http://kariera.mk

Kryeparlamentari i Shqipërisë pret ambsadorin e ri të Kosovës

para 8 muajve - Gazeta Express

Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi, ka pritur Ambasadorin e Kosovës, Nait Hasani, me rastin e fillimit të misionit të tij në Shqipëri. Ruçi e ka uruar Hasanin për fillimin e detyrës së re....

Gramoz Ruçi takon zyrtarin e lartë turk, i dërgon mesazhin e rëndësishëm BE-së: Nuk duhet të kemi dy standarte!

para 8 muajve - Sot News

Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, priti Kryetarin e Komisionit të Sigurisë të Parlamentit të Turqisë, Celatetin Guvenc dhe anëtarë të tjerë të Komisionit, të cilën morën pjesë në takimin vjetor të komisioneve...

"Turqia është e vetëdijshme për rëndësinë e Ballkanit"

para 8 muajve - Anadolu Agency

Tiranë Deputeti nga radhët e Partisë për Drejtësi dhe Zhvillim (Partia AK) për qytetin Kahramanmaraş të Turqisë, njëherësh edhe kryetari i komisionit parlamentar për punë të brendshme, Celalettin Güvenç,...

Ruçi: Marrëdhëniet e Shqipërisë me Turqinë janë strategjike

para 8 muajve - Anadolu Agency

Tiranë Kryetari i Komisionit për Punë të Brendshme në Parlamentin e Turqisë, Celalettin Güvenç dhe zëvendëskryetari i Komisionit të Mbrojtjes, Refik Özen realizuan një takim me kryetarin e Kuvendit të...

“Turqia është e vetëdijshme për rëndësinë e Ballkanit”

para 8 muajve - Gazeta e re

Deputeti nga radhët e Partisë për Drejtësi dhe Zhvillim (Partia AK) për qytetin Kahramanmaraş të Turqisë, njëherësh edhe kryetari i komisionit parlamentar për punë të brendshme, Celalettin Güvenç, theksoi...

Kryeparlamentari i Shqipërisë pret ambsadorin e ri të Kosovës

para 8 muajve - Medial

20:08 | 6 Nëntor 2019 Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi, ka pritur Ambasadorin e Kosovës, Nait Hasani, me rastin e fillimit të misionit të tij në Shqipëri. Ruçi e ka uruar Hasanin për fillimin...

Ruçi: Siguria lidhet ngushtë me vizionin për integrimin e Ballkanit Perëndimor

para 8 muajve - Lexo

Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, priti Kryetarin e Komisionit të Sigurisë të Parlamentit të Turqisë, Celatetin Guvenc dhe anëtarë të tjerë të Komisionit, të cilën morën pjesë në takimin vjetor të komisioneve...

Ruçi: Marrëdhëniet e Shqipërisë me Turqinë janë strategjike

para 8 muajve - Gazeta e re

Gjatë takimit me delegacionin turk, Ruçi rikonfirmoi vullnetin e Shqipërisë për të forcuar marrëdhëniet dypalëshe, si dhe për të identifikuar fusha të reja të bashkëpunimit. Kryetari i Komisionit për Punë...

“Turqia është e vetëdijshme për rëndësinë e Ballkanit”

para 8 muajve - Gazeta e re

Deputetët Celalettin Güvenç dhe Refik Özen morën pjesë në takimin vjetor të përfaqësuesve të komisioneve të mbrojtjes dhe sigurisë nga parlamentet e Evropës Juglindore që u organizua në Tiranë Deputeti...

Kryeparlamentari i Shqipërisë pret ambsadorin e ri të Kosovës

para 8 muajve - Tetova Sot

Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi, ka pritur Ambasadorin e Kosovës, Nait Hasani, me rastin e fillimit të misionit të tij në Shqipëri. Ruçi e ka uruar Hasanin për fillimin e detyrës së re....

Kryeparlamentari i Shqipërisë pret ambasadorin e ri të Kosovës

para 8 muajve - Arbresh

Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi, ka pritur Ambasadorin e Kosovës, Nait Hasani, me rastin e fillimit të misionit të tij në Shqipëri. Ruçi e ka uruar Hasanin për fillimin e detyrës së re....

Kryeparlamentari i Shqipërisë pret ambsadorin e ri të Kosovës

para 8 muajve - Arbresh

Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, Gramoz Ruçi, ka pritur Ambasadorin e Kosovës, Nait Hasani, me rastin e fillimit të misionit të tij në Shqipëri. Ruçi e ka uruar Hasanin për fillimin e detyrës së re....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK