http://kariera.mk

PD e Shkodrës: Mësuesit akoma nuk kanë marrë pagat

para 7 muajve - Top Channel

Dega e PD në Shkodër thotë se mësuesit e qytetit të Shkodrës “akoma nuk kanë marrë pagat e tyre, shpërblimin për mundin e tyre gjatë muajit tetor”. ‘Në Shkodër veprohet me standartin e “dëshirave” të Zyrës...

Denoncim i fortë: Mësuesve nuk u japin rrogat mujore, askush nuk do ti shpëtojë shkaktarët e kësaj maskarade rilindase!

para 7 muajve - Standard

Edhe pse kanë kaluar disa ditë nga data zyrtare e marrjes së rrogës, mësuesit në Shkodër kanë ngelur thatë. Me rregull, rroga u kalon në bankë çdo datë 5, por edhe pse është data 8, asgjë nuk ka për ta....

Reagon PD: Vazhdon dhunimi psikologjik, profesional dhe ekonomik i mësuesve…

para 7 muajve - Zhurnal

Tiranë, 8 nëntor – Partia Demokratike e Shkodrës ka denoncuar mosdhënien e rrogave për mësuesit e këtij qarku, pavarësisht se në qytete të tjera tashmë problemi është zgjidhur. Sipas PD-së se nuk është...

PD e Shkodrës: Mësuesit akoma nuk kanë marrë pagat

para 7 muajve - Portalb

Dega e PD në Shkodër thotë se mësuesit e qytetit të Shkodrës “akoma nuk kanë marrë pagat e tyre, shpërblimin për mundin e tyre gjatë muajit tetor”, shkruan Top Channel. ‘Në Shkodër veprohet me standartin...

PD Shkodër: Vazhdon dhunimi psikologjik profesional dhe ekonomik i mësuesve të Shkodrës, s’kanë marrë ende pagat e tetorit

para 7 muajve - BalkanWeb

Partia Demokratike dega Shkodër ka akuzuar sot Zyrën Vendore Arsimore për vonesën e pagave të mësuesve të Shkodrës. Në një deklaratë për mediat, PD thotë se vazhdon dhunimi psikologjik, profesional dhe...

Ky është rrethi shqiptar ku mësuesve nuk u japin rrogat mujore

para 7 muajve - Koha Jone

Edhe pse kanë kaluar disa ditë nga data zyrtare e marrjes së rrogës, mësuesit në Shkodër kanë ngelur thatë. Me rregull, rroga u kalon në bankë çdo datë 5, por edhe pse është data 8, asgjë nuk ka për ta....

“Vazhdon dhunimi psikologjik profesional dhe ekonomik i mësuesve”, PD thirrje urgjente: Kjo është maskarada e radhës së “celulës” rilindase në ZVA Shkodër!

para 7 muajve - Sot News

Në një dalje për mediat, Partia Demokratike e degës Shkodër ka hedhur akuza ndaj Zyrës Vendore Arsimore për vonesat e pagave të mësuesve. PD thotë se vazhdon dhunimi psikologjik, profesional dhe ekonomik...

Reagon PD: Vazhdon dhunimi psikologjik, profesional dhe ekonomik i mësuesve…

para 7 muajve - Standard

Partia Demokratike e Shkodrës ka denoncuar mosdhënien e rrogave për mësuesit e këtij qarku, pavarësisht se në qytete të tjera tashmë problemi është zgjidhur. Sipas PD-së se nuk është ZVA Shkodër ajo që...

PD e Shkodrës: Mësuesit akoma nuk kanë marrë pagat

para 7 muajve - Koha Jone

Dega e PD në Shkodër thotë se mësuesit e qytetit të Shkodrës “akoma nuk kanë marrë pagat e tyre, shpërblimin për mundin e tyre gjatë muajit tetor”. ‘Në Shkodër veprohet me standartin e “dëshirave” të Zyrës...

Mësuesit në Shkodër pa rroga/ Reagon PD: Papërgjegjshmëri, nga këto paga varen 1200 familje

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Partia Demokratike e Shkodrës ka denoncuar mosdhënien e rrogave për mësuesit e këtij qarku, pavarësisht se në qytete të tjera tashmë problemi është zgjidhur. Sipas PD-së se nuk është ZVA Shkodër ajo që...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK