http://kariera.mk

Kruma nën monitorim 24 orë nga kamerat

para 8 muajve - Top Channel

Në Has janë vendosur kamera dixhitale për monitorimin e qytetit të Krumës. Prefekti i Qarkut e ka cilësuar si mjaft të rëndësishëm këtë investim që do shërbejnë në rritjen e parametrave të sigurisë dhe...

Kamera dixhitale për monitorimin e qytetit të Krumës

para 8 muajve - Medial

Mesditën e kësaj të mërkure në Komisariatin e Policisë Has u përurua sistemi i monitorimit non stop 24 orë, me kamera dixhitale i qytetit të Krumës. Të pranishëm në këtë ceremoni ishin drejtues të Drejtorisë...

Kamera dixhitale për monitorimin e qytetit të Krumës

para 8 muajve - Vizion Plus

Mesditën e kësaj të mërkure në Komisariatin e Policisë Has u përurua sistemi i monitorimit non stop 24 orë, me kamera dixhitale i qytetit të Krumës. Të pranishëm në këtë ceremoni ishin drejtues të Drejtorisë...

Përurohet sistemi i monitorimit, kamera dixhitale 24 orë për Krumën

para 8 muajve - BalkanWeb

Sistemi monitorimit non stop 24 orë, me kamera dixhitale për qytetin e Krumës. Në ambientet e Komisariatit të Policisë Has sot u zhvillua ceremonia e inaugurimit të sistemit të vëzhgimit me kamera të qytetit...

”Big Brother” në Krumë, 24 orë me kamera dixhitale

para 8 muajve - Koha Jone

”Big Brother” në Krumë. Ky vend tashmë do të monitorohet 24 orë me kamera dixhitale. Ky sistem monitorimi u përuarua sot në Komisariatin e Policisë Has, ku të pranishëm ishin drejtues të Drejtorisë Vendore...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK