http://kariera.mk

VIDEO+FOTO/ Ndodh në Vlorë, turisti ndërhyn të mbrojë qenin, dy të rinjtë e dhunojnë

më 9.2019 - BalkanWeb

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Vlorë, ku protagonistë të saj ishin dy djem vlonjatë dhe një turist nga Rusia. Siç shihet edhe nga videoja e siguruar për “ BalkanWeb ” nga...

Foto/ Ndërhyri për qenin dhe u dhunua, shoqërohen autorët që goditën turistin rus

më 9.2019 - BalkanWeb

Policia ka identifikuar dhe ka shoqëruar dy personat, të cilët dyshohet se pasditen e sotme dhunuan turistin rus në zonën e “Ujit të Ftohtë”. Policia e Vlorës thotë  se dy adoleshentë janë identifikuar...

Foto/ Ndërhyri për qenin dhe u dhuna, shoqërohen autorët që goditën turistin rus

më 9.2019 - BalkanWeb

Policia ka identifikuar dhe ka shoqëruar dy personat, të cilët dyshohet se pasditen e sotme dhunuan turistin rus në zonën e “Ujit të Ftohtë”. Policia e Vlorës thotë  se dy adoleshentë janë identifikuar...

Vlorë/ Turisti ndërhyn të mbrojë qenin, dy të rinjtë e dhunojnë

më 9.2019 - Shekulli

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Vlorës. Dy të rinj, kanë dhunuar një turist rus. Dy të rinjtë kanë dhunuar një qen pranë një ndërtese të braktisur në afërsi të “Ujit të Ftohtë”,...

Dy të rinj bëjnë për spital turistin rus në Vlorë

më 9.2019 - Albeu

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Vlorë ditën e sotme. Dy persona kanë dhunuar dhe kanë bërë për spital një turist rus që ndodhej për pushime në këtë qytet. Shkak për këtë ngjarje është bërë ndërhyrja...

Vlorë/ Dhunuan turistin rus dhe i lanë shenja në trup, identifikohen autorët

më 9.2019 - BalkanWeb

Policia ka identifikuar dy personat, të cilët  dyshohet se pasditen e sotme dhunuan turistin rus në zonën e “Ujit të Ftohtë”. Policia e Vlorës thotë  se dy adoleshentë janë identifikuar me iniciale  K.A ...

Tenton të shpëtojë një qen nga keqtrajtimi, dhunohet turisti rus në Vlorë

më 9.2019 - Standard

Tentoi të shpëtojë një qen që po keqtrajtohej nga dy të rinj, rrihet turisti rus. Ngjarja raportohet se ka ndodhur në Vlorë, atje ku turisti rus kishte vendosur të kalonte pushimet. Sergey Dzampula, mësohet...

Dy të rinj bëjnë për spital turistin rus në Vlorë

më 9.2019 - Sot News

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Vlorë ditën e sotme. Dy persona kanë dhunuar dhe kanë bërë për spital një turist rus që ndodhej për pushime në këtë qytet. Shkak për këtë ngjarje është bërë ndërhyrja...

Rrahën turistin rus, arrestohen dy të rinjtë

më 9.2019 - Albeu

Janë arrestuar dy adoleshentët që dhunuan turistin rus ditën e sotme. Policia ka vënë në pranga dy të rinjtë me iniciale K. A., dhe K. L., të moshës 16 vjeç. Ata janë ndaluar sot në lagjen Ujë i Ftohtë....

Dhunuan turistin rus, arrestohen dy adoleshentët

më 9.2019 - Sot News

Janë arrestuar dy adoleshentët që dhunuan turistin rus ditën e sotme. Policia ka vënë në pranga dy të rinjtë me iniciale K.A dhe K. L, të moshës 16 vjeç. Ata janë ndaluar sot në lagjen Ujë i Ftohtë. Njëri...

Turisti rus goditet nga dy adoleshentë, ndërhyri për të penguar dhunimin e një qeni

më 9.2019 - Shekulli

Ditën e sotme, një turist rus i ndodhur në qytetin bregdetar të Vlorës, dëmtohet nga dy adoleshentë. Ngjarja ka ndodhur në zonën e “Ujit të Ftohtë” në afërsi të një banese të braktisur, ndërsa shtetasi...

U dhunua nga dy të rinjtë, flet turisti rus: Më goditën pas koke, më kërkuan t’u jepja telefonin

më 9.2019 - Sot News

Një turist nga Rusia ka denoncuar ditën e sotme dhunën e dy të rinjëve nga qyteti ndaj tij. Turisti rus Sergey Dzambula shprehet se ai ka parë dy të rinj duke keqtrajtuar një qen dhe ka ndërhyrë për ti...

Vlorë: Ndërhyri për të penguar dhunimin e një qeni, rrihet turisti rus

më 9.2019 - Gazeta Tema

Një turist rus, i ndodhur në Vlorë, dëmtohet nga dy adoleshentë në qytetin bregdetar. Ngjarja ka ndodhur në zonën e “Ujit të Ftohtë”, pranë një ndërtese të braktisur, ndërsa shtetasi rus ka ndërhyrë për...

U dhunua nga dy të rinjtë, flet turisti rus: Më goditën pas koke

më 9.2019 - Albeu

Një turist nga Rusia ka denoncuar ditën e sotme në redaksinë e Faxweb.al dhunën e dy të rinjëve nga qyteti ndaj tij. Turisti rus Sergey Dzambula shprehet se ai ka parë dy të rinj duke keqtrajtuar një qen...

Vlorë/ Dhunonet turisti rus, dy të rinj e bëjnë për spital

më 9.2019 - Gazeta Telegraf

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Vlorë ditën e sotme. Dy persona kanë dhunuar dhe kanë bërë për spital një turist rus që ndodhej për pushime në këtë qytet. Shkak për këtë ngjarje është bërë ndërhyrja...

Dhunuan turistin rus, arrestohen dy adoleshentët

më 9.2019 - Arbresh

Janë arrestuar dy adoleshentët që dhunuan turistin rus ditën e sotme. Policia ka vënë në pranga dy të rinjtë me iniciale K.A dhe K. L, të moshës 16 vjeç. Ata janë ndaluar sot në lagjen Ujë i Ftohtë. Njëri...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK