http://kariera.mk

Disney Plus tashmë ka mbi 1 milionë abonues

para 8 muajve - Medial

Disney Plus nuk është lansuar ende. Shërbimi pritet të jetë i gatshëm për publikun në mesin e nëntorit dhe duket sikur mund të ketë një fillim të shkëlqyeshëm. Sipas të dhënave nga Jumpshot, është sugjeruar...

Rivali i Netflix, Disney Plus tashmë ka mbi 1 milionë abonues

para 8 muajve - Indeks.mk

Disney Plus nuk është lansuar ende. Shërbimi pritet të jetë i gatshëm për publikun në mesin e nëntorit dhe duket sikur mund të ketë një fillim të shkëlqyeshëm. Sipas të dhënave nga Jumpshot, është sugjeruar...

Rivali i Netflix, Disney Plus tashmë ka mbi 1 milionë abonues

para 8 muajve - Koha Jone

Disney Plus nuk është lansuar ende. Shërbimi pritet të jetë i gatshëm për publikun në mesin e nëntorit dhe duket sikur mund të ketë një fillim të shkëlqyeshëm. Sipas të dhënave nga Jumpshot, është sugjeruar...

Disney Plus arrin mbi 1 milionë abonues, sipas raportit të ri

para 8 muajve - Gazeta Observer

Disney Plus nuk është lansuar ende. Shërbimi pritet të jetë i gatshëm për publikun në mesin e nëntorit dhe duket sikur mund të ketë një fillim të shkëlqyeshëm. Sipas të dhënave nga Jumpshot, është sugjeruar...

Disney Plus tashmë ka mbi 1 milionë abonues, sipas raportit të ri

para 8 muajve - Arbresh

Disney Plus nuk është lansuar ende. Shërbimi pritet të jetë i gatshëm për publikun në mesin e nëntorit dhe duket sikur mund të ketë një fillim të shkëlqyeshëm. Sipas të dhënave nga Jumpshot, është sugjeruar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK