http://kariera.mk

Vasfije Krasniqi pjesë e dokumentarit suedez

para 8 muajve - Infokusi

Vasfije Krasniqi Goodman është bërë pjesë e një dokumentari suedez ku ka rrëfyer ngjarjen e saj si viktimë e dhunës seksuale gjatë luftës në Kosovë. Në faqen zyrtare të dokumentarit është dhënë edhe një...

Vasfije Krasniqi Goodman pjesë e dokumentarit suedez

para 8 muajve - Gazeta Observer

Vasfije Krasniqi Goodman është bërë pjesë e një dokumentari suedez ku ka rrëfyer ngjarjen e saj si viktimë e dhunës seksuale gjatë luftës në Kosovë. Në faqen zyrtare të dokumentarit është dhënë edhe një...

Vasfije Krasniqi Goodman pjesë e dokumentarit suedez

para 8 muajve - Albinfo

Vasfije Krasniqi Goodman është bërë pjesë e një dokumentari suedez ku ka rrëfyer ngjarjen e saj si viktimë e dhunës seksuale gjatë luftës në Kosovë. Në faqen zyrtare të dokumentarit është dhënë edhe një...

Vasfije Krasniqi pjesë e dokumentarit suedez

para 8 muajve - Gazeta Fjala

Vasfije Krasniqi Goodman është bërë pjesë e një dokumentari suedez ku ka rrëfyer ngjarjen e saj si viktimë e dhunës seksuale gjatë luftës në Kosovë. Në faqen zyrtare të dokumentarit është dhënë edhe një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK