http://kariera.mk

LSDM: Është rritur kthimi i TVSH-së për kompanitë

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 14 gusht, zhurnal.mk – Partia maqedonase në pushtet LSDM, përmes një kumtese për media thekson se është rritur kthimi i TVSH-së tek kompanitë. Sipas tyre, 30 milionë euro më shumë janë kthyer tek...

LSDM: Është rritur rimbursimi i TVSH-së, 30 milion euro më shumë kthehen tek firmat

para 5 muajve - Medial

Shkup, 14.08.2019 Qeveria e udhëhequr nga LSDM vazhdon me kujdesin e vërtetë për qytetarët dhe realizimin e masave që sigurojnë më shumë para në ekonomi dhe tek qytetarët. Sipas të dhënave zyrtare, duke...

LSDM: Është rritur rimbursimi i TVSH-së, 30 milion euro më shumë kthehen tek firmat

para 5 muajve - Tetova1

Qeveria e udhëhequr nga LSDM vazhdon me kujdesin e vërtetë për qytetarët dhe realizimin e masave që sigurojnë më shumë para në ekonomi dhe tek qytetarët. Sipas të dhënave zyrtare, duke përfshirë korrikun...

LSDM: Është rritur kthimi i TVSH-së për kompanitë

para 5 muajve - Lajm

Partia maqedonase në pushtet LSDM, përmes një kumtese për media thekson se është rritur kthimi i TVSH-së tek kompanitë. Sipas tyre, 30 milionë euro më shumë janë kthyer tek kompanit. Nga LSDM thonë se...

LSDM: Është rritur kthimi i TVSH-së për kompanitë

para 5 muajve - Tetova Sot

Partia maqedonase në pushtet LSDM, përmes një kumtese për media thekson se është rritur kthimi i TVSH-së tek kompanitë. Sipas tyre, 30 milionë euro më shumë janë kthyer tek kompanit. Nga LSDM thonë se...

LSDM: Është rritur kthimi i TVSH-së për kompanitë

para 5 muajve - Arbresh

Partia maqedonase në pushtet LSDM, përmes një kumtese për media thekson se është rritur kthimi i TVSH-së tek kompanitë. Sipas tyre, 30 milionë euro më shumë janë kthyer tek kompanit. Nga LSDM thonë se...

LSDM: Është rritur kthimi i TVSH-së për kompanitë

para 5 muajve - Gazeta Observer

Partia maqedonase në pushtet LSDM, përmes një kumtese për media thekson se është rritur kthimi i TVSH-së tek kompanitë. Sipas tyre, 30 milionë euro më shumë janë kthyer tek kompanit. Nga LSDM thonë se...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK