarur e gazetarëve dhe...

Më shumë

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK