http://kariera.mk

E qëlluar me kaçavidë, me deformime nga dhuna/ Gruaja rrëfen torturat nga burri: Më kërcënon tani nga burgu

para 7 muajve - BalkanWeb

Një tjetër histori me episode dhune çnjerëzore mbi një grua është trajtuar sot në studion e emisionit “Me Zemër të Hapur” në News24 nën drejtimin e moderatores Evis Ahmeti. Lindita Hoxha, 39 vjeçe është...

“E dhunoi gruan 24 orë pasi e fale ti”, emision i vështirë për gazetaren Ahmeti, pyet prokuroren që ndihmoi burrin: Si ndihesh?

para 7 muajve - BalkanWeb

Ka qenë emision i vështirë sot për gazetaren dhe moderatoren e emisionit “Me zemër të hapur” në Neës24 Evis Ahmeti. Historia e torturave çnjerëzore, në kufijtë e dhimbjes ekstreme të një 39-vjeçareje,...

“E dhunoi gruan 24 orë pasi e fale ti”, emision i vështirë për gazetaren Ahmeti, pyet prokuroren që ndihmoi burrin: Si ndihesh?

para 7 muajve - Medial

TIRANË Ka qenë emision i vështirë sot për gazetaren dhe moderatoren e emisionit “Me zemër të hapur” në Neës24 Evis Ahmeti. Historia e torturave çnjerëzore, në kufijtë e dhimbjes ekstreme të një 39-vjeçareje,...

Histori tronditëse/ “E dhunoi gruan 25 orë dhe ti e fale”, gazetarja shqiptare i kthehet ‘live’ prokurores: Nuk e di a e ka kaluar vettingun kjo zonjë?! Si ndihesh?

para 7 muajve - Sot News

Në emisionin me ‘Zemër të hapur’ sot u soll një histori që i preku të gjithë, madje ngjalli edhe reagimin e indinjuar të gazetares që e drejton këtë emision, Evis Ahmeti. Historia e torturave çnjerëzore,...

Nëse e ke prishë Jugosllavinë, bëhu burrë e prano listat e hapura!

para 7 muajve - Lajm

Zotëri Ali Ahmeti, nëse je burrë i vërtetë pranoni listën e hapur me një njësi Zgjedhore Parlamentare! Zotëri Ali Ahmeti, nëse je burrë i vërtetë, nëse ke prishur Jugosllavinë, nëse ke bërë luftën e 2001,...

Zotëri Ali Ahmeti, nëse je burrë i vërtetë pranoni listën e hapur me një njësi

para 7 muajve - Tetova1

Zotëri Ali Ahmeti, nëse je burrë i vërtetë pranoni listën e hapur me një njësi Shkruan: Sulejman Mehazi Zotëri Ali Ahmeti, nëse je burrë i vërtetë, nëse ke prishur Jugosllavinë, nëse ke bërë luftën e 2001,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK