http://kariera.mk

Si e zhdukën mjekun hebre në qelitë e Degës së Brendshme të Durrësit, dëshmia e bashkëshortes: Sapo i kishin ardhur letrat nga Londra për pasurinë

para 7 muajve - Gazeta Express

Dashnor Kaloçi/ P ublikohet historia e panjohur e Natan Schachner, mjekut me origjinë hebraike i cili gjatë periudhës së pushtimit ishte në rradhët partizane të Brigadës së Mehmet Shehut dhe pas Luftës...

Dëshmia makabre e së shoqes: Trupi i Natanit me kokë të prerë, deri në ’91-in ishte në morgun e Tiranës ku mësonin studentët e Mjeksisë

para 7 muajve - Gazeta Tema

Memorie.al publikon historinë e panjohur të Natan Schachner, mjekut me origjinë hebraike i cili gjatë periudhës së pushtimit ishte në rradhët partizane të Brigadës së Mehmet Shehut dhe pas Luftës shërbeu...

Zhdukja e mjekut hebre, zbardhet dëshmia e gruas: Si u gjet trupi pa kokë në ’91 në morgun e Tiranës

para 7 muajve - Standard

Publikohet historia e panjohur e Natan Schachner, mjekut me origjinë hebraike i cili gjatë periudhës së pushtimit ishte në rradhët partizane të Brigadës së Mehmet Shehut dhe pas Luftës shërbeu si mjek...

Zhdukja e mjekut hebre në 1973, dëshmia e bashkëshortes: Si u gjet trupi pa kokë në ’91 në morgun e Tiranës

para 7 muajve - BalkanWeb

Publikohet historia e panjohur e Natan Schachner, mjekut me origjinë hebraike i cili gjatë periudhës së pushtimit ishte në rradhët partizane të Brigadës së Mehmet Shehut dhe pas Luftës shërbeu si mjek...

Dëshmia e bashkëshortes: Si e zhdukën mjekun hebre në qelitë e Degës së Brendshme të Durrësit në 1973-in

para 7 muajve - Gazeta Tema

Memorie.al publikon historinë e panjohur të Natan Schachner, mjekut me origjinë hebraike i cili gjatë periudhës së pushtimit ishte në radhët partizane të Brigadës së Mehmet Shehut dhe pas Luftës shërbeu...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK