http://kariera.mk

E gjejnë të vdekur brenda makinës së ndezur, policia jep detaje për ngjarjen e rëndë në Tiranë

para 5 muajve - Gazeta Express

Një 38 vjeçar është gjendur i vdekur këtë të mërkurë brenda makinës së tij ‘BMË’ në zonën e Kodrës së Diellit në Tiranë. Policia ka njoftuar mbi ngjarjen duke thënë se makina ishte e ndezur dhe se vdekja...

38 vjeçari gjendet i pajetë në makinë

para 5 muajve - RTV 21

Një 38 vjeçar është gjendur i pajetë në makinën e tij pasditen e kësaj të mërkure në kryeqytetin shqiptar Sipas të dhënave paraprake, ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:00 në rrugën “Mustafa Matohiti” në...

Tiranë/ Gjendet i vdekur 38 vjeçari, makina ishte ndezur

para 5 muajve - Top Channel

Një vdekje misterioze ka ndodhur para minutash në Tiranë, më saktë në rrugën Mustafa Matohiti. Polica ka bërë me dije se në këtë rrugë është gjendur një person i vdekur në makinën e tij e cila ka qenë...

Tragjike në Tiranë, 38-vjeçari gjendet i pajetë me makinë ndezur, policia: Dyshohet…

para 5 muajve - BalkanWeb

Një 38-vjeçar ka humbur jetën pasditen e sotme  në rrethana të pazakonta në Tiranë, ndërsa policia po heton për zbardhjen e shkaqeve. Sipas të dhënave zyrtare, rreth orës 16:00 në rrugën “Mustafa Matohiti”...

Tiranë, gjendet i vdekur një 38 vjeçar, makina i ishte ndezur

para 5 muajve - Klan Kosova

Një vdekje misterioze ka ndodhur para minutash në Tiranë, më saktë në rrugën Mustafa Matohiti.Polica ka bërë me dije se në këtë rrugë është gjendur një person i vdekur në makinën e tij e cila ka qenë e...

Tiranë, gjendet i vdekur një 38 vjeçar, makina ishte e ndezur

para 5 muajve - Klan Kosova

Një vdekje misterioze ka ndodhur para minutash në Tiranë, më saktë në rrugën Mustafa Matohiti.Polica ka bërë me dije se në këtë rrugë është gjendur një person i vdekur në makinën e tij e cila ka qenë e...

Tiranë, gjendet i pajetë në makinë një 38 vjeçar

para 5 muajve - Medial

Një 38 vjeçar është gjendur I pajetë në makinën e tij pasditen e kësaj të mërkure në Kryeqytet. Sipas të dhënave paraprake, ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:00 në rrugën “Mustafa Matohiti”, ku 38 vjeçari...

Tiranë, 38-vjeçari gjendet i vdekur në makinë

para 5 muajve - Koha Jone

Një 38-vjeçar është gjetur i vdekur brenda makinës së tij tip “BMW”, në Tiranë. Policia  njofton se trupi i pajetë është gjetur rreth orës 16:00 në rrugën  “Mustafa Matohiti”, ndërsa viktima është identifikuar...

Tiranë, gjendet i vdekur në makinë 38-vjeçari

para 5 muajve - Sot News

Një 38-vjeçar është gjetur i vdekur brenda makinës së tij. Burime zyrtare policore bëjnë me dije se trupi i pajetë është gjetur rreth orës 16:00 në rrugën  “Mustafa Matohiti”, ndërsa viktima është identifikuar...

E FUNDIT/ Gjendet pa jetë i riu brenda një makine në Tiranë

para 5 muajve - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Në bazë të raportimeve të para mësohet se një i ri është gjetur pa jetë në një makinë. Bëhet e ditur se viktima është identifikuar si R.B, 38 vjeç. Njoftimi i...

Një 38 vjeçar u gjet i vdekur në makinë

para 5 muajve - RTV 21

Dyshohet se i riu vdiq si pasojë e arrestit kardiak Një 38 vjeçar sot u gjet i vdekur brenda makinës së tij tip “BMW”, në Tiranë. Policia njoftoi se trupi i pajetë u gjet rreth orës 16:00 në rrugën  “Mustafa...

Tiranë, gjendet i pajetë në makinë një 38 vjeçar

para 5 muajve - Vizion Plus

Një 38 vjeçar është gjendur I pajetë në makinën e tij pasditen e kësaj të mërkure në Kryeqytet. Sipas të dhënave paraprake, ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:00 në rrugën “Mustafa Matohiti”, ku 38 vjeçari...

38-vjeçari gjendet i vdekur në makinë, policia jep detaje

para 5 muajve - Sinjali

Një 38 vjeçar është gjendur i vdekur sot brenda makinës së tij në zonën e Kodrës së Diellit në Tiranë. Policia ka njoftuar mbi ngjarjen duke thënë se makina ishte e ndezur dhe se vdekja dyshohet të ketë...

Burri gjendet i vdekur brenda në makinë

para 5 muajve - Opinion

Një 38-vjeçar është gjetur ditën e sotme pa shenja jete në makinën e tij, e cila ishte ende e ndezur. Ngjarja ka ndodhur në Tiranë ku  38-vjeçari me iniciale R.B është gjetur pa jetë në mjetin e tij, tip...

Gjendet i pajetë në makinë 38-vjeçari, dyshohet…

para 5 muajve - Standard

Një i ri është gjetur i vdekur në një prej zonave në qendër të Tiranës. Burime nga policia thanë se është gjetur i pajetë 38-vjeçari me inicialet R. B., në një makinë ‘BMW’ e cila ishte e ndezur Ngjarja...

Tiranë/ 38-vjeçari gjendet i pajetë me makinë ndezur, ja dyshimet e policisë

para 5 muajve - Blitz

Një 38-vjeçar ka humbur jetën pasditen e sotme, në rrethana krejtësisht të pazakonta në Tiranë, ndërsa policia ka nisur menjëherë hetimet për zbardhjen e shkaqeve. Sipas të dhënave zyrtare, rreth orës...

Gjendet pa jetë i riu brenda një makine në Tiranë

para 5 muajve - Periskopi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Në bazë të raportimeve të para mësohet se një i ri është gjetur pa jetë në një makinë. Bëhet e ditur se viktima është identifikuar si R.B, 38 vjeç. Njoftimi i...

E rëndë/ Në ‘BMW’ e ndezur, i riu gjendet i vdekur në mes të Tiranës

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Një i ri është gjetur i vdekur në një prej zonave në qendër të Tiranës. Burime nga policia thanë se është gjetur i pajetë 38-vjeçari me inicialet R. B., në një makinë ‘BMW’ e cila ishte e ndezur Ngjarja...

Gjendet i vdekur një 38 vjeçar, vetura ishte e ndezur

para 5 muajve - Gazeta Observer

Një vdekje misterioze ka ndodhur para minutash në Tiranë, më saktë në rrugën Mustafa Matohiti. Polica ka bërë me dije se në këtë rrugë është gjendur një person i vdekur në makinën e tij e cila ka qenë...

Gjendet pa shenja jete një 38 vjeçar, në makinën e tij në Tiranë

para 5 muajve - Arbresh

Një vdekje misterioze ka ndodhur para minutash në Tiranë, më saktë në rrugën Mustafa Matohiti. Polica ka bërë me dije se në këtë rrugë është gjendur një person i vdekur në makinën e tij e cila ka qenë...

Tiranë, gjendet i vdekur një 38 vjeçar, makina ishte e ndezur

para 5 muajve - Zyrtare

Një vdekje misterioze ka ndodhur para minutash në Tiranë, më saktë në rrugën Mustafa Matohiti.Polica ka bërë me dije se në këtë rrugë është gjendur një person i vdekur në makinën e tij e cila ka qenë e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK