http://kariera.mk

Motorola One Macro lançohet më 9 tetor

para 10 muajve - Shprehja

Pajisja do të ketë një kamerë makro 2MP 1/5 “, së bashku me një sensor 2MP dhe një kamerë kryesor 13MP. Specifikimet e tjera përfshijnë çipin Helio P60, RAM 2 GB/3 GB dhe 64 GB hapësirë për ruajtje. Ekrani...

Motorola me smartfon të ri, ja kur do lansohet

para 10 muajve - Flaka

Telefoni Motorola One Macro do të lansohet brenda dy ditësh, siç sugjerohet nga ngacmuesi i faqes Flipkart për pajisjen. Pajisja do të ketë një kamerë makro 2MP 1/5 “, së bashku me një sensor 2MP dhe një...

Motorola One Macro lansohet më 9 tetor

para 10 muajve - Koha.net

Telefoni Motorola One Macro do të lansohet brenda dy ditësh, siç sugjerohet nga ngacmuesi i faqes Flipkart për pajisjen. Pajisja do të ketë një kamerë makro 2MP 1/5 ", së bashku me një sensor 2MP dhe një...

Motorola One Macro lançohet më 9 tetor

para 10 muajve - Top Channel

Telefoni Motorola One Macro do të lansohet brenda dy ditësh, siç sugjerohet nga ngacmuesi i faqes Flipkart për pajisjen. Pajisja do të ketë një kamerë makro 2MP 1/5 “, së bashku me një sensor 2MP dhe një...

Motorola me smartfon të ri, ja kur do lansohet

para 10 muajve - Gazeta Observer

Telefoni Motorola One Macro do të lansohet brenda dy ditësh, siç sugjerohet nga ngacmuesi i faqes Flipkart për pajisjen. Pajisja do të ketë një kamerë makro 2MP 1/5 “, së bashku me një sensor 2MP dhe një...

Motorola One Macro lansohet më 9 tetor

para 10 muajve - KosovaPress

Pajisja do të ketë një kamerë makro 2MP 1/5 ", së bashku me një sensor 2MP dhe një kamerë kryesor 13MP. Specifikimet e tjera përfshijnë çipin Helio P60, RAM 2 GB/3 GB dhe 64 GB hapësirë për ruajtje. Ekrani...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK