http://kariera.mk

Kryemadhi vizitë në SHBA, takime në Senat, Kongres dhe DASH

para 7 muajve - Koha Jone

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka nisur një një vizitë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Kryetarja e LSI do të zhvillojë takime të rëndësishme në Senatin e SHBA, Kongres,...

Monika Kryemadhi nis vizitën zyrtare në SHBA

para 7 muajve - Koha Jone

Monika Kryemadhi, bashkëkryetarja e opozitës shqiptare shkon në SHBA. Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi nis sot një vizitë zyrtare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Kryetarja...

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi nis vizitën në SHBA! Do të shoqërohet nga…

para 7 muajve - Standard

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi nis sot një vizitë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ajo shoqërohet nga nënkryetarja, Kejdi Mehmetaj, Eriol Braimllari dhe Elona Guri. Gjatë...

Monika Kryemadhi vizitë në SHBA. Takime në Senat, Kongres dhe DASH

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka nisur një një vizitë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Kryetarja e LSI do të zhvillojë takime të rëndësishme në Senatin e SHBA, Kongres,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK