http://kariera.mk

Google gjurmon përdoruesit përmes faqeve të fshehura në internet

para 5 muajve - Insajderi

Ky informacion mund të përdoret për qëllime marketingu dhe reklamimi, kështu që nuk është për t’u habitur që ne po shohim gjithnjë e më shumë reklama të synuara. Sidoqoftë, Google duket se ka shkuar një...

Google gjurmon përdoruesit?!

para 5 muajve - Vizion Plus

Google së fundmi duket se do të bëjë gjurmimin e përdoruesve të cilët  përdorin një pjesë të informacioneve për qëllime marketingu dhe reklamimi. Gjurmimi ka si qëllim që të parandalojë një fenomen të...

Google gjurmon përdoruesit përmes faqeve të fshehura në internet

para 5 muajve - Koha.net

Megjithëse produktet e Google janë në pjesën më të madhe falas për përdoruesit, këta të fundit në kthim ofrojnë disa nga informacionet e tyre private për kompaninë. Ky informacion mund të përdoret për...

Google gjurmon përdoruesit përmes faqeve të fshehura në internet

para 5 muajve - Medial

Megjithëse produktet e Google janë në pjesën më të madhe falas për përdoruesit, këta të fundit në kthim ofrojnë disa nga informacionet e tyre private për kompaninë. Ky informacion mund të përdoret për...

Akuzë ndaj Google për shpërndarje të të dhënave personale

para 5 muajve - Albinfo

Megjithëse produktet e Google janë në pjesën më të madhe falas për përdoruesit, këta të fundit në kthim ofrojnë disa nga informacionet e tyre private për kompaninë. Ky informacion mund të përdoret për...

Google akuzohet se ka shpërndarë të dhënat personale

para 5 muajve - Gazeta Express

Megjithëse produktet e Google janë në pjesën më të madhe falas për përdoruesit, këta të fundit në kthim ofrojnë disa nga informacionet e tyre private për kompaninë. Ky informacion mund të përdoret për...

Google akuzohet se ka shpërndarë të dhënat personale

para 5 muajve - Tetova Sot

Megjithëse produktet e Google janë në pjesën më të madhe falas për përdoruesit, këta të fundit në kthim ofrojnë disa nga informacionet e tyre private për kompaninë. Ky informacion mund të përdoret për...

Kini kujdes! Google gjurmon përdoruesit përmes faqeve të fshehura në internet

para 5 muajve - Gazeta e re

Megjithëse produktet e Google janë në pjesën më të madhe falas për përdoruesit, këta të fundit në kthim ofrojnë disa nga informacionet e tyre private për kompaninë. Ky informacion mund të përdoret për...

Google akuzohet se ka shpërndarë të dhënat personale

para 5 muajve - Arbresh

Megjithëse produktet e Google janë në pjesën më të madhe falas për përdoruesit, këta të fundit në kthim ofrojnë disa nga informacionet e tyre private për kompaninë. Ky informacion mund të përdoret për...

​Google gjurmon përdoruesit nëpërmjet faqeve të fshehura në internet

para 5 muajve - Gazeta Observer

Foto ilustrim Megjithëse produktet e Google janë në pjesën më të madhe falas për përdoruesit, këta të fundit në kthim ofrojnë disa nga informacionet e tyre private për kompaninë. Ky informacion mund të...

Google gjurmon përdoruesit përmes faqeve të fshehura në internet

para 5 muajve - KosovaPress

Ky informacion mund të përdoret për qëllime marketingu dhe reklamimi, kështu që nuk është për t'u habitur që ne po shohim gjithnjë e më shumë reklama të synuara. Sidoqoftë, Google duket se ka shkuar një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK