http://kariera.mk

Shteti grek bllokon ekstradimin e porositësit të vrasjes së kryekomisarit Cuku, reagon ish-drejtori i Policisë: Tronditëse, e vranë për... 

më 6.2019 - Sot News

Gjatë ditës së sotme Gjykata e Lartë në Greqi ka vendosur kundër ekstradimit në Shqipëri të porositësit të vrasjes së komisar Artan Cuku, Bledar Jambelli. Pas vendimit të Gjykatës në Greqi, duket se përballja...

Ahmet Prençi: Tronditëse! Artan Cuku u vra për herë të tretë

më 6.2019 - BalkanWeb

Ish-drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ahmet Prençi komenton rastin e lënies së lirë nga Greqia të Bledar Jambellit, personit që dyshohet se urdhëroi vrasjen e komisarit Artan Cuku. Sipas tij,...

Vrasësi i Artan Cukut endet i lirë në Greqi? Gjonaj sqaron problemin me ekstradimin

më 6.2019 - Sot News

I pandehuri nga Fieri, Bledar Jambelli i cili akuzohet se urdhëroi vrasjen e ish-drejtorit të policisë së Vlorës, Artan Cuku në shenjë hakmarrje, pasi ai e kishte arrestuar si të dyshuar për një vrasje,...

Jambelli i lirë në Greqi? Gjonaj sqaron “ngërçin” e ekstradimeve

më 6.2019 - BalkanWeb

I pandehuri nga Fieri, Bledar Jambelli i cili akuzohet se urdhëroi vrasjen e ish-drejtorit të policisë së Vlorës, Artan Cuku në shenjë hakmarrje, pasi ai e kishte arrestuar si të dyshuar për një vrasje,...

Dyshohet si porositësi i vrasjes së Artan Cukur, lirohet Bledar Jambelli

më 6.2019 - Koha Jone

Gjykata e Lartë në Greqi ka liruar nga burgu Bledar Jambellin, autori i dyshuar si porositësi për vrasjen e kryekomisarit Artan Cuku. Prokuroria e Krimeve të Rënda është në pritje të vendimit të plotë...

Vrasja e kryekomisarit Artan Cuku, grekët refuzojnë ekstradimin e autorit kryesor (Çfarë ka ndodhur?)

më 6.2019 - Sot News

Autoritete greke kanë vendosur që të mos e ekstradojnë në Shqipëri të dyshuarin si porositësi i vrasjes së kryekomisarit Artan Cuku. Gjykata e Lartë në Greqi, vendosi refuzimin e kërkesës së autoriteteve...

Porositi vrasjen e Artan Cukut, Greqia refuzon ekstradimin

më 6.2019 - Opinion

Gjykata greke ka vendosur që Bledar Jambelli, personi i cili dyshohet se urdhëroi vrasjen e ish-drejtorit të policisë Artan Cuku, nuk do të ekstradohet në Shqipëri. Me këtë vendim gjykate, Greqia ka refuzuar...

Urdhëroi vrasjen e Komisarit, Greqia kundër ekstradimit të Jambellit

më 6.2019 - BalkanWeb

Greqia nuk do të ekstradojë në Shqipëri urdhëruesin e vrasjes së komisar Artan Cukut. Ky ka qenë vendimi i Gjykatës së Lartë në Greqi, e cila ka vendosur të mos e ekstradojë Bledar Jambellin në Shqipëri...

Urdhëroi vrasjen e komisar Cukut, Greqia nuk pranon ekstradimin e Jambellit

më 6.2019 - Albeu

Gjykatës së Lartë në Greqi ka vendosur që urdhëruesi i vrasjes së komisarit Artan Cuku, Bledar Jambelli , të mos ekstradohet në Shqipëri por të përballet me drejtësinë për akuzën e rëndë të “Vrasjes së...

Greqia s’pranon të sjellë në Shqipëri, urdhëruesin e vrasjes së Komisarit Artan Cuku

më 6.2019 - Koha Jone

Gjykata e Lartë greke ka hedhur poshtë kërkesën e shtetit shqiptar për ekstradimin e Bledar Jambellit. Ky i fundit eshte i dyshuar dhe i akuzuar nga Prokuroria e Krimeve te Renda si porositës i vrasjes...

Greqia refuzon ekstradimin e porositësit të vrasjes së Komisarit Artan Cuku

më 6.2019 - Java News

Bledar Jambelli personi i cili dyshohet se urdhëroi vrasjen e oficerit të policisë Artan Cuku nuk do të ekstradohet nga Greqia. Mësohet jozyrtarisht se gjykatat e vendit fqinj kanë refuzuar kërkesën e...

Urdhëroi vrasjen e Komisarit, Greqia kundër ekstradimit të Jambellit

më 6.2019 - 24 ore

Greqia nuk do të ekstradojë në Shqipëri urdhëruesin e vrasjes së komisar Artan Cukut. Ky ka qenë vendimi i Gjykatës së Lartë në Greqi, e cila ka vendosur të mos e ekstradojë Bledar Jambellin në Shqipëri...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK