http://kariera.mk

Versioni i ardhshëm i Android nuk do të ketë një buton për tu kthyer pas

para 9 muajve - Zhurnal

Gjestet e kontrollit në Android Pie të ngelura pas në kohë për shkak të përzierjes së koncepteve të reja me ato të vjetra. Megjithatë Google ka planifikuar të krijojë paksa konsistencë. XDA zbuloi se një...

Versioni i ardhshëm i Android nuk do të ketë një buton për t’u kthyer pas

para 9 muajve - Koha.net

XDA zbuloi se një ndërtim i hershëm i Android Q përmban një sistem të rimodeluar navigimi. Gjestet e kontrollit në Android Pie të ngelura pas në kohë për shkak të përzierjes së koncepteve të reja me ato...

Versioni i ardhshëm i Android nuk do të ketë një buton për t’u kthyer pas

para 9 muajve - Ekonomia Online

XDA zbuloi se një ndërtim i hershëm i Android Q përmban një sistem të rimodeluar navigimi. Gjestet e kontrollit në Android Pie të ngelura pas në kohë për shkak të përzierjes së koncepteve të reja me ato...

Versioni i ardhshëm i Android nuk do të ketë një buton për tu kthyer pas

para 9 muajve - Gazeta Observer

Gjestet e kontrollit në Android Pie të ngelura pas në kohë për shkak të përzierjes së koncepteve të reja me ato të vjetra. Megjithatë Google ka planifikuar të krijojë paksa konsistencë. XDA  zbuloi se...

Versioni i ardhshëm i Android nuk do të ketë një buton për t’u kthyer pas

para 9 muajve - Shekulli

XDA zbuloi se një ndërtim i hershëm i Android Q përmban një sistem të rimodeluar navigimi. Gjestet e kontrollit në Android Pie të ngelura pas në kohë për shkak të përzierjes së koncepteve të reja me ato...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK