http://kariera.mk

Balluku në Uashington, prezanton projekte të reja në Bankën Botërore

më 5.2019 - Lexo

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku gjatë një vizite zyrtare në selinë e Bankës Botërore në Uashington ka zhvilluar takime intensive me drejtorët sektorial të BB, për projektet e...

Balluku në Uashington, prezanton projekte të reja në Bankën Botërore

më 5.2019 - Java News

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku gjatë një vizite zyrtare në selinë e Bankës Botërore në Uashington ka zhvilluar takime intensive me drejtorët sektorial të BB, për projektet e...

Banka Botërore: Vijojmë mbështetjen për reformat në Shqipëri

më 5.2019 - Java News

Në përmbyllje të takimeve zyrtare në Bankën Botërore, ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ka zhvilluar takimin rakordues me Drejtorin Ekzekutiv për Europën në Washington, Patrizio...

Balluku takohet me Drejtorin Ekzekutiv të BB për Europën, gatishmëri për vazhdimin e mbështetjes së reformave të Qeverisë Shqiptare

më 5.2019 - Lexo

Në përmbyllje të takimeve zyrtare në Bankën Botërore, ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ka zhvilluar takimin rakordues me Drejtorin Ekzekutiv për Europën në Washington, z.Patrizio...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK