http://kariera.mk

Shqipëria, pjesë e koalicionit për mbrojtjen e ujërave të Gjirit Persik

para 7 muajve - BalkanWeb

Shqipëria i është bashkuar forcave të koalicionit të udhëhequr nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës në operacionet detare për mbrojtjen e transportit në ujërat e Gjirit Persik. Këto operacione nisën pas...

Shqipëria bëhet pjesë e koalicionit për mbrojtjen e ujërave të Gjirit Persik

para 7 muajve - Klan Kosova

Shqipëria i është bashkuar forcave të koalicionit të udhëhequr nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës në operacionet detare për mbrojtjen e transportit në ujërat e Gjirit Persik. Këto operacione nisën pas...

Pas një sërë sulmesh mbi cisternat e naftës, Shqipëria bëhet pjesë e koalicionit për mbrojtjen e ujërave të Gjirit Persik

para 7 muajve - Sot News

Shqipëria i është bashkuar forcave të koalicionit të udhëhequr nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës në operacionet detare për mbrojtjen e transportit në ujërat e Gjirit Persik. Këto operacione nisën pas...

Shqipëria bëhet pjesë e koalicionit për mbrojtjen e ujërave të Gjirit Persik

para 7 muajve - Zyrtare

Shqipëria i është bashkuar forcave të koalicionit të udhëhequr nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës në operacionet detare për mbrojtjen e transportit në ujërat e Gjirit Persik. Këto operacione nisën pas...

Shqipëria bëhet pjesë e koalicionit për mbrojtjen e ujërave të Gjirit Persik

para 7 muajve - Ekonomia Online

Shqipëria i është bashkuar forcave të koalicionit të udhëhequr nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës në operacionet detare për mbrojtjen e transportit në ujërat e Gjirit Persik. Këto operacione nisën pas...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK