http://kariera.mk

Transgjinori shqiptar, 20 000 euro për t’u bërë djalë

më 5.2019 - Top Channel

Blerti është transmashkulli shqiptar i parë që po kryen procesin e kalimit nga vajzë në djalë në Kosovë dhe jo jashtë saj. Ai rrëfeu të gjitha përjetimet e kësaj faze të jetës së tij në programin “Exclusive”,...

Trasgjinori i parë shqiptar flet publikisht: Më duhen 20 mijë euro për t’u bërë djalë, nuk është e drejtë të jetoj kështu

më 5.2019 - Neshesh

Blerti është i pari trasgjinor shqiptar që po kryen kalimin nga vajzë në djalë. Ai është 29 vjeç dhe është nga Gjakova, por prej disa vitesh jeton në Prishtinë. I riu tregon se gjithmonë e ka ndjerë se...

FOTOT/ Rrëfehet transgjinori shqiptar: Po paguaj 20 000 euro për t’u bërë djalë, dua të jem i lumtur

më 5.2019 - Gazeta Tema

Blerti është transmashkulli shqiptar i parë që po kryen procesin e kalimit nga vajzë në djalë në Kosovë dhe jo jashtë saj. Ai rrëfeu të gjitha përjetimet e kësaj faze të jetës së tij në programin “Exclusive”,...

Trasgjinori i parë shqiptar flet publikisht: Më duhen 20 mijë euro për t’u bërë djalë, nuk është e drejtë të jetoj kështu

më 5.2019 - Bota Press

Blerti është i pari trasgjinor shqiptar që po kryen kalimin nga vajzë në djalë. Ai është 29 vjeç dhe është nga Gjakova, por prej disa vitesh jeton në Prishtinë. I riu tregon se gjithmonë e ka ndjerë se...

Trasgjinori i parë shqiptar flet publikisht: Më duhen 20 mijë euro për t’u bërë djalë, nuk është e drejtë të jetoj kështu

më 5.2019 - Sovrani

Blerti është i pari trasgjinor shqiptar që po kryen kalimin nga vajzë në djalë. Ai është 29 vjeç dhe është nga Gjakova, por prej disa vitesh jeton në Prishtinë. I riu tregon se gjithmonë e ka ndjerë se...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK