http://kariera.mk

​Paralajmërim për Samsung-istat, kujdes nga ky mashtrim

para 12 muajve - Arbresh

Miliona përdorues të smartfonëve ‘Samsung’ po paralajmërojnë për një përditësim që mund t’iu kushtojë shumë. Ekspertët paralajmërojnë që askush nuk duhet të shkarkojë aplikacionin që quhet “Updates for...

Paralajmërim për përdoruesit e Samsung, kini kujdes nga ky mashtrim!

para 12 muajve - KosovaPress

Ekspertët thonë se askush nuk duhet të shkarkojë aplikacionin që quhet "Updates for Samsung - Android Update Versions". Kjo është një mënyrë që të tërheqë përdoruesit që të bëjnë përditësime në celularët...

Aplikacion rremë përditësimesh në Samsung, është shkarkuar 10 milionë herë

para 12 muajve - Flaka

Mëse 10 milionë përdorues kanë instaluar një aplikacion të rremë të Samsung quajtur “Updates for Samsung” i cili premton përditësime të firmware por në realitet dërgon përdorues tek një uebsajt me reklama...

Një aplikacioni i rreme përditësimesh për telefonët Samsung është shkarkuar 10 milionë herë

para 12 muajve - Gazeta Observer

Mëse 10 milionë përdorues kanë instaluar një aplikacion të rremë të Samsung quajtur “Updates for Samsung” i cili premton përditësime të firmware por në realitet dërgon përdorues tek një uebsajt me reklama...

Paralajmërim për përdoruesit e Samsung, kini kujdes nga ky mashtrim!

para 12 muajve - Shekulli

Miliona përdorues të celularëve Samsung po paralajmërojnë për një përditësim që mund t’ju kushtojë shumë. Ekspertët thonë se askush nuk duhet të shkarkojë aplikacionin që quhet “Updates for Samsung – Android...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK